Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

Cosmic - תגדיר מחיר סביר לב"ש? בהתחשב בעובדה שהמשתכר הבכיר שם כרגע זה מיגל ויטור עם 400-450 אלף יורו נטו, ואחריו בן שהר עם 390 אלף דולר נטו.

זו העברה חופשית, לשחקן שבמילא כנראה לא יהיה קשה להיפטר מהחוזה שלו בסיום שנה.

הצלחת? הרווחת אחלה מכירות מבחינת מרצ'נדייס, קצת רעש חיובי ושיפור תדמית, וחלוץ שבפוטנציאל יכול לחרוש על הבלמים בליגה.

לא יצליח? יש את ברדה, שהר וגאדיר(שפצוע בתזמון נהדר עבורם לשם החתמה שכזו), והפסדת כמה מאות אלפי יורו. זה לא הימור משוגע.

אני חושב שסביב החצי מיליון עונתי בחוזה לשנתיים זה סביר.

אם העסק לא ייתחבר, מאמין שהם יצליחו למצוא קבוצה שתיקח את החוזה שלו בעונה השנייה.

אני חושב שסביב החצי מיליון עונתי בחוזה לשנתיים זה סביר.

אם העסק לא ייתחבר, מאמין שהם יצליחו למצוא קבוצה שתיקח את החוזה שלו בעונה השנייה.

יותר מכך, הייתי מהמר על שחקן כמוהו למכבי בכיף.

בלי דמי העברה, חוזה בסכומים שמכבי משלמת גם כך. במקרה הרע ביותר שולחים אותו לחפש קבוצה בינואר.

בלי דמי העברה, חוזה בסכומים שמכבי משלמת גם כך. במקרה הרע ביותר שולחים אותו לחפש קבוצה בינואר.

לא לא לא לא לא לא.

לא.

למכבי אין מקום להמר העונה, במיוחד שהחלק הקדמי שלך נטול שחקנים משמעותיים. לב"ש, עם כל הצחוק בדבר, יש את ברדה, שהר וגדיר. מה יש לנו מקדימה?

יצחקי, בן בסט, סה, טב״ח, נוסא. משאיל את אליאל. מתלבט לגבי בן הרוש.

מהפה שלך לאללה

בכתבה בטמקא, למטה צויין: דיווח בברזל כי החלוץ לוסיו מורנו סיכם בקבוצה מישראל תמורת סכום של 250 א' דולר. במכבי סירבו להגיב לידיעה.

מישהו יודע מי זה? מעניין באיזו קבוצה מדובר?

יצחקי, בן בסט, סה, טב״ח, נוסא. משאיל את אליאל. מתלבט לגבי בן הרוש.

מסכים איתך לגבי השמות,

אבל דווקא את אליאל פרץ אני מת לראות, אחרי הרבה זמן סוף סוף שחקן בית צעיר ומוכשר שלנו שמרשים אותי לא פחות משחקנים כמו קלטינס,קלצ'ניקוב ואפילו אצילי. אני אוהב את השחקן הזה ורק צריכים לתת לו דקות, לא חסרות דוגמאות בעולם של שחקנים בגיל הזה שהצליחו, לא צריך ישר לזרוק אותו לרצף השאלות עד שהוא יתייאש ויעזוב ואז ננסה לקנות אותו במליונים אחרי שיצליח בקבוצה אחרת.

בכתבה בטמקא, למטה צויין: דיווח בברזל כי החלוץ לוסיו מורנו סיכם בקבוצה מישראל תמורת סכום של 250 א' דולר. במכבי סירבו להגיב לידיעה.

בספורט 5 אמרו שהוא במו"מ עם סכנין, שחקן מליגת המשנה בברזיל.

למה שאייאקס ימכרו שחקן הרכב שלהם (שונה?), ולמה שהוא יבוא למכבי?

