Jump to content

פיגוע ירי במתחם שרונה תל אביב

Armagedon

Recommended Posts

באמת נראה לכם סביר והגיוני שהצלם הזה, ש-80% פחות או יותר מהעולם הפוליטי ישמחו לגזור הון פוליטי מלזמבר לו ת'צורה, אנס 100 נשים ותינוקות בצורה אכזרית וכל המדינה, כל הצמרת הפוליטית, כל התקשורת וכל ציבור קובעי הדעה באינטרנט מחליק לו את זה כי יש לו משהו על כולם? ולמה? כי איזה תימהוני לא מוכר כתב עליו באינטרנט?

שמע זה דבר שאני לא יכול לסבול אצלך, אותו תימהוני שאתה מדבר עליו, בררת עליו בכלל? אתה יודע מה ההיסטוריה שלו?

קראת אחוז מכמות הידע שהוא מפזר? כל השמאל הרדיקלי מפחד פחד מוות ממנו על מה אתה מדבר? הבן אדם פתוח בתביעות מול כל העולם ואשתו ועדיין לא הפסיד פעם אחת.

קרא מה הוא כותב על משפחת קלאפיש לדוגמה, למה על זה אתה לא מגיב?

אם מישהו היה טוען שאני אנס ושאנסתי עשרות נשים, היה מפרסם בכל כתבה של קשת, רשת, וויינט בפייסבוק תגובה עם אותו מלל קבוע ומקבל עשרות לייקים כל פעם, המינימום שהייתי עושה זה לתבוע אותו נכון? אז למה חיים דעואל לא פוצה פה? למה הוא לא מתלונן על הוצאת דיבה? כי הוא מפחד מחקירה.

שמע זה דבר שאני לא יכול לסבול אצלך, אותו תימהוני שאתה מדבר עליו, בררת עליו בכלל? אתה יודע מה ההיסטוריה שלו?

קראת אחוז מכמות הידע שהוא מפזר? כל השמאל הרדיקלי מפחד פחד מוות ממנו על מה אתה מדבר? הבן אדם פתוח בתביעות מול כל העולם ואשתו ועדיין לא הפסיד פעם אחת.

אם מישהו היה טוען שאני אנס ושאנסתי עשרות נשים, היה מפרסם בכל כתבה של קשת, רשת, וויינט בפייסבוק תגובה עם אותו מלל קבוע ומקבל עשרות לייקים כל פעם, המינימום שהייתי עושה זה לתבוע אותו נכון? אז למה חיים דעואל לא פוצה פה? למה הוא לא מתלונן על הוצאת דיבה? כי הוא מפחד מחקירה.

מה האינטרס של אנשי ימין שהוא לא יועמד לדין?

טוני הנה קטע מפוסט של אותו איציק:

"באירופה , מזרח אירופה , נהגו אנשי השמאל הרדיקלי לשחוט נוצרי ולערבב את דמו במצות ,הם דאגו להשאיר תיעוד וסימן ליד שערי הגטו ולהזמין את הכומר המקומי לצפות במעשה הנבלה שעשו היהודים כביכול , כך היה מתחולל טבח ביהודים הפשוטים והאומללים שידיהם לא היתה במעל , הסיפורים האלמותיים על עלילת דם בפסח הם אמיתיים, אי ההתנערות של עדת האשכנזים מהשמאל הרדיקלי בשם 'הסולידריות האשכנזית' עלה להם בשואות לאורך כל הדורות."

עזוב את זה שכרגע הוא נתן הצדקה לנאצים וכמה מרתיח את הדם הסיפור שלו (שבטח גם אותו הוא ראה ממקור ראשון אחרי שהוא נכנס למכונת הזמן שהאנרכיסטים ייצרו מכסף שגנבו מקופות צדקה), כמה חוסר היגיון יש רק בסיפור הזה:

אז מה שהוא אומר בעצם זה שאנשי השמאל הרדיקלי באירופה (איזה שמאל בדיוק, בטח במשמעות שלו היום הוא חושב שהיה באירופה? או שהוא גם בקטע של הפרוטוקולים של זקני ציון) היו שוחטים נוצרי ומערבבים את הדם שלו במצות (אתה יודע לכיף, כי הם שמאל) הם היו משאירים תיעוד ליד שערי הגטו (איזה גטו בדיוק? הוא מדבר על מאות שנים לפני השואה) ומזמינים את הכומר המקומי לראות את המעשה (כי הם רוצים למות כי הם שמאל... וכי זה הגיוני לגמרי שהוא יבוא להזמנה כזאת לבד במקום להרוג אותם על המקום) וזה היה גורם לטבח ביהודים הפשוטים שלא התנערו מהם בגלל "סולידריות אשכנזית".

