Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אנשים פה כנראה שכחו שהשינוי האמיתי במכבי הגיע אחרי שהאוהדים הגיעו לקרית שלוםעשו בלאגנים ואיימו בחרם.

אבל סבבה, תשכתבו את ההיסטוריה כראות עיניכם, הכל קרה מעצמו.

פרט בבקשה.

אני באמת מכבד ומנסה להבין אותך.

פשוט חושב שתוך כדי חלון ההעברות אוהדינו נוטים לאבד עשתונות.

פרט בבקשה.

אני באמת מכבד ומנסה להבין אותך.

פשוט חושב שתוך כדי חלון ההעברות אוהדינו נוטים לאבד עשתונות.

חצי פורום פה יודע והיה שם.

האוהדים הגיעו לקרית שלום להעביר מסר להנהלה ולשחקנים שדברים לא ימשיכו להתנהל כפי שהתנהלו.

חודש אחרי זה הודיעו על ההחתמה של גורדי.

לא אגיד שהשינוי לא היה מתוכנן הרבה לפניי, כי די ברור שכן, אבל לחץ אוהדים מזרז תהליכים ובמקרה הכי רע - לא מעקב אותם.

אני זוכר את הפנים של אנגלידיס באותו היום - נראה לי שגם הוא הבין שבלי שינוי הולכת להיות להם בעיה קשה. יאמר לזכותו שהוא פנה אל האוהדים והבטיח שינוי.

בכל מקרה, לא ביקשתי מאף אחד להגיע לאימונים או להפריע למערכת, פשוט לא מבין מה הבעיה בקצת לחץ מהאוהדים..

אתה יודע מה הכי גרוע ? להגיד אין לחץ למרות שברור שיש. זה בדיוק מה שקרה בבש השנה. ברגע שתודה בלחץ ותנהל אותו תגיב יותר טוב.

בעניי חלק מהנפילה של מכבי במשחקי המאני העונה נובעת בדיוק מאי הפנמה של הלחץ שבש הפעילו עלינו עונה שלמה ונינוחות שדברים יסתדרו מעצמם.

נו באמת, באטי הוא אחש האחרונים שאפשר להאשים ב"מניעים נסתרים" או "משהו לא טהור" בביקורת. הוא אוהד מכבי לא פחות מאף אחד בפורום, למרות שאני לא מסכים עם הביקורת שלו, יש בה משהו והוא לרוב גם לא מתלהם, אולי לפעמים קצת מגזים.

באטי, מאז הקיץ שעבר מיץ אכל עוד לאקרדה עם ורמוט, חצי לאקרדה עם ראדוניץ וחצי עם סה. בנוסף, אני בכלל לא בטוח שאובדן תארים חד פעמי או דו פעמי ישפיע על ההחלטות של מיץ' לטווח ארוך. כסף שנכנס ישפיע, לכן לדעתי בכל זטת עד סוף הקיץ תהיה כאן עסקה אחת שנחשבת גדולה בסדר גודל שלנו. מי זה יהיה? מקווה שזר לקישור הקדמי/התקפה. בנוסף, אני מקווה שיגיע ישראלי טוב לקישור הקדמי/התקפה בהתאם לזר שיגיע. מעבר לזה - לא מפנטז על כלום וגם זה אני מניח לא יקרה בזמן הקרוב אלא יותר אחרי שנבין אם נעבור סיבוב/ים באירופית.

עונה הבאה נשתחרר מהרבה ג'אנק שמכביד על התקציב, יהיה מנהל מקצועי חדש ודברים יראו אחרת.

אצילי וכל הגנרים האלו שהשמות שלהם מתחלפים בדרך כלל מידי שנה ועולים הון עתק, אני מקווה שלא יגיעו.

חצי פורום פה יודע והיה שם.

האוהדים הגיעו לקרית שלום להעביר מסר להנהלה ולשחקנים שדברים לא ימשיכו להתנהל כפי שהתנהלו.

חודש אחרי זה הודיעו על ההחתמה של גורדי.

לא אגיד שהשינוי לא היה מתוכנן הרבה לפניי, כי די ברור שכן, אבל לחץ אוהדים מזרז תהליכים ובמקרה הכי רע - לא מעקב אותם.

