Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

טוב לא יודע איפה לשים את זה..ולא ברור לי ממש מה הקטע של הסרטון הזה שבהתחלה קצת הצחיק אותי אבל מהר מאוד התחלתי קצת לרחם על הבחור

https://www.facebook.com/wallasports/videos/1140077809364166/

נראה שחיפה נחושה והיא לא תשחרר את עטר. מבאס. יש לו חוזה ואין לו קייס להשתחרר משם.

צריך להתמקד בלהביא את קהת, שוינפלד ועוד שני זרים מגן שמאלי וחלוץ/שחקן כנף ימין.

הרכב:

ראיקו

דסה, טיבי, פליפנקו/טב"ח, זר

אלברמן, מדו

קהת

טב"ח, סה/שויינפלד, זר

זה הכי טוב שאפשר להוציא מהחלון הזה במבט ריאלי.

זה מה שיהיה פחות או יותר אבל זה הרכב למקום שני גג (והשאלה איזה זר במליון\ים או בגרושים).

אצילי זה אזולאי הבא ביחס המחיר-תועלת חבל על הכסף

במחיר שטביב ירצה אפשר להביא 2 זרים תותחים

אולי די עם זה?

אין. חלאס.

אצילי ינסה ללכת לאירופה, הסיכוי שהוא יגיע לא נראה לי גבוה כרגע

אני אישית מאוד מקווה שהטרייד על עטר לא יקרה, ולא בקטע חברתי, פשוט לא מאמין בו כשחקן.

אולי די עם זה?

אין. חלאס.

אז אחד. מה זה "אין"?

קח את ה2 מליון שטביב יקבל + 400 אלף יורו משכורת לאצילי, ותמיר אותם לזר בעלות של 1.5 + 500 משכורת.

אצילי ינסה ללכת לאירופה, הסיכוי שהוא יגיע לא נראה לי גבוה כרגע

אני אישית מאוד מקווה שהטרייד על עטר לא יקרה, ולא בקטע חברתי, פשוט לא מאמין בו כשחקן.

השאלה איזה איכות אפשר להביא בשוק הנוכחי?

לא מבין את הויתור על חן עזרא, יכול להיות ברוטציה עם מיכה ובן חיים.

אצילי לא הולך להשתחרר בקלות.

אי אפשר להביא גם את עטר וגם את עזרא כי אז יהיו לנו 3 סילונים עם "קבלת החלטות בינונית" בקבוצה

טוב לא יודע איפה לשים את זה..ולא ברור לי ממש מה הקטע של הסרטון הזה שבהתחלה קצת הצחיק אותי אבל מהר מאוד התחלתי קצת לרחם על הבחור

https://www.facebook.com/wallasports/videos/1140077809364166/

היחיד שתכלס הכיר אותו ישר אמר שהוא שחקן גרוע

ארור היום בו הוא דרך בקריית שלום

זה מה שיהיה פחות או יותר אבל זה הרכב למקום שני גג (והשאלה איזה זר במליון\ים או בגרושים).

מה אתה סח? אחי, זה הרכב שלוקח אליפות אם הוא יתחבר.

יש לך את השוער הטוב בליגה בפער, הגנה הכי טובה בליגה אם תביא מגן זר ברמה טובה (נניח אמבולה), קישור שלדעתי טוב משל ב"ש, בפער קטן אמנם אבל לדעתי טוב יותר. אלברמן-מדו-קהת טובים מ אוגו-אובן-מליקסון. לגבי ההתקפה, גם היא הטובה בליגה, כשכתבתי זר התכוונתי לאחד סופר-תותח בעסקה סטייל ראייקו. כסף יש.

לא אמרתי שיהיה קל להביא את כל השחקנים האלו, להפך הוא הנכון.

אבל עם ה 10 מיליון יורו שנכנסים לקופה, אפשר לעשות דברים מעניינים.