רק הסיפור הזה מספיק לי בשביל לקוות שהאיש יחטוף שבץ ומעבר לזה לא להאמין למילה שהוא אומר.

וסתם שאלה- אם כל האליטה המשפטית פועלת עם האנרכיסטים של השמאל כמו שהוא טוען, למה שהם יפחדו לתבוע אותו? ולמה שהם לא ינצחו בתביעות האלה? בטח תביעות לשון הרע שבהם אתה לא צריך להוכיח שזה לא נכון.

איזה פתרון מיוחל תגיד אתה אמיתי?

איזה פתרון עם השרמוטות האלו שהמטרה היחידה שלהם זה להרוג כמה שיותר יהודים

יאללה סע הביתה לפורום של השדים

רפי, חבר, מטרת הפורום לדון ולשוחח על נושאים שונים ומשונים תוך הצגת מספר דעות. דע לכבד גם מי שחושב אחרת ממך. לא לעניין להתנסח בצורה הזו (אני טורח לכתוב את זה כי אני די מסמפט אותך כמשתמש כאן).

טוני הנה קטע מפוסט של אותו איציק:

"באירופה , מזרח אירופה , נהגו אנשי השמאל הרדיקלי לשחוט נוצרי ולערבב את דמו במצות ,הם דאגו להשאיר תיעוד וסימן ליד שערי הגטו ולהזמין את הכומר המקומי לצפות במעשה הנבלה שעשו היהודים כביכול , כך היה מתחולל טבח ביהודים הפשוטים והאומללים שידיהם לא היתה במעל , הסיפורים האלמותיים על עלילת דם בפסח הם אמיתיים, אי ההתנערות של עדת האשכנזים מהשמאל הרדיקלי בשם 'הסולידריות האשכנזית' עלה להם בשואות לאורך כל הדורות."

עזוב את זה שכרגע הוא נתן הצדקה לנאצים וכמה מרתיח את הדם הסיפור שלו (שבטח גם אותו הוא ראה ממקור ראשון אחרי שהוא נכנס למכונת הזמן שהאנרכיסטים ייצרו מכסף שגנבו מקופות צדקה), כמה חוסר היגיון יש רק בסיפור הזה:

אז מה שהוא אומר בעצם זה שאנשי השמאל הרדיקלי באירופה (איזה שמאל בדיוק, בטח במשמעות שלו היום הוא חושב שהיה באירופה? או שהוא גם בקטע של הפרוטוקולים של זקני ציון) היו שוחטים נוצרי ומערבבים את הדם שלו במצות (אתה יודע לכיף, כי הם שמאל) הם היו משאירים תיעוד ליד שערי הגטו (איזה גטו בדיוק? הוא מדבר על מאות שנים לפני השואה) ומזמינים את הכומר המקומי לראות את המעשה (כי הם רוצים למות כי הם שמאל... וכי זה הגיוני לגמרי שהוא יבוא להזמנה כזאת לבד במקום להרוג אותם על המקום) וזה היה גורם לטבח ביהודים הפשוטים שלא התנערו מהם בגלל "סולידריות אשכנזית".

רק הסיפור הזה מספיק לי בשביל לקוות שהאיש יחטוף שבץ ומעבר לזה לא להאמין למילה שהוא אומר.

וסתם שאלה- אם כל האליטה המשפטית פועלת עם האנרכיסטים של השמאל כמו שהוא טוען, למה שהם יפחדו לתבוע אותו? ולמה שהם לא ינצחו בתביעות האלה? בטח תביעות לשון הרע שבהם אתה לא צריך להוכיח שזה לא נכון.

אני לא מאמין דווקא אתה לא הבנת את הציניות בפסקה שהבאת :g:

אני לא מאמין דווקא אתה לא הבנת את הציניות בפסקה שהבאת :g:

שום ציניות, מישהו שלח לי את זה ובהתחלה חשבתי שהוא צוחק אז קראתי את הפוסט ושום צחוק לא היה בזה:

https://www.facebook.com/itzik.magrafta/posts/10206999915379562

הנה פסקה לפני:

"מזרחים יקרים שלי , אני כותב אליכם , אשכנזים טובים (יש כאלו) יודעים את כל מה שאני מגלה לכם , לא כי הם היו בסמויה אלא כיוון שהם אשכנזים ומכירים את כל הסיפורים מהבית ,את מה שנלחש בחדרי חדרים בשקט, אני המזרחי היהודי שאינו מחוייב למוטציות הללו מספר לכם בגלוי ,ככה בפשטות."

