Jump to content

סוכמה העברת ערן זהבי לסין תמורת 7.5 מיליון יורו

Recommended Posts

כל העניין שהפועל לא רצו לתת לו חוזה ארוך או בכלל אז הביאו את אלמוג כפלסטר על הבושה שחתם אצלנו. כמו שאתה יכול לראות, הפועל לא מסוגלת לשלם חוזים כאלה, כל חוזה גבוה שהחתימו נגמר במכירת השחקן. שאר הקבוצות לא היו מדגדגות לשלם לו סכום כזה, האלטרנטיבה היתה להתייבש עם הכסף בספסל, ממש בחירה קשה.

לחלק השני אני אענה גם לשורה.

אם אני מרוויח מליון יורו בשנה ועתידי מובטח כלכלית בכל מקרה במקום שאני אוהב וטוב לי בו, אני לא הולך לשום מקום, בטח לא לסין (איתגור היכולות המקצועית), הדוגמא של מרוויח 50K לחצי מליון לא טובה, לא בשבילי. אבל אין מה לעשות, האונושות מועדדת תיעוב בצע ומקדשת את הכסף גם אם יש לך יותר ממה שאתה יכול לבזבז אז אף אחד כאן לא מפתיע אותי בדעותיו, מה שמוזר שאין אפילו אחד שיכול להגיד על עצמו ברגע שאני אגיע לX הדבר הבא זה ערסל מתחת לעץ דקל.

1. זהבי לא אוהד הוא שחקן. אולי בתור ילד היה אוהד מאז שהתחיל לשחק כדורגל מקצועני זה נגמר.

2. הכסף שהרוויח עד היום אלה סכומים גדולים אבל בראייה של קריירה קצרה וסיכוי נמוך לקריירה שניה אמיתית זה לא מבטיח לו בשום צורה חיים ללא דאגות מקסימום חיים ברמה טובה.

3. מסכים איתך שיש גבול לכמה כסף צריך ומה לעשות תמורתו, אבל תהיה כנה 50-80 מיליון תמורת שנתיים וחצי כדורגל זה לקנות 50 שנות איכות חיים במאמץ קטן עד אפסי.

4. מאוד חשוב לך להוכיח שזהבי לא בא מאהבת מכבי , אף אחד לא חושב את זה, הוא בא מכל מיני סיבות, לא מצא את עצמו באיטליה, עזב את הפועל בטונים צורמים לפני, שחקנים שמו לו רגליים בחזרה , ומכבי זאת היתה הזדמנות - כיאה למקצוען וספורטאי שם הכל בצד ולקח את כל הקופה.

אני חושב שאני אחיה עם זה בשלום. מה שלא ימנע ממני להביע דעה.

אמרתי לך לא להביע דעה? רק שאני (ואחרים) לא מאמינים לך, ושהיא לא רלוונטית נוכח העובדה שקל לך לדבר באוויר כשאין לך מושג איך נראים סכומים כאלה.

ג'ק מה אתה מזיין את המוח.

זהבי אמר בפירוש שהוא חשב לחזור להפועל וברגע שהבין שהם לא רוצים אותו בדק אופציות אחרות.

אנחנו היינו פה. מזל שג'ורדי לא אטום כמוך.

1. זהבי לא אוהד הוא שחקן. אולי בתור ילד היה אוהד מאז שהתחיל לשחק כדורגל מקצועני זה נגמר.

2. הכסף שהרוויח עד היום אלה סכומים גדולים אבל בראייה של קריירה קצרה וסיכוי נמוך לקריירה שניה אמיתית זה לא מבטיח לו בשום צורה חיים ללא דאגות מקסימום חיים ברמה טובה.

3. מסכים איתך שיש גבול לכמה כסף צריך ומה לעשות תמורתו, אבל תהיה כנה 50-80 מיליון תמורת שנתיים וחצי כדורגל זה לקנות 50 שנות איכות חיים במאמץ קטן עד אפסי.

