Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אני אפתח את זה בפעם האחרונה.

זהבי אמור לקבל שם 50 מיליון ש"ח (לא 80)

חוזה של 2 מיליון יורו לעונה כלומר 10 מיליון שקל בשנה היה מגיע ל-40 מיליון. נכון הוא היה מאבד 10 מיליון ש"ח ואת החוזה שהוא יקבל בגיל 32 (שלא יהיה קרוב לסכומים האלה)

אני חושב שהוא היה נשאר אם זה היה ההבדל. אתה חושב שלא, זכותך.

יכלת לפצות על זה בבונוסים על הישגים כמו צ'מפיונס, שלב בתים באירופית.

שורתה תחתונה: מכבי נדלקו, כי העסקה הזאת שווה להם 65 מיליון שקל (עלות החוזה של ערן + המכירה) ולא רצו להילחם עליו אלא למכור.

עכשיו, מים מתחת לגשר, אתם ניצחתם אני הפסדתי. אתם צודקים אני טועה. בוא נראה מה מכבי יעשו ב-65 מיליון ש"ח האלה. חובת ההוכחה עליהם.

אני אענה לך בפעם האחרונה.

אתה כותב שהוא אמור לקבל שם 50 מיליון ש"ח, בכל הפרסומים האחרים כתוב 60, פלוס מענק חתימה של 20.

אתה חושב שהיינו צריכים להציע לו חוזה של 2 מיליון יורו בעונה (זה פחות מ 10 מיליון ש"ח אבל נוותר לך) ל 4 עונות, מה שהיה מעמיד אותו ב 40 מיליון בפרק הזמן הזה. שוב, זה יוצא פחות אבל ניחא.

אני מסביר לך שאתה לא יכול להשוות בין חוזה לשנתיים וחצי ובין חוזה ל 4 עונות. לכן ההשוואה האמיתית היא 25 מיליון ש"ח (2.5 כפול ה 10 מיליון שלך), ואז מדובר בסכום שנע בין 31-41 אחוזים מתוך החוזה שהוא צפוי לקבל בסין (עם ובלי מענק חתימה).

שוב, רחוק מאוד מהבדל של 10 מיליון כפי שאתה כותב, ורחוק מאוד גם ממחצית הסכום שיקבל בסין.

עכשיו, בלי קשר לשום דבר אחר, למכבי אסור להכפיל לו את השכר בשביל להגיע ל 2 מיליון יורו, כי זה לא בריא לקבוצה מכל הבחינות. מבחינת ה FFP, מבחינה חברתית ומבחינה מקצועית.

FFP - מכבי תלויה בהכנסות שלה ולא יכולה לחרוג יותר מדי בתקציב, כשכבר היום אנחנו נמצאים בגבול די עליון של החריגה. ההכנסות מהאלופות כיסו קצת על חריגות בשנים קודמות ומאפשרות לגולדהאר להמשיך עם תקציב גבוה גם בשנים הקרובות, כנ"ל המכירה של זהבי אגב.

חברתית - זה לא בריא לחדר הלבשה ששחקן אחר מרוויח פי 4 מהבא אחריו, אין לזה תקדים בשום קבוצה אחרת בעולם.

מקצועית - לשלם לזהבי פי 2 שכר היום (ולמשך 4-5 עונות) לא יהפוך אותו לשחקן טוב יותר. זה כן ייפגע לך בתקציב ולא תוכל לחזק את הקבוצה, שנואשת לחיזוק עם או בלי ערן זהבי.

ולסיום - אין פה מנצחים או מפסידים. יש פה אוהדים שמתבאסים על העזיבה של השחקן הכי טוב בקבוצה ובישראל בשנים האחרונות, שהקבוצה נשענה עליו והיה הווינר האולטימטיבי. השאלה היא אם אנחנו הולכים לבכות על זה ולהאשים את מכבי בכלל וגולדהאר בפרט האשמות הזויות חסרות קשר למציאות, או שאנחנו מפנימים את העניין, מכילים את הבאסה, ומדברים (כי זה מה שאנחנו עושים בפורום) על מה שאפשר לעשות הלאה כדי לחזק את הקבוצה על מנת שתמשיך להיאבק על התארים בישראל ועל שלב בתים באירופה מדי שנה.

אני אפתח את זה בפעם האחרונה.