לפי מה שהבנתי מדיווח באתר הולנדי , זה יותר עניין של שנה אחרונה בחוזה שלו ( מיקוח רגיל של סוכן על עתיד נציגו במועדון ) ופחד שלו מהבאת שחקנים חדשים על העמדה שלו

שונה עצמו מצוטט שם כאחד שאומר שהוא רוצה להישאר במועדון וגם שככל הנראה שזה יקרה , אבל הוא גם הוסיף ואמר ש - " בכדורגל לעולם אי אפשר להיות בטוח לאן ילכו הדברים ... "

מסכים איתך לגבי השמות,

אבל דווקא את אליאל פרץ אני מת לראות, אחרי הרבה זמן סוף סוף שחקן בית צעיר ומוכשר שלנו שמרשים אותי לא פחות משחקנים כמו קלטינס,קלצ'ניקוב ואפילו אצילי. אני אוהב את השחקן הזה ורק צריכים לתת לו דקות, לא חסרות דוגמאות בעולם של שחקנים בגיל הזה שהצליחו, לא צריך ישר לזרוק אותו לרצף השאלות עד שהוא יתייאש ויעזוב ואז ננסה לקנות אותו במליונים אחרי שיצליח בקבוצה אחרת.

מסכים.יש בו משהו מיוחד, הוא שחקן כדורגל(טוב יותר מפרץ השני).

מסכים איתך לגבי השמות,

מחזיק מאליאל מאוד, הוא הפרץ המועדף עליי. אבל, ברגע שהלכת על גולסה, חבל על הדקות שהיה יכול לצבור בקבוצה אחרת.

מעדיף שיעשה 1500+ דקות בקבוצה אחרת בליגה, מאשר 400 במכבי.

מסכים.יש בו משהו מיוחד, הוא שחקן כדורגל(טוב יותר מפרץ השני).

לגמרי. דור פרץ אולי שחקן מעולה, אני אישית לא רואה את זה (שזה סובייקטיבי לגמרי כמובן), דווקא אליאל ממש הלהיב אותי.

מחזיק מאליאל מאוד, הוא הפרץ המועדף עליי. אבל, ברגע שהלכת על גולסה, חבל על הדקות שהיה יכול לצבור בקבוצה אחרת.

הם על אותה משבצת בעקרון?

בדיווח בברזיל לא ציינו קבוצה, רק שהוא במו"מ מול קבוצה בישראל. כלום מעבר לזה.

פה בארץ מדווחים שהוא במו"מ מול בני יהודה וסכנין.

אלי אחי, אתה בסדר אתה.

אבל אם אנשים אחרים כותבים שצריך לשחרר יותר מחצי סגל ולהביא שחקנים במקומם + את ג'ורדי, אז מה זה אם לא לבנות מחדש?

אתה חושב שבסוף העונה ג'ורדי יחתום על חוזה חדש?

אני בטוח שלא. אף אחד לא דיבר על להעיף. זה פשוט דבר שיקרה.

בנוסף אי אפשר להתכחש לכך שהיינו קבוצה לא מספיק טובה העונה, איבדנו את זהבי ובוא נגיד שבעונה הבאה (הראשונה של המנהל המקצועי החדש) אלברמן כנראה כבר לא יהיה בשיאו. בלי זהבי ואלברמן אתה צריך לבנות את הקבוצה מחדש.

אתה לא חושב? לדעתך אפשר להמשיך עם הפלסטר פה פלסטר שם?

לפני עזיבת זהבי היית צריך להתחזק ב4 שחקנים.

עכשיו ביותר.

ומה לעשות? עסקאות של מכבי זה לא משהו שאם לא הולך אפשר להיפרד כידידים.

בנייה מחדש בכל מקרה תצטרך להתבצע. אני מעדיף שתתבצע ע"י המנהל החדש, ושיהיה לו את התקציב והמקום בסגל על מנת לבנות אותו לפי השקפת עולמו. שלא יקבל שחקן בן 30 (שהוא לא זהבי) עם כמעט מיליון יורו שכר בירושה מג'ורדי.

מפה ועד רק חורבן יביא תקומה יש פער גדול אתה לא חושב?

לדעתי הוא מסוג השחקנים שילך לאיבוד בקבוצה אחרת.

אם נשחק עם 3 באמצע הוא כרגע חילוף שני וכמו שאנחנו מכירים את הברך של נוסא הוא יקבל את הדקות שלו.

כלומר, 12 שערים בעונה, תיאורטית. ועוד עונה ארוכה של יותר מ-40 משחקים (שיחק בכל משחקי הליגה מלבד האחרון, לא?).

התלהבתי מהכתבה שהייתה עליו בכלכליסט, נראה מקצוען מהרמות הכי גבוהות, אבל לא יודע אם זה מצדיק שכר כזה. על פניו לא נראה שדרוג גדול על סה מלבד תעודת הזהות.