ובתגובות יש את השרשור הבא:

גאולה מנצור אמאל'ה.

מאיפה הידע על הסיפור של

מצות בדם?

יש תיעוד?

החשיפה שלך כל כך מזעזעת

שיש לי בחילה ופחד.

מה זה? זה מזעזע.

Itzik Magrafta הדברים ידועים .

גאולה מנצור איציק

אני מאמינה שרוב המזרחים

לא מכירים את הסיפורים

האלה.

גם מהורי שעלו מעירק לא

שמעתי זוועות כאלה.

אימי עבדה כתופרת אצל

חלק מעשירי צפון תל אביב

במשך שנים וגם לא שמעה

קמצוץ של סיפורים מהסוג הזה.

למי זה ידוע?

Itzik Magrafta המזרחים הקדושים שלנו ניחנו בתחושות חזקות , אני בנכם אחיכם ששרתתי כסוכן אצלם משך שנים חושף לפניכם את העובדות , לכם יש את הכלים האינטואטיביים לאמת את דבריי.

תקשיב, האיש פעל איתם במשך 2 עשורים לפי הידוע.

אתה יכול לשאול אותו ישירות את השאלות האלו אני מבטיח לך שהוא יענה תשובה מפורטת בהחלט, שאולי תשביע את רצונך ואולי לא, תנסה דווקא יהיה מעניין לשמוע ממנו

אני מחקתי את הפייסבוק לפני כמה ימים אז אין לי גישה כרגע, הייתי עושה זאת בעצמי.

הוא חשף שחצי ממשפחת קלאפיש גרה כרגע בחו"ל בגלל שהיא מבוקשת בארץ, מידע שלא נחשף עד לפני שהוא חשף אותו.

הוא נתן מידע מגובה במסמכים על אנוש שרמן (הבת שלה) שתורמת 5000 ליש"ט בחודש ב15 שנים האחרונות לארגון יתומים של מחבלים מתאבדים שביצעו פיגועי רצח כנגד ישראלים.

http://theradicalanarchist.blogspot.co.il/2015/11/blog-post_13.html

סתם דוגמה, אתם יכולים לקרוא באתר הזה את רוב הפרסומים שלו.

אני באמת מציע להפנות אליו כל שאלה, הוא עונה כמעט תמיד ולא מתחמק מכלום.

אם הוא יכתוב משהו מבלי להביא עדות וסימוכין אני לא אצדיק את דבריו.

אגב עמית,

אני לא טוען שכל מידע שהוא מביא הוא מאומת במאה אחוז כי לא לכל סיפור שלו יש עדויות.

הסיפור הספציפי על לוסקי מעלה חשד וריח מסריח מאוד.

אגב, היה לו פוסט גם נגד פעילי ימין או אנשי צבא פעם אבל הוא מחק אותו אותו משהו אני לא בדיוק זוכר במדויק הוא כותב בצורה של ספרים המחולקים לפרקים וגם לשם הוא יגיע.

מה שכן הוא סובל מגזענות קשה נגד אשכנזים, מהסיפורים שלו הוא חווה את אותה גזענות מהצד השני במשך שנים עד ש"התפכח".

אגב עמית,

אני לא טוען שכל מידע שהוא מביא הוא מאומת במאה אחוז כי לא לכל סיפור שלו יש עדויות.

הסיפור הספציפי על לוסקי מעלה חשד וריח מסריח מאוד.

אגב, היה לו פוסט גם נגד פעילי ימין או אנשי צבא פעם אבל הוא מחק אותו אותו משהו אני לא בדיוק זוכר במדויק הוא כותב בצורה של ספרים המחולקים לפרקים וגם לשם הוא יגיע.

מה שכן הוא סובל מגזענות קשה נגד אשכנזים, מהסיפורים שלו הוא חווה את אותה גזענות מהצד השני במשך שנים עד ש"התפכח".

הדעה שלי עליו מאוד פשוטה:

הוא היה זבל שרוב החיים שלו העיסוק המרכזי שלו היה להמציא שקרים על חיילי צה"ל ולקרוא להם רוצחים ואנסים ואז שנמאס לו או שלא הסתדר לו הוא החליט לקחת את הדבר היחידי שהוא יודע לעשות ולקרוא לשמאל רוצחים ואנסים.