זהבי אמור לקבל שם 50 מיליון ש"ח (לא 80)

חוזה של 2 מיליון יורו לעונה כלומר 10 מיליון שקל בשנה היה מגיע ל-40 מיליון. נכון הוא היה מאבד 10 מיליון ש"ח ואת החוזה שהוא יקבל בגיל 32 (שלא יהיה קרוב לסכומים האלה)

אני חושב שהוא היה נשאר אם זה היה ההבדל. אתה חושב שלא, זכותך.

יכלת לפצות על זה בבונוסים על הישגים כמו צ'מפיונס, שלב בתים באירופית.

שורתה תחתונה: מכבי נדלקו, כי העסקה הזאת שווה להם 65 מיליון שקל (עלות החוזה של ערן + המכירה) ולא רצו להילחם עליו אלא למכור.

עכשיו, מים מתחת לגשר, אתם ניצחתם אני הפסדתי. אתם צודקים אני טועה. בוא נראה מה מכבי יעשו ב-65 מיליון ש"ח האלה. חובת ההוכחה עליהם.

זהבי אמור לקבל שם 794 מיליארד יורו ליום, אבל אם מכבי הייתה מעלה לו את החוזה בעוד חבילת בוטנים הוא היה נשאר..

חלאס, אף אחד מאיתנו לא יודע את הסכומים המדויקים, יודעים שהם נעים על סכומים מאוד דגולים (שבין 50 ל80 מיליון שקל ל2 וחצי שנים).

אף אחד מאיתנו לא יודע מה כן הציעו או לא הציעו לערן כדי להשאיר אותו.

אף אחד מאיתנו לא יודע מה ערן הגיב או הגיב, או היה מגיב אם היו מציעים או לא היה מגיב אם היו מציעים.

הכי קל לצעוק בבטחון כאילו יודעים במדויק ולעוות את המציאות, מעשית, אף אחד מאיתנו לא יכול לדעת מה קורה שם בדיוק.

אנחנו יכולים להעריך. אתה מעריך שמכבי חיפשה רק כסף בעסקה הזאת, ומוסיף את זה לרצף ההתבטאויות שלך נגד ג'ורדי, מיץ' ומכבי מאז תחילת הפגרה.

אני מעריך שמכבי עשתה כל מה שהיא יכולה כדי להשאיר את זהבי במכבי עד לנקודה שבה השארת זהבי הייתה יכולה לפגוע באינטרסים של מכבי, (ולא, האינטרס הזה הוא לא השורה התחתונה בעו"ש), וכשלא הצליח נתנו את הסכמתם לבקשה שלו לעזוב..

בטי, מה רע במודל הזה? אני בכלל לא בטוח שמיץ' לא מכניס יד לכיס אבל אם כן - זה מבורך. זה מה שצריך לשאוף אליו, עצמאות כלכלית.

לא אמרתי שרע.

אבל זה מודל שמסביר הרבה דברים אתה לא חושב ?

למה מכבי לא נלחמה על ערן, (כי זה היה דורש השקעת בעלים) למה לא מגיעים שחקני רכש באמת מפלצתיים (כמה שעוד אפשר להביא לפה - סטייל בית"ר)...

ואם אכן זה המקרה, אז למה בכל פעם שמזכירים את מיטש מכנים אותך כפוי טובה, שתאכלס רוב המועדון מתנהל כיום מכסף שהאוהדים/שחקנים/זכויות שידור מכניסים כיום ?

תבינו, אתם לקוח. ככה מכבי מתייחסת אליכם, וזה תפקידכם - לממן את המשך המוצר.

לא מבין מאיפה מגיעה חוסר הנוחות להתלונן על המוצר או ניהולו ?

מכבי צריכה להוכיח, לכם, הלקוחות שלה, שהיא שווה את הסכומים שהיא דורשת ממכם. הם אלו שקבעו את היחס הזה (כשזה נוח להם)

זהבי אמור לקבל שם 794 מיליארד יורו ליום, אבל אם מכבי הייתה מעלה לו את החוזה בעוד חבילת בוטנים הוא היה נשאר..

חלאס, אף אחד מאיתנו לא יודע את הסכומים המדויקים, יודעים שהם נעים על סכומים מאוד דגולים (שבין 50 ל80 מיליון שקל ל2 וחצי שנים).

אף אחד מאיתנו לא יודע מה כן הציעו או לא הציעו לערן כדי להשאיר אותו.

אף אחד מאיתנו לא יודע מה ערן הגיב או הגיב, או היה מגיב אם היו מציעים או לא היה מגיב אם היו מציעים.

