Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אני מקווה שלא יחכו יותר מדי לאצילי גם, אלא יביאו שחקן כנף זר ( לאסה שונה עדיין אקטואלי? ), חלוץ זרב איכות מתאימה לאוסקר ( ובשאיפה גם לשונה... ), ישחררו את סה, יביאו את בירנבוים וחלוץ ישראלי ( ארבייטמן ושחקנים ברמה הזו ).

אם יגיע חלוץ, אפשר להעריך באחוזים גבוהים שסה ייפרד מאיתנו לשלום.

הלוואי. אני גם חושב ככה אבל אולי זו משאלת לב.

כיוונתי את הדברים לתורג'י שהתעקש איתי בבוקר שסה כאן כדי להישאר ואין הרבה סיכוי שיעזוב. אני כבר לא יודע..

הלוואי. אני גם חושב ככה אבל אולי זו משאלת לב.

כיוונתי את הדברים לתורג'י שהתעקש איתי בבוקר שסה כאן כדי להישאר ואין הרבה סיכוי שיעזוב. אני כבר לא יודע..

לך תדע, אי אפשר לדעת הקיץ.

האופטימיות היחידה שלי מגיעה מההתבטאות החריגה של גל(שיושעה ביום שישי) לגבי רכש.

נשאר רק חמד.

גם אם נביא חלוץ זר במקום סה, בלי חלוץ ישראלי, כל מה שיש לנו על הספסל זה בן בסט ויצחקי.

חנד לא יגיע. חלוץ זר אני מקווה שכן. גיבוי? או שנשאר עם בבסט+יצחקי או שאחד מהם יוחלף באיזה עאבד/ארבייטמן .

עאבד ע"ח בבסט זה שידרוג, לא איכפת לי שיבוא במקומו. הייתי מביא עוד חלוץ ילד\נוער לספסל ליד יצחקי.

מה שבאמת מדאיג זה החלוץ הפותח, והוא כרגע סימן שאלה גדול כי חמד לא יגיע בחיים.

אני ממש ממש מתקשה להאמין שיביאו זר במקום סה שיש לו חוזה לעוד איזה שנתיים והגיע בכמעט מיליון יורו. הדרך היחידה שאני רואה את זה קורה זו השאלה של סה.

בקיצור, מצטמצמים המקומות לשידרוג הקבוצה בהתקפה. מעניין מה יהיה.

מקווה שעם כל הבלאגן הזה לשחקני התקפה לא ישכחו מגן שמאלי ובלם...

שלומי ארבייטמן זה שחקן של גול ו30 החמצות מזעזעות בעונה

שזה טוב יותר מבן בסט.

שונה, חלוץ איכותי באמת, בלם בכיר כמו בירנבוים ( על הנייר לפחות ) זה בגדר חובה לטעמי.

אחר כך כמה השלמות של חלוץ ואיזה מגן ישראלי זה כבר לא כזה קריטי אם זה ארבייטמן או ללה או לא יודע כבר מי עוד יכול לבוא בחשבון אחרי שהעגל חתם בהפועל.

נוטה להסכים. כנראה שעאבד קרוב מתמיד..

בואו נגיד שבמקום בן בסט אני יכול לחיות עם זה, אבל זה אומר שג׳ורדי חייב להנחית חלוץ זר אכזר - אין מקום לטעויות - אם נפלת איתו, נפלה העונה

ואלו העובדות:

6 שנים מלאות בליגת העל, 17 שערים, 22 בישולים.159 הופעות.

תמשיכו לפזר הבטחות, לא ראוי יותר מאף שחקן מוכשר מהנוער/רמלה למקום בספסל, בעלות נמוכה יותר וברווח כולל גדול בהרבה.

נוטה להסכים. כנראה שעאבד קרוב מתמיד..

בואו נגיד שבמקום בן בסט אני יכול לחיות עם זה, אבל זה אומר שג׳ורדי חייב להנחית חלוץ זר אכזר - אין מקום לטעויות - אם נפלת איתו, נפלה העונה

הולכים להביא חלוץ זר סטייל סקאריונה.

חייבים

גם בטוח שרוצים, השאלה אם יצליחו - להביא זרים ממש טובים לפה הרבה יותר קשה מלהחזיר ליגיונר בכיר ככל שיהיה.

פסימי:

השמועות בהקשר שלנו הם עאבד במיליארד 400 אלף, שוינפלד ב 3 מיליון וחמד ב 4-5 מיליון

אופטימי:

מחכה שיגיע מישהו חדש משום מקום

מסתפק בהרבה פחות.

מישהו כתב פה על ארבייטמן וחשבתי לעצמי שהוא יכול להיות מתאים.

להריץ? למי?

יש בי אמונה שמנסים, השאלה באיזה קצב.

תיארו כאן מציאות בה לא מחפשים בנרות, אלא בעיקר עובדים לפי הצעות סוכנים. אני מאמין שיש במכבי מספיק ידע מקצועי(ג'ורדי, שוטא, אנגלידיס ואנשי מקצוע שבקשרים אישיים איתם) אבל לא ברור מה עושים איתו לאור רזומה הזרים הלא מרשים בעליל לאורך השנים האחרונות.

סקאריונה, על הנייר, הוא שחקן נהדר עם מספרים טובים מאוד. מקווה שימשיכו עם המגמה הזו, כי יש כישרון בשוק-גם אם החיפוש הוא אחר שחקנים חופשיים.

מקווה שנצליח, כי אנחנו זקוקים לחיזוק.