העובדה היא שכרגע הראיתי לך משהו שהוא כתב וזה היה כל כך מגוחך שהיית בטוח שזה ציניות.

זה לא אומר שהוא לא יודע על מקרים אמיתיים שבהם אותם פעילים עשו דברים נוראיים, אבל אני מנחש שהרוב המוחלט של מה שהוא אומר זה איפשהו על הסקאלה בין שקר להגזמה.

לפי התיאורים שלו 90% מפעילי השמאל בארץ אונסים ילדים ו100% יודעים ומסייעים לזה.

ואם לאנשים שהוא מתאר היה רבע מהכוח שהוא טוען שיש להם הוא מזמן היה מושתק.

השאלה היא האם זה שיש לו פן מוזר בחייו אמור לרמוז שהמידע שסיפק על חיים דעואל לוסקי הוא לא נכון?

עזוב בצד ימין-שמאל, אשכנז-מזרח, יש סיכוי שיש אנס ברוטלי שמסתובב חופשי באקדמיה והמשטרה אפילו לא חוקרת את הטענות (דברים שהיא כן עשה כשהיה לחץ ציבורי).

הדעה שלי עליו מאוד פשוטה:

הוא היה זבל שרוב החיים שלו העיסוק המרכזי שלו היה להמציא שקרים על חיילי צה"ל ולקרוא להם רוצחים ואנסים ואז שנמאס לו או שלא הסתדר לו הוא החליט לקחת את הדבר היחידי שהוא יודע לעשות ולקרוא לשמאל רוצחים ואנסים.

העובדה היא שכרגע הראיתי לך משהו שהוא כתב וזה היה כל כך מגוחך שהיית בטוח שזה ציניות.

זה לא אומר שהוא לא יודע על מקרים אמיתיים שבהם אותם פעילים עשו דברים נוראיים, אבל אני מנחש שהרוב המוחלט של מה שהוא אומר זה איפשהו על הסקאלה בין שקר להגזמה.

לפי התיאורים שלו 90% מפעילי השמאל בארץ אונסים ילדים ו100% יודעים ומסייעים לזה.

ואם לאנשים שהוא מתאר היה רבע מהכוח שהוא טוען שיש להם הוא מזמן היה מושתק.

אתה תוקף אותו על הדעה שיש לך עליו ומתעלם מהטיעונים שלו דרך הכללות לא רלוונטיות

אתה תוקף אותו על הדעה שיש לך עליו ומתעלם מהטיעונים שלו דרך הכללות לא רלוונטיות

אני מצטער שהכנסתי דברים לא רלוונטיים לדיון, כמו הדעות שהוא עצמו מביע שמצדיקות את הנאצים וחסרות היגיון פנימי.

אני מצטער גם שאותו חומר לא רלוונטי היה כל כך מגוחך שהיו בטוחים שהוא ציניות למרות שהבחור רציני לגמרי.

אני מצטער על זה שהסברתי איך זה כל כל כך חסר היגיון שלאותם אנשים יש שליטה מוחלטת במערכת המשפט והמשטרה והם מאיימים על חיים של אנשים אבל באיציק הם לא ייגעו ויפחדו לתבוע אותו- ברור שזה לא רלוונטי.

אני מצטער שציינתי שאותו איציק רוב החיים שלו היה שקרן פשוט לצד השני- כי הרי זה שמישהו משקר באופן קבוע לא שייך לאמינות שלו.

אני מצטער על זה שהכללתי אנשים שמחזיקים בדעות הזויות ושיקרו כל החיים שלהם כקבוצה לא אמינה... ברור שזה פוגע באותה קבוצה נהדרת של אנשים.

אני בעיקר מצטער על זה שפסלתי לחלוטין את כל הטענות שלו במשפטים נוראיים כמו: "זה לא אומר שהוא לא יודע על מקרים אמיתיים שבהם אותם פעילים עשו דברים נוראיים".

השאלה היא האם זה שיש לו פן מוזר בחייו אמור לרמוז שהמידע שסיפק על חיים דעואל לוסקי הוא לא נכון?

עזוב בצד ימין-שמאל, אשכנז-מזרח, יש סיכוי שיש אנס ברוטלי שמסתובב חופשי באקדמיה והמשטרה אפילו לא חוקרת את הטענות (דברים שהיא כן עשה כשהיה לחץ ציבורי).

