Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אני חושב שאין לאצילי מה למהר לאנדרלכט עכשיו.

הוא עדיין לא ברמה של רפאלוב, ואם הוא לא רוצה לפספס את הצ׳אנס שלו בבלגיה כמו בוזגלו, הוא צריך לבוא אלינו לפחות לשנתיים, ולצאת לשם עם קבלות כמו שרפלאוב יצא.

בעיקר שכמו שהסגל שלנו בנוי היום, שחקן כמוהו אמור להשתלב נהדר, ולייצר המון מספרים , כי יש הרבה שחקנים שייצרו עבורו הזדמנויות, ועם 9 שיגיע תהיה לו גם כתובת אמינה לבישולים שלו.

מבחינה כלכלית הפער בינינו לאנדרלכט קיים, אבל אם הוא יקח בחשבון את הטווח הרחוק, ופיתוח קריירה, הוא צריך לבחור להשאר כרגע בחממה קרוב לסירים של אמא.

אני לא רואה מצב שיש לו הצעה מאנדרלכט וממכבי והוא בוחר במכבי

שילך לאן שהוא רוצה, שילך לאונר"א מצידי, רק לא אלינו.

הבן אדם לא מסוגל לשבת על הספסל יותר מ 3 משחקים, חושב שהוא מארדונה, לא מסוגל לסיים יפה באף קבוצה.

ראבק, עונה אחרונה, תתן עונה יפה ותסיים יפה. גם אם לא, תבוא בשקט לאלונה ותבקש שחרור, מה אתה רץ לתקשורת?!

שילך לאן שהוא רוצה, שילך לאונר"א מצידי, רק לא אלינו.

הבן אדם לא מסוגל לשבת על הספסל יותר מ 3 משחקים, חושב שהוא מארדונה, לא מסוגל לסיים יפה באף קבוצה.

ראבק, עונה אחרונה, תתן עונה יפה ותסיים יפה. גם אם לא, תבוא בשקט לאלונה ותבקש שחרור, מה אתה רץ לתקשורת?!

אבל הוא צודק, הוא השחקן עם המספרים הכי טובים שם, בכר מספסל אותו ללא סיבה, במקום לתת לו ללכת בסיום העונה שכנעו אותו להישאר, שחקן כזה לא צריך לשבת על הספסל.

אבל הוא צודק, הוא השחקן עם המספרים הכי טובים שם, בכר מספסל אותו ללא סיבה, במקום לתת לו ללכת בסיום העונה שכנעו אותו להישאר, שחקן כזה לא צריך לשבת על הספסל.

מה זה לא צריך לשבת על הספסל? כולם יודעים איך הוא במשחקים עם לחץ וזאת הסיבה שמושיבים אותו על הספסל במשחקים כאלו אפילו בכר קלט את זה.

מה זה "שחקן כזה לא צריך לשבת על הספסל"? אין דבר כזה, אין חיה כזו. זו ההחלטה של המאמן ותכבד אותה, יש למאמן המון שיקולים.

לא טוב לך? חושב שמיצת וצריך לעזוב? תקבע פגישה עם אלונה ותדרוש לעזוב. אם לא ילך חכה לינואר ותנהל מו"מ. יש לו חוזה.

אבל ללכת לתקשורת ולהגיד "לא נשאר" כשיש לך חוזה? מה זה הגנון הזה? חוסר מקצועיות. זה מה שאתה רוצה אצלך?!

מה זה לא צריך לשבת על הספסל? כולם יודעים איך הוא במשחקים עם לחץ וזאת הסיבה שמושיבים אותו על הספסל במשחקים כאלו אפילו בכר קלט את זה.

שטויות, הוא הציל להם את התחת לא מעט פעמים בשנים שהוא שם, וגם בעונה שחלפה אני יכול לתת דוגמאות על שערים חשובים שלו.

"העכבר הצהוב" אתה מפספס את הנקודה. גם אם מקצועית הוא חושב שהוא הכי טוב, יש לך חוזה - תכבד אותו.

מקצוען היה מנסה להתאמץ ולעשות מעבר, ליזום שיחה עם המאמן ולשאול אותו: "למה אני לא בהרכב? מה חסר לי?"