4. מאוד חשוב לך להוכיח שזהבי לא בא מאהבת מכבי , אף אחד לא חושב את זה, הוא בא מכל מיני סיבות, לא מצא את עצמו באיטליה, עזב את הפועל בטונים צורמים לפני, שחקנים שמו לו רגליים בחזרה , ומכבי זאת היתה הזדמנות - כיאה למקצוען וספורטאי שם הכל בצד ולקח את כל הקופה.

1. זהבי אכן לא אוהד, זה לא משנה וזה תקף גם להיום אגב.
2. אני לא חושב שמלא כסף זה הפיתרון לבעיות החיים, מה לעשות.
3. במליון יורו בשנה אני אהיה מאוד מסופק בלשון המעטה, מה שיותר נותן לי כוח בלבחור את סדר העדיפויות שלי, ההסתכלות שלי שונה משלו (וגם מכולכם מסתבר).
4. ברור לי, כי זאת האמת. כמו שאני אכתוב לך שזהבי פירק כל דבר ב3 וחצי שנים האחרונות ושלא חשבתי שאני אראה כזה רעב למשחק ושיש לו את היכולת לגרום לי לתלוש שיערות מהראש.

כל הנושא הזה ולא חשבנו על מה קורה אחרי שהוא מצליח שם, אם זה החוזה שהוא מקבל בקבוצת תחתית, הוא יכול לשאוף להרבה יותר אחרי עונה טובה, ולשם אני מאמין שהוא מכוון.

כל הנושא הזה ולא חשבנו על מה קורה אחרי שהוא מצליח שם, אם זה החוזה שהוא מקבל בקבוצת תחתית, הוא יכול לשאוף להרבה יותר אחרי עונה טובה, ולשם אני מאמין שהוא מכוון.

ההימור שלי שהוא דופק איזה 10 גולים עד סוף העונה, אחת מקבוצות הצמרת תקנה אותו ותשלם לו שכר אפילו יותר דמיוני.

ההימור שלי שהוא דופק איזה 10 גולים עד סוף העונה, אחת מקבוצות הצמרת תקנה אותו ותשלם לו שכר אפילו יותר דמיוני.

ונאמן אמן

מאחל לו באמת שיחורר שם רשתות וירוויח אפילו כפול מזה, גם אם זה כרוך בכך שהוא לא יחזור לכאן בגיל 30.

מגיע לו על כל האושר שנתן לנו

ונאמן אמן

מאחל לו באמת שיחורר שם רשתות וירוויח אפילו כפול מזה, גם אם זה כרוך בכך שהוא לא יחזור לכאן בגיל 30.

ונאמן אמן

אני באמת ובתמים לא חושב שהוא רוצה להיות שם יותר משנתיים

אפילו ארץ נהדרת צחקה על זה שהבנאדם מרוויח 5 מיליון יורו ולא יכול לעלות למונית ולהגיד את הכתובת של הבית שלו

ואל תגידו לי שגם באירופה זה היה יכול להיות ככה,כי זה ממש לא,באירופה קודם כל יותר קל ללמוד את השפה מאשר בסין,וגם יותר מבינים אנגלית

שם גם השפה עצמה קשה,וגם הרמת אנגלית שלהם היא להתווכח עם תיירים על חולצות מזויפות ותו לא

ונאמן אמן

העונה האחרונה כמובן הייתה אמורה להוכיח לי סופית שאני טועה, שהרי כל מה שטענתי לפניה התברר כלא נכון

אבל בעצם...

ומתחיל להימאס לי מהדמגוגיה שלך, אני משתדל להבליג לעקיצות שלך, כי לא ממש בא לי לנהל דיון עם בנאדם שרק מחפש לעקוץ, אבל מעבר לזה שאתה לא מדייק, אתה גם די משקר - בנתיים מי שיצא חומוס העונה זה אתה.