לא זה לא, אבל זה פוגע בכמה אני מאמין בזה.

אני מבקש ממך לעזוב בצד ימין-שמאל (אני עצמי ימין) ואשכנז-מזרח (אני עצמי רבע אשכנזי והשאר מרוקאי וטורקי)- איך היית מגיב אם מישהו היה טוען את אותן טענות על כך שקבוצה גדולה מהצד השני היא אנסים ורוצחים... אתה יודע מישהו לדוגמה כמו איציק מגרפתה של לפני 10 שנים שהוא וחבריו טענו בדיוק את אותו דבר כלפי חיילי צה"ל.

גם לפי איציק מגרפתה המשטרה כן חוקרת את הטענות- הם פשוט לא מגיעים לתוצאה שהוא רוצה:

"תיק החקירה בתחנת משטרת מסובים אצל החוקר רזיאל יחזקאל הרווי בעדויות מדשדש בעצלתיים זה כחמישה חודשים , הסיבה היא אחת :

הסולידריות האשכנזית שנזעקה להגן על הפושע ביודעה שנפילתו של בחיר בכיריה יגרום לפיגוע המוני בשורותיה , לוסקי, הם יודעים , לא יקח שבויים ונפשו תמות עם הרבה פלישתים."

ושוב זה שאני באופן אישי לא יכול לסבול אנשים כמוהו לא אומר שאין לו מידע טוב בעניינים ספציפיים, אני לא יודע אם כל מה שהוא אומר זה שקרים- אבל אני לוקח את הדברים שלו בעירבון מוגבל מכל הסיבות שהזכרתי.

בלי לקרוא את שלושת העמודים האחרונים למעט מילה פה מילה שם:

איזה בחור הזייה טוען בפייסבוק על שמאלנים שהם אנסים רוצחים וכו' ושהדברים לא יוצאים כי יש להם מידע על מלא אנשים אחרים - אמת מוחלטת.

שוברים שתיקה - מביאים מאות עדויות מפי חיילים - כולם שקרנים כרוניים ופתולוגיים.

אני בכיוון?

אני מצטער שהכנסתי דברים לא רלוונטיים לדיון, כמו הדעות שהוא עצמו מביע שמצדיקות את הנאצים וחסרות היגיון פנימי.

אני מצטער גם שאותו חומר לא רלוונטי היה כל כך מגוחך שהיו בטוחים שהוא ציניות למרות שהבחור רציני לגמרי.

אני מצטער על זה שהסברתי איך זה כל כל כך חסר היגיון שלאותם אנשים יש שליטה מוחלטת במערכת המשפט והמשטרה והם מאיימים על חיים של אנשים אבל באיציק הם לא ייגעו ויפחדו לתבוע אותו- ברור שזה לא רלוונטי.

אני מצטער שציינתי שאותו איציק רוב החיים שלו היה שקרן פשוט לצד השני- כי הרי זה שמישהו משקר באופן קבוע לא שייך לאמינות שלו.

אני מצטער על זה שהכללתי אנשים שמחזיקים בדעות הזויות ושיקרו כל החיים שלהם כקבוצה לא אמינה... ברור שזה פוגע באותה קבוצה נהדרת של אנשים.

אני בעיקר מצטער על זה שפסלתי לחלוטין את כל הטענות שלו במשפטים נוראיים כמו: "זה לא אומר שהוא לא יודע על מקרים אמיתיים שבהם אותם פעילים עשו דברים נוראיים".

לא זה לא, אבל זה פוגע בכמה אני מאמין בזה.

אני מבקש ממך לעזוב בצד ימין-שמאל (אני עצמי ימין) ואשכנז-מזרח (אני עצמי רבע אשכנזי והשאר מרוקאי וטורקי)- איך היית מגיב אם מישהו היה טוען את אותן טענות על כך שקבוצה גדולה מהצד השני היא אנסים ורוצחים... אתה יודע מישהו לדוגמה כמו איציק מגרפתה של לפני 10 שנים שהוא וחבריו טענו בדיוק את אותו דבר כלפי חיילי צה"ל.