אני זוכר את הפנים של אנגלידיס באותו היום - נראה לי שגם הוא הבין שבלי שינוי הולכת להיות להם בעיה קשה. יאמר לזכותו שהוא פנה אל האוהדים והבטיח שינוי.

בכל מקרה, לא ביקשתי מאף אחד להגיע לאימונים או להפריע למערכת, פשוט לא מבין מה הבעיה בקצת לחץ מהאוהדים..

אתה יודע מה הכי גרוע ? להגיד אין לחץ למרות שברור שיש. זה בדיוק מה שקרה בבש השנה. ברגע שתודה בלחץ ותנהל אותו תגיב יותר טוב.

בעניי חלק מהנפילה של מכבי במשחקי המאני העונה נובעת בדיוק מאי הפנמה של הלחץ שבש הפעילו עלינו עונה שלמה ונינוחות שדברים יסתדרו מעצמם.[/quite]

מה אתה מצפה שיהיו ה"דרישות" במסגרת המחאה הזאת? שגולדהאר יפתח את הכיס? הוא שופך ארגזים כל שנה. זאת כפיות טובה לדרוש ממנו עוד. שג'ורדי יביא שחקנים טובים יותר? ברור שהוא מנסה אבל לא תמיד מצליח.

לא מבין לאן אתה חותר

אצילי וכל הגנרים האלו שהשמות שלהם מתחלפים בדרך כלל מידי שנה ועולים הון עתק, אני מקווה שלא יגיעו.

אז עם מי בדיוק אתה רוצה לחזק את הסגל?

לא ביקשתי שום מחאה. שחררו מזה.

אמרתי משפט שלא הובן נכון ומשם זה רק מחריף.

התכוונתי שאם אנשים לא היו רוכשים 5000 מנויים בשלושה ימים, יכול להיות שזה היה מדרבן את המערכת קצת (כי בעניי המערכת תופסת את המנויים כלקוחות שיש לרצות)

סהכ הערה שמתחברת לטיעון אחר שהעלתי פה.

לא מתיימר להכתיב למכבי רכש, רק רוצה לראות שעובדים בשיא המרץ, כי היה הרבה עבודה מסוף העונה, ובינתיים חוץ מלאבד את זהבי לא עשינו המון, ככה שעכשיו יש הרבה עבודה בחזקת 3.

זמן ? קצת פחות...

לא מתיימר לחשב סיכויים מול הסלובנים או הקזחים, אבל מסתמן שמאוד נתקשה. אי מעבר של ההגרלות האלה יהיה הרסני למכבי. זה נק דירוג שיתפספסו זה המון כסף שבונים עליו וזה גם פגיעה במוניטין שמאפשר לך להביא שחקנים כמו ראייקו.

רוצה לראות קצת יותר דחיפות. זה הכל.

יופי, אנחנו מאד מתקדמים בדרך להפוך למכבי חיפה 2005. רק איזה אליפות בלי מאמן, קצת מוטות ברזל לאזור הספסל ואנו שם

קצת קשה לזרוק מוט מהיציע העליון בנתניה שיגיע עד לדשא

יופי, אנחנו מאד מתקדמים בדרך להפוך למכבי חיפה 2005. רק איזה אליפות בלי מאמן, קצת מוטות ברזל לאזור הספסל ואנו שם

רק שלא נהפוך למכבי חיפה של 2015.

ועזוב מה אומרים או לא אומרים בפורום, אתה מספיק זמן במגרשים בשביל להבין שברגע שקבוצה רוכבת על הגל הכל טוב ויפה והאוהדים הם הכי טובים ונאמנים,

ברגע שהקבוצה לא תפגע, לא משנה מה נגיד או לא בפורום, הקהל יתהפך על הקבוצה במוקדם או במאוחר.

כל הקהלים אותו הדבר.

ההבדל היחידי הוא האם הקבוצה בתקופה טובה או לא.

אני חושב שהרעב להצלחה של ג'ורדי ממש לא ירד.

