Jump to content

חוק הגבלת הזרים בישראל

Yellow_Hell

Recommended Posts

אהלן חבר'ה, בימים האחרונים אני עובד על כתבה שתעסוק בנושא הכל כך חשוב הזה, אשמח אם תשמיעו טענות בעד ונגד, אני רוצה לדעת שלא פספסתי כלום בכתבה שלי ושכל הטענות, ההגיוניות והפחות הגיוניות, יוצגו בכתבה.

תודה מראש :)

לא מדברים כמעט על זה שמבחינת השחקן הישראלי זה פשוט להביא כח עבודה זול ממדינות זרות שיעשה אותה עבודה בפחות כסף. רלווונטי בעיקר לקבוצות הקטנות לדעתי, שבהן השחקנים לא בדיוק עשירים.

הדבר הכי חשוב לכתוב בנושא זה, זה לאו דווקא טענות בעד או נגד ההחלטה, אלא, הדבר המהותי בעניי הוא שמנהלת הליגה, כלומר, הקבוצות ובעליהן שמשקיעים כסף רב, הגיעו להחלטה וצריך לעמוד מאחוריהם ולא אחרי עסקנים ופוליטיקאים.

הדבר הכי חשוב לכתוב בנושא זה, זה לאו דווקא טענות בעד או נגד ההחלטה, אלא, הדבר המהותי בעניי הוא שמנהלת הליגה, כלומר, הקבוצות ובעליהן שמשקיעים כסף רב, הגיעו להחלטה וצריך לעמוד מאחוריהם ולא אחרי עסקנים ופוליטיקאים.

"הקבוצות ובעליהן" זה לא עסקנים ופוליטיקאים?

"הקבוצות ובעליהן" זה לא עסקנים ופוליטיקאים?

לא.

עסקנים ופוליטיקאים הם אנשים שנכנסו לתחום על מנת להרוויח ממנו ולא להפסיד ממנו.

"שחקני הכדורגל החליטו פה אחד באמצעות ארגון השחקנים להודיע מחר (שני) רשמית כי החליטו לדרוש שלא תתקבל הצעת מכבי תל אביב והפועל ב"ש והמנהלת להגדיל את מספר הזרים לשישה."

"השחקנים דורשים קריטריונים להבאת זרים לליגת העל - לפחות שלוש הופעות בנבחרת בשנה האחרונה, שהנבחרת שיגיעו ממנה תדורג בין 70 המקומות הראשונים בעולם ושהשכר שלהם יהיה 50% או יותר מהשכר הממוצע בליגת העל."

איכס כדורגלנים ישראלים.

מי שואל אותם בכלל חבורה של נצלנים שמקבלים הרבה יותר כסף ממה שהם שווים.

אחרי דברים כאלה אני מתבאס שיש בכלל הגבלת זרים.

למה אנחנו לא בקפריסין.

אתם חייבים גם להבין ולהיות הוגנים כלפי המצוקה של השחקנים הישראלים

הכנסת שחקנים זרים נוספים לליגה תוריד משמעותית את מספר המשרות הפנויות שלהם

אי אפשר לדעת איך היה מתפתח השוק האירופאי ללא חוק בוסמן שבעצם הפך את כל אירופה למדינה אחת גדולה

אם תהיה אפשרות חוקית להשוות את מעמדו של השחקן הישראלי לכל שחקן אחר באיחוד האירופי אז אין בעיה

בפועל אתם דורשים שבליגה היחידה שבה על שחקן ישראלי (חוץ מ2-3 ליגות יוצאות דופן , כשגם הן חזקות יותר מהליגה שלנו) אין אף מגבלה תהיה לו תחרות עם שחקנים זרים (עליהם משלמים פחות מס)

אל תשכחו שמתוך נניח 240 שחקנים ישראליים בליגת העל יש עדן בן בסט אחד

אני מעריך שעשרות שחקנים בליגת העל משתכרים שכר נמוך גם בהשוואה למשרות של אנשים שמגיבים פה(ולא בכל הקבוצות משלמים להם אותו בכלל)