Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

התקדמות משמעותית: העסקה בין עטר לאזולאי על סף סיכום

מנכ"ל מכבי חיפה, אסף בן דב וג'ורדי קרויף נפגשו, הפערים צומצמו ועומדים על 250 אלף דולר. עטר צפוי להרוויח במכבי ת"א 400 אלף יורו בחוזה ל-3 שנים

http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94/179104

איפה פורסם עטר פצוע לחודשיים?

לא אתפלא אם פתאום הוא בריא אחרי שחותם כאן.

לא פורסם, אבל זה ידוע שיש פה הרבה שחושבים שהם יודעים הכל.

עטר לא כזה פצוע, עסקה לא טובה של מכבי.

למה

עטר לא כזה פצוע, עסקה לא טובה של מכבי.

לא יודע אם פצוע או לא

לעטר יש יכולות שהוא רוצה לשחק והוא יודע לשחק

זה שחיפה פחי אשפה שכל שחקן שמגיע אליהם מת זה בעיה שלהם..

בקשר לאזולאי הוא פרווה יש לו משחקים שהכל הולך ומשחקים שלא..

דור פרץ לפניו, אליאל פרץ, אייגיבור, אלברמן ,מדו, גולסה (במידה ויחתום)

לא חסר על העמדות האלה שחקנים

לא פורסם, אבל זה ידוע שיש פה הרבה שחושבים שהם יודעים הכל.

למה

פורסם שהוא בחוץ לעוד חודש-חודש וחצי ולכן לא יצא למחנה אימון איתם.

אם זה נכון או לא ? אין לדעת..

מנכ"ל מכבי חיפה, אסף בן דב וג'ורדי קרויף נפגשו, הפערים צומצמו ועומדים על 250 אלף דולר. עטר צפוי להרוויח במכבי ת"א 400 אלף יורו בחוזה ל-3 שנים

פחות מ180 אלף דולר שלא יסגרו לדעתי. הכדור בידיים שלנו, עטר לא רוצה להיות שם והם לא רוצים אותו + הוא פצוע לפי מה שאומרים פה.

פורסם שהוא בחוץ לעוד חודש-חודש וחצי ולכן לא יצא למחנה אימון איתם.

אם זה נכון או לא ? אין לדעת..

שטויות, גם שחקן פצוע ( אלא אם כן זאת פציעה ממש קשה שצריך שיקום להתאושש ממנה ) טס עם הקבוצה.

שחקן פצוע (לפי מה שחיפה אומרים - זה הנימוק שלהם לכך שהוא לא יצא למחנה אימונים), בשנה אחרונה לחוזה ולא רוצה לשחק שם, אם באמת נותנים להם אזולאי + כסף אנחנו כל כך פרייארים.

נערך על ידי YoniC

שחקן פצוע (לפי מה שחיפה אומרים - זה הנימוק שלהם לכך שהוא לא יצא למחנה אימונים), בשנה אחרונה לחוזה ולא רוצה לשחק שם, אם באמת נותנים להם אזולאי + כסף אנחנו כל כך פרייארים.

יש לו עוד שנתיים חוזה.

יש לו עוד שנתיים חוזה.

חשבתי שהוא חתם בזמנו לשנתיים וחצי...

עדיין חרא עסקה אם יוצאת לפועל (אפילו ראש על ראש זה רע לנו אבל מן הסתם עדיף).

אם הדיווח נכון ובאמת נציעו 3 מיליון על גרוזיצקי , למה לא לנסות שוב את טיירון שרי שכבר הביע סוג של נכונות לשחק תחת בוס , ועכשיו יש את שוטא שהוא גם אגדה בהולנד , בדיוק השחקן שאנחו צריכים , יכול לשחק גם בשלישית הקישור וגם בכנפיים.

לא באמת מכיר את הפרטים אבל נראה לי שהמצב היום שונה ממה שהיה אז. בינואר עוד היו סימני שאלה לגביו ולגבי ההתקאלמות שלו. מאז, הוא הבקיע איזה 6-7 שערים ובישל עוד 1-2 עד לסוף העונה. עכשיו הסיפור כבר שונה, לא יוותרו עליו בחיים. בטח שלא תמורת 2 מיליון.

בכל מקרה, נראה שהדיווח על שרי היה אמיתי, ואם גם יש אמת בדיווח על גרוזיצקי אז אולי אולי סוף סוף נפל לג'ורדי האסימון שצריך להביא זרים איכותיים ולא להתסמך על הזבל המקומי. אני לפחות רוצה להאמין לזה, עד שעוד שבוע נתעורר להחתמה של איזה אקס ליגת העל ונחזור למציאות...