בסכומים כאלו - שלא יגיע.

לא.

זה בדיוק מסוג השחקנים שלא.

פעם זה היה כן. היום כל כך לא.

החשיבה צריכה להיות בכיוון של שחקנים לפני השיא לא אחריהם

ולכן צריך לחפש אותם במקומות פחות טובים ולא יותר (הרי הליגה הישראלית לעולם לא תהיה שיא או פריצה למישהו ששיחק בליגה בכירה יותר)

זה כל כך אלמנטרי בעניי ששחקנים ששיחקו במקומות גדולים לא באמת יתאבדו אצלנו על ההצלחה, שאני לא מבין איך זה לא נתפס במערכת. בטח אחרי כל כך הרבה נפילות איתם.

בטי, אז למה פסלת את האיברהימי הזה מהליגה במקדוניה, זה די דומה למה שאתה מתאר, שחקן שתפר ליגה פחות טובה משלנו עם 26 גולים.

אמנם פריצה לא תהיה לו אצלנו בגיל 29 אבל שידרוג מקצועי ואתגר - יהיו.

מהשחקנים שהועלו בתקשורת, הכי קרוב למה שאתה מתאר (להוציא את אצילי) היה הגרוזיני הצעיר, מלך השערים בליגה שלהם, בן 22.

בטי, אז למה פסלת את האיברהימי הזה מהליגה במקדוניה, זה די דומה למה שאתה מתאר, שחקן שתפר ליגה פחות טובה משלנו עם 26 גולים.

מהשחקנים שהועלו בתקשורת, הכי קרוב למה שאתה מתאר (להוציא את אצילי) היה הגרוזיני הצעיר, מלך השערים בליגה שלהם, בן 22.

כי הוא מועמד למכבי וכל מה שמועמד למכבי הוא חרא חלש ואפס כי הכל שחור ושנה הבאה יורדים ליגה

מעדיף לשלם לבבסט שכר כפול ושעאבד לא יגיע.

גם אני לא, אבל כמו שאני מכיר את יורדי בד"כ כשהוא נתפס על שחקן הוא לא משחרר עד שהוא משיג אותו, לכן אם כבר עאבד בא (ולצערי זה הכיוון) אז לפחות שלא ייעשה יותר מדי נזק.

כלומר, 12 שערים בעונה, תיאורטית. ועוד עונה ארוכה של יותר מ-40 משחקים (שיחק בכל משחקי הליגה מלבד האחרון, לא?).

התלהבתי מהכתבה שהייתה עליו בכלכליסט, נראה מקצוען מהרמות הכי גבוהות, אבל לא יודע אם זה מצדיק שכר כזה. על פניו לא נראה שדרוג גדול על סה מלבד תעודת הזהות.

בסכומים כאלו - שלא יגיע.

פתח ב40 משחקים, אבל בחצי הראשון של העונה הוא הוחלף בחלק גדול מהם.

נדבר במספרים: 3215 דקות, 12 שערי שדה ו5 בישולים. כלומר היה מעורב בשער שדה בכל ~190 דקות על הדשא.

אני חושב שבשביל עונת בכורה בצ'מפיונשיפ מדובר בסטטיסטיקה לא רעה בכלל.

טב"ח אצלנו, לצורך העניין, היה אחראי על שער שדה כל ~192 דקות בעונה החולפת.

בכל אופן חבל על המילים, הוא לא יגיע לכאן.

כי הוא מגיע מליגה ברמת הליגה הארצית אז המספרים שלו לא ממש אמורים להרשים אותנו.

בכל יתר המקומות לא היו לו מספרים.

ובעיקר, כאשר אנחנו מדברים על שחקן זר, שגם ככה אין לנו מקום בסגל ליותר מ 1-2, אז הבחירה צריכה להיות בכלל בפינצטה.

אם היינו במצב של שריף, שמותר לנו 15 זרים, אהלן וסהלן..לא אכפת לי לנסות

אם אתה בעניין של שחקנים שהצליחו בלאומית יש לך את חוזז יונתן כהן ואפילו צ'יבוטה (מליגת העל) שהם שלך, לא זרים וצעירים,...למה ללכת לשם ועוד לשחקן בן 29 שלא תוכל למכור ?

לא מקצועית ולא כלכלית אני לא מוצא היגיון.