Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

ג'ורדי חייב להתעורר. לא יהיה פשוט בכלל השנה וכרגע זה נראה כמו השנייה ברציפות של ב"ש ע"פ חומר השחקנים.

עם כל החבילה שקיבלנו מהצ'מפיונס וזהבי הייתי שם כל סכום כדי להפוך את הקבוצה למפלצת. עטר,קהת,טאווטחה,שוינפלד,בירנבאום הזה ועוד 2 זרים גם אם זה אומר לעשות ויתורים בנושא הכספי של איגיבור. גם מגרסיה הייתי נפרד,בכאב,אבל נפרד.

איזו קבוצה באירופה תשים על אצילי 800 אלף יורו?

הרקורד שלו עלוב.

עוד לא הבנת שהסוכנים שלנו יותר טובים מהשחקנים ?

ב 800 אלף יורו ימצאו לו קבוצה בקלות

מתי החלון שלנו נפתח רשמית?

או שנפתח כבר?

אני מאוד מקווה לראות את קהת ועטר פה.

אני לא מאמין שאצילי או עזרא יגיעו.

קבלת ההחלטות של עזרא תמיד גרועה ועובדה שנוטה להפועל כנראה.

בית"ר תשחק באירופה אז אולי טביב יחכה מעט לפני שמחליט למכור.

מכבי חיפה במגעים מתקדמים עם האורוגוואי גארי קגלמאכר

מחזיקת הגביע הודיעה כי קגלמאכר, שהשתייך בעברו לריאל מדריד ושיחק תחת טור כריסטיאן קרלסן במונאקו, עשוי להצטרף. קגלמאכר יכול לשחק כמגן ימני, בלם וקשר אחורי ושייך למינכן 1860

ספורט1 ממלמל משהו על זה שגולסה החליט סופית שבארץ הוא ישחק במכבי אבל ביקש עוד יומיים כדי לנסות למצות הצעה שהוא קיבל מקבוצה אירופאית (כנראה ממש נמוכה)

ספורט1 ממלמל משהו על זה שגולסה החליט סופית שבארץ הוא ישחק במכבי אבל ביקש עוד יומיים כדי לנסות למצות הצעה שהוא קיבל מקבוצה אירופאית (כנראה ממש נמוכה)

ספורט1 כתבו הבוקר שבאלוטלי פנוי וכדאי לשקול להביא אותו. אני נוטה להאמין יותר להנפצות של משתמשים עם דודים דתיים בנתבג מאשר לידיעות של האתר המביך הזה.

באופן אישי - מקווה שגולסה לא יבוא.

אני לא רוצה שגולסה וטוואטחה יבואו אם הם עושים שרירים, לא צריך טובות

רוצה שחקנים כמו טיבי שבאמת רוצים להיות פה

ולא פרימדונות שהם עפים מעל לפופיק שלהם

לא יודע אם נכתב, אבל פיליפינקו לא יצא למחנה אימון, ככל הנראה יש בעיות בתהליך האזרוח שלו מה שמרחיק אותו מהקבוצה. ג'ורדי לא רוצה אותו כזר. קרלוס...

ספורט1 כתבו הבוקר שבאלוטלי פנוי וכדאי לשקול להביא אותו. אני נוטה להאמין יותר להנפצות של משתמשים עם דודים דתיים בנתבג מאשר לידיעות של האתר המביך הזה.

באופן אישי - מקווה שגולסה לא יבוא.

אוי נו, הם רשמו בערך מיליון פעם שהמדור בצחוק וסתם מסכם רשימה של שחקנים פנויים בעלויות גבוהות, לא מבין איך יש אנשים שלא מסוגלים לקבל הומור.

עם כל זה ראוי להדגיש שאני חושב גם כן שהאתר לא אמין, בערך מ 60 סיבות אחרות, כולן אינן קשורות לכתבה על השחקנים הפנויים...

אני לא רוצה שגולסה וטוואטחה יבואו אם הם עושים שרירים, לא צריך טובות

רוצה שחקנים כמו טיבי שבאמת רוצים להיות פה

ולא פרימדונות שהם עפים מעל לפופיק שלהם

טיבי, כשחקן הקבוצה, חתם על חוזה חדש רגע ברגע האחרון כי ניסה למצוא משהו באירופה.

באמת אפשר לבוא בטענות לשחקן שרוצה חול? זה שהם חיים בסרט זה משהו אחר אבל לא צריך להפריע לנו.

טיבי, כשחקן הקבוצה, חתם על חוזה חדש רגע ברגע האחרון כי ניסה למצוא משהו באירופה.

באמת אפשר לבוא בטענות לשחקן שרוצה חול? זה שהם חיים בסרט זה משהו אחר אבל לא צריך להפריע לנו.

לא נראה ככה, טיבי שהיה שחקן משוחרר והיה כתוב באינטרנט שיש לו הצעות הראה עניין להישאר במועדון

פה יש שחקנים שסיכמו רק אם במידה ו הם לא ימצאו קבוצה קיקונית שתיקח אותם

אוי נו, הם רשמו בערך מיליון פעם שהמדור בצחוק וסתם מסכם רשימה של שחקנים פנויים בעלויות גבוהות, לא מבין איך יש אנשים שלא מסוגלים לקבל הומור.

עם כל זה ראוי להדגיש שאני חושב גם כן שהאתר לא אמין, בערך מ 60 סיבות אחרות, כולן אינן קשורות לכתבה על השחקנים הפנויים...

לא יודע מה זה הומור בשבילך אבל זו אחת הכתבות המגוחכות והפחות מצחיקות שנתקלתי בהן - פיקטיבית ככל שתהיה. הידיעה מכילה רשימת שחקנים שלא מופרך להביא למכבי יחד עם שמות הזויים מה שמעיד על כך שאין ניסיון למופרכות של 100 אחוז מצד הכותב. אני יכול למנות מאות סיבות למה אין סיבה להיכנס לאתר הזה, והיום התווספה עוד אחת.

לא יודע אם נכתב, אבל פיליפינקו לא יצא למחנה אימון, ככל הנראה יש בעיות בתהליך האזרוח שלו מה שמרחיק אותו מהקבוצה. ג'ורדי לא רוצה אותו כזר. קרלוס...

לא מטיל ספק בדברייך אבל מצטער אבל זה נשמע לי הזוי שמכבי מודיעים על סיכום עם שחקן מבלי לברר קודם את אפשרות האיזרוח שלו.

אם אכן הוא לא ישחק במכבי בסוף זה מגוחך.

לא מטיל ספק בדברייך אבל מצטער אבל זה נשמע לי הזוי שמכבי מודיעים על סיכום עם שחקן מבלי לברר קודם את אפשרות האיזרוח שלו.

אם אכן הוא לא ישחק במכבי בסוף זה מגוחך.

מסכים איתך לגמרי

*משפט אופטימי בהגזמה*

אולי לאחר שהבינו שזהבי עוזב סופית, ונכנסים 8 מיליון דולרים (בערך), בירנבאום חזר להיות אופציה, והוא מועדף על פיליפנקו.

חזרה למציאות: איפה ברונו? נתן לנו כמה ימים מטורפים, רוצים עוד!