סדר קושי של העסקאות (מהקל אל הקשה) לדעתי:

• גולסה
  • שוינפלד
  • אצילי
  • קהת
  • בירנבויים
  • ייני
  • עטר
  • טווטחה
  • נאתכו
סדר העבודה שהייתי ממליץ לג׳ורדי כדי להשיג את המקסימיום מהנל:

1. לשלם את הסעיף של שונפלד- הכי קל, מניה בטוחה, אגרוף בבטן להפועל, התחלה ברגל ימין.

2. קהת. הכי דומה לזהבי. הוא והקבוצה שלו מוכנים לעסקה, שלאור המצב המחיר שלה נראה סביר.

3. גולסה. אחלה שחקן לספסל. רוצה לבוא, והקבוצה שלו רוצה להפטר ממנו. עסקה קלה ועד פינה זריזה שנסגרת לקראת המהלכים היותר מורכבים.

4.בירנבויים - חייב לפעול מהר בעניין שלו כדי שאם בסופו של דבר יגיע לארץ זה יהיה אלינו. בלמים טובים תמיד עשו את ההבדל בין אלופות לסגניות.

5.עטר וטווטחה. הגיע הזמן לפרק את המוקשים מול שחר. הרבה מאד אגו מערוב בעסקה הזו. יכול להיות שג׳ורדי יאלץ לשכנע שחקנים שלנו לעשות את הדרך ההפוכה, מה שלא תמיד עובר חלק. ידרוש מג׳ורדי הרבה זמן השקעה ושכל לסגור עסקה, שיכולה לעשות את ההבדל בסוף העונה.

6. אצילי. אלי תביב רואה את הכסף שזרם אלינו וחושב שהוא יקח חלק בחגיגה, אבל כשהוא יראה שיש לנו סגל מלא גם בלי הטובות שלו, ושכל הכסף כבר הושקע ברכש הקודם, ושעוד רגע ההתאחדות זורקת אותו מיבתר, ולא נשאר הרבה זמן לממש נכסים, הוא ימכור בעסקה הוגנת.

7. ייני. הוא לא רוצה לחזור לארץ עכשיו. כנראה שלא נצליח לשכנע אותו. בטח כשהמקום המיועד לו יהיה על הספסל ככולבוייניק,ובחדר הלבשה כמאמן מנטלי, ובין האימונים כפסיכולוג של עטר. אבל אם עטר יגיע, ההחזרה של ייני תהיה מאסט.

8.נאתכו. הוא והקבוצה שלו רוצים להפרד. השאלה היא, אם ג׳ורדי יצליח להשאיר מספיק כסף אחרי כל הנל כדי לסגור את העסקה האולטה יקרה הזו. הסיבה שיש לסיים איתה, היא כדי לא לפתוח לשחר טביב והיתר את העיניים, ולגרום לכל שאר העסקאות להתפוצץ.

אז אחד. מה זה "אין"?

קח את ה2 מליון שטביב יקבל + 400 אלף יורו משכורת לאצילי, ותמיר אותם לזר בעלות של 1.5 + 500 משכורת.

כדי להביא זר צריך לשחרר מישהו, לצערי אף אחד עדיין לא שוחרר ככה שאין מה לדבר על זרים כרגע.

שוינפלד קהת ועטר זה ריאלי

אם יבוא גם זר אני לא אתנגד

לא הגיוני שעטר וגם עזרא יבואו נכון?

לא יודע כמה זה נכון אבל עכשיו האזנתי לפודקאסט האחרון של ציון 3 והבחור אומר שממקור אמין עזרא כבר סגור בהפועל אבל לא הוציאו הודעה כדי שלא יקטלו אותם על זה שהם סוגרים עם שחקנים כשהם מלינים שכר.

כדי להביא זר צריך לשחרר מישהו, לצערי אף אחד עדיין לא שוחרר ככה שאין מה לדבר על זרים כרגע.

לא יודע כמה זה נכון אבל עכשיו האזנתי לפודקאסט האחרון של ציון 3 והבחור אומר שממקור אמין עזרא כבר סגור בהפועל אבל לא הוציאו הודעה כדי שלא יקטלו אותם על זה שהם סוגרים עם שחקנים כשהם מלינים שכר.

אם מכבי רצו אותו והוא הלך להפועל הוא יותר טיפש משדמיינתי

מאכזב שמכבי לא מביאים את עזרא.