זה נהיה קטע חדש שמכבי לא סוגרים חוזה אם הוא לא מתחת ל-400 אלף יורו? מה זה הסכומים המפגרים האלה? לא ברור.

זה נהיה קטע חדש שמכבי לא סוגרים חוזה אם הוא לא מתחת ל-400 אלף יורו? מה זה הסכומים המפגרים האלה? לא ברור.

אחת הסיבות שאני טוען שג'ורדי מנהל מקצועי גרוע היא הנורמת שכר שהוא קבע כאן, לא יכול להיות שהשחקנים הכי טובים בב"ש ובחיפה מרוויחים פחות ובפער משחקני הספסל במכבי.

אני גם לא מבין את העיסקה הזאת, הוא שיחרר את איינבינדר בחינם (עם פיצוי קטן לאיינבינדר) והביא את אזולאי ב 900 אלף יורו בשביל ששנה אח"כ הוא יתן אותו לחיפה עם תוספת כסף ועוד בשביל שחקן שלא רוצה לשחק שם ושכרגע הוא פצוע? זה גם מרגיז כי רק לפני חצי שנה שיחררנו להם את וורמוט בחינם במהלך מטומטם ולא ברור.

במקום לתת להם להתבשל במיץ של עצמם ושיתקעו עם שחקן פצוע שלא יכול ולא רוצה לשחק שם ושבינתיים ישלמו לו משכורת הוא מחזק אותם ומביא אותו אלינו בשכר עצום.

אם הוא פצוע ליותר מחודש זה טמטום להחתים אותו, במיוחד אם זו פציעה כרונית.

מקווה שיודעים מה שעושים שם ויעשו לו בדיקה מקיפה לפני שחותמים על דבר כזה.

הבעיה שלנימני לא היו עסקאות הקיץ והוא כנראה דוחף חזק לעסקה.

במקום העסקה הזאת אני הייתי מביא את עזרא ומשאיל את אזולאי לקבוצה אחרת.

אחת הסיבות שאני טוען שג'ורדי מנהל מקצועי גרוע היא הנורמת שכר שהוא קבע כאן, לא יכול להיות שהשחקנים הכי טובים בב"ש ובחיפה מרוויחים פחות ובפער משחקני הספסל במכבי.

אני גם לא מבין את העיסקה הזאת, הוא שיחרר את איינבינדר בחינם (עם פיצוי קטן לאיינבינדר) והביא את אזולאי ב 900 אלף יורו בשביל ששנה אח"כ הוא יתן אותו לחיפה עם תוספת כסף ועוד בשביל שחקן שלא רוצה לשחק שם ושכרגע הוא פצוע? זה גם מרגיז כי רק לפני חצי שנה שיחררנו להם את וורמוט בחינם במהלך מטומטם ולא ברור.

במקום לתת להם להתבשל במיץ של עצמם ושיתקעו עם שחקן פצוע שלא יכול ולא רוצה לשחק שם ושבינתיים ישלמו לו משכורת הוא מחזק אותם ומביא אותו אלינו בשכר עצום.

כשאתה מתאר את זה ככה אז באמת זה נשמע כעיסקה טיפשית.

מאכזב שלג'ורדי אין רעיונות חדשים, להתעקש על זהבי עוד יש דעות לכאן ולכאן אבל להחזיר את עטר ולהחתים את בניון זה נראה לי ללכת אחורה.

הדבר שמפחיד אותי זה שערן ירצה לחזור בעוד נניח שנה וחצי, בינואר 18׳, ויהיה בלאגן בגלל שאלירן בקבוצה.

ואני אוהב מאוד את אלירן שלא תטעו.

הדבר שמפחיד אותי זה שערן ירצה לחזור בעוד נניח שנה וחצי, בינואר 18׳, ויהיה בלאגן בגלל שאלירן בקבוצה.

ואני אוהב מאוד את אלירן שלא תטעו.

לדעתי איך שערן ירצה לחזור יראו לעטר את הדרך החוצה או שהם פשוט ישחקו ביחד חצי עונה עונה עד שיגמר לו החוזה.

האם עומר דמארי ישחק בעונה הקרובה בליגה הרביעית בגרמניה? החלוץ הישראלי אמנם קיבל זימון לפתיחת האימונים של ר.ב לייפציג, אבל לא נמצא בתכניות המקצועיות. אם הגרמנים לא יצליחו למצוא לו קבוצה אחרת, הוא כנראה ישחק בקבוצת המילואים

בדרך למכבי?