Jump to content

ערן זהבי, תישאר

Omer

Recommended Posts

אל תקח את זה קשה, לא התכוונתי לשפוט אותך או משהו כזה, זה סתם נראה לי מאוד אישי לבן-אדם ספציפי אז פחות הבנתי מה אתה משיג בלפרסם את זה כאן. אני אפילו חושב שזה יהיה נחמד אם זה יגיע אליו

זאת כתיבה. לא תמיד כותבים לאהובתך שתקרא את זה. כנראה בוואטסאפ ותהרוג אותך מחר על למה כתבתי כל כך הרבה בלילה, אתה יודע שהיא צריכה לקום מחר בבוקר, מה אתה חופר.

לכל הכאילו מצחיקים פה שמפזרים סתלבט לכל עבר-צר לי עליכם. אתם גם לא באמת מצחיקים, וגם לא יודעים להעריך כתיבה טובה כשהיא צצה.

״מביך״ רושמים פה. צודק. בוא נמשיך לשפשף על נושא רכש ולכתוב מ׳ בכל מקום-בפורום אינטרנטי.

ענק עומר.

לכל הכאילו מצחיקים פה שמפזרים סתלבט לכל עבר-צר לי עליכם. אתם גם לא באמת מצחיקים, וגם לא יודעים להעריך כתיבה טובה כשהיא צצה.

״מביך״ רושמים פה. צודק. בוא נמשיך לשפשף על נושא רכש ולכתוב מ׳ בכל מקום-בפורום אינטרנטי.

ענק עומר.

כל כתיבה עם רגש תיראה מביכה למישהו, אני לא מתרגש מזה.

עומר אחי ריגשת בטירוף!

צודק בכל מילה, אם ערן נשאר וג'ורדי באמת יחזק את מכבי כמו שצריך, אפילו עם 2 שחקנים בינגו, אנחנו נאכל את הליגה הזו בלי מלח!

עומר אחי ריגשת בטירוף!

צודק בכל מילה, אם ערן נשאר וג'ורדי באמת יחזק את מכבי כמו שצריך, אפילו עם 2 שחקנים בינגו, אנחנו נאכל את הליגה הזו בלי מלח!

אני באמת מאמין שאנחנו יכולים לטרוף את הליגה גם בלעדיו.

אבל אם הוא יעזוב, משהו בי ימות...

די כבר עם הציניות האוטומטית הזאת .

עומר כתב מהלב את הדברים שמרגיש והוא לא לבד, רובנו מרגישים ככה.

יש פה מישהו שלא יהיה מאושר עד השמיים אם ערן יחליט להישאר ?

יש פה מישהו שלא יהיה עם הראש באדמה אם ערן יחליט לעזוב ?

כל מילה בסלע.

לא מעניין אותי " מביך " , הוא צודק בכל מילה.

הלוואי וערן ישאר עם הקבוצה שלו , שהיא באמת הקבוצה שלו. אין עוררין של מי הקבוצה הזאת בשנים האחרונות.

הלוואי שישאר עם הקהל שאוהב אותו ויתמוך בו גם אם יעזוב ( לראייה אלירן עטר שכל הליגה מקללים, כולל אוהדי בני יהודה שם הוא פרץ, ואנחנו ? למרות שעבר ליריבה מכבדים ואוהבים אותו בלי תנאים. כך יהיה עם ערן ) .

גם אם יעזוב , שום דבר לא ישתנה מבחינת האהבה והערכה אליו . קשה מאוד לסרב לסכום אסטרונומי כזה ( אם הפרסומים נכונים בנוסף למשכורת המטורפת הוא יקבל מענק חתימה של 6 מליון דולר . הזוי לגמרי ) ואני חושב שאם אני הייתי במצב שלו הייתי הולך לסין, נותן שנתיים וחצי גורף קופה מטורפת וחוזר לעונה או שתיים במכבי לפני הפרישה . אבל כמובן שמקווה שהוא יבחר אחרת .

בכל מקרה , מלך מלכי המלכים ערן זהבי - אוהבים אותך .

משהו לגבי "מביך" - זה לא שאני נעלב שחושבים את זה עליי, זה שאני שונא שאומרים את זה כל פעם שמישהו מעז להביע רגש ולהגיד דברים כמו שהוא אישית רואה אותם.

הקסם בדברים שאני כותב הוא שאי אפשר להפריך אותם. למה? כי זה פשוט מה שמרגיש וחושב. רשאים לחשוב ולהרגיש אחרת. אהבתם את הכתיבה, סבבה. לא אהבתם, גם סבבה.

