Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אני אמנם לא מאמין לעיתונאים אבל טוכמן תיאר את מה שאני מאמין שבאמת קורה אז מה שהוא אומר זה ככה:

ג'ורדי כל כך משקיע בהשארה של ערן שהוא לא עובד על חיזוקים אחרים.

כל הזרים ימשיכו ואם יאושר זר שישי ג'ורדי יביא זר שישי. זה כל השינוי שיהיה.

אני הכי אתאכזב אם איגיבור ימשיך. כבר ויתרתי על חיזוק. רק שישחררו אותו.

140. הבדל של 20 מיליון זה לא צחוק, זה בדיוק מה שיכול להשאיר פה את זהבי :)

פי שניים? חביבי, התקציב של חיפה עומד על כמעט 90 מיליון שקל.

אולי לא סגדת, אבל בהחלט שתקת. ביקרת את ג'ורדי, אולי, אני באמת לא זוכר ולא אכפת לי. אבל מה שבטוח, לא היית כזה חריף ולא קראת לו מנהל רע.

לא סגדתי וגם לא שתקתי ואתה מוזמן לבדוק שהעברתי עליו ביקורת ממתי שאני רשום ואולי הייתי פחות חריף אבל הטעויות שהוא ממשיך לעשות מובילות לביקורת חריפה יותר.

אגב אתה צודק, 20 מיליון זה לא צחוק וגם 50 מיליון זה לא צחוק וזה הפער התקציבי בין מכבי לחיפה ובטח שבטח ש 90 מיליון זה לא צחוק שזה הפער התקציבי בין מכבי לב"ש.

אני אמנם לא מאמין לעיתונאים אבל טוכמן תיאר את מה שאני מאמין שבאמת קורה אז מה שהוא אומר זה ככה:

זה יהיה מאוד מאכזב אם לא יביאו עוד שחקן כנף שיודע לתת שערים וצריך את זה גם אם ערן נשאר וגם אם לא. כמו שכבר רשמתי עם ערן זה עוד בערך 3 שחקנים ובלי ערן אנחנו צריכים 6-7 שחקנים

כמו כל חלון, נושא ספאם מיותר. תנעלו עד השבוע האחרון של החלון וביומיים האחרונים ינחת זר אירופאי שבע וזקן עם עבר בליגה בכירה.

מה כולל ה"להשקיע כל כך הרבה בלהשאיר את ערן" שאין לו זמן לעשות שום דבר אחר ? מה הוא עושה ? צופה בקלטות שלו ? שיחות של 16 שעות עם סבתא שלו ? זה חרטא..

כל עוד הסאגה הזאת נמשכת, אי אפשר ממש לעשות רכש, מהסיבה הפשוטה, שאם ערן נשאר, המשקל שלו מבחינת ההשפעה על התקציב היא עצומה. אי אפשר להתחייב לעסקה יקרה (ובארץ, כל העסקאות יקרות), כשאתה לא יודע מה יהיה התקציב שלך.. אתה לא יכול להתחייב על לקנות את אצילי במיליון יורו, או אפילו להחתים שחקן לספסל ב300 אלף כמו עזרא, כשאתה לא יודע אם יהיה לך אותם...

זאת הבעיה העיקרית שלי עם המצב הנוכחי, לגבי כל הצדדים המעורבים.. בשלב הזה כבר היו צריכים לחתוך את הסיפור לכאן או לכאן, ולהתעסק עם מצב ידוע כלשהו, שאפשר לעבוד איתו..

מה כולל ה"להשקיע כל כך הרבה בלהשאיר את ערן" שאין לו זמן לעשות שום דבר אחר ? מה הוא עושה ? צופה בקלטות שלו ? שיחות של 16 שעות עם סבתא שלו ? זה חרטא..

כל עוד הסאגה הזאת נמשכת, אי אפשר ממש לעשות רכש, מהסיבה הפשוטה, שאם ערן נשאר, המשקל שלו מבחינת ההשפעה על התקציב היא עצומה. אי אפשר להתחייב לעסקה יקרה (ובארץ, כל העסקאות יקרות), כשאתה לא יודע מה יהיה התקציב שלך.. אתה לא יכול להתחייב על לקנות את אצילי במיליון יורו, או אפילו להחתים שחקן לספסל ב300 אלף כמו עזרא, כשאתה לא יודע אם יהיה לך אותם...

זאת הבעיה העיקרית שלי עם המצב הנוכחי, לגבי כל הצדדים המעורבים.. בשלב הזה כבר היו צריכים לחתוך את הסיפור לכאן או לכאן, ולהתעסק עם מצב ידוע כלשהו, שאפשר לעבוד איתו..

