Jump to content

פיגוע ירי במתחם שרונה תל אביב

Armagedon

Recommended Posts

לא הצעתי טרנספר ללא סיבה, הצעתי להמתין למלחמה כוללת, שמגיעה בערך כל 12 שנה, בעבר היינו חלשים יותר אז המלחמות נראו עוצמתיות יותר

זה רק מראה עד כמה אומה ערבית נרתעת כשהיא מפסידה.

וכן, זה בדיוק מה שאני אישית חושב שיקרה.

אגב, שבוע שעבר נסעתי במונית עם נהג ערבי נוצרי, הוא סיפר לי שמתוך 10 אחים רק הוא ועוד אח אחד נשארו נוצרים, כל השאר (כולל אחיות) המירו את דתם לאסלאם, כולל האמא והאבא.

זה רק מראה שבכוח אפשר להשיג הכל.

יש בישראל מליון וחצי ערבים, כמה זמן אתה חושב שצריך כדי לגרש את כולם? כמה זמן אתה חושב שמלחמה כזאת (שלי אישית אין מושג מה היא בכלל ומול מי נילחם בה לדוגמא) תחזיק והאם זה תואם את הזמן שהמלחמה הכוללת תמשך? כל זה בהנחה שאתה צריך מלחמה כזאת כתירוץ לגרש אותם (מה שלא ברור לי איך זה תירוץ אם הם לא אחד מהצדדים הנלחמים) או סתם בתור משהו שיסיט את עיניי העולם מהמעשה המטורף הזה שאתה עושה, שאגב, בעידן שאנחנו חיים בו היום אין סיכוי שכל העולם לא ידע על זה בפרק זמן שעולה על יום בודד.

וחשוב יותר מכל: אתה מרגיש שמדינת ישראל מסוגלת להתמודד עם ההשלכות של טרנספר?

יש בישראל מליון וחצי ערבים, כמה זמן אתה חושב שצריך כדי לגרש את כולם? כמה זמן אתה חושב שמלחמה כזאת (שלי אישית אין מושג מה היא בכלל ומול מי נילחם בה לדוגמא) תחזיק והאם זה תואם את הזמן שהמלחמה הכוללת תמשך? כל זה בהנחה שאתה צריך מלחמה כזאת כתירוץ לגרש אותם (מה שלא ברור לי איך זה תירוץ אם הם לא אחד מהצדדים הנלחמים) או סתם בתור משהו שיסיט את עיניי העולם מהמעשה המטורף הזה שאתה עושה, שאגב, בעידן שאנחנו חיים בו היום אין סיכוי שכל העולם לא ידע על זה בפרק זמן שעולה על יום בודד.

וחשוב יותר מכל: אתה מרגיש שמדינת ישראל מסוגלת להתמודד עם ההשלכות של טרנספר?

עצם זה שאתה קורא למהלך שכזה מהלך מטורף הוא הבעיה.

הטירוף מתחיל בהסכמה של חלוקת שטחים והתמודדות עם **** שנשאר במדינה היהודית.

אני חושב שמדינת ישראל לא רק יכולה אלא תתמודד עם מהלך של טרנספר בצורה מדהימה, מה היתרון של הערבים המוסלמים על גבי עובדים סינים או תאילנדים? דווקא הסינים בונים מהר יותר.

מלחמה כוללת לדוגמה יכלה להתחיל מעט זמן אחרי שהאחים המוסלמים עלו לשלטון במצרים ועם המצב הרעוע בסוריה.

אני חושב שמדינת ישראל לא רק יכולה אלא תתמודד עם מהלך של טרנספר בצורה מדהימה, מה היתרון של הערבים המוסלמים על גבי עובדים סינים או תאילנדים? דווקא הסינים בונים מהר יותר.

מלחמה כוללת לדוגמה יכלה להתחיל מעט זמן אחרי שהאחים המוסלמים עלו לשלטון במצרים ועם המצב הרעוע בסוריה.

נורא מצטער, אבל אני לא מצליח לחשוב על מהלך שעוקר מהבית מליון וחצי אנשים בצורה שהיא לא הזויה לחלוטין ומזעזