Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

כל דקה שבן בסט עדיין במכבי זאת פשוט התעללות. לנו !!

אורלנדו סה לא יזוז מפה ! כל מי שחושב אחרת חי בסרט.

החלום הוא שיביאו קשר זר התקפי עם חוש לשערים סטייל זהבי (טיירון שרי כזה) ,אבל על חלוץ זר אני אפילו לא מפנטז..

אנשים חיים פה בסרט. איזה חלוץ זר?

לא יודע אם זר, אבל חייב להגיע חלוץ נוסף.

אין מצב שאתה בונה את העונה שלך על חוד שמורכב רק מיצחקי וסה.

שים בצד רגע את היכולת המקצועית וכמה גולים הם שווים, אם סה פצוע, וראינו שזה לא תסריט דמיוני, אתה נשאר רק עם יצחקי. לא רק שאתה לא יכול להסתמך עליו כחלוץ הפותח שלך, אתה גם מדקה 60 משחק עם 10 שחקנים כי אין מי שיחליף אותו.

לא יודע אם זר, אבל חייב להגיע חלוץ נוסף.

אין מצב שאתה בונה את העונה שלך על חוד שמורכב רק מיצחקי וסה.

שים בצד רגע את היכולת המקצועית וכמה גולים הם שווים, אם סה פצוע, וראינו שזה לא תסריט דמיוני, אתה נשאר רק עם יצחקי. לא רק שאתה לא יכול להסתמך עליו כחלוץ הפותח שלך, אתה גם מדקה 60 משחק עם 10 שחקנים כי אין מי שיחליף אותו.

מסכים עם הכל ועדיין לא אופתע אם לא יגיע חלוץ

אין ספק שהאובססיה של הפורום בחלון ההעברות הזה היא לרכש של ״קשר התקפי עם מספרים״.

אני לא מבין מאיפה היא מגיעה, כיוון שהדוגמאות לקשרים שמצליחים לנפק 10+ שערים בעונה (במסגרת מערך של 4-3-3) הן נדירות.

נאפולי לדוגמא, שעשתה עונה התקפית מעולה באיטליה, כמה הקשרים שלה כבשו ? האמשיק כבש שישה. אלן הוסיף שלושה. ז׳ורז׳יניו אפילו לא אחד.

גם בארסנל, או סיטי, קבוצות שדוגלות ב 4-3-3 והבקיעו מספיק שערים בעונה החולפת, תמצאו בחוליית הקישור מספרים דומים.

הקישור של מכבי כיום, היא החוליה האחרונה שזקוקה לטיפול בעיניי. המשחקים מול גוריצה רק חיזקו את האמונה.

נוסא ייתן את ה 4-5 שלו, מדוניאנין (שייבעט גם את הפנדלים אני מאמין) יגיע ל 8-10. גולסה/ריקן/פרץ יוסיפו עוד 3-5 יחד. זה לגמרי מספיק.

מירב המשאבים צריכים ללכת לחלק הקדמי, שם צריך להיות החיזוק המשמעותי.

5-6 השחקנים שירכיבו את השלישייה הקדמית צריכים להבקיע יחד סביב ה 50 שערים, ומבחינת תפוקה התקפית אנחנו נהיה מסודרים לחלוטין.

כרגע, על הנייר, אנחנו ממש לא שם.

מסכים עם הכל ועדיין לא אופתע אם לא יגיע חלוץ

הרגילו אותך לרע, חלוץ חייב לבוא.

אף אחד לא יכול לדחוף לג'ורדי את פורנרולי ממלבורן סיטי?

אין ספק שהאובססיה של הפורום בחלון ההעברות הזה היא לרכש של ״קשר התקפי עם מספרים״.

אני לא מבין מאיפה היא מגיעה, כיוון שהדוגמאות לקשרים שמצליחים לנפק 10+ שערים בעונה (במסגרת מערך של 4-3-3) הן נדירות.