אז זה התירוץ של החלון הפעם לרכש שיגיע בדקה ה90? פעם זה יורו, פעם זה טילים, פעם זה לחכות לאן נגיע במוקדמות, ועכשיו זהבי.

מה עושים במכבי במהלך השנה בנושא הרכש? איך אין כבר שמות מוכנים שעוקבים אחריהם? הכל באילתור מאוחר בהתאם לנסיבות ואילוצים. אה סליחה סגרו עם יוסי חודש לפני..

אז זה התירוץ של החלון הפעם לרכש שיגיע בדקה ה90? פעם זה יורו, פעם זה טילים, פעם זה לחכות לאן נגיע במוקדמות, ועכשיו זהבי.

מה עושים במכבי במהלך השנה בנושא הרכש? איך אין כבר שמות מוכנים שעוקבים אחריהם? הכל באילתור מאוחר בהתאם לנסיבות ואילוצים. אה סליחה סגרו עם יוסי חודש לפני..

ומי אמר שאין שמות, ואין מעקב, ואין מו"מ ? כי אף אחד לא התקשר לעדכן אותך ? סליחה, נגמרו לג'ורדי הדקות בטוקמן כי הוא דיבר 16 שעות עם סבתא של זהבי

ושלא לא יהיה לא ברור, ג'ורדי רחוק מלהיות מושלם, אבל במצב הנוכחי, אין מה לעשות.. הסאגה הזאת מחרבנת הרבה.. גם אם היה מעקב, והיה מו"מ והיו הסכמות עם שחקנים, להחתים שחקן עם כסף שאתה לא יודע אם יהיה לך מחר, זה מהלך מהפלייבוק של הפועל, לא שלנו

יותר ויותר נראה שזה הולך לכיוון של עונת מעבר בכל הנוגע לרכש חדש. עונת איווניר סטייל, יגיעו כמה שחקנים משלימים וזהו.

עאבד לא מרגש אותך?

אוי הייאוש...

ברור שלא תתן משחק טוב

אתה לא ברמה שלהם

תוסיף לזה את ההגבלת זרים ואתה מקבל +- את מה שאתה רואה בנבחרת

תבינו הישראלים זה כלומניקים אנחנו נמשיך לא לעשות כלום באירופה

לכן הפסדים לרמות הגבוהות זה לא התבזות כי זה מלכתחילה לא המדד

שטויות אחי.. גם ביורו תראה איזה הבדלים יש בין כל נבחרת, אתה רואה שיש פייט, גם אם הם מפסידות.

בליגת האלופות יש קבוצות אם תקציב נמוך משל מכבי שנתנו נקודות, אתה בקושי הבקעת גול (ושוב תודה לשופט שלא גרם לנו את ההשפחה הגדולה מאז ומעולם).

הקמפיין של האלופות היה חלש מאוד, יכולנו לעשות הרבה יותר (לא לעלות אבל לתת פייט בחלק מהמשחקים) ולא עשינו. ואל תספר לי על השחקן הישראלי והגבלת הזרים, כי אפילו מתוך 8 זרים ששיחקו בעונה שעברה במכבי אפילו אחד מהם לא נכנס לרשימת זר העונה (ובצדק) בליגת העלק שלנו.

ומי אמר שאין שמות, ואין מעקב, ואין מו"מ ? כי אף אחד לא התקשר לעדכן אותך ? סליחה, נגמרו לג'ורדי הדקות בטוקמן כי הוא דיבר 16 שעות עם סבתא של זהבי

זה לא משנה. עוד שלושה ימים משחק ראשון, זהבי עזב, בניון הצטרף, לא אופטימלי.

כל קיץ מחכים עם הרכש (ומתאכזבים בסוף).

רכש שרוצים עדיף להחתים חודש לפני סוף העונה ולא חודש אחרי סוף העונה, לפני מחנה האימונים!

זה לא משנה. עוד שלושה ימים משחק ראשון, זהבי עזב, בניון הצטרף, לא אופטימלי.

כל קיץ מחכים עם הרכש (ומתאכזבים בסוף).

רכש שרוצים עדיף להחתים חודש לפני סוף העונה ולא חודש אחרי סוף העונה, לפני מחנה האימונים!

אין ספק שעדיף, אבל למכבי אין את המוניטין כדי לשכנע שחקנים לחתום בלי לבדוק אופציות אחרות קודם, לא ישראלים (שכולם יעדיפו לשחקן בבלגיה מאשר במכבי), ובטח לא זרים - אנחנו לא אופציה ראשונה של אף אחד כרגע.

הדרך העיקרית לכפר על חוסר במוניטין כדי להחתים שחקן מוקדם, זה לתת הצעה כספית חסרת תקדים, ואת זה מכבי כבר לא מוכנה לעשות..