לא אמרתי ניהול כושל, אמרתי שאני לא מסכים עם חלק מההחלטות. תתמודד.

לא כ"כ הבנתי את ההודעה המבולבלת הזו, אבל השורה התחתונה היא שאם תמשיך לתרגם את הדמיון המפותח שלך למניפסט מלכלך על גולדהאר וקרויף אני אזכיר לך שוב ושוב את הפעמים בהן עשית זאת בעבר: איך ניסית לשכנע את כל הפורום לאחר עונת איוניר שגולדהאר איבד עניין וחסר חזון, ממש רגע לפני שהביא לכאן מנהל מקצועי שבנה מועדון שלקח 3 אליפויות, גביע ושני קמפיינים אירופאים טובים; איך סיפרת לנו בשכנוע עצמי עמוק בקיץ הקודם - אחרי ההפסד הביתי לפלזן, כמובן - שאין, פשוט אין בקבוצה הזו את הדרייב הדרוש למשימה שעומדת לפנינו - ואיך תוך שבוע (או שבועיים, אני לא ממש זוכר אם זה אחרי הניצחון בצ'כיה או התיקו בשווייץ) חזרת עם תיאוריה חדשה על תחושת השליחות של השחקנים; ואיך ממש לפני שבוע האשמת את קרויף בגירבוצים בברצלונה, כאילו מישהו במועדון הזה נתן לך סיבה להאמין במהלך ארבע השנים האחרונות שהוא מזיק, מרמה, מעכב את הקבוצה ביודעין ובכוונה.

את יכולות בניית הסגל של קרויף ביקרתי הרבה לפני שזה היה מגניב, גם כאן, אבל לבוא עם חזה נפוח ולהתגאות ביכולות הנבואיות שלך לאחר עונה אדירה - בה עשינו הכל כמעט מושלם, וטוב יותר משנים קודמות - שהוכרעה בשני המשחקים האחרונים זה פאתטי. להאשים את גולדהאר וקרויף בגרגרנות, עצלנות, רמאות זו פשוט כפיות טובה מלוכלכת.

אני מאאאאאד מקווה שהוא יכשל בגדול בסין.

הם לא עושים חשבון, פשוט יפסיקו לשלם לו, וישלחו אותו לחפש.

ככה יש מצב שנראה אותו חזרה אצלנו כבר בינואר, עדיין בגיל הנכון, עם רעב מחודש ורגליים טריות.

ככה זה. הוא דואג לכיס שלו, ואני מבין אותו. באותו אופן אני דואג לקבוצה שלי, בטוח שהוא מבין...

ככה יש מצב שנראה אותו חזרה אצלנו כבר בינואר, עדיין בגיל הנכון, עם רעב מחודש ורגליים טריות.

ככה זה. הוא דואג לכיס שלו, ואני מבין אותו. באותו אופן אני דואג לקבוצה שלי, בטוח שהוא מבין...

עם כל האהבה, אני מאווד מקווה שנדע להתגבר ולבנות קבוצה לאליפות גם בלעדיו.

אם מדברים על מודלים ופרוייקטים ושינוי מקבוצה ישראלית לאירופאית אני מייחל לזה שלא נהיה תלויים בשחקן אחד

לכן אני לא תולה תקווה בכישלון שלו, שנצליח ושגם הוא יצליח, כל משחק שלו שאני אוכל לראות מבחינת השעה אני אראה בהתלהבות

אתה בושה

סינים לא רואים בעינים.

אם הוא לא יתן תפוקה הם פשוט יפסיקו לשלם לו.

אני חושב שיש סיכוי גבוה שזה יקרה כי ערן תלוי מאד במוסרים טובים.

הוא חייב שחקנים עם עין כמו האריס, מיכה, ומיטרוביץ' שידעו לאן הוא רץ לפני שהוא רץ, כדי להביא לידי ביטוי את התכונה הכי טובה שלו.