Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

תסביר?

אולי הוא התכוון לליגה השניה שם. יתכן ולא אנגלים יחשבו שם זרים? לא יודע, נראה לי שגם לפני האיחוד אירופאים לא נחשבו זרים.

זה לא שייך לזרים אלא לאשרות עבודה..

זה מוואלה:

דיווח: מכבי תל אביב הגישה הצעה בסך 570 אלף דולר לסטיב בירנבאום

ב-SB Nation טוענים כי סגנית האלופה בעקבות בלם נבחרת ארצות הברית, שכבר קיבל הצעה רשמית גם ממכבי חיפה בסך 400 אלף יורו. קבוצתו די סי יונייטד כבר מנהלת מגעים עם הצהובים על העברתו

זה מוואלה:

ב-SB Nation טוענים כי סגנית האלופה בעקבות בלם נבחרת ארצות הברית, שכבר קיבל הצעה רשמית גם ממכבי חיפה בסך 400 אלף יורו. קבוצתו די סי יונייטד כבר מנהלת מגעים עם הצהובים על העברתו

לא מבין מה הסתלבט הזה ? לא אמרו לפני שבועיים כבר שהם דורשים עליו 2 מיליון דולר ?

אולי הוא התכוון לליגה השניה שם. יתכן ולא אנגלים יחשבו שם זרים? לא יודע, נראה לי שגם לפני האיחוד אירופאים לא נחשבו זרים.

מהלך כזה יוצר דומינו בכלכלה האירופית.

הליש"ט והיורו ייפלו, המדינות שב"חבילת הצלה" של האיחוד האירופי ייפגעו (יוון, ספרד רומניה..), ומשם זה כבר עניין של ספקולציות. יכול להיות שגרמניה לדוגמא, שכבר הייתה דרמה לגביה גם השבוע שיכלה להוביל לפרישה שלה מהאיחוד האירופי (הבנק האירופי "הורה" לבנקים האירופיים לקנות אגרות חוב של מדינות באיחוד בבעיות כלכליות במחירים מופחתים, כדי להקל על הבעיה, והבנקים הגרמניים סירבו לכך, אבל בהמשך, עד כמה שאני יודע, בית המשפט הגרמני השתכנע שצריך לעשות את זה), תצטרך לספוג יותר מהנטל של הכלכלה האירופית, שכבר נראה דיי גדול, ויימאס לה.. פרישה של עוד כלכלה גדולה חוץ מאנגליה יכול לסגור את הבאסטה על הכלכלה האירופית (יישארו עם יותר מדינות בבעיות כלכליות ממדינות שיכולות לעזור)..

אמרו בארץ. זה דיווח אמריקאי.

אתמול פורסם שחיפה הציעו עליו סכום דומה. יכול להיות שיש בלבול..

בריטניה נכנסה לשוק האירופי המשותף (הדבר עליו התבסס גוש היורו בהמשך) ב-73'. שחקנים אירופים היו זרים לכל דבר בליגה האנגלית עד אמצע שנות ה-90', אז הגיע המפץ של חוק בוסמן וכו'.

אמרו בארץ. זה דיווח אמריקאי.

אתמול פורסם שחיפה הציעו עליו סכום דומה. יכול להיות שיש בלבול..

שחיפה יקדימו אותנו במירוץ אחר בלם נבחרת ארהב ? בושה ! אם יש מצב צריך להתאבד עליו ! חוסך לנו משבצת קריטית של זר .

זה הדיווח.

http://www.blackandredunited.com/dc-united-transfers/2016/6/23/12020234/dc-united-transfer-rumors-steve-birnbaum-maccabi-tel-aviv?_ga=1.184847659.360139214.1461757226

מדובר על חוזה.

בשביל שחרור צריך לדון עם הmls כי בארהב השחקנים הם רכוש הליגה ולא הקבוצות.

זה הדיווח.

http://www.blackandredunited.com/dc-united-transfers/2016/6/23/12020234/dc-united-transfer-rumors-steve-birnbaum-maccabi-tel-aviv?_ga=1.184847659.360139214.1461757226

שום מילה על חיפה שם. סתם דחפו אותם לידיעות עליו שאח''כ יוכלו להגיד שמכבי עשו עליו מחטף

מדובר על חוזה.

זה הדיווח.

מדובר על חוזה.

אהה אוקיי מובן יותר . מעניין כמה יעלה השחרור שלו אם ככה..

אגב כתוב שם שהחלון בארהב נפתח ב4 ליולי.

חוץ מלהזמין את ג׳ורדי לקידוש עזרא עושה הכל בשביל להיות במכבי.

שחקן חופשי,ישראלי, עם ניסיון, בעמדה שיש לנו בה רק 2 וחצי שחקנים (בבסט יצחקי בניון זה לא שחקני כנף), שווה מקום ב18 שלנו קל.

אם ג׳ורדי לא סגר עם שחקן כנף זר (מה שלדעתי אכן לא קרה, זו העמדה האחרונה שהוא ״יבזבז״ עלייה זר) אני אתאכזב מאוד אם הוא לא יהיה פה.

אני חושב שגורדי ״לוקח את עזרא קל ״ כי בב״ש אין לו מקום(החלק ההתקפי שלהם עמוס גם ככה), מחיפה הוא שוחרר, טביב משלם בתו הזהב והפועל יותר קרובים למפרק מאשר לרכש.

אבל עדיין, אי אפשר לקחת סיכון כה גדול ולקוות שנביא את עטר ואצילי, בטח שמדובר בסיוואציות כה סבוכות.

להביא אותו ולהתאבד על אחד מהם (אצילי עדיף מבחינתי).

תרדו מעזרא. הוא אצל מליני השכר.

שמע ידוע לכל שהוא קיבל חוזה עם סעיף להיות הקפטן וכו׳.

מצד שני הציטוט שלו בתקשורת מרמז על זה שהוא קיבל רגליים קרות, לטעמי בגלל כל הפרסומים על אי התשלומים שם.

גם פלורסנט נדלק בסופו של דבר.

שמע ידוע לכל שהוא קיבל חוזה עם סעיף להיות הקפטן וכו׳.

מצד שני הציטוט שלו בתקשורת מרמז על זה שהוא קיבל רגליים קרות, לטעמי בגלל כל הפרסומים על אי התשלומים שם.

גם פלורסנט נדלק בסופו של דבר.

אני חושב שזו סברה הגיונית שרק מדגישה את העובדה שהוא לא בתכניות של קרויף (או שקרויף מנסה למצות את האופציה של עטר קודם)

זה מוואלה:

נשמע מוזר שג'ורדי מחפש עוד בלמים כשיש לך את טיבי קרלוס טבח וכנראה פיליפנקו

או שלא מצליחים לאזרח את פיליפנקו...

שזה גם נשמע מוזר. סבתא שלו גרה כאן לפני שנולדנו, כאחת שהגיע מכח חוק השבות. דווקא עם פיליפנקו אני לא רואה בעיה.

יש כמה אופציות: גרסיה ישוחרר (ידוע שיש לו המעות מארה"ב), או טבח הכח ישוחרר. לדעתי דווקא הכח ישוחרר.. ואולי הכוונה לשחק עם אחד מפליפנקו/בירנבאום מגן שמאלי? לאחד מהם יש רגל שמאל ומהירות סבירה?

פה מדווחים שזה מאבק משולש על בירנבאום של בש חיפה ומכבי בעוד שבארהב יש דיווחים כרגע רק שמכבי נתנה הצעה.

מקווה מאוד שבסוף הוא יסגור אצלינו.