אין ספק שעדיף, אבל למכבי אין את המוניטין כדי לשכנע שחקנים לחתום בלי לבדוק אופציות אחרות קודם, לא ישראלים (שכולם יעדיפו לשחקן בבלגיה מאשר במכבי), ובטח לא זרים - אנחנו לא אופציה ראשונה של אף אחד כרגע.

הדרך העיקרית לכפר על חוסר במוניטין כדי להחתים שחקן מוקדם, זה לתת הצעה כספית חסרת תקדים, ואת זה מכבי כבר לא מוכנה לעשות..

נו באמת.. ולב"ש יש את המוניטין? זה לא שבסוף החלון אתה מביא לכאן זרים מטורפים (להוציא את ראייקו כיוצא מן הכלל).

זרים איכותיים מאוד לליגה אתה יכול להביא אם תדע לזהות בזמן ולהשקיע כסף.

נו באמת.. ולב"ש יש את המוניטין? זה לא שבסוף החלון אתה מביא לכאן זרים מטורפים (להוציא את ראייקו כיוצא מן הכלל).

זרים איכותיים מאוד לליגה אתה יכול להביא אם תדע לזהות בזמן ולהשקיע כסף.

ואיזה זרים איכותיים מאוד לליגה הם הביאו בחלון הזה ? מיגל ויטור ? מה ההבדל בינו לבין פיליפנקו ? יש לו שם סקסי יותר, אז הוא כנראה שחקן טוב יותר ?

אם נשים את הציניות בצד לרגע, העובדה שג׳ורדי דוחף לחוזה החדש של ערן ב3 מיליון דולר לעונה, זאת אינדיקציה די ברורה שאין תוכנית רכש מאוד משמעותית בקנה (שאז כנראה היו צריכים את המיליונים האלה לשם)

כנראה השינויים הקוסמטיים והרוחביים הרגילים, כמו בכל חלון..

אם זהבי יעזוב ,

אני הייתי מביא את אחמד עאבד גולסה ודובב גבאי כחלוץ שני , קונים ?

Revolver_Enfield_No2_Mk_I.jpg

שלושתם יחד לא שמים 5 שערים =\

אם נשים את הציניות בצד לרגע, העובדה שג׳ורדי דוחף לחוזה החדש של ערן ב3 מיליון דולר לעונה, זאת אינדיקציה די ברורה שאין תוכנית רכש מאוד משמעותית בקנה (שאז כנראה היו צריכים את המיליונים האלה לשם)

כנראה השינויים הקוסמטיים והרוחביים הרגילים, כמו בכל חלון..

או שזאת אינדיקציה שמשהו השתבש בתוכנית, או שזאת אינדיקציה לכך שפשוט קיבלו שם רגליים קרות לגבי לתת לזהבי ללכת, או שזאת אינדיקציה שבאמת קיבלו מסרים שזהבי מעדיף להשאר...

אפשר להמשיך לפרט הרבה סיבות שקולות לסיבה שאתה מנית. אין ספק שזאת אינדיקציה שמשהו לא עובד בתוכנית או השתנה בצורה קיצונית, אבל זה ממש לא אינדיקציה חד משמעית לכך שאין תוכנית.

ברור שלא תתן משחק טוב

אתה לא ברמה שלהם

תוסיף לזה את ההגבת זרים ואתה מקבל +- את מה שאתה רואה בנבחרת

תבינו הישראלים זה כלומניקים אנחנו נמשיך לא לעשות כלום באירופה

לכן הפסדים לרמות הגבוהות זה לא התבזות כי זה מלכתחילה לא המדד

די נו, חיפה והפועל לא נראו ככה, וגם אנחנו לא לפני עשר שנים עם קבוצה שסיימה מקום 8 בארץ.

כל הפרטים עם בולאניוס היו סגורים .

מה שהפיל את העיסקה היה צוק איתן...גורדי באחד ממסיבות העיתונאים גם אמר שצוק איתן פגע ברכש שכבר היה בדרך..

מי שלא מאמין בעיה שלו

כל הפרטים עם בולאניוס היו סגורים .

מה שהפיל את העיסקה היה צוק איתן...גורדי באחד ממסיבות העיתונאים גם אמר שצוק איתן פגע ברכש שכבר היה בדרך..

מי שלא מאמין בעיה שלו

פונצץ עם הונדה?

תגיד לי אחי איפה אתה חי?! הצעה כספית חסרת תקדים?! אתה רואה איזה משכורות שחקנים חיים אצלנו ואתה מדבר איתי על הצעות חסרות תקדים?!

ואם תסגור עם שחקנים מוקדם יהיה לך פחות תחרות, בתקופה הזאת שחקנים מקבלים הרבה יותר הצעות.