גם לפי איציק מגרפתה המשטרה כן חוקרת את הטענות- הם פשוט לא מגיעים לתוצאה שהוא רוצה:

"תיק החקירה בתחנת משטרת מסובים אצל החוקר רזיאל יחזקאל הרווי בעדויות מדשדש בעצלתיים זה כחמישה חודשים , הסיבה היא אחת :

הסולידריות האשכנזית שנזעקה להגן על הפושע ביודעה שנפילתו של בחיר בכיריה יגרום לפיגוע המוני בשורותיה , לוסקי, הם יודעים , לא יקח שבויים ונפשו תמות עם הרבה פלישתים."

ושוב זה שאני באופן אישי לא יכול לסבול אנשים כמוהו לא אומר שאין לו מידע טוב בעניינים ספציפיים, אני לא יודע אם כל מה שהוא אומר זה שקרים- אבל אני לוקח את הדברים שלו בעירבון מוגבל מכל הסיבות שהזכרתי.

חיים דעואל לוסקי עדיין לא הגיע לחקירה אחת, זה אומר דרשני, אם אכן יש עדויות, איך לא מזמינים אותו לחקירה עדיין?

ובסדר אתה לא חייב לאהוב אותו או הדעות שלו, אבל רק לבדוק את הטענות האלו זה כבר שווה משהו, גם אם הוא צודק רק במקרה הנ"ל ובכל שאר המקרים הוא ממציא ומשקר בגלל כעס וזעם עדיין זה שווה את זה.

בלי לקרוא את שלושת העמודים האחרונים למעט מילה פה מילה שם:

איזה בחור הזייה טוען בפייסבוק על שמאלנים שהם אנסים רוצחים וכו' ושהדברים לא יוצאים כי יש להם מידע על מלא אנשים אחרים - אמת מוחלטת.

שוברים שתיקה - מביאים מאות עדויות מפי חיילים - כולם שקרנים כרוניים ופתולוגיים.

אני בכיוון?

לא, תעבור על 2 העמודים האחרונים, המידע מעניין בסה"כ, לא מאמין שתרגיש שבזבזת מזמנך לחינם.

אח שלי תבין שאני לא נגדך. אני רק רוצה להסביר לך איך הטיעונים שאתה מעלה פה נשמעים לאחד כמוני שבחיים לא שמע את השמות איציק מגרפתה וחיים דעואל האלה (ואני מעריך שזה רוב האנשים) עד הנושא הזה:

קיים אדם שאנס מאה נשים כולל תינוקות ושגם בלי זה הוא אחד החלאות הגדולות בארץ כנראה וקיימים אלפי אנשים בעלי השפעה בין אם זה בתקשורת, בפוליטיקה, במשטרה או קובעי דעה בפייסבוק וכו' שהיו נהנים לאללה ואף מרוויחים לא מעט מלזמבר את החרא הזה ולראות אותו נופל. לפחות 90% מהמדינה היו שמחים לראות דבר כזה. ועדיין, למרות זאת, אף אחד לא עושה כלום וזאת למרות שנעשה על זה כבר תחקיר בטלוויזיה. ולמה אף אחד לא עושה עם זה כלום? לא כי אין דברים בגו אלא כי לאותו אדם יש מידע מפליל על כל מקבלי ההחלטות ובעלי ההשפעה במדינה. כן, הנושא הזה לא עלה לסדר היום כי לדאועל האנרכיסט הקיצוני ההזוי הזה יש רשת של מידע מפליל על כל הצמרת הפוליטית, על הטייקונים ששולטים בתקשורת, על צמרת המשטרה וכו'. אתה מבין איך זה נשמע- לאיזה איש רוח שמאלני קיצוני יש יותר מידע מל NSA ולמוסד ביחד. אהה ובנוסף לכל כמובן שהגיוני וברור שאיציק מגרפתה הזה יודע את כל זה. הוא הרי כתב סטטוס בפייסבוק והקים אתר אז ברור שזה נכון. ככה הטיעונים שלך נשמעים מהצד.

אני אעלה סברה אחרת: החיים דאועל הזה לא רוצה לתבוע כי הוא יודע שהשקל וחצי שהוא אולי יוציא מהמגרפתה הזה על הוצאת דיבה לא שווה לו את הנזק העצום שיגרם לו וגם למפעל חייו (וכמובן שאני מאחל לו שישרף חי יחד עם כל הפעילים שלו, למען הסר ספק) אם הכל יעלה לסדר היום הציבורי. הרי מהרגע שזה יתפרסם ברבים ויעלה לראש הדיון הציבורי די ברור שיהרסו לדאועל הזה החיים והקריירה בין אם הוא אשם ובין אם לא כמו שקרה לינון מגל למשל על הרבה הרבה פחות.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...