Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

ראדי בחינם לבאר שבע, ורמוט בחינם תחיפה, אזולאי במחיר מבצע לחיפה אחרי שעשו שרירים על עטר.

זה פשוט בדיחה.

פשוט פראיירים נמאס כבר מהבדיחה הזאת.

מחלקים מתנות לקבוצות שבחיים לא ימכרו לנו שחקנים או לקבוצות שימכרו לנו אותם במליארד ארבע מאות. מקווה שהמנג'ר הבא ישים לזה סוף

מחלקים מתנות לקבוצות שבחיים לא ימכרו לנו שחקנים או לקבוצות שימכרו לנו אותם במליארד ארבע מאות. מקווה שהמנג'ר הבא ישים לזה סוף

ברורררררררררררר כולכם מנהלי כדורגל מוצלחים , יודעים הכל.

קודם כל, מספרים עדיין לא ידועים.

שנית, אני עדיין חושב שרוב הסכום היה על דסה לא מבין למה מתעקשים פה שזה חצי חצי עם אזולאי.

ומה שבעיקר אני לא מבין זה איך אנשים פה רוצים רכש, בשביל רכש צריך להפטר מהקיים, גם בקהל רוצים להפטר מהקיים, אבל לא מוכנים למכור בהפסד.

נכון, המצב לא אידיאלי, אבל אין מה לעשות, מכבי בגלל השם והכסף היא קבוצה שלרוב תקבל זכות ראשונים ע״י שחקנים, אבל זה גם אומר שבמידה ולא יצליחו היא תצטרך למכור במחיר הפסד כי קבוצות אחרות לא ישלמו מה שמכבי נתנה

מנק' מבט של אוהד ואפילו של מנג'ר שרוצה להרכיב סגל ונתקל במועדונים שלא משתפים פעולה רק בגלל שאתה מכבי, יש בזה משהו.

אבל מנק' מבט של גולדהאר, הוא החתים עכשיו שחקן על אותה עמדה, עוד בשנה שעברה אזולאי לא קיבל יותר מדי דקות, כנראה שגם השנה שוטה לא בונה עליו (אחרת היה משחק).

אתה חוסך פה משכורת של שחקן ספסל\יציע, ומחזיר 70% ממה ששמת עליו.

מנק' מבט של אוהד ואפילו של מנג'ר שרוצה להרכיב סגל ונתקל במועדונים שלא משתפים פעולה רק בגלל שאתה מכבי, יש בזה משהו.

אבל מנק' מבט של גולדהאר, הוא החתים עכשיו שחקן על אותה עמדה, עוד בשנה שעברה אזולאי לא קיבל יותר מדי דקות, כנראה שגם השנה שוטה לא בונה עליו (אחרת היה משחק).

בהמשך למה שנאמר, גולדהר עובד בשיטת פעולה המורכבת משיקולי יעילות כלכלית (כמעט במובן המלא של הגישה) המאפיינת בעלי עסקים בקליבר שלו.

כאוהדים, לא פשוט לראות את הויתורים הללו לבטח כאשר מדובר ביריבות מרות.

כבעלים, הפרספקטיקה משתנה, והשיקול של להעיף שחקן (גם אם מדובר ביריבה מרה) בכדי להמנע מלשלם לו משכורת עתק ואולי אפילו להרוויח כמה גרושים על ההעברה - גובר.

מיטש מנסה לתמרן במרחב הצר שבין הגישה הכלכלית שבה הוא נוהג ביום-יום שלו, לבין רחשי הקהל ויועציו בכדי שלא להפוך לפריירים התורנים בזירה המקומית, והאיזון הזה לא תמיד פשוט.

איך בדיוק 70%?

מכבי כבר הוציאה עליו מעל מיליון יורו והזרועה נטויה ותמכור אותו ב 400 אלף דולר עם התניות (250 אלף דולר הוא הסכום שמובטח).

איך בדיוק 70%?

מכבי כבר הוציאה עליו מעל מיליון יורו והזרועה נטויה ותמכור אותו ב 400 אלף דולר עם התניות (250 אלף דולר הוא הסכום שמובטח).

איך מעל מיליון יורו?? אתם חיים בסרט

לפי ONE כתוב שהוא ימכר ב-450 אלף יורו, איפה ראיתם פחות?

סביר לדעתי.

מה סביר בזה? שילמת עליו 800. בסיטואציה שנוצרה חיפה חייבת אותו, אין לה אלטרנטיבה אחרת. למה לא לדרוש לפחות 800 ולהחזיר את ההשקעה? תאמין לי שהם ישלמו.

מה סביר בזה? שילמת עליו 800. בסיטואציה שנוצרה חיפה חייבת אותו, אין לה אלטרנטיבה אחרת. למה לא לדרוש לפחות 800 ולהחזיר את ההשקעה? תאמין לי שהם ישלמו.

לא שילמנו 800 , הרוב שילמנו על דסה.

