Jump to content

חוק הגבלת הזרים בישראל

Yellow_Hell

Recommended Posts

זה ממש לא חוק קרלוס, מקווה שלא חושבים בכיוון הזה

למעשה, אני בטוח שאם קרלוס יישאר כאן, הוא יהיה על תקן הזר החמישי ולא השישי.

הרי בדרך כלל עושים חילופים בעמדות הקישור וההתקפה, אבל אין טעם לשמור את הזר השישי להגנה, יותר הגיוני זר שבדרך כלל ייכנס במקום זר אחר, ולכן הגיוני שיהיה לקישור או ההתקפה.

ושאלה - איפה צ'יבוטה - הושאל סופית כבר?

נראה לי שכן, אבל לדעתי עדיף שהוא יתבשל עוד קצת ויהיה לעונה הבאה,

כי בתכלס אם הוא יבוא, הוא לא יקבל הרבה דקות והוא לא יוכל להוכיח את עצמו.

לדעתי צריך להשאיל חלוץ זר או לקנות, ולשחרר את סה עונה הבאה (מה שעשוי לקרות).

עדיין צריך לעבור בהנהלת ההתאחדות, מה אתם אופטימים זה עוד יפול.

לא נראה לי שהוא יפיל את זה לאחר שארגון השחקנים הסכים.

זה קצת משוגע.

איזה נבלות.. כולם מסכימים לחוק ! מה הבעייה מחר בבוקר לתת טופס לכבוד היור עופר עיני ושיחתום עליו וזהו?! למה צריך לחכות עכשיו עוד שבוע ימים ? במה הוא כל כך עסוק ? לקדם את השלום במזרח התיכון ? אפילו תכדורגל הוא לא מקדם..

איזה נבלות.. כולם מסכימים לחוק ! מה הבעייה מחר בבוקר לתת טופס לכבוד היור עופר עיני ושיחתום עליו וזהו?! למה צריך לחכות עכשיו עוד שבוע ימים ? במה הוא כל כך עסוק ? לקדם את השלום במזרח התיכון ? אפילו תכדורגל הוא לא מקדם..

מחכים שכל הישראליות יעופו מאירופה

זה נחמד ובהחלט עדיף ממה שהיה, אבל זה לא מספיק. צריך להמשיך עם הלחץ, שיבטלו את הגבלת הזרים הזאת, ויעשו חוק רוסי, ש 5-6 ישראלים חייבים לשחק וזהו, ככה זה בהרבה מדינות. קבוצות יוכלו להשקיע בזרים צעירים עם פוטנציאל מכירה, לבנות מחלקות סקאוטינג רציניות, ישראל תוכל באמת להיכנס לשווקים רציניים כמו דרום אמריקה ואסיה, יותר כסף יתחיל לרוץ פה והרמה תעלה, מה שיחייב את כולם למקצוענות גדולה יותר, מה שישפיע באופן ישיר על שיפור תשתיות ובנייה נכונה יותר של כל הסחלה שהולך פה. קיצר צריך לפמפם חזק את העניין של החוק הרוסי זה פתרון מעולה לרמת הקבוצות וגם יכול להשפיע לטובה על הנבחרת

זו ישיבת הנהלה שמחליטה, לא עיני לבד. זה בורקסים, קרואסונים, קפה וביסקוויטים. לוקח זמן.

אבל ברצינות, הלוואי ויעבור ושזה התחלת תהליך, אבל מנהלים את הכדורגל כאן אנשים חסרי מושג.

כתבה טובה. רק דבר אחד שהפריע לי - "אנטגוניזם" ולא "אנטיגוניזם" (:

תודה אחי, לא הייתי בטוח אם רושמים ככה או ככה, שיערתי שזה מגיע מהמילה "אנטי" :/

6 זרים שחמישה על המגרש זו ממש רק ההתחלה.

ברור, אני חושב שההחלטה מראש לשים אחד בספסל שגויה, אבל כנראה היא נועדה בשביל להקל על העברת החוק.

