Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

כל מה שג'ורדי צריך לעשות זה להביא 3 זרים טובים, אפילו בלבל של סה ומדו אני לא אומר ראייקו, ופתאום כל המצב יראה פחות אפוקליפטי. אם זה יעזור לגולסות ולקהתים לרדת מהעץ? בכלל טוב.

רק חיסכון השכר שהוצע לזהבי לעונה הקרובה מספיק כדי להביא 3 כאלה ועוד ישאר עודף.

חבל שהוא כ"כ שמרן שעד שקרלוס ומיטרוביץ לא אומרים לו חלאס הוא לא חושב לעשות את זה לבד.

אם אתה מביא שלושה זרים טובים לעמדות המתבקשות. אתה צריך ישראלים רק לעיבוי הסגל , ובהתקפה הכי חסר עומק לדעתי.

עזיבה של ג'ןאדי תהיה טובה מאוד. המנהל המקצועי הבא יבנה את הקבוצה כבר מעכשיו.

לא. עזיבה של ג'ורדי (ואפשר ורצוי להתווכח על זה) יכלה להיות טובה לפני חודש, לא אחרי שהתחילה העונה.

השאלה אם אצילי יחתום במכבי מתי הוא יוכל לשחק עם מכבי בליגה האירופית (כמו מה שהיה עם דסה שנה שעברה כי הוא שיחק עם ביתר באירופית והיה צריך לחכות כמה משחקים )

השאלה אם אצילי יחתום במכבי מתי הוא יוכל לשחק עם מכבי בליגה האירופית (כמו מה שהיה עם דסה שנה שעברה כי הוא שיחק עם ביתר באירופית והיה צריך לחכות כמה משחקים )

אם ישחק עם בית"ר יוכל לשחק בקבוצה אחרת רק בשלב הבתים (שנראה רחוק כרגע).

לגבי העזיבה של ג'ורדי, יש כמה דיווחים, מרביתם מבוססים על ציוצים של רפאל גלר.

כל מה שג'ורדי צריך לעשות זה להביא 3 זרים טובים, אפילו בלבל של סה ומדו אני לא אומר ראייקו, ופתאום כל המצב יראה פחות אפוקליפטי. אם זה יעזור לגולסות ולקהתים לרדת מהעץ? בכלל טוב.

רק חיסכון השכר שהוצע לזהבי לעונה הקרובה מספיק כדי להביא 3 כאלה ועוד ישאר עודף.

חבל שהוא כ"כ שמרן שעד שקרלוס ומיטרוביץ לא אומרים לו חלאס הוא לא חושב לעשות את זה לבד.

די עם הבינוניות.... רק זרים איכותיים. עדיף אחד איכותי מאשר 3 בינוניים.

לא. עזיבה של ג'ורדי (ואפשר ורצוי להתווכח על זה) יכלה להיות טובה לפני חודש, לא אחרי שהתחילה העונה.

אני מניח שאם הוא יעזוב בקרוב אז העזיבה תוכננה לפני חודש ומעלה. כמובן שבתקשורת אומרים שזה בגלל קרלוס/זהבי וכו..

אני מניח שאם הוא יעזוב בקרוב אז העזיבה תוכננה לפני חודש ומעלה. כמובן שבתקשורת אומרים שזה בגלל קרלוס/זהבי וכו..

לא בהכרח. אם היו מתכננים מראש שהוא לא יכין את העונה הוא היה עוזב במאי.

כיוון שהוא מכין את העונה, אני מניח שקרה משהו לאחרונה (לאו דווקא זהבי, באמת שקשה לי לראות את קרויף אומר למיץ'- "לא הצעת לו מספיק, אני עוזב") להערכתי (וג'ורדי נתן רמזים דומים בשני החלונות האחרונים), גולדהאר נותן לו ברקסים.

כיוון שהוא מכין את העונה, אני מניח שקרה משהו לאחרונה (לאו דווקא זהבי, באמת שקשה לי לראות את קרויף אומר למיץ'- "לא הצעת לו מספיק, אני עוזב") להערכתי (וג'ורדי נתן רמזים דומים בשני החלונות האחרונים), גולדהאר נותן לו ברקסים.

אם גורדי היה עוזב במאי, מי היה מכין את הקבוצה?! יוסי בניון?! מי היה מביא מאמן?!

ג'ורדי כמו ביין מושך עוד טיפה.. וככל הנראה המחליף שלו התחיל לעבוד.