הכי קל לצעוק בבטחון כאילו יודעים במדויק ולעוות את המציאות, מעשית, אף אחד מאיתנו לא יכול לדעת מה קורה שם בדיוק.

אנחנו יכולים להעריך. אתה מעריך שמכבי חיפשה רק כסף בעסקה הזאת, ומוסיף את זה לרצף ההתבטאויות שלך נגד ג'ורדי, מיץ' ומכבי מאז תחילת הפגרה.

אני מעריך שמכבי עשתה כל מה שהיא יכולה כדי להשאיר את זהבי במכבי עד לנקודה שבה השארת זהבי הייתה יכולה לפגוע באינטרסים של מכבי, (ולא, האינטרס הזה הוא לא השורה התחתונה בעו"ש), וכשלא הצליח נתנו את הסכמתם לבקשה שלו לעזוב..

או קיי. אז אני מעריך אחרת.

אני מעריך שמכבי עשתה הכל עד שזה הגיע למסגרת תכנון התקציב שלה (שבתוכו הרבה מדי שחקנים מקבלים הרבה כסף שהם לא ראויים לו, כי מי שניהל את התקציב עשה זאת לא טוב)

וברגע שזה היה צריך לחרוג - שם זה נגמר.

ההצלחה המקצועית ? משנית למודל הכלכלי.

וכאן הבעיה שלי כאוהד.

אני לקוח. את העסק יותר מעניין השורה הסופית בבנק מאשר אם הקבוצה תנצח או תפסיד (ראה סמי עופר בצמפיונס) - ואז עוד באים אליי בטענות שאני מתלונן ?

אז כאן, עשו פה מהלך מפוכח מאוד וכלכלי מאוד, שכתוצאה ממנו כנראה נאכל חרא על המגרש כמה שנים. בקטנה...

כאוהד מה שמעניין אותי זה העו"ש הרי.

אני מעריך שמכבי עשתה הכל עד שזה הגיע למסגרת תכנון התקציב שלה (שבתוכו הרבה מדי שחקנים מקבלים הרבה כסף שהם לא ראויים לו, כי מי שניהל את התקציב עשה זאת לא טוב)

וכאן הבעיה שלי כאוהד.

אני לקוח. את העסק יותר מעניין השורה הסופית בבנק מאשר אם הקבוצה תנצח או תפסיד (ראה סמי עופר בצמפיונס) - ואז עוד באים אליי בטענות שאני מתלונן ?

אז כאן, עשו פה מהלך מפוכח מאוד וכלכלי מאוד, שכתוצאה ממנו כנראה נאכל חרא על המגרש כמה שנים. בקטנה...

בכללי בביקורת ובהסתכלות שלך על הדברים אתה צודק אבל זה לא היה המקרה עם זהבי. אתה תשמע אותו מדבר בסופו של דבר ואומר את זה.

אם הוא היה מעוניין להישאר הוא היה במועדון.

גק וזהבי צודק בזה אין בזה רע וכל בן אדם עם ראש על הכתפיים היה עושה אותו דבר בטח שגם אני ואתה.

באטי ובגלל זה אני טוען כמוך שאסור להגיע למצב הזה של להתגושש על אליפות בכלל או להגיע לסוף שיש קבוצות שרצות אתנו,לבש אין אפילו מכירה של מרצנדייז ששיכת למועדון ובטח ובטח ששום הישג באירופה שהכניס להם כסף או איזה מכירת שחקן ביוקר..באזל שתמיד נהנים להזכיר פה אלופה 8 שנים רצוף בדיוק בגלל הפערים הכספיים שהם יצרו משאר הקבוצות ושימוש נכון בכסף.. ומה "עוזר" לי כאוהד שמכבי מכניסה 200 מיליון ולא פותחת פער רצחני משאר היריבות לא מובן לי ההתמהמות הזאת וחבל(כל הנאמר כאן כמובן זה עם הערכה עצומה לגולדהר וכמובן שכלומניק כמוני לא בא לתת לו עצות אלא רק כחלק מהדיון)

דואו, רק בזכויות שידור מליגת העל אתה מקבל העונה פי שלוש.

יש לך את הכסף של הצ'מפיונס (מעל מאה מיליון) ואולי אירופית השנה (מה שלא בטוח פתאום) וגם תמכור את ראייקו בסוף הרי,

למה אתה חושב שלא היית מתאזן פיננסית על עוד מיליון יורו לעונה לזהבי (ואגב המענק חתימה שלו זה בתוך ה50 מיליון שקל לפי כל הדיווחים) ?

גם עוד מיליון וחצי היית מתאזן

אבל עזוב נו...זה ממש מיצה. די.

בכללי בביקורת ובהסתכלות שלך על הדברים אתה צודק אבל זה לא היה המקרה עם זהבי. אתה תשמע אותו מדבר בסופו של דבר ואומר את זה.

אם הוא היה מעוניין להישאר הוא היה במועדון.

לא ב-30 מיליון פחות.

אני יודע שהוא שכיר חרב בענייך, אבל אני כן מאמין שהוא היה מוותר על כסף. הכל שאלה של כמה.

אני לא מבין, אם מה שמעניין את גולדהאר זה הצלחה כלכלית בלבד ושום דבר מקצועי, למה הוא ממשיך עם תקציב גבוה כל כך ולא מוריד אותו ל 60 מיליון, ככה הוא גם יוכל לגנוב את הכסף הבייתה הנוכל הזה.

גבריאל באטיסטוטה, on 19 Jun 2016 - 16:04, said:

וכאן הבעיה שלי כאוהד.

כן, רק שאי אפשר לנהל דיון גם לגבי מה שאתה מעריך, כשאתה מתייחס אליו כאל אמת מוחלטת.

כן, היו טעויות בבניית הסגל, ובדיעבד יש שחקנים שמרוויחים הרבה (ובחלק מהמקרים אפילו הרבה מאוד) מעבר לתרומתם (שוב, בדיעבד).

אבל חריגה מהתכנון התקציבי (שמשמעותה חריגה מהפיירפליי הפיננסי), זה לא עניין שאפשר להגיד שהאמת המוחלטת היא שצריך היה לעשות אותו, כי יש לו משמעויות שיכולות להזיק מאוד למכבי.

כנ"ל לגבי המשמעויות של להחזיק שחקן שמרוויח לבדו כמעט כמו יתר ההרכב ביחד, כבר היינו בסרט הזה לפני 10 שנים, והוא לא הוביל למקומות טובים, ואפשר לדון עליו, אבל להגיד שהאמת המוחלטת היא שזה היה נכון, זה סתם להיות דמגוג..

ONE מפרסמים על שויינפלד שחוץ מהסעיף הלא חוקי של אי חתימה במכבי יש סעיף נוסף על כך שהשחרור שלו יהיה מותנה בהסכמה של הפועל.

עכשיו, אם זה נכון, זה לא קצת מרוקן מתוכן את סעיף השחרור? הרי על מה בנוי סעיף שחרור? על זה שאם תגיע קבוצה שתשים את הסכום הנקוב

בו, לקבוצה שחתמה על החוזה לא תהיה ברירה אלא לשחרר. כאן, לפי וואן, יש סעיף שחרור בסך 750 א' אבל יש גם סעיף נוסף שמתנה את השחרור

באישור של הפועל? לא ברור ולא הכי הגיוני. כל הרכשיות האלו מקבוצות ישראליות זה תמיד סאגה שלא נגמרת.. מתיש.

דואו, רק בזכויות שידור מליגת העל אתה מקבל העונה פי שלוש.

יש לך את הכסף של הצ'מפיונס (מעל מאה מיליון) ואולי אירופית השנה (מה שלא בטוח פתאום) וגם תמכור את ראייקו בסוף הרי,

למה אתה חושב שלא היית מתאזן פיננסית על עוד מיליון יורו לעונה לזהבי (ואגב המענק חתימה שלו זה בתוך ה50 מיליון שקל לפי כל הדיווחים) ?

גם עוד מיליון וחצי היית מתאזן

אבל עזוב נו...זה ממש מיצה. די.

לא ב-30 מיליון פחות.

אני יודע שהוא שכיר חרב בענייך, אבל אני כן מאמין שהוא היה מוותר על כסף. הכל שאלה של כמה.

למה ששלם לו 2.5 מליון יורו בעונה? לשחקן ליגה ישראלית? מה שפוי בזה?

וערן זהבי הוא שכיר חרב לא רק בעיניי, גם בעיניו, אתה מוזמן לראות שוב את הראיון הגעה שלו.

חלאס עם זה, כל שחקן היום יעדיף את חשבון הבנק על כל סנטימנט שיש לו לקבוצה וזה חביבי נקרא שכיר חרב, לא סמל ולא נעליים.

מכבי הודיעה שטיבי וליפשיץ חתמו רשמית על חוזים חדשים.

צעד חשוב, נשאר רק להחתים בלם, מגן שמאלי, 2 קשרים, חלוץ ושחקן קו וסיימנו.

גק וזהבי צודק בזה אין בזה רע וכל בן אדם עם ראש על הכתפיים היה עושה אותו דבר בטח שגם אני ואתה.

באטי ובגלל זה אני טוען כמוך שאסור להגיע למצב הזה של להתגושש על אליפות בכלל או להגיע לסוף שיש קבוצות שרצות אתנו,לבש אין אפילו מכירה של מרצנדייז ששיכת למועדון ובטח ובטח ששום הישג באירופה שהכניס להם כסף או איזה מכירת שחקן ביוקר..באזל שתמיד נהנים להזכיר פה אלופה 8 שנים רצוף בדיוק בגלל הפערים הכספיים שהם יצרו משאר הקבוצות ושימוש נכון בכסף.. ומה "עוזר" לי כאוהד שמכבי מכניסה 200 מיליון ולא פותחת פער רצחני משאר היריבות לא מובן לי ההתמהמות הזאת וחבל(כל הנאמר כאן כמובן זה עם הערכה עצומה לגולדהר וכמובן שכלומניק כמוני לא בא לתת לו עצות אלא רק כחלק מהדיון)

יותר מזה, המודל של גולדהאר הוא אחלה, אבל יש בו באג שהם לא רואים.

הם חושבים שהמותג עצמו הוא זה שמכניס כסף. כלומר שאנשים קונים מנוי למכבי תל אביב חולצה של מכבי תל אביב והכל בגלל שזאת מכבי תל אביב, זאת טעות...

אנשים קונים מנויים חולצות ושאר ירקות כאשר קבוצה מצליחה והם רוצים להיות חלק מההצלחה. בשנייה שהקבוצה לא תצליח ההכנסות יצנחו גם.

פחות מנויים, פחות חולצות - זה האופי הישראלי ששונה מהאופי האמריקני נגיד, ששם כמעט ואין הבדל

אף אחד לא קונה חולצה של קבוצה שהוא מתפדח ממנה ולא רוצה להשקיע במנוי של קבוצה לא טובה

הם חושבים שהם בנו מותג, בתאכלס הם בנו קבוצה מנצחת שעשתה את המותג (וכן היום המותג הרבה יותר חזק, אבל זה יכול להשתנות מאוד מהר)

וזה עוד בלי להתחיל מהכסף האמיתי - זה נטו הצלחות באירופה, ואת זה אין בלי קבוצה ממש טובה.

מה עם דור?

גם אם קבוצה תציע לו מליון יורו בבלגיה או שקר כלשהו ובמכבי ירוויח לדוגמא 400K הוא ילך, אין לי ספק.

אני לא מבין, אם מה שמעניין את גולדהאר זה הצלחה כלכלית בלבד ושום דבר מקצועי, למה הוא ממשיך עם תקציב גבוה כל כך ולא מוריד אותו ל 60 מיליון, ככה הוא גם יוכל לגנוב את הכסף הבייתה הנוכל הזה.

לא טענתי לרגע שהוא בא להרוויח כסף ממכבי.

אל תרד לרמות האלה. לא מתאים. תישאר ענייני.

וכאן הבעיה שלי כאוהד.

מי אמר שלא אכלנו חרא כבר שנה שעברה בגלל החוזה שלו? למרות שזה לא נכון כי בשאר החוזים היה אפשר להשיג שחקנים הרבה יותר טובים.

הנקודה היא לא האם יכולנו להשאיר את זהבי, ברור שלא. חבל שג׳ורדי לא ניצל את השנים שהיה לו את שחקן ההתקפה הישראלי הטוב בליגה מזה זמן רב, לבנות קבוצה מפחידה מסביבו.

אפשר לבנות קבוצה טובה גם בלי זהבי, ב״ש עשתה את זה וגם מכבי של 12.13. אבל לזהבי מן הסתם היה מקום גם בקבוצות כאלה, חבל שג׳ורדי לא השכיל לבנות מסביבו אימפריה ועכשיו, כשיבנה, גם אם יצליח, נוכל רק לדמיין מה היה קורה אם לזהבי הייתה קבוצה כזו. ושוב, חוזרים להתחלה, אולי השכר שלו לא איפשר את זה.