יש אנשים שאוהבים את זה, אז אני כותב. עוד מהתקופה שהייתי מפרסם המון, אף פעם לא התיימרתי לרצות אנשים שקוראים את זה. הטקסטים שלי שמפרסם מיועדים למי שמעריך אותם ונהנה לקרוא אותם. בשום שלב לא ניסיתי "לפגוע במטרה" כלשהי. וגם על הדברים שקיבלתי את הביקורות הכי טובות היו אנשים שאמרו שמביך. לא אכפת לי, כל עוד יש מי שרוצה לקרוא את זה. מעבר לזה הרגש שלי הוא הרגש שלי, לא משהו שאני אתווכח עליו.

מביך בעיניכם להוציא מה שאנשים מרגישים? סבבה, תהיו ה-strong silent type. זה לא אני.

אם מכבי נותנים לו 2 מיליון יורו לעונה לחמש שנים זה 10 מיליון יורו זה בערך הסכום שהוא אמור להרוויח בסין(כמובן בחצי מהזמן אבל עדין..)או ששכר כזה הוא לא באמת ריאלי?

מכבי הציעה לו כבר 1.5 מיליון יורו נטו לעונה, שזה 3 מיליון דולר, הסינים נתנו לו הצעה של 6 מיליון דולר בשנה

סהכ פי 2.

אבל הפי 2 הזו תחסל לך את הקריירה

נו באמת, הליגה הסינית? לליגה הסינית הולכים בסוף הקריירה לו בשיא הקריירה, אני אתאכזב מאוד.

מכבי הציעה לו כבר 1.5 מיליון יורו נטו לעונה, שזה 3 מיליון דולר, הסינים נתנו לו הצעה של 6 מיליון דולר בשנה

סהכ פי 2.

נו באמת, הליגה הסינית? לליגה הסינית הולכים בסוף הקריירה לו בשיא הקריירה, אני אתאכזב מאוד.

לדעתי ההצעה של מכבי היא בברוטו.

בנוסף הסינים מציעים לו גם סכום מטורף כמענק חתימה.

אגב, אם הם באמת מציעים לו 6 כמענק, אין שום סיבה שמכבי תמכור אותו בפחות מ 7 מליון יורו. להפסיק להיות פראיירים.

סהכ פי 2.

שני הסכומים הם נקיים, נטו. ככה שהוא יקבל בסין פי 4 ממה שהוא עשוי, על פי הפירסומים, לקבל במכבי. 50 מליון שקל נטו בשנתיים וחצי! זה לא נתפש.

סין היא כבר מזמן לא שוק לכוכבי עבר בפנסיה, הם כבר מאיימים משמעותית על מועדוני צמרת באירופה ביכולת שלהם להחתים שחקנים וזה רק יילך ויגדל.

זהו, עכשיו אתה יכול להמשיך לגנוב דעת עם עובדות שגויות.

שני הסכומים הם נקיים, נטו. ככה שהוא יקבל בסין פי 4 ממה שהוא עשוי, על פי הפירסומים, לקבל במכבי. 50 מליון שקל נטו בשנתיים וחצי! זה לא נתפש.

סין היא כבר מזמן לא שוק לכוכבי עבר בפנסיה, הם כבר מאיימים משמעותית על מועדוני צמרת באירופה ביכולת שלהם להחתים שחקנים וזה רק יילך ויגדל.

זהו, עכשיו אתה יכול להמשיך לגנוב דעת עם עובדות שגויות.

הם לא מאיימים על אף אחד וגם לא יאיימו. ספיקינג אוף גניבת דעת.

הבעיה בסכומים של זהבי - שם אותו מעל הקבוצה בפער משמעותי מהשאר.

לא בריא.

הוא באמת בפער משמעותי מהשאר גם מבחינה מקצועית .

ואין שום שחקן שיתווכח על זה.

עזיבה שלו, תגרום ככל הנראה לאובדן אליפות נוסף, ונראה לי שכל אחד מהם היה מוכן ״לספוג״ פער שכזה בשביל לא להיות מקום 2 (שוב).

הם לא מאיימים על אף אחד וגם לא יאיימו. ספיקינג אוף גניבת דעת.

כי אתה אמרת?! אהה... בסדר

מציע לך לקרוא אנשים שמבינים קצת יותר ממני וממך ובניגוד אליך, גם מגבים את זה בנתונים ועובדות.

http://m.ynet.co.il/Articles/4762434