אם מביאים את עטר אני לא רואה כל כך מה יש לו לחפש פה

אולי בתור מחליף. נורא תלוי גם באיך שוטה משחק.

עזרא מגיע בחינם על עטר תצטרך לשלם והרבה ועל אצילי מכבי תצטרף להשכיב חמש מיליון יורו בשביל שהנוכל ישחרר אותו.

לא מבין איזה אינטרס יש למכבי לשלם על עטר.

א. הוא הגיע לחיפה כהעברה חופשית

ב.חיפה היא זאת שלא רוצה אותו ויזמה את המהלך (למרות הקולות החדשים בעקבות איומי הקהל)

ג. אז גם להוציא אותם מהבלאגן שלהם וגם לתת להם אקזיט על זה ?

לשלם עליו יותר מטרייד של שחקן זה יהיה הזיה.

לדעתי מקרה אצילי הוא טריקי,

כי אם יקבע תג מחיר, על פי אורך החוזה והשכר הנוכחי שלו, הוא יהיה לא מאוד גבוה, (בעניי לא יגיע למיליון יורו) אבל למעשה יסלול את דרכו לאירופה.

הסיכוי היחידי של מכבי היא לנסות לסגור עסקה עם טביב לפני הבוררות, ולא בטוח שאצילי יזרום על זה.

בעניי הוא מכוון לאירופה ולא למכבי.

לא מבין איזה אינטרס יש למכבי לשלם על עטר.

א. הוא הגיע לחיפה כהעברה חופשית

ב.חיפה היא זאת שלא רוצה אותו ויזמה את המהלך (למרות הקולות החדשים בעקבות איומי הקהל)

ג. אז גם להוציא אותם מהבלאגן שלהם וגם לתת להם אקזיט על זה ?

לשלם עליו יותר מטרייד של שחקן זה יהיה הזיה.

מכבי צריכה להמתין בסבלנות ועטר ישיג את השחרור לבד. גם טרייד זה להיות פראיירים.

שחררו מאצילי. הוא יקר מידי ולא מספיק טוב.

להביא זר תותח לעמדה של כנף ימין, חלוץ. זר סטייל רייקו. בנוסף מגן שמאלי זר, הייתי שמח לאמבולה.

מבין הישראלים: קהת הכי חשוב, אחר כך שוינפלד ואחר כך גולסה. את כל השלושה אפשר להביא בלי יותר מידי עושק.

סעיף השחרור של קהת הוא מליון יורו, וינה תתפשר על פחות כי הוא לא ממש משחק שם ולא בתוכניות. לשוינפלד יש סעיף שחרור, אתה מעביר לו כסף והוא פודה את עצמו. גולסה די שוחרר.

תביא את אלו ויש סגל חזק מאוד לאליפות.

שחררו מאצילי. הוא יקר מידי ולא מספיק טוב.

להביא זר תותח לעמדה של כנף ימין, חלוץ. זר סטייל רייקו. בנוסף מגן שמאלי זר, הייתי שמח לאמבולה.

מבין הישראלים: קהת הכי חשוב, אחר כך שוינפלד ואחר כך גולסה. את כל השלושה אפשר להביא בלי יותר מידי עושק.

סעיף השחרור של קהת הוא מליון יורו, וינה תתפשר על פחות כי הוא לא ממש משחק שם ולא בתוכניות. לשוינפלד יש סעיף שחרור, אתה מעביר לו כסף והוא פודה את עצמו. גולסה די שוחרר.

תביא את אלו ויש סגל חזק מאוד לאליפות.

אם אתה לא מביא זר עטר זה מאסט לדעתי לפחות. הייתי מתבאס אם היו מתפשרים על עזרא במקום עטר, מקווה שזה קרוב לסגירה. חוץ מזה קהת ושוינפלד כמו שאמרת וגזרת הישראלים תהיה אצלנו אידיאלית.

כמו שהמצב נראה אצילי לא אופציה בסכום נורמלי... חבל שצריך לשלם סכומים כל כך גדולים על שחקנים שלא שווים את זה.