איך ברקסים אם רק לפני שבוע הוא החתים כאן את בניון?!

עזיבה של ג'ןאדי תהיה טובה מאוד. המנהל המקצועי הבא יבנה את הקבוצה כבר מעכשיו.

כן, זה באמת טוב שמנהל מקצועי חדש שלא מכיר את הליגה הישראלית יבנה את הקבוצה כבר מעכשיו.

אנחנו צריכים "באד בוי" בקבוצה ולכן החתמה של אלירן עטר נראית מתאימה. הבעיה אם השתן יעלה לו לראש, כי מכבי השנה מאוד חשופה לתקשורת לצערי.

אנחנו צריכים "באד בוי" בקבוצה ולכן החתמה של אלירן עטר נראית מתאימה. הבעיה אם השתן יעלה לו לראש, כי מכבי השנה מאוד חשופה לתקשורת לצערי.

איזה שתן יש לו? הוא בכלל פצוע ולא יכול לשחק בחודשיים הקרובים נראה לי והוא יהיה רעב אם כבר, אחרי כמה עונות מחורבנות

קרלוס עוזב..נוסא הבא בתור ואז יש מקום ל3 זרים מפלצות אני לא מאבד תקווה...

אצילי וכל השחקני ביצים האלה שלא יקדמו אותי לא מרגשים אותי יאללה אני מקווה שאחרי שנגמרה סאגת זהבי גורדי יתחיל להזיז עיניינים ולגמור פה תליגה עם חיזוקים אדירים לא עוד זרים בהעברות חינם כי לרוב הם קרקשות.

דסה הורחק בבית"ר באירופה מה שגרם לעוד בעיה...

הברקסים שאנשים מדברים עליהם התחילו אחרי ורמוט לדעתי.

מישהו יכול להאשים את מיטש במשהו?

הברקסים שאנשים מדברים עליהם התחילו אחרי ורמוט לדעתי.

מישהו יכול להאשים את מיטש במשהו?

כן. אם אתה לא סומך על מי שאמור להרכיב את הסגל שלך, תביא מישהו אחר.

לגבי קהת, במקרה היום מלצרתי את שכן שלי שהוא חבר אחד הטובים שלו. דיברתי איתו קצת על העניין והוא אמר שהסכומים שמופיעים בתקשורת בהקשר מכבי-קהת הם מוגזמים וגבוהים בהרבה מהסכומים האמיתיים שמוצעים. בכל מקרה, לטענתו קהת החליט לתת עוד צ׳אנס בוינה לעונה הקרובה. אמר ששנה הבאה כנראה כן יחזור לארץ, למרבה במחיר.

לגבי קהת, במקרה היום מלצרתי את שכן שלי שהוא חבר אחד הטובים שלו. דיברתי איתו קצת על העניין והוא אמר שהסכומים שמופיעים בתקשורת בהקשר מכבי-קהת הם מוגזמים וגבוהים בהרבה מהסכומים האמיתיים שמוצעים. בכל מקרה, לטענתו קהת החליט לתת עוד צ׳אנס בוינה לעונה הקרובה. אמר ששנה הבאה כנראה כן יחזור לארץ, למרבה במחיר.

הייתה לי תחושה שהוא לא מיצה.

חבל רועי קהת היה יכול להיות בינגו רציני.

מקווה שנראה את דור מיכה השנה על הספסל ונראה במקומו זר מפחיד(במקום קרלוס)

וקשר לאמצע זה פשוט חובה במקום איגבור.

מגן שמאלי לא רואה הרבה אופציות..

בקיצור גורדי תעשה משהו ומהר

לא מבין למה לא הלכו על עזרא בכל הכוח,גם שחקן קו מהיר,גם יכול להיות יצרתי באמצע,גם ישראלי,גם עם כרטיס ביד

כל מה שמכבי מחפשים

הוא כנראה רוצה מקום מובטח בהרכב, והפועל היחידים שיכולים להציעלהציע לו את זה.

תומר לוי יורה באפלה

מכבי ת"א מנסה לצרף את אצילי. בן בסט צפוי לעזוב מאמצים גדולים לרכוש את קשר בית"ר מיד בתום הבוררות. הערכה שגם אלירן עטר יגיע. מכבי חיפה וקבוצות מצרפת הביעו עניין בחלוץ. חוסר ודאות לגבי עתידו של ג'ורדי קרויף
606052.jpg
תומר לוי 30.06.16 - 07: