Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אם מישהו היה משוחרר, הוא לא היה יוצא למחנה האימונים...כרגע כולם יצאו, יש מאמן חדש, אם מישהו יעזוב, נדע אולי אחרי מחנה האימונים.

אני לא סותר את זה שאזולאי, נוסא , קרלוס, סה או מישהו אחר יעזוב , אבל כרגע לא נראה...אני שוב מקווה שמכבי פועלים במח ולא בכח בעסקת עטר, כבר עברו 3 שנים מאז אלירן של מכבי...

ג'ורדי אוהב את זה קשה, בלי קשר אמיתי לצורך של הקבוצה.

אלירן נושק לגיל 30, נמצא בהתדרדרות מקצועית ובריאותית(בעיות שריר וגב כרוניות).

באמש'ך? אין אפשרויות טובות יותר מהכסף שנכנס למועדון בשנתיים האחרונות?

אם מישהו היה משוחרר, הוא לא היה יוצא למחנה האימונים...כרגע כולם יצאו, יש מאמן חדש, אם מישהו יעזוב, נדע אולי אחרי מחנה האימונים.

אני לא סותר את זה שאזולאי, נוסא , קרלוס, סה או מישהו אחר יעזוב , אבל כרגע לא נראה...אני שוב מקווה שמכבי פועלים במח ולא בכח בעסקת עטר, כבר עברו 3 שנים מאז אלירן של מכבי...

כרגע מכבי לא מתכוונת לשחרר אבל היא כן תביא על העמדה שלו שחקן או שניים ובמקרה כזה הוא יבקש לעזוב או שיהיה טרייד כלשהו עם חיפה.

בניית הסגל עד עכשיו לא ברורה. התרגלנו לאיטיות ומשיכת הזמן, אבל לאור העזיבה המתממשת של המוזהב אין יותר מדי זמן לבזבז בבניית הקבוצה בצורה מאוזנת כך שנוכל לקבל תחליף למספרים של ערן דרך מספר שחקנים.

אם גולסה יגיע, ככל הנראה זה על המשבצת של איגייבור. האם פועלים לקזז את עלויות הרכש שלו?

פליפנקו לא הגיע עד עכשיו למחנה האימונים. לשם מה הזריזות בהודעה על "סיכום" תחת תנאים שלא אמורים במילא להתרחש בעתיד המיידי?

אצילי וקהת הם המועמדים היחידים למרכז השדה. האם העזיבה של ערן לא אמורה קצת להאיץ את המגעים עימם?

מה מתכוונים לעשות בגזרת הזרים? האם בכסף שנכנס לא ראוי לקבל שחקנים טובים מהקיימים, או לפחות לבצע תחלופה איכותית לחלקם? למה מחכים?

אני מזכיר לכולם-לערן אין תחליף בודד. הוא אחראי ל-54 שערים בכל המסגרות בכיבושים ובבישולים. ככל שנקדים את ההכנה עם התחליפים(ברבים) עבורו, נרוויח.

יש לך חוק הגבלת זרים ושוק ישראלי מצומצם מה שגורם לאינפלציה בשווי השחקנים.

קהת תחת חוזה באוסטריה אחרי שנרכש רק לפני שנה ב600 אלף יורו.

אצילי בהליך בוררות מול הבוס הכי קשה בכדורגל הישראלי.

הסוכנת של טוואטחה מנסה להוציא אותו לחו"ל בכל דרך.

מניח שהשבוע תתברר התמונה.

יש לך חוק הגבלת זרים ושוק ישראלי מצומצם מה שגורם לאינפלציה בשווי השחקנים.

קהת תחת חוזה באוסטריה אחרי שנרכש רק לפני שנה ב600 אלף יורו.

אצילי בהליך בוררות מול הבוס הכי קשה בכדורגל הישראלי.

הסוכנת של טוואטחה מנסה להוציא אותו לחו"ל בכל דרך.

מניח שהשבוע תתברר התמונה.

מכבי מתנהלת רע.

פשוט רע.

היכולת של מכבי לבנות את עצמה מחדש ובאופן איכותי ומאוזן יותר היא נגזרת ישירה של זמן.

למה מחכים? סיום היורו? סיום חלון ההעברות באירופה? למונדיאל?

א.קמחי, גם אני חושב כמוך, עברו 3 שנים, עטר ירד ביכולת של אז והוא לא נראה מקצועי כלכך..בוא לא נשכח שהכמדה הכי טובה שלו במכבי זה קיצוני שמאלי, עמדה מיואשת כבר בבן חיים.

ב. בן, היא תביא בוודאי, אבל אם שלומי וכל החברה יוצאים למחנה האימונים בלי לבקש לעזוב לפני, הם רוצים להוכיח את עצמם, למרות שלא ברור הקטע עם הזרים.

אם אפשר מעבר נושא חד, תהייה קטנה שיש לי.

אם טוואטחה חותם אצלנו, או שיחליטו להישאר עם עמבה או ריקן, אז כנראה שתהיה לנו חוליית הגנה כחול-לבן (מניח שבירנבאום או פיליפנקו יהיו בלם פותח לצד טיבי וקרלוס ישוחרר או יהיה זר שישי).

במקרה כזה, אתם באמת רוצים שאצילי יחתום? הרי ראיקו יהיה בשער ואז נשארו עוד 4 זרים להחתים ל6 עמדות קישור והתקפה. חלוץ וקשר 50:50 יש או יהיו בוודאות, קיצוניים לפחות אחד מבין מיכה או טב"ח יפתחו קבוע. קשר אחורי אלברמן ונניח קשר נוסף ישראלי יהיה קהת.

לא עדיף במקרה כזה להחתים קיצוני זר במקום אצילי? על אחת כמה וכמה אם נשקיע את הכסף שאמור להיות מושקע באצילי (1-1.5 מיליון אירו נניח?).

מה דעתכם?

מכבי מתנהלת רע.

פשוט רע.

היכולת של מכבי לבנות את עצמה מחדש ובאופן איכותי ומאוזן יותר היא נגזרת ישירה של זמן.

למה מחכים? סיום היורו? סיום חלון ההעברות באירופה? למונדיאל?

אחי, עסקת המוזהב עוד לא נחתמה באופן רשמי וכבר ביקורת על קצב ההחתמות? סבלנות.

מכבי בוודאות פועלת בגזרה של 2-3 ישראלים וככל הנראה יוחלף זר אחד לפחות. אם יגיעו גולסה, אלירן/קהת + זר להתקפה/קישור - תהיה קבוצה איכותית.

א.קמחי, גם אני חושב כמוך, עברו 3 שנים, עטר ירד ביכולת של אז והוא לא נראה מקצועי כלכך..בוא לא נשכח שהכמדה הכי טובה שלו במכבי זה קיצוני שמאלי, עמדה מיואשת כבר בבן חיים.

ב. בן, היא תביא בוודאי, אבל אם שלומי וכל החברה יוצאים למחנה האימונים בלי לבקש לעזוב לפני, הם רוצים להוכיח את עצמם, למרות שלא ברור הקטע עם הזרים.

אם עטר בחיפה שם 12 גולים אצלנו הוא עובר את ה20 המספרים שלו כפולים משל טל בן חיים

אם טוואטחה חותם אצלנו, או שיחליטו להישאר עם עמבה או ריקן, אז כנראה שתהיה לנו חוליית הגנה כחול-לבן (מניח שבירנבאום או פיליפנקו יהיו בלם פותח לצד טיבי וקרלוס ישוחרר או יהיה זר שישי).

במקרה כזה, אתם באמת רוצים שאצילי יחתום? הרי ראיקו יהיה בשער ואז נשארו עוד 4 זרים להחתים ל6 עמדות קישור והתקפה. חלוץ וקשר 50:50 יש או יהיו בוודאות, קיצוניים לפחות אחד מבין מיכה או טב"ח יפתחו קבוע. קשר אחורי אלברמן ונניח קשר נוסף ישראלי יהיה קהת.

לא עדיף במקרה כזה להחתים קיצוני זר במקום אצילי? על אחת כמה וכמה אם נשקיע את הכסף שאמור להיות מושקע באצילי (1-1.5 מיליון אירו נניח?).

מה דעתכם?

אני חושב שאם קהת מגיע, אצילי לא יגיע. יותר מזה, לדעתי אם אלירן יגיע אז ספק רב אם קהת יגיע.

יש 2 עמדות חיזוק חשובות באי ודאות: קשר קדמי + שחקן התקפה לשלישיה הקדמית. בתקווה שעמדה אחת תאוייש ע"י ישראלי והאחרת ע"י זר.

מה דעתכם?

על איזה 4 חדשים אתה מדבר?

ראיקו , מדו וסה נשארים.

היחידים שמועמדים לעזוב הם קרלוס ונוסא.

צריך קודם לסגור את הרכש הישראלי , לראות מה קורה עם אצילי , עטר , קהת וטוואטחה ואז להגיב בהתאם עם הזרים.

מבחינתי האידאל הוא ששלושת הראשונים פה , ולהביא 50:50 ומגן שמאלי זר ולסגור את הסגל.

זה האידאל , אבל אסתפק בהחתמה של אחד משלושת הראשונים , קשר התקפי ומגן שמאלי זרים.

טוב נראה שגולסה קורם עור וגידים, אז בחייאת מישו ראה אותו משחק בפאוק או איפה שהוא לא שיחק (בדגש על לא שיחק) בשנים האחרונות ?

מה ג'ורדי רואה בו (מקצועית כמובן ממבט של מנהל "מקצועי") חוץ מהעובדה שהוא עוד ליגיונר שהולך לשבת במכבי על חוזה מאוד כבד ?

על איזה 4 חדשים אתה מדבר?

ראיקו , מדו וסה נשארים.

היחידים שמועמדים לעזוב הם קרלוס ונוסא.

צריך קודם לסגור את הרכש הישראלי , לראות מה קורה עם אצילי , עטר , קהת וטוואטחה ואז להגיב בהתאם עם הזרים.

כתבתי שיש כבר שני זרים לפחות בעמדות האלה (סה ומדו) כי כנראה יישארו. הכוונה הייתה 4 זרים במכסה, המילה "להחתים" לא הובנה נכון.

במה גולסה עדיף על ריקן למשל?

הגולסה שאני זוכר ממכבי חיפה - מבחינת כושר הם אותו דבר, שזה מעולה

אבל גולסה הרבה יותר טכני.

ישראלי בגיל טוב עם אפסייד ובחינם. החתמה טובה.

בגיל שהוא היה פקטור משמעותי בחיפה ובשנים טובות שלה באירופה, קהת למשל שיחק במכבי יבנה ולא ראה דשא בבאר שבע ואצילי שיחק בראשון בליגה השנייה.

אגב, יש ראיון עם רוני לוי, טוען שהוא רוצה את עטר.

מה שמעניין בראיון הזה, זה שהוא מציין שלעטר יש פציעה חוזרת מאוד מטרידה. אני מת על אלירן אבל אם הוא רכן פציע כרוני, אסור לגעת בו מספיק סבלנו מחלוצים פציעים העונה.

לאלירן בוודאות יש פציעה כרונית גם בשרירי הירך וגם בגב.

לטעמי מכבי יכלה לבסס סגל ישראלי נהדר העונה, זאת עוד לפני קבלת החלטות ברכש הזר.

מקווה שיבצעו את ההחלטות הנכונות, כי ללא ספק הם לוקחים את הזמן.

אם לאלירן יש פציעה כרונית אז הוא סגור פה.

מצטרף לרשימת השחקנים האקסלוסיבית של סה נוסא יצחקי ויובל שפונגין .

כנראה על המקום של ראדוניץ שהתפנה..

אחי, עסקת המוזהב עוד לא נחתמה באופן רשמי וכבר ביקורת על קצב ההחתמות? סבלנות.

מכבי בוודאות פועלת בגזרה של 2-3 ישראלים וככל הנראה יוחלף זר אחד לפחות. אם יגיעו גולסה, אלירן/קהת + זר להתקפה/קישור - תהיה קבוצה איכותית.

זה לא קשור שהעסקה עם זהבי עדיין לא נחתמה. הוא הרי ישחק בסין, אז מה זה משנה מתי העסקה תיחתם? לא צריך לחכות כל הזמן לדקה ה 90 כדי להתחיל להניע דברים.