אם בשנתיים האחרונות כולם דיברו על מכבי זהבי תל אביב, אליפות השנה תירשם קודם כל על ג'ורדי והוא יודע את זה. עכשיו זה המבחן הגדול שלו מאז 2012. חובת ההוכחה עליו.

תבינו שאתם בתור אוהדים לא מודעים למה שהולך מאחורי הקלעים. נשאר לקוות לטוב וזהו, גם אם מיץ׳ לא רוצה להתפרע ברכש השנה זאת זכותו המלאה.

גם ככה יותר מדי שמח פה...

http://sports.walla.co.il/item/2972263

בחזרה למציאות העגומה: שבע תובנות על ליגת העל ביום שאחרי עזיבת זהבי חוסר השפיות בזינוק במחירים של "כוכבי" הליגה, היורש האפור של מלך השערים, הדרך הסלולה של באר שבע לאליפות נוספת והאיש ששמח יותר מכולם על הסתלקותו של הסופרסטאר היחיד בליגה. הבלוג של אופיר סער על העתיד המת של הענף

באטי נכנסת לאותה פינה כמו קמחי :) מתלונן בלי להציג אלטרנטיבה..לכן:

תרשום לי בבקשה את הציפיות שלך לרכש, תאכלס - איזה שחקנים, לאיזה עמדות, באיזה עלויות.

*תתרכז בזה, לא במה מי מו, רק תענה לשאלה ששאלתי, אל תתייחס לטעויות עבר וכו', דוך - איזה שחקנים היית רוצה (אם אפשר שמות בכלל טוב).

באטי נכנסת לאותה פינה כמו קמחי :) מתלונן בלי להציג אלטרנטיבה..לכן:

תרשום לי בבקשה את הציפיות שלך לרכש, תאכלס - איזה שחקנים, לאיזה עמדות, באיזה עלויות.

*תתרכז בזה, לא במה מי מו, רק תענה לשאלה ששאלתי, אל תתייחס לטעויות עבר וכו', דוך - איזה שחקנים היית רוצה (אם אפשר שמות בכלל טוב).

אלה השחקנים שצריך להביא:

עזרא כבר היה צריך להיות במחנה אימונים במיוחד כשהוא שחקן חופשי, גולסה, אצילי, טאווטחה או מגן שמאלי זר (מה שיותר טוב ויותר מהר), לומר שלום לבן בסט, נוסא, קרלוס וסה ולהביא במקומם זרים במשקל כבד ולתת הזדמנות לחוזז וגלזר.

רוקאביצה הוא לדעתי פספוס.

אני זוכר את הפנים של אנגלידיס באותו היום - נראה לי שגם הוא הבין שבלי שינוי הולכת להיות להם בעיה קשה.

אני דווקא זוכר דברים אחרים ממנו :)

מכבי ניסו להחזיר את ייני, אך כרגע הוא לא מעוניין ככל הנראה.

כמו כן, גולסה לא שוחרר.

רואה את הכותרת דרך גוגל, לא נכנס לספורט5.

המהלך להבאת יורדי, כבר נרקם חצי שנה לפני הגעת האוהדים לקש. למעשה, כמעט שנה לפני ההכרזה הרשמית.

מיטש וג'ק לא היו צריכים מחאת אוהדים כדי להבין למה הכסף שלהם הופך לחרא טהור ברגע שהוא מגיע לקש.

מיטש רק למד את העסק בשנותיו הראשונות. הוא ידע מה הוא רוצה אבל גם ידע שהמערכת שקנה כרגע, לא יכולה להכיל שינוי גדול כל כך בפרק זמן קצר.

לכן פיטורי נימני התקבלו בשיוויון נפש מוחלט. לא יכלו לחשוד בו שהוא לא נתן צאנס.

ערן זהבי הכניס למכבי משהו כמו מאה עשרים מיליון שקל בפחות משנה.למועדון בסדר גודל שלנו? זה כמו תואר בפני עצמו.הצלחה כבירה גם של המערכת ובטח של ערן.

אם חפצים חיים אנחנו? הלוואי ונכניס רבע מזה כל שנה במכירת שחקנים.

מה שבאמת חשוב הוא עוצמת האירגון לטווח ארוך.