נאפולי לדוגמא, שעשתה עונה התקפית מעולה באיטליה, כמה הקשרים שלה כבשו ? האמשיק כבש שישה. אלן הוסיף שלושה. ז׳ורז׳יניו אפילו לא אחד.

גם בארסנל, או סיטי, קבוצות שדוגלות ב 4-3-3 והבקיעו מספיק שערים בעונה החולפת, תמצאו בחוליית הקישור מספרים דומים.

הקישור של מכבי כיום, היא החוליה האחרונה שזקוקה לטיפול בעיניי. המשחקים מול גוריצה רק חיזקו את האמונה.

נוסא ייתן את ה 4-5 שלו, מדוניאנין (שייבעט גם את הפנדלים אני מאמין) יגיע ל 8-10. גולסה/ריקן יוסיפו עוד 2-4 יחד. זה לגמרי מספיק.

מירב המשאבים צריכים ללכת לחלק הקדמי, שם צריך להיות החיזוק המשמעותי.

5-6 השחקנים שירכיבו את השלישייה הקדמית צריכים להבקיע יחד 40-50 שערים, ומבחינת תפוקה התקפית אנחנו נהיה מסודרים לחלוטין.

כרגע, על הנייר, אנחנו ממש לא שם.

צודק והכל, אבל אתה רואה סיכוי שסה ויצחקי מוחלפים בשחקנים אחרים ? כי אני רואה 0 סיכוי שזה יקרה.

צודק והכל, אבל אתה רואה סיכוי שסה ויצחקי מוחלפים בשחקנים אחרים ? כי אני רואה 0 סיכוי שזה יקרה.

אני רואה את סה נותן 15, את טב״ח 10, ואת יוסי 5-7 (קצת קשה לדעת במקרה שלו, פונקציה של כשירות ודקות משחק).

הבעיה מבחינתי היא עם כל היתר. יצחקי, בן בסט, מיכה. הם צריכים לייצר יחד 20 !

אני רואה את סה נותן 15, את טב״ח 10, ואת יוסי 5-7 (קצת קשה לדעת במקרה שלו, פונקציה של כשירות ודקות משחק).

הבעיה מבחינתי היא עם כל היתר. יצחקי, בן בסט, מיכה. הם צריכים לייצר יחד 20 !

בשני המשחקים האחרונים מיכה היה יותר קשר מאייגבור ששיחק מתחת לסה כשההתקפות נבנו מצד ימין

(ורוב המשחק של מכבי עובר משם)

לא רואה מצב שמהעמדה של נוסא (אולי ברוטציה עם ריקן) יגיעו פחות שערים מיוסי\מיכה

בשני המשחקים האחרונים מיכה היה יותר קשר מאייגבור ששיחק מתחת לסה כשההתקפות נבנו מצד ימין

(ורוב המשחק של מכבי עובר משם)

לא רואה מצב שמהעמדה של נוסא (אולי ברוטציה עם ריקן) יגיעו פחות שערים מיוסי\מיכה

אם יוסי יקבל את אותה כמות דקות של נוסא, סביר מאוד שהוא יבקיע יותר ממנו.

כמו שאני רואה את הדברים, זה או שמיכה מצליח לדגדג את העשר, או שמביאים שחקן על הבלטה שלו שיהיה מסוגל לעשות את זה, או שאנחנו בבעיה.

יצחקי ייצטרך להיות כשיר העונה, ולהבקיע ! על המשבצת של עדן גם כן ייצטרך להגיע מישהו שיהיה מסוגל לתת את החמש-שש מינימום.

יש הרבה עבודה בחלק הקדמי, וזה עוד תחת ההנחה האופטימית שסה מצליח להתאקלם, להשאר בריא, ולתפור פה את ה 15 שמצפים ממנו.