בכל מקרה, אני שנים צועק שצריך לנסות לשחזר את מאפייני ההרכב של ה4-0 בדרבי. אלברמן ראדי מיכה זהבי פריצה עטר. 2 מוסרי על, מיכה וראדי ו3 כובשי על כשכל אחד מהם רמה מעל הליגה. לצורך העניין, פריצה היה מספיק לנו ב12-13 ומכאן המספרים האנושיים של זהבי באותה עונה. דאבור יכול היה להשתלב בהרכב במקומו בקלות ולספק את אותם מאפיינים דרושים. נאמר שאלברמן מיכה ומדו על תקן ראדי עדיין פה, לפחות עד לסוף העונה הזו. חייבים 3 כובשים מעל הליגה. כרגע מצבת הכובשים היא טבח סה בבסט ויצחקי. חבל.. . אם תביא את עטר, תחליף את סה, כמעט שחזרת את ההרכב וכל שתצטרך הוא עוד כובש אחד ברמה גבוהה למשבצת של דאבור/זהבי. שזו באמת משימה קשה.. רוצה להאמין שקהת או אצילי יוכלו להיכנס למשבצת הזו. עם זאת, ברור שהקבוצה תהא פחות טובה מ12.13 כי גם עטר ואלברמן הזדקנו, סיכוי נמוך שקהת או אצילי יהיו ברמה של זהבי/דאבור. ולפגוע בפריצה... גם סיכוי נמוך.

אף על פי כן, זה מה שצריך לעשות. גם ב״ש וגם חיפה של העונה הקרובה פחות טובות ממכבי של סוף 12/13.

אנחנו נפלנו בחלונות של 14/15, איגיבור בבסט וורמוט. זה היה הריצה אחורה הכי גדולה שאפשר היה לעשות לקבוצה בשנה הזאת וזה נעשה,

זהבי זה הקש (שלכם) אבל קבוצת כדורגל לא תלויה בשחקן אחד והיו איזה 4 חלונות שבהם נחלשנו בכל עמדה שבה הבנו חיזוק למעט ראיקו.

באטי, אם אני מבין נכון, השורה התחתונה שלך היא שמכבי לא באמת נלחמה על זהבי.

זה קשקוש.

רוצה לדעת איך אני יודע? זהבי טס לטורנטו כדי לדבר עם גולדהאר.

זה מעיד על הרצון האמיתי של זהבי ועל הסירוב הראשוני של גולדהאר.

מכבי הורתה לזהבי לעלות על המטוס לאוסטריה.

זה מעיד על הרצון של מכבי לקבל כמה שיותר כסף או אפילו לפוצץ את המו"מ.

בקיצור, אני לא מצליח להבין אותך...

ברור לכולם שזהבי הוא זה שמניע הכל, וזה בסדר, כולנו היינו עושים את זה כדי לקבל סכום כסף כזה הזוי.

אף על פי כן, זה מה שצריך לעשות. גם ב״ש וגם חיפה של העונה הקרובה פחות טובות ממכבי של סוף 12/13.

גם אנחנו פחות טובים ממכבי של סוף 12/13.

חוץ מבעמדת השוער (וגם על זה אני בטוח שיש מי שיתווכח), במקרה הטוב לא השתדרגנו/דרכנו במקום (ע"ש מיכה), ובמקרה הרע הדרדרנו.

גם כשאני מנסה לבוא לקראת הקבוצה הנוכחית:

ראיקוביץ' עדיף במעט על אניימה (של מכבי).

דסה לדעתי עדיף על ייני מבחינת כדורגל נטו, אבל בפן המנטלי (שהוא משמעותי מאוד), ייני עדיף עליו, כך שנגיד שזה מתקזז.

גרסיה וטיבי של יוני (מאי) 2016 פחות טובים מגרסיה וטיבי של מאי 2013.

בן-הרוש לא שיחק כדורגל חצי שנה בערך בגלל פציעות, ואני לא בטוח שהוא עדיף על יואב זיו של העונה של אוסקר.

שלישיית הקישור: אלברמן-ראדי-זהבי עדיפה (נערך) מכל שלישייה שאפשר להרכיב כרגע, גם אם עושה רושם שאלברמן משתבח ממשחק למשחק.

והחלק ההתקפי של פריצה-עטר-מיכה-דאבור עדיף על החלק ההתקפי של עדן בן-בסט-אורלנדו סה-ברק יצחקי-מיכה וטב"ח בנוק-אאוט.

אם הפועל מוכרת את רייכרט אנחנו מקבלים דמי סולידריות?

כן. חצי אחוז אם אני לא טועה.