ולרוץ להחתים את עזרא(רק כי פנוי, ישראלי ועם דריבל טוב), זאת לא עוצמה. זאת פאניקה.

תבוא כל יום.

הלוואי שהוא יחזור, הוא אחד השחקנים האהובים עליי.

רק מתקן את ההודעה הראשונה:

הוא לא סירב לבוא, אלא מכבי לא יודעים אם הוא מעוניין לבוא. כך שזה טיפה יותר אופטימי מהנוסח הראשוני שלי.

בגדול, מבחינה עסקית מכבי הצליחה ליצור מקסימום רווח בשנה האחרונה ומכרה מניה בשיא, אני מאמין שהחשיבה של מיץ׳ היא איך אפשר להמשיך להתייעל תוך הצלחה מקסימלית במאבקים בליגה ובאירופה.

הלוואי שנצליח להביא כמה זרים על מתכונת ראייקו.

המהלך להבאת יורדי, כבר נרקם חצי שנה לפני הגעת האוהדים לקש. למעשה, כמעט שנה לפני ההכרזה הרשמית.

מיטש וג'ק לא היו צריכים מחאת אוהדים כדי להבין למה הכסף שלהם הופך לחרא טהור ברגע שהוא מגיע לקש.

מיטש רק למד את העסק בשנותיו הראשונות. הוא ידע מה הוא רוצה אבל גם ידע שהמערכת שקנה כרגע, לא יכולה להכיל שינוי גדול כל כך בפרק זמן קצר.

ערן זהבי הכניס למכבי משהו כמו מאה עשרים מיליון שקל בפחות משנה.למועדון בסדר גודל שלנו? זה כמו תואר בפני עצמו.הצלחה כבירה גם של המערכת ובטח של ערן.

ולרוץ להחתים את עזרא(רק כי פנוי, ישראלי ועם דריבל טוב), זאת לא עוצמה. זאת פאניקה.

תודה.אתה צריך לכתוב פה יותר.

גם ONE מצטרפים לדיווחים על שרן ייני.

עטר נפגש עם שחר, אין התקדמות בין הצדדים כפי שפורסם ב-ONE החלוץ עומד מאחורי בקשתו לעזוב את מכבי חיפה, הנשיא נחוש שלא לשחררו. מכבי תל אביב ממתינה להתפתחויות בגזרתו וגם עם ייני (0 תגובות)

חלוץ מכבי חיפה אלירן עטר נפגש היום (שלישי) עם נשיא המועדון יעקב שחר והוא ממשיך לעמוד מאחורי החלטתו לבקש להשתחרר מהקבוצה, אולם אין כרגע כל התקדמות בין הצדדים, שכן שחר נחוש שלא לשחררו.

כפי שפורסם ב-ONE, עטר ביקש לעזוב את הירוקים כבר לפני מספר ימים אך כרגע יעקב שחר לא מעוניין לאפשר זאת. החלוץ מבחינתו, שעדיין לא יכול לחזור לאימונים בשל פציעה, לא מעוניין להמשיך את ההתקשרות עם חיפה אך כרגע הצדדים לא מצליחים להגיע לעמק השווה.

מי שממתינה להתפתחויות היא מכבי תל אביב. הקבוצה הקודמת של אלירן עטר בישראל רוצה מאוד להחזיר אליה את החלוץ, במיוחד לאחר מכירתו של ערן זהבי לגוואנגז'ו R&F והחור שנוצר בקבוצה שמשוועת לעוד סקוררים וכזכור, טרם נמכר לריימס, מספר 16 הוביל את הצהובים לאליפות עם 22 כיבושים.

