Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

היו כמה עסקאות טיפשיות (וגם ההבאה של עטר בחצי מהסכומים שמדברים עליהם תהיה שערורייה) אבל אין מצב שהוא "גזר קופון". אין מצב, זה לא האיש. זאת בכלל לא אופציה.

אגב, באותה מידה שהיו עסקאות רעות אי אפשר לקחת ממנו את הקרדיט על עסקאות מעולות (הביא את זהבי ב"גרושים" במונחים האלו ומכר אותו במלא כסף, אחרי שהוא ייצר לנו מלא כסף והישגים. עסקה אדירה ללא ספק. גם המכירה של החרגול הדיסלקט להפועל במליון אירו הייתה עסקה ענקית).

מאוד מאוד מקווה שזה לא קרה ,למרות שהיו עיסקאות שממש לא מובנות

אבל "כסף מעוור עיני חכמים"

גם יוסי שחקן של נמני לא? לפחות בחזרה לארץ המו"מ עם יענקלה היה מולו. וואלה עדיף כבר שזה קופון, לפחות יכניס קצת היגיון בהחתמה ההזויה הזו.

גם יוסי שחקן של נמני לא? לפחות בחזרה לארץ המו"מ עם יענקלה היה מולו. וואלה עדיף כבר שזה קופון, לפחות יכניס קצת היגיון בהחתמה ההזויה הזו.

אני חושב שהוא שייך לאוואט

נמאס מכל התיירים הפראיירים שמנהלים לנו את הקבוצה וכל הזמן מערבבים אותם.

ויקטור יונה/עמוס סאסי כמנהל מקצועי בשביל זרים כמו ויקטור פאצ׳ה.

גבי קצרה מנכ״ל

קובי ברדה דובר

דריקס לקשרי אוהדים

אלי ז'ינו לכבלים תת ימיים

מרשה לעצמי להעניק לך את פרס ״ההודעה ההזויה״ של 2016, מבלי לדעת מה אנחנו הולכים לקבל עד סופה.

עד כדי כך אני בטוח.

אולי בתור הגאון השפוי שכנראה יודע דברים מבפנים, תואיל להסביר על החברה שבה ג'ורדי וקרלוס שותפים.

אולי בתור הגאון השפוי שכנראה יודע דברים מבפנים, תואיל להסביר על החברה שבה ג'ורדי וקרלוס שותפים.

הוא לא צריך להסביר לך. אתה צריך להסביר את ההשארה המופרכת שלך לפיה ג'ורדי גוזר קופון על רכישות של המועדון. הזוי.

היו כמה עסקאות טיפשיות (וגם ההבאה של עטר בחצי מהסכומים שמדברים עליהם תהיה שערורייה) אבל אין מצב שהוא "גזר קופון". אין מצב, זה לא האיש. זאת בכלל לא אופציה.

אגב, באותה מידה שהיו עסקאות רעות אי אפשר לקחת ממנו את הקרדיט על עסקאות מעולות (הביא את זהבי ב"גרושים" במונחים האלו ומכר אותו במלא כסף, אחרי שהוא ייצר לנו מלא כסף והישגים. עסקה אדירה ללא ספק. גם המכירה של החרגול הדיסלקט להפועל במליון אירו הייתה עסקה ענקית).

על כל עסקה טובה 5 עסקאות רעות.

חחחחחחחחח....

2 מיליון יורו. המחיר רק עולה....חחחחחח

תודה רבה ושלום. עכשיו תביאו לנו חלוץ אמיתי סטייל גוהו הזה. יאללה לעבודה.

בלי קשר - לא אתפלא אם זה ספין של חיפה לאוהדים, יפרסמו משהו אחד ובין המועדונים יסגרו על הרבה פחות.

הוא לא צריך להסביר לך. אתה צריך להסביר את ההשארה המופרכת שלך לפיה ג'ורדי גוזר קופון על רכישות של המועדון. הזוי.

לא נראה לי שהוא צריך סנגור, הוא יודע להתנסח יפה. בנוגע אליי, אין לי מה להסביר בטח לא להתנצל.

ממש לא קבעתי עובדה כי הרי אין לי מידע, זו השערה נטו. לפי התגובות עד כה אני לבטח לא ההזוי היחידי.

אולי אבהיר את עצמי שוב: אני לא שייך לאף מחנה או ארגון ומעולם לא הייתי. האהבה שלי למכבי במשך 35 שנים

היא טהורה ואמיתית כמו גם האהבה שלי לנימני השחקן ולג'ורדי המנג'ר ועם זאת מותר להעלות תהיות כאלו ואחרות

לגבי התנהלות מסויימת.

שחר לעטר לפני ששמע שמכבי רוצה אותו- תיקח את הקרשים שלך אתה לא עושה איתנו ל"ג בעומר.

שחר אחרי ששמע שמכבי רוצה אותו

twHrsz6.gif