Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אגב חופש העיסוק, בענפים אחרים בשוק (הייטק, למשל) יש אפילו סעיפים יותר מחמירים שאוסרים על מעבר לחברה מתחרה ללא תקופת צינון, וסעיפים אלו לא סותרים את חופש העיסוק, אז לא ברור לי איך דבר כזה כן יסתור את זה.

בשוק ההייטק הסעיפים הללו (במרבית המקרים, יש חריגים), הם לא חוקיים

אבל כאמור, בפועל סעיף כזה קיים כמעט בכל קבוצה כבר שנים רבות. דה פקטו הוא כבר מאושר. אין שום הבדל בין המקרה של שויינפלד, לבין מקרים שבהם הסעיף יציאה לא תקף כלפי הצעות מקבוצות בארץ (שזה מאוד נפוץ).

אפשר אולי לדבר על תיקון עוולה, אבל לא על תקדים.

אגב חופש העיסוק, בענפים אחרים בשוק (הייטק, למשל) יש אפילו סעיפים יותר מחמירים שאוסרים על מעבר לחברה מתחרה ללא תקופת צינון, וסעיפים אלו לא סותרים את חופש העיסוק, אז לא ברור לי איך דבר כזה כן יסתור את זה.

הם כן נוגדים. רק שממשיכים לכתוב אותן, בפועל אף אחד לא מממש את זה. אם יש פה איזה עורך דין עם מקרי עבר אשמח לשמוע.

באירופה לעומת זאת אני יודע שכן ממשים את זה, אני מכיר שני אנשים שנתבעו ושילמו קנסות לא קטנים.

בוא נסכים שאפשר להבין למה יש סעיף כזה למהנדס בחברת הייטק שיכול להעביר סודות למתחרים אבל אין שום הצדקה לסעיף כזה בכדורגל. אילו סודות מקצועיים שחקן כדורגל יכול להעביר ליריבה?

בוא נסכים שאפשר להבין למה יש סעיף כזה למהנדס בחברת הייטק שיכול להעביר סודות למתחרים אבל אין שום הצדקה לסעיף כזה בכדורגל. אילו סודות מקצועיים שחקן כדורגל יכול להעביר ליריבה?

הדרך המהירה לשירותים אחרי הפסד בדרבי

איך מחתימים שחקנים חדשים בזמן שאתה מלין שכר לשחקנים\עובדים קיימים.

קוסמיקי הפורום, מישהו מכם יודע כמה חזי קיבל בטורקיה?

אמרו שהייתה לו הצעה מבשיקטאש של 900 אלף יורו

מאיפה תומר לוי יודע? כל אתר מפרסם סכום אחר. מן הסתם שהשכר שלו גבוה מאוד + מענק חתימה, זה שחקן שלא יורק לכיוון שלנו אלמלא המצב בטורקיה

והוא עוד מגיע כשחקן חופשי.

מקווה מאוד שאכן סה יעבור לקפריסין כמה שיותר מהר ונשמע על חלוץ זר חדש במקום כל המריחות עם חמד/שויינפלד הלא ריאליים.

אגב, היום יש אימון?

הם כן נוגדים. רק שממשיכים לכתוב אותן, בפועל אף אחד לא מממש את זה. אם יש פה איזה עורך דין עם מקרי עבר אשמח לשמוע.

באירופה לעומת זאת אני יודע שכן ממשים את זה, אני מכיר שני אנשים שנתבעו ושילמו קנסות לא קטנים.

לפי הפסיקה בנושא מותר להשתמש בסעיף כזה בחוזה כזה כשמתקיימים שני מקרים:

א. העובד מודע לחומרים סודיים בחברה בה עבד

ב. האיסור לעבור לחברה אחרת הוא קטגורי ולא נגד חברה ספציפית

במקרה דנן-שני המקרים לא מתקיימים כך שאם מכבי ממש רוצה היא יכולה לרכוש אותו

אם כבר ספינים מצד הסוכנים של שוינפלד.

לנו אין שום אינטרס לנושא, וזה מעכב את החתימה על החוזה החדש שהצענו לו.