אגב, בנושא הצהובים, המנהל הספורטיבי ג'ורדי קרויף ממשיך לעקוב אחר ביצועיו של הקפטן לשעבר שרן ייני, והוא מעוניין להחזירו למועדון כפי שפורסם ב-ONE עוד בחודש פברואר האחרון. כרגע, ייני טרם החליט בנושא והוא נכון לעכשיו מתוכנן לפתוח את האימונים עם ויטסה ארנהיים, קבוצתו ההולנדית. בסביבתו של ייני ציינו היום: "כרגע לא מתוכנן קאמבק למכבי ת"א. שרן נהנה מאוד בהולנד וטוב לו. הוא וג'ורדי לא דיברו כבר הרבה זמן".

http://one.co.il/Article/16-17/1,1,3,0/273015.html?ref=hp

להחתים אותו לא רק כי הוא פנוי אלא כי לדעתי הוא השחקן קו שמאל השני הכי טוב בארץ אחרי מוח, הוא מהיר שזה משהו שחסר למכבי שנים והוא נותן לך אפשרות לסגנון אחר בקו שמאל כמו שאצילי יתן לך סגנון אחר ממיכה בצד ימין.

וממתי להתכונן מראש נקרא פאניקה? השנה לא יהיה לג'ורדי את זהבי שיציל אותו לכן חשוב לסיים לבנות את הקבוצה כמה שיותר מהר ולא לחכות לרגע האחרון ולהביא לנו ראדוניץ'.

אלה השחקנים שצריך להביא:

עזרא כבר היה צריך להיות במחנה אימונים במיוחד כשהוא שחקן חופשי, גולסה, אצילי, טאווטחה או מגן שמאלי זר (מה שיותר טוב ויותר מהר), לומר שלום לבן בסט, נוסא, קרלוס וסה ולהביא במקומם זרים במשקל כבד ולתת הזדמנות לחוזז וגלזר.

רוקאביצה הוא לדעתי פספוס.

בוא נבחן רגע את מה שאתה רושם (אני עדיין מחכה לראות גם את מה שבאטי חושב):

עזרא עפ"י הדיבור מחכה להצעות מאירופה, מכבי הביע בו עניין ומלבדנו יש לו הצעה של איזה 200 אלף מהפועל, בוא נגיד שאם נרצה אותו הוא ילבש צהוב. השאלה היא האם הוא משדרג לך את הסגל? האם מזה תהיה מסופק? מצד אחד אני נוטה להסכים איתך כי הוא פוטנציאל כמו בן חיים ומצד שני אשמח לראות זר בכנף.

גולסה? זה ששנתיים לא שיחק, זה מבחינתך חיזוק? נוטה לחשוב שהוא יתגלה כבלוף, אבל מצד שני יכול לפרוץ - ימים יגידו, למיטב ידיעתי (שדיי מבוססת על מקורות אמינים) אם זה תלוי בו הוא יהיה שחקן מכבי וצפויות עם זה התפתחויות בקרוב.

אצילי? עוד לא קרע זוג נעליים, שווה ערך מבחינת יכולות לעזרא/מוגרבי/מזרחי/עאבד.

טוואטחה או זר? מסכים איתך לגמרי.

אתה אומר להגיד שלום לעדן, קרלוס, נוסא וסה כאילו זה החלטה הגיונית ב-100%, תוך כדי אתה שוכח שכלכלית שום בעל עסק לא יעשה דבר כזה.

באופן מפתיע ולמרות כל הביקורת על מה שרשמת אני מסכים איתך שזה הרכש שיגיע +-, אין מה לעשות אין ישראלים טובים בשוק שיכולים לשדרג אותנו מעבר לרמה שבה אנחנו עכשיו. הישג מבחינתי בחלון הזה יהיה הגעה של חלוץ יהודי משובח (חמד/דמארי/שוינפלד/יהודי אחר), מעבר לזה בלם יהודי ברמת טיבי+, שחקן כנף זר, שחקן כנף ישראלי, טוואטחה, קשר אמצע ישראלי וקשר זר ברמת נוסא בריא.

לזה תוסיף עוד רכישה של שחקן ישראלי צעיר (עדן שמיר, פלקוצ'נקו או משהו בסגנון).

מבחינת שחקני נוער המצב כרגע הוא שגלזר, אליאל ודור פרץ עם הקבוצה הבוגרת, 3 שחקני נוער זה מכובד מאוד בסגל, חוזז, יונתן כהן ודומיהם צריכים לראות הרבה דשא, להבקיע ולהוכיח שהם ראויים. אם יהיו טובים יצטרפו, כרגע לא מספיק ובעמדות שאי אפשר לבנות עליהם גם כמחליפים.