Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

מקווה מאוד שהחדשות על אוסקר ושוינפלד לא נכונות, אבל "משום מה" אני נוטה להאמין להם..

איזה חדשות על אוסקר ? המשכורת שלו ? בשביל שחקן ברמה הזאת צריך או להמר על שחקן זול ולקוות שיצליח (ובד"כ הסיבה שהוא זול תהיה שאו שהוא חווה נפילה מקצועית או מנטלית בקריירה, או שהוא עוד לא הפגין עונה שמוכיחה שהוא שווה את הסכומים הגבוהים יותר), או לשלם... מכבי העונה לא במצב שהיא יכולה להמר יותר מדי, בטח בעמדות האלה, ולכן גם אם הסכום הכי גבוה שמפורסם (1.2 מיליון) הוא הנכון, מה שאני לא מאמין ממילא, כי ההבדל בינו להכי נמוך (800-900) הוא מאוד גבוה, והאתרים בארץ לא בדיוק מפרגנים למכבי בתחום הכלכלי, אז זה סכום ששווה את זה, אם הוא יצליח להביא את היכולות שידוע שיש לו..

לצורך העניין, גם אם הוא מרוויח נטח 1.2 לעונה, מדובר על פחות מ3 ל2 העונות שיהיה כאן, עסקת קהת לצורך העניין, תעלה כמעט אותו דבר ל2 עונות (אם נניח 400-450 אלף יורו נטו לעונה, שזה מה שמפורסם לגביו, ואיזור ה700 אלף יורו רכישה)

עריכה: ושיהיה ברור, אני לא מאמין לאף סכום שמפורסם, אבל משחק כאן את המשחק בשביל להראות נקודה...ואני גם לא מתייחס למי עדיף למכבי מבין ה2, נטו כלכלית

חחחחחחחחחחח די ! באמשכם ! די להאמין להנפצות של הפועל !

מסכנים, הם רוצים למכור מנויים סך הכל.

צכים קצת כסף לקנות שוקו לשחקנים..

תגידו לא נמאס לכם להתעסק במשכורות של שחקנים ?

זה בשיא הרצינות הדבר האחרון שמעניין אותי בתור אוהד.

שיביאו שחקנים שאנחנו צריכים, מה אכפת לי כמה ירוויחו?!

ניקולאי בוילסן וניקלאס בנדטנר הדנים שחקנים חופשיים, מה הסיכוי?

amn,cosmic אתם יכולים גם לשקר

אוי ואבוי, את זה אתה רוצה במכבי ?

לא מכיר את השני.

תומר לוי הזיה. היום הוא ציטט גורם במכבי שאמר שאנחנו מוכנים לשלם כל סכום על אצילי (גם אם זה נכון, ממתי מישהו במכבי אומר את זה בקול רם ונותן פתח לסחטנות ככה?). גם איכשהו תמיד הסכומים אצלו גבוהים יותר מכל אתר אחר.

שוינפלד לא יהיה במכבי. ספינים של הפועל.

מה שכן, השבוע אני מקווה שיוחתם חלוץ הזילולה האוקראיני הזה נשמע מעולה.

שו זילולה ? על מה מדובר ?

סליחה, זוזוליה. רומן זוזוליה.

אוקי אז חרי דפדוף קצר ברשת נראה כמו אורלנדו סה 2.

זתומרת יש לו נוכחות מרשימה ברחבה,חזק ומשחק ראש טוב,אבל הוא לא שחקן שיוצר לעצמו מצבים ועם רגל שמאל די חלשה,ואחרי סה צריך מאוד להזהר עם חלוץ.

מה גם שהמספרים שלו לאורך הקריירה לא משו..

חחחחחחחחחחחח

כל שחקן נראה לנו בן בסט2 או אורלנדו סע2 או איגבור 2

אנשים פה כבר לא מאמינים באף רכש

ופידלף השאיר צלקת על כל יהודי התפוצות

מקווה מאוד שהחדשות על אוסקר ושוינפלד לא נכונות, אבל "משום מה" אני נוטה להאמין להם..

לא מבין את הבעיה עם חזי?

שחקן מוכח שבא בהעברה חופשית שגם המאמן מכיר אותו. מצד אחד רוצים לעלות ברמה של הזרים מצד שני אתה מבקר על המשכורת שלו.

אז לא שילמת עליו 2 מיליון יורו אבל את הכסף מהעברה שמת על המשכורת

אוקי אז חרי דפדוף קצר ברשת נראה כמו אורלנדו סה 2.

זתומרת יש לו נוכחות מרשימה ברחבה,חזק ומשחק ראש טוב,אבל הוא לא שחקן שיוצר לעצמו מצבים ועם רגל שמאל די חלשה,ואחרי סה צריך מאוד להזהר עם חלוץ.

מה גם שהמספרים שלו לאורך הקריירה לא משו..

סוג אחר לגמרי של שחקן. ממש לא דומה לסגנון של אורלנדו.

המספרים שלו טובים מאוד. ממוצע של גול ל 180 דק' בערך, בליגה יותר טובה משלנו והרבה יותר קשוחה.