ולקבל פידבק. לצורך הדוגמא, שלומי אזולאי סיפר שהלך באמצע העונה למאמן, קיבל ממנו הסבר מפורט מה חסר לו ועבד על זה.

לפעמים זה מצליח, לפעמים לא אבל תתאמץ. לא רוצה להתאמץ? סבבה, יש לך חוזה, תכבד אותו ותשב בשקט.

רוצה לעזוב בכל זאת? תקבע פגישה בשקט, בלי הדלפת, תבקש לעזוב. יעקב מת על הבאלגן הזה, תמיד מוצא סיבה למסיבה

ודברים כאלה יכולים להרוס קבוצות.

"העכבר הצהוב" אתה מפספס את הנקודה. גם אם מקצועית הוא חושב שהוא הכי טוב, יש לך חוזה - תכבד אותו.

מקצוען היה מנסה להתאמץ ולעשות מעבר, ליזום שיחה עם המאמן ולשאול אותו: "למה אני לא בהרכב? מה חסר לי?"

ולקבל פידבק. לצורך הדוגמא, שלומי אזולאי סיפר שהלך באמצע העונה למאמן, קיבל ממנו הסבר מפורט מה חסר לו ועבד על זה.

לפעמים זה מצליח, לפעמים לא אבל תתאמץ. לא רוצה להתאמץ? סבבה, יש לך חוזה, תכבד אותו ותשב בשקט.

רוצה לעזוב בכל זאת? תקבע פגישה בשקט, בלי הדלפת, תבקש לעזוב. יעקב מת על הבאלגן הזה, תמיד מוצא סיבה למסיבה

ודברים כאלה יכולים להרוס קבוצות.

הוא ביקש לעזוב בסיום העונה, בכר ואלונה לקחו אותו לשיחה הבטיחו מה שהבטיחו ואין לי מושג מה הבטיחו, אפשר לחשוב שהוא השחקן הראשון בעולם שרוצה לעזוב לפני שהחוזה מסתיים.

כנראה בב"ש העדיפו לשקר לבוזגלו בשביל להשאיר אותו בקבוצה ושחלילה לא יחזק קבוצות אחרות.

פשוט תדמיינו שיומיים לפני באזל אבא של בן בסט היה מתחיל מהומה. אני משער שהוא גם יעלה ברדיו בתכנית שלהם שם.

בלי אבא שלו לדעתי הוא יכול היה להצליח באירופה לדעתי (בקנה מידה ישראלי כן?!) , אבא שלו פשוט גרם לו לא לסיים חוזים בשום מקום, תמיד המאמן אשם ולא השחקן, במקום לקבל ביקורת ולהשתפר תמיד האשים את המקום עבודה שלו.

חבל, כדורגל יש לו

בלי אבא שלו לדעתי הוא יכול היה להצליח באירופה לדעתי (בקנה מידה ישראלי כן?!) , אבא שלו פשוט גרם לו לא לסיים חוזים בשום מקום, תמיד המאמן אשם ולא השחקן, במקום לקבל ביקורת ולהשתפר תמיד האשים את המקום עבודה שלו.

חבל, כדורגל יש לו

הוא לא השחקן עם המספרים הכי טובים שם ב3 עונות האחרונות? למה ברק בכר לא מספר את האמת?

פשוט תדמיינו שיומיים לפני באזל אבא של בן בסט היה מתחיל מהומה. אני משער שהוא גם יעלה ברדיו בתכנית שלהם שם.

זה לא מזיז לאף אחד, שום מהומה, אבא שלו סתם דביל, אין לזה שום השפעה במגרש.

אתם כאילו לא קולטים שזה בגלל שהוא רואה שאוגו מקבל שדרוג בחוזה אז הוא מנסה לתפוס על זה טרמפ ולארגן למאור חוזה חדש?

חסרונות בולטים של בוזגלו :
א. אבא.
ב. קדנציה קודמת.
ג. לא שחקן שמוביל קבוצה
ד. לא שחקן שמסוגל לשבת בשקט (או להשתיק את אביו) כשהוא שחקן משלים באופן קבוע.

ה. לוזר ברגעי האמת.