Jump to content

מכבי כדורסל - לקראת עונת 16/17

BODIROGA10

Recommended Posts

michael peer אמרתי הוא לא אמרתי שסוני וימס חתם טוב אתה צריך להקשיב לי

זה לא "סוד" ששלושתם חתמו כבר לפני חודשיים אחי, אני חושב שכולנו נכוונו בעניין החתמות ועד שאין הודעה ברשמי הכל דיבורים בעלמא

וואו, סוף סוף..חלום רטוב שלי כבר כמה עונות - מכבי מעוניינת בבורוסיס, שמצידו דורש 1.4 מיליון יוקו בעונה.

צירבאס נשמע ממש נלהב להיות כאן, יש לו פוטנציאל להיות שחקן מרגש בטירוף

מקווה שבורוסיס יחתום במכבי מה שכרגע נראה קצת רחוק כי יש קבוצות עם יותר כסף שרוצות אותו כמו אנדאולו אפס ועוד קבוצות אבל מקווה שדולמן מברצלונה יגיע

אין שום הגיון בלהחתים עכשיו את בורוסיס. הקו הקידמי איכותי וטוב. צריך להשקיע בגארד. בשנה שעברה הושקעו מיליונים בפארמר ורוצ'סטי בדיוק על אותה עמדה ועמדות 4-5 הוזנחו וזה מה שדפק לנו את כל העונה בסופו של דבר. מה זה שווה אם יהיו לנו 2 גבוהים מעולים מהספסל אם בחמישיה יעלו מקל ולנדסברג בעמדות 1-2?

מהסיבה הזאת הייתי אומר שאין סיכוי שנראה את בורוסיס אבל אחרי מה שעשו שנה שעברה אי אפשר לדעת כלום.

אין שום הגיון בלהחתים עכשיו את בורוסיס. הקו הקידמי איכותי וטוב. צריך להשקיע בגארד. בשנה שעברה הושקעו מיליונים בפארמר ורוצ'סטי בדיוק על אותה עמדה ועמדות 4-5 הוזנחו וזה מה שדפק לנו את כל העונה בסופו של דבר. מה זה שווה אם יהיו לנו 2 גבוהים מעולים מהספסל אם בחמישיה יעלו מקל ולנדסברג בעמדות 1-2?

מהסיבה הזאת הייתי אומר שאין סיכוי שנראה את בורוסיס אבל אחרי מה שעשו שנה שעברה אי אפשר לדעת כלום.

מילר, ציברס ושגב זה קו קידמי איכותי וטוב ?

חייבים עוד גבוה.

מונרו יחסית זול ויכול לתת תפוקה מעולה , כמו דיון(ציון) תומאס בתקופת ווייצ'יץ' ובאסטון.

הסיכוי של בורוסיס להגיע די מנוך, אבל אם אכן יגיע זה חיזוק טוב מאד, מה גם שהוא יכול לתת 1-2 שלשות במשחק ולפתוח הגנות.

ולדעתי גם מברוקפוקלידיס(31, 2.10 מ', 14.5 נק'+ 6.7 ריב') יכול לתת עונה טובה מאד.

והנדריקס ועוד גבוה משלים זול כמו מונרו או צ'ארלס תומאס

אגב אם כבר גבוהים לא רואה סיבה לא להשאיר את אמבקואה, בן היחידים בקבוצה שנתנו עונה טובה, הוא יחסית זול ונראה שגם התחבר למועדון.

אגב אם כבר גבוהים לא רואה סיבה לא להשאיר את אמבקואה, בן היחידים בקבוצה שנתנו עונה טובה, הוא יחסית זול ונראה שגם התחבר למועדון.

דורשים ממנו לקצץ בשכר...

אם דורשים ממנו להוריד בשכר אחרי שהחתימו על העמדה שלו 2 שחקנים בשכר של פי 2-3 ממנו אם לא יותר, אין לזה משמעות אחרת חוץ מלהראות לו את הדרך החוצה.

מעניין.. יש לך מושג מה השכר שלו?

625k דולר, למכבי הייתה אופציה להאריך חוזה בשכר של 700k - לא מימשו את האופציה והציעו לו 300k.

בקיצור לא ימשיך.

625k דולר, למכבי הייתה אופציה להאריך חוזה בשכר של 700k - לא מימשו את האופציה והציעו לו 300k.

בקיצור לא ימשיך.

850K דולר מרוויח, הציעו לו באיזור ה-350K. שורה תחתונה זהה. לא ממשיך.

זה לא שאמרו לו לקצץ בשכר או שהוא נחתך

היה לו חוזה מסויים שהסתיים העונה, ולאור האכזבה מהיכולת שלו ומחוסר ההצלחה של הקבוצה בעונה החולפת, הציעו לו חוזה חדש בשכר נמוך יותר

לא מדובר פה בהרעת תנאים או משהו שדומה למה שקורה בהפועל בכדורגל, אז הניסוח לא מדוייק.

פאק מה זה הסכומים האלה? הוא לא שווה אפילו חצי מזה. מי נתן לו תנאים כאלה לעזאזל.

אותם אנשים שנתנו חצי מיליון לפראבני והחתימו את סמית' בחוזה שערורייה, שנה הבאה עובר לשחק בנבחרת הוותיקים וירוייח מיליון דולר.

אותם אנשים שנתנו חצי מיליון לפראבני והחתימו את סמית' בחוזה שערורייה, שנה הבאה עובר לשחק בנבחרת הוותיקים וירוייח מיליון דולר.

3.7 מיליון ל3 שנים אבל לא נהיה קטנוניים ):

מכבי מתכוונת להכניס סעיף נוסח הפועל להתרת חוזה של רוצ'סי: איסור לחתום בירושלים. לא מהתחום אבל קשה לי להאמין שזה סעיף קביל בבית משפט, הרי יש כאן פגיעה בחופש העיסוק...