אם רועי קהת מתופקד כמו אייגבור בשני המשחקים האחרונים הוא מסיים עם 15-20 שערים בעונה

בתפקוד הזה אנחנו צריכים לקבל משם 10 שערים לפחות

לא ממש מקרי שהוא כבש צמד ראשון במכבי

אז אם מה שכתבת יתקיים, גרוע מאוד

אצילי זה בדיוק החלק שישלים את החתיכה החסרה בפאזל. שחקן קישור שמסוגל להבקיע, לבשל, לנהל משחק. לדעתי גם יוכל להוביל. הוא יהיה כוכב פה, מרגיש את זה בעצמות.

ואם בנוסף לאצילי יגיעו עוד 2 זרים טובים, נהיה קבוצה מפחידה. זה מה שיכריע את הכף לדעתי, אם אצילי יגיע ואיזה זרים יגיעו. עטר ו2 זרים בינוניים לא יספיקו.

כמו שאני רואה את הדברים, זה או שמיכה מצליח לדגדג את העשר, או שמביאים שחקן על הבלטה שלו שיהיה מסוגל לעשות את זה, או שאנחנו בבעיה.

יצחקי ייצטרך להיות כשיר העונה, ולהבקיע ! על המשבצת של עדן גם כן ייצטרך להגיע מישהו שיהיה מסוגל לתת את החמש-שש מינימום.

יש הרבה עבודה בחלק הקדמי, וזה עוד תחת ההנחה האופטימית שסה מצליח להתאקלם, להשאר בריא, ולתפור פה את ה 15 שמצפים ממנו.

איך יצחקי יהיה כשיר?

57817b3828cc8ac3.jpg

*אם אצילי לא יצא לספרד, קרויף ילך עליו בכל הכוח.

*מכבי הציעה מליון יורו על ברנבאום, האמריקאים דורשים 2 מליון, אולי יפגשו באמצע והוא יגיע.

*ממשיכים לא ללמוד לקח ממקרה ורמוט ולהתעקש להביא שחקן שלא רוצה להיות פה (דמארי).

המשפט הזה אולי יפה בתאוריה אבל לא נכון בעליל למציאות. מה נעשה שזה השוק הישראלי ואלו המחירים ואצילי אולי היחיד בליגה שיכול לעזור לנו.

את הכסף הזה אתה בכל מקרה תאלץ לשלם על ישראלי אחד לפחות אז מעדיף לתת אותו לטביב ולא לשחר.

לשחר אני גם לא נותן 100 אלף על עטר.

רועי קהת לדוגמה יעלה לנו פחות מאצילי ועם אצילי אפשר לסגור בינואר כבר חוזה לעונה הבאה.

עם כל הכבוד לאצילי, אתה לא יכול להשאיל שחקן במיליון יורו (מינימום) לעונה, כי זה ממש השאלה, בעונה הבאה הוא שחקן חופשי.

רועי קהת לא רוצה לחזור לארץ. למה קשה להבין את זה?!

בנוגע לאצילי, אם הוא לא מגיע למכבי העונה, בעונה הבאה הוא בבלגיה.

כן, מיליון יורו (לפחות) על שחקן שמסיים חוזה בסוף העונה זה די מטורף אבל זה השוק פה.

רועי קהת לא רוצה לחזור לארץ. למה קשה להבין את זה?!

בנוגע לאצילי, אם הוא לא מגיע למכבי העונה, בעונה הבאה הוא בבלגיה.

כן, מיליון יורו (לפחות) על שחקן שמסיים חוזה בסוף העונה זה די מטורף אבל זה השוק פה.

איזה מליון אחי? תשלש.

בירנבויים, אצילי, וקהת - מאסט.

חלוץ זה הדבר הבא, אבל שווה לחכות לקראת סוף החלון (כמו שג׳ורדי אוהב) כדי לתת לסה צ׳אנס אמיתי אחרון להוכיח את עצמו.

מגן שמאלי לא דחוף בכלל. ריקן ועמבה רחוקים מלעשות עבודה טובה שם, אבל לליגה זה יספיק. אם בטעות נעבור את קריאט, אולי נצטרך להתחיל לחשוב על זה.