מכבי נואשת לשחקנים שמסוגלים להבקיע מעמדות הקישור והכנפיים. בינתיים הגיע בניון שהוא בינוני במקרה הטוב בפן הזה, ואיבדת שחקן שהבקיע 49 שערים בכל המסגרות (ובישל עוד 12, פלוס 5 פעמים שהוא סחט פנדל). אתה צריך להתחיל למלא את החסר, ואם אתה לא מבין למה אנשים לחוצים - בשבוע הבא כבר יהיה המשחק הראשון שלנו העונה.

חיפה אגב הביאה שני שחקנים שהבקיעו יחד 23 שערים במקום שניים ששיחררה שכבשו 10 שערים לזכותה.

אם חיפה מצליחים להביא שחקן ששיחק במונקו וולאנסיין אז שיפסיק לזיין תמוח שזרים לא רוצים לבןא לפה

אם הוא לא יהיה מקובע על שוק ספציפי אפשר להביא לפה חמש זרים בכמה רמות מעל החומר הקיים . מה הבעיה להביא זרים טובים אני לא מצליח להבין במיוחד עם הכסף שיש

יש פה מגמה ברורה לצערי, כשמכבי מעוניינת בשחקן המחיר שלו עולה מיידית ב 500 אחוז.

יש גם תחושה כללית מצד השחקנים הישראלים שמעדיפים ללכת לחיפה באר שבע והפועל ולא למכבי, לא מבין ת'קטע

ג׳ורדי

ג׳ורדי

הקטע הוא פשוט מאוד. שחקנים ישראלים עצלנים, שאין להם כוח להתאמץ ואשכרה לשחק טוב כדי להלחם על העמדה שלהם,ולכן מעדיפים ללכת לקבוצה אחרת פחות טובה..

זה לא קשור שהעסקה עם זהבי עדיין לא נחתמה. הוא הרי ישחק בסין, אז מה זה משנה מתי העסקה תיחתם? לא צריך לחכות כל הזמן לדקה ה 90 כדי להתחיל להניע דברים.

מכבי נואשת לשחקנים שמסוגלים להבקיע מעמדות הקישור והכנפיים. בינתיים הגיע בניון שהוא בינוני במקרה הטוב בפן הזה, ואיבדת שחקן שהבקיע 49 שערים בכל המסגרות (ובישל עוד 12, פלוס 5 פעמים שהוא סחט פנדל). אתה צריך להתחיל למלא את החסר, ואם אתה לא מבין למה אנשים לחוצים - בשבוע הבא כבר יהיה המשחק הראשון שלנו העונה.

חיפה אגב הביאה שני שחקנים שהבקיעו יחד 23 שערים במקום שניים ששיחררה שכבשו 10 שערים לזכותה.

תודה, חשבתי שאני לבד.

אם חיפה מצליחים להביא שחקן ששיחק במונקו וולאנסיין אז שיפסיק לזיין תמוח שזרים לא רוצים לבןא לפה

אם הוא לא יהיה מקובע על שוק ספציפי אפשר להביא לפה חמש זרים בכמה רמות מעל החומר הקיים . מה הבעיה להביא זרים טובים אני לא מצליח להבין במיוחד עם הכסף שיש

רק שיהיה יותר מדוייק מדובר על ליגה שנייה בצרפת ותחתית ליגה שנייה בגרמניה.

שיחק במונאקו כשהייתה בליגה השנייה ובולאנסיין שירדה ליגה... שיחקו פה כבר בלמים עם רזומה מרשים יותר/ דומה שלא היו בכמה רמות מעל הליגה (סידיבה, ניבאלד והרשימה עוד ארוכה).

ג'ורדי אוהב את זה קשה, בלי קשר אמיתי לצורך של הקבוצה.

אלירן נושק לגיל 30, נמצא בהתדרדרות מקצועית ובריאותית(בעיות שריר וגב כרוניות).

באמש'ך? אין אפשרויות טובות יותר מהכסף שנכנס למועדון בשנתיים האחרונות?

יוסי :/

הקטע הוא פשוט מאוד. שחקנים ישראלים עצלנים, שאין להם כוח להתאמץ ואשכרה לשחק טוב כדי להלחם על העמדה שלהם,ולכן מעדיפים ללכת לקבוצה אחרת פחות טובה..

רחוק מלהיות נכון. כשחיפה היו בשיאם שחקנים היו מוכנים להרוג בשביל להגיע לכרמל. אותו כנ״ל לגבי הפועל של תחילת העשור