אתם חייבים גם להבין ולהיות הוגנים כלפי המצוקה של השחקנים הישראלים

הכנסת שחקנים זרים נוספים לליגה תוריד משמעותית את מספר המשרות הפנויות שלהם

אי אפשר לדעת איך היה מתפתח השוק האירופאי ללא חוק בוסמן שבעצם הפך את כל אירופה למדינה אחת גדולה

אם תהיה אפשרות חוקית להשוות את מעמדו של השחקן הישראלי לכל שחקן אחר באיחוד האירופי אז אין בעיה

בפועל אתם דורשים שבליגה היחידה שבה על שחקן ישראלי (חוץ מ2-3 ליגות יוצאות דופן , כשגם הן חזקות יותר מהליגה שלנו) אין אף מגבלה תהיה לו תחרות עם שחקנים זרים (עליהם משלמים פחות מס)

אל תשכחו שמתוך נניח 240 שחקנים ישראליים בליגת העל יש עדן בן בסט אחד

אני מעריך שעשרות שחקנים בליגת העל משתכרים שכר נמוך גם בהשוואה למשרות של אנשים שמגיבים פה(ולא בכל הקבוצות משלמים להם אותו בכלל)

זה לא יוריד את כמות המשרות אח הם יעבדו קשה כמו שמצופה.

כיף לדעת שאין לך תחרות ועוד לקבל על זה יותר כסף ממה שמגיע לך.

זו ישיבת הנהלה שמחליטה, לא עיני לבד. זה בורקסים, קרואסונים, קפה וביסקוויטים. לוקח זמן.

אבל ברצינות, הלוואי ויעבור ושזה התחלת תהליך, אבל מנהלים את הכדורגל כאן אנשים חסרי מושג.

לא חסרי מושג, ״נגועי אינטרסים״. זאת המילה הנכונה.

רק לי יש הרגשה שכל השבוע עכשיו נקבל את שלמה שרף וכל החבר'ה שלו שמקורבים לכל מיני מועדוני השבחת נוער מתחילים לצאת על החוק ולעשות לובינג לביטול החוק על ידי עיני?

רק לי יש הרגשה שכל השבוע עכשיו נקבל את שלמה שרף וכל החבר'ה שלו שמקורבים לכל מיני מועדוני השבחת נוער מתחילים לצאת על החוק ולעשות לובינג לביטול החוק על ידי עיני?

קל

אתם חייבים גם להבין ולהיות הוגנים כלפי המצוקה של השחקנים הישראלים

הכנסת שחקנים זרים נוספים לליגה תוריד משמעותית את מספר המשרות הפנויות שלהם

אי אפשר לדעת איך היה מתפתח השוק האירופאי ללא חוק בוסמן שבעצם הפך את כל אירופה למדינה אחת גדולה

אם תהיה אפשרות חוקית להשוות את מעמדו של השחקן הישראלי לכל שחקן אחר באיחוד האירופי אז אין בעיה

בפועל אתם דורשים שבליגה היחידה שבה על שחקן ישראלי (חוץ מ2-3 ליגות יוצאות דופן , כשגם הן חזקות יותר מהליגה שלנו) אין אף מגבלה תהיה לו תחרות עם שחקנים זרים (עליהם משלמים פחות מס)

אל תשכחו שמתוך נניח 240 שחקנים ישראליים בליגת העל יש עדן בן בסט אחד

אני מעריך שעשרות שחקנים בליגת העל משתכרים שכר נמוך גם בהשוואה למשרות של אנשים שמגיבים פה(ולא בכל הקבוצות משלמים להם אותו בכלל)

שיתחילו לעבוד. עניין המס הוא נכון והוא דבר שהלוואי והיה לו פתרון חריג לספורט אבל עדיין, היא תוריד את משפר המשרות הפנויות שלהם לא מטעמי מס אלא בגלל שהזרים יתנו לרוב יכולת טובה יותר (או את אותה יכולת) בפחות כסף. אתה בוחר לציין את עדן בן בסט. אז הוא באמת נפל אבל לחן עזרא מגיע את הסכומים שהוא מקבל ? ובוזגלו ? וורמוט ? כל דריבליסט מתחיל מקבל פה חוזה שמן רק בגלל שיש מגבלת זרים וזה אונס את הקבוצות לשלם להם הרבה מעבר למה שהם שווים בפועל כי יש תחרות. אתה מציין את בן בסט, שזה באמת שערורייה שהוא מרוויח מה שהוא מרוויח אבלך אני אציין את יצחקי. מוכשר ככל שיהיה, הבן אדם מקפיד כל קיץ להגיע עם כרס וכשיר לרבע עונה ברוטו. והוא מקבל אחלה סכומים ממכבי. אז דחיל ראבק שיעבדו קשה יותר ויתחרו בזרים. אף מאמן לא יעדיף זר על פני ישראלי רק בגלל החשק, מי שיהיה טוב יותר ישחק. ומי שלא בנוי לתחרות הזו, יש ליגות נמוכות יותר.