Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

חבר'ה דיי לחשוב על כסף כבר.. טל בן חיים עוזב ואז את מי תביא? עגייב? אה כן ברור.. חאלס כבר!

ראינו מה קרה שערן עזב 8 מיליון דולר ו? יותר כיף לנו? עשיתם מזה כסף? אנחנו רוצים קבוצה חזקה וטובה וטל בן חיים איך שלא תסתכלו על זה מחזק אותנו ואסור לנו לאבד אותו.

הקבוצה צריכה להתחזק ושאני אומר להתחזק אני מתכוון לדלל את בן בסרט ואורלנדו ולהביא חלוץ זר(לפתוח תכיס) ומגן שמאלי זר(היו פה כמה מועמדים שחלום שיגיעו) ובל ובכלל עוד שחקן התקפה סטייל אצילי.

אני גם הייתי שמח שנוסא יעזוב ומביאים קשר עשינו כסף על זהבי אפשר להביא בכסף שלו 2-3 זרים רמה מעל הליגה וחבל לי שזה לא קורה

אני דווקא בעד שטבח יעזוב תמורת סכום נאה כי אני מאמין שמיכה צריך לשחק בשמאל..

ומי יכבוש? מי יבוא במקומו?

בתסריט האופטימי? זר לעמדה שלו , אצילי , חמד ואנחנו רק נשתדרג.

מבין אתכם שאתם אומרים שזה לא עובד ככה במכבי אז עדיף כבר להישאר איתו , בכל אופן שני המקרים יכולים להיות טובים לנוץ

האמת. מיכה שמאל, אצילי ימין ועאבד על הספסל זה הרבה יותר חזק ממה שיש לנו היום.

הבעיה היא שאף אחד לא מבטיח שאצילי יגיע, והוא הישראלי היחיד שאני חושב שהוא שידרוג לעומת המצב היום. כמובן שזה משתנה ככל שמשחררים זרים, אבל לא רואה את זה קורה כרגע.

בתסריט האופטימי? זר לעמדה שלו , אצילי , חמד ואנחנו רק נשתדרג.

מבין אתכם שאתם אומרים שזה לא עובד ככה במכבי אז עדיף כבר להישאר איתו , בכל אופן שני המקרים יכולים להיות טובים לנוץ

כי אנחנו פשוט הישתדרגנו מאז שזהבי עזב עם כל הכסף שקיבלנו עליו והגיעו כל כך הרבה שחקני חיזוק איכותיים שלשוטה יש כאב ראש את מי לשים בהרכב. גם יש לך ים של אפשרויות בשוק הישראלי שיחליפו את טב"ח, רק לבחור

במקום טב"ח אשמח לקבל את שונה ואצילי. שניהם יגיעו בפחות ממה שטל יימכר.

לא סיכמנו ששונה זה שם שעלה מהחומרים שמעשנים בספורט 1 ?

לא סיכמנו ששונה זה שם שעלה מהחומרים שמעשנים בספורט 1 ?

מבטיח לך שלא.

רציתם מגן שמאלי? רמי מארבל שחקן חופשי

מראבל חופשי בעיקר לעשן ולחגוג.

ומי יכבוש? מי יבוא במקומו?

בחזוני אני רואה את אצילי בימין, מיכה בשמאל, חלוץ זר שהוא לא סה, מאחוריהם חזי (קהת היה יכול להיות מרגש אבל חזי עדיף).. בום

אגב אני מאמין שמשמאל מיכה יכבוש יותר

בחזוני אני רואה את אצילי בימין, מיכה בשמאל, חלוץ זר שהוא לא סה, מאחוריהם חזי (קהת היה יכול להיות מרגש אבל חזי עדיף).. בום

אגב אני מאמין שמשמאל מיכה יכבוש יותר

חזון זה יפה. במציאות נקבל את בן בסט בשמאל.

אם אחרי זהבי לא הצלחת עד עכשיו להביא ישראלי משמעותי להתקפה מכל מני סיבות אפשריות מה גורם לך לחשוב שאחרי שתמכור את טב"ח זה יהיה אחרת?

כי אנחנו פשוט הישתדרגנו מאז שזהבי עזב עם כל הכסף שקיבלנו עליו והגיעו כל כך הרבה שחקני חיזוק איכותיים שלשוטה יש כאב ראש את מי לשים בהרכב. גם יש לך ים של אפשרויות בשוק הישראלי שיחליפו את טב"ח, רק לבחור

שוב , בשביל מה התגובה הצינית הזאת? , רשמתי שעל פי ההתנהלות של מכבי כנראה שזה לא יקרה אז אולי לא שווה למכור , אבל במידה וההתנהלות הייתה כזאת מזמן הייתי מסיע לשדה.

כמה גולים אצילי הבקיע בליגת העל? כמה טב"ח?

טב"ח שיחק מול באזל, בצ'מפיונס, במשחקים חשובים בקמפיין של הנבחרת

אצילי שיחק בגרבג' טיים של בית"ר

לא כולם מסוגלים לשחק במעמדים והלחצים של מכבי (למשל ההוא והאבא שלו), עם כל הכבוד לכשרון יש לו עוד הרבה עד שזה יהיה לגיטימי להפיל עליו את התיק\קיטבג של טב"ח (השחקן היחידי שיכול לתת גול כרגע)

כמה גולים אצילי הבקיע בליגת העל? כמה טב"ח?

טב"ח שיחק מול באזל, בצ'מפיונס, במשחקים חשובים בקמפיין של הנבחרת

אצילי שיחק בגרבג' טיים של בית"ר

לא כולם מסוגלים לשחק במעמדים והלחצים של מכבי (למשל ההוא והאבא שלו), עם כל הכבוד לכשרון יש לו עוד הרבה עד שזה יהיה לגיטימי להפיל עליו את התיק\קיטבג של טב"ח (השחקן היחידי שיכול לתת גול כרגע)

אצילי צעיר מטבח ב4 שנים לדעתי, וכרגע הוא בטח לא עשה פחות ממה שעשה טבח עד לפני 4 שנים..

אבל בלי קשר, סגנון המשחק של טבח תמיד הרגיש לי תקוע קצת.. אני באמת מאמין שהוא כבר לא ינפץ את תקרת הזכוכית בעוד לאצילי יש פוטנציאל להפוך למפלצת..