ממש לא. הבאת אותו ב 600 והוספת עוד 200 בעליה לאלופות.

הבאנו אותו ואת דסה ב-1.2. אחרי העליה לאלופות הוספנו 200 אלף מהעסקה על שניהם. סה״כ 1.4 על שניהם ביחד.

למה החלטת שהעלות היא חצי חצי? אם מיכה היה נמכר עם זהבי בסכום כולל של 9 מיליון דולר, היית אומר שכל אחד מהם נמכר ב-4.5 מיליון?

לא שילמנו 800 , הרוב שילמנו על דסה.

נו באמת.. מה שילמת 1.5 מליון על דסה?! שטויות.

זה הי ההסכם שאומר שעל כל עליה לאלופות/אליפות בית"ר מקביל עוד 200 לשחקן. זה הסכם שחולק בין השחקנים.

אפילו הדרישה הראשונית של גולדהאר היתה 650 כהחזר השקעה. מאמין שהוא יודע מה הוא שילם ועל מה.

נו באמת.. מה שילמת 1.5 מליון על דסה?! שטויות.

זה הי ההסכם שאומר שעל כל עליה לאלופות/אליפות בית"ר מקביל עוד 200 לשחקן. זה הסכם שחולק בין השחקנים.

אפילו הדרישה הראשונית של גולדהאר היתה 650 כהחזר השקעה. מאמין שהוא יודע מה הוא שילם ועל מה.

אתה ממציא סכומים נתחיל מזה, 1.2 מיליון יורו סכום העברה, ועוד 200 אלף על שניהם בעקבות עליה לליגת האלופות , לא על כל אחד 200 אלף.

אני בכלל לא מבין איך נוצר מצב שחושבים שאין לנו צורך באזולאי

נוסא יותר פצוע מכשיר

אלברמן הוא הקשר האחורי הטוב בליגה אבל הגיל יתחיל להשפיע

ואז נשארים עם גולסה שלט באמת עסק בכדורגל ב3 העונות האחרונות ודור פרץ

אני בקלות יכול לתאר מצב שאזולאי נכנס להרכב

השיחרור המסתמן הגיוני רק אם מביאים זר אכזר במקום נוסא לאמצע

סחטו אותנו עם טוואטחה ועטר (ובסוף נשארנו עם הזין ביד) אחרי שקיבלו את ורמוט חינם, אבל העיקר שג'ורדי ג'נטלמן.

איכס, להקיא עליהם, נהיינו הזונה של הליגה.

אתה ממציא סכומים נתחיל מזה, 1.2 מיליון יורו סכום העברה, ועוד 200 אלף על שניהם בעקבות עליה לליגת האלופות , לא על כל אחד 200 אלף.

צודק 100 לשחקן. אז 700. אתה עדין מוכר אותו בהרבה פחות בסיטואציה של חיפה. למה?!

זה לא הענין אם צריך או לא צריך את אזולאי

לא שאני חושב שהוא גרוע, אבל אם אין לו מקום בסגל כרגע צריך לשחרר

השאלה למי

אם חיפה מתנהלת כמו ילדה עם קוקיות שלא מוכנה לוותר על שום בובה שלה בעד שום הון שבעולם, אז למה ללכת ולמכור לה ?

מעדיף למכור להפועל ולא לחיפה

צודק 100 לשחקן. אז 700. אתה עדין מוכר אותו בהרבה פחות בסיטואציה של חיפה. למה?!

למה 700? למה אתה חושב חצי חצי?? זה משגע אותי, הרי ברור ששילמנו יותר על דסה.

סחטו אותנו עם טוואטחה ועטר (ובסוף נשארנו עם הזין ביד) אחרי שקיבלו את ורמוט חינם, אבל העיקר שג'ורדי ג'נטלמן.

זונה של הליגה , אבל לוקחים תארים, תאכל את הלב.

להקיא על מי?

מה הקשר גורדי? לא ברור לכם שהכל עובר דרך מיץ?

כזאת הודעה לקונית ומטופשת לא יצא לי לקרוא הרבה זמן, אפילו ממך.

זונה של הליגה , אבל לוקחים תארים, תאכל את הלב.

כן היה מטורף בעונה האחרונה, עוד אהבל.

תחשבו שזה מצטרף לשחרור של ראדי לב"ש בחינם, תראו איך אנחנו עוזרים ליריבות שלנו בזמן שכולם עושים לנו את המוות, למה עושים? כי אפשר.

אז שג'ורדי יפסיק לעשות כל היום לייקים באינסטגרם ויתחיל לעשות לאחרים את המוות, שיבינו שאנחנו לא פראיירים.

להקיא על מי?

מה הקשר גורדי? לא ברור לכם שהכל עובר דרך מיץ?

כזאת הודעה לקונית ומטופשת לא יצא לי לקרוא הרבה זמן, אפילו ממך.

להקיא על החזירה שעובדת איתך, אקזו הבטחת שהיא מתפטרת.