חחחחחחחחחחחח

כל שחקן נראה לנו בן בסט2 או אורלנדו סע2 או איגבור 2

אנשים פה כבר לא מאמינים באף רכש

אני מעדיף שחקנים חופשיים עם שכר גבוה שאפשר לחתוך בקלות יחסית מאשר שחקנים עם שכר בינוני (במונחים שלנו) אבל עם דמי העברה מטורפים שיסנדלו אותך לשנים הבאות.

הבעיה שאי אפשר לסמוך רק על שחקנים חופשיים, יש לך לפעמים שחקנים כמו ברנבאום,אצילי ואולי גם קהת (במיוחד ישראלים\יהודים,כי השוק פה פח) ששווה לך לקנות ולהסתכן, מכיוון שאין לך הרבה אלטרנטיבות אחרות, וחשוב מאוד שאין להם פציעה משמעותית מהעבר.

מה לעשות אחשלי שאחרי הנפילות עם בבסט וסה,והחור הגדול שהשאיר זהבי,חייב לבחור את החלוץ בפינצטה.

הפעם אי אפשר לקחת הימורים כמו שלקחנו קיץ שעבר עם ראדוניץ', הפעם אין לנו את הפריבילגיה הזו.

חייבים חלוץ מוכח,שיוצר מצבים לעצמו ,וכמובן שמהירות זה גם מרכיב חשוב ורצוי.

בוא נגיד שבסכום של עד 3 מיליון יש לך מבחר עצום של חלוצים כאלה,דוגמת גוהו של הקזחים למשל..

לא ראיתי שגוהו יצר לעצמו מצב אחד בכל 180 הדקות נגדנו .. אני כן מסכים איתך שצריך להיות הרבה יותר זהירים בבחירה , וצריכים ללכת על שחקן מוכח.

אגב אני אשמח מאוד אם זוזוליה אכן יצטרף , נתן כבר עונות של 10,12,11 שערים וכמות דומה של בישולים בליגה הרבה יותר טובה משלנו כשהוא לא השחקן המרכזי בקבוצה,שחקן הרכב קבוע בנבחרת,שחקן הרבה יותר טכני ומהיר מאורלנדו סה , מרגיש לי שהוא יכול לפרוח פה בגדול.

להרחיק את אלברמן מהנושא אם לא מגיע רכש עד יום שישי.

לרשימה השחורה יחד עם קפקזי וסוייר

רון עמיקם עם טור מעניין, אם כי שגוי, לדעתי.

http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94/181138

לטענתו, זנחנו את הרעיון של "הישראלים הטובים ביותר", בעקבות הנסיונות הכושלים להחתמת עטר,חמד ושויינפלד,

ואנחנו מתמקדים מעתה בזרים איכותיים " משני משחק ", אם הבנתי נכון את הטענה המרכזית שלו.

עד עכשיו מבחינת זרים שהם מעל לליגה וישנו את הקבוצה יש לנו את ראייקוביץ' ויתכן שגם אוסקר יהיה כזה,

אבל הם לא מסמנים שום מגמה, כל עוד יש לך זרים כמו אייגבור, סה ומדוניאנין. לגבי אייגבור וסה באמת שחרשנו את הנושא,

הם לא זרים ברמה מעל הליגה שמושכים את הקבוצה למעלה. אפילו מדוניאנין שהוא שחקן טוב ובוודאי שלא הייתי רץ לשחרר אותו, אבל הוא רמה מעל כולם? משפר ומושך את הקבוצה למעלה? אני לא בטוח.

אולי אם בנוסף לאוסקר, יחליפו את הזרים הקיימים, בזרים ברמה הזאת, התיאוריה הזאת תהיה נכונה,

אבל במצב הקיים, אנחנו עדיין תלויים בהבאה של ישראלים מובילים כדי להשלים את הסגל.

הפועל חייבת למכור את שויינפלד כדי לממן את עסקת דמארי, לפי כל המומחים חוק חופש העיסוק דופק אותם ואנחנו יכולים לקנות אותו ב 750 אלף יורו, העניין הוא שתהליך כזה יכול להיות ארוך ולקחת זמן, לדעתי הפועל מדליפה פרסומים כדי לדרבן אותנו להציע סכומים של מעל 750 אלף יורו ולמנוע משני הצדדים בוררות סתמית וארוכה + להלהיט את קצב מכירת המנויים שם שהבנתי שהוא עמוק עמוק בבוץ מה שדמארי כן יכול לעשות.

הפועל חייבת למכור את שויינפלד כדי לממן את עסקת דמארי, לפי כל המומחים חוק חופש העיסוק דופק אותם ואנחנו יכולים לקנות אותו ב 750 אלף יורו, העניין הוא שתהליך כזה יכול להיות ארוך ולקחת זמן, לדעתי הפועל מדליפה פרסומים כדי לדרבן אותנו להציע סכומים של מעל 750 אלף יורו ולמנוע משני הצדדים בוררות סתמית וארוכה + להלהיט את קצב מכירת המנויים שם שהבנתי שהוא עמוק עמוק בבוץ מה שדמארי כן יכול לעשות.

למכבי שווה ללכת לבוררות כך שלתמיד הם לא יחזרו על ההסכמים האלו השאלה אם לשוינפלד יהיה כח לבוררות