חחח כן? תראה לי בבקשה את החוזה שמחכה לחתימה. בלוף שאכלת בשביל שתאמין שה״מערכת עושה הכל״ לשמור על שוינפלד.

מה החוזה הדמיוני שמוצע, 200 אלף? זה כמו חוזה ה100 שהוצע לאצילי ע״מ לגשת לבוררות.

מה הבעיה להציע קצת יותר ולשמור עליו במקום להביא את דמארי. אני אגיד לך מה הבעיה. רוצים כסף, רוצים דמי העברה.

יהיה חוזה כזה רק אם מכבי יוותרו עליו, לצערה של הפועל.

ואז, דמארי לא יגיע.

אני מסכים. אם זה היה ספין של הפועל זה היה מופיע תחת כתב אחר (אלג׳ם).

שקוף מדי... אל תהיה ילד. אנחנו לא עוסקים בטוטו. יש פה הרבה כסף על השולחן...

הקטע עם אוגו זה ספין שקוף. רק אתמול הוא העלה פוסט של "תחזיקו אותי". משהו על אם לא מעריכים את נוכחותך יעריכו את העדרותך..

סתם משחקי מו"מ עם ב"ש. לא מבין אותו, אם יש לו הצעה גבוה יותר מקבוצה באירופה שמוכנה לשלם עבורו דמי העברה שיציג אותה,

אם לא - שיפסיק עם הספינים.

חחחחחחח טוב זה גדול. מוואן -

בנושא אחר. ג'ורדי קרויף ששהה במועדון "שלוותא" בתל אביב בלילה שבין שישי לשבת, נתקל במקרה בקשרי הפועל באר שבע, ג'ון אוגו וטוני וואקמה, שהגיעו לבלות במקום גם כן. גורם במועדון גיחך נוכח הזעם מצד הפועל באר שבע בנושא ואמר: "במקום לזעום ולכעוס, אולי בבאר שבע ידאגו למקומות בילוי בעיר ואז שחקנים שלהם לא ייאלצו לנדוד לת"א".

אבל כאמור, בפועל סעיף כזה קיים כמעט בכל קבוצה כבר שנים רבות. דה פקטו הוא כבר מאושר. אין שום הבדל בין המקרה של שויינפלד, לבין מקרים שבהם הסעיף יציאה לא תקף כלפי הצעות מקבוצות בארץ (שזה מאוד נפוץ).

אפשר אולי לדבר על תיקון עוולה, אבל לא על תקדים.

1. יש הבדל מהותי בין קביעת סעיף שחרור שתקף רק לאירופה, לבין סעיף שחרור כללי שמחריג רק קבוצה אחת ספצפית.

2. רוב סעיפי האי-תחרות שמכניסים לחוזי עבודה - גם בענף ההייטק - לא שווים את הנייר שהם כתובים עליו. יש כללים יחסית ברורים שנקבעו על ידי בית הדין לעבודה ביחס לתוקף של סעיפי אי תחרות. למשל, אתה צריך להראות שמדובר בהגבלות שמתייחסות לסודות מסחריים או מקצועיים ושהעובד קיבל פיצוי כספי על ההגבלה.

בנושא אחר. ג'ורדי קרויף ששהה במועדון "שלוותא" בתל אביב בלילה שבין שישי לשבת, נתקל במקרה בקשרי הפועל באר שבע, ג'ון אוגו וטוני וואקמה, שהגיעו לבלות במקום גם כן. גורם במועדון גיחך נוכח הזעם מצד הפועל באר שבע בנושא ואמר: "במקום לזעום ולכעוס, אולי בבאר שבע ידאגו למקומות בילוי בעיר ואז שחקנים שלהם לא ייאלצו לנדוד לת"א".

היה שווה לקום בבוקר בשביל זה.

SAVAGE

עיתונאות ספורט במיטבה.

סעיפי ה"שחרור" או אי מעבר בהייטק נובעים מחשש לפטנטים וכאלה. כמו שיש איסור אחרי שאתה מסיים בתפקיד ציבורי כלשהו לעבור לפני תקופת צינון.

זה לא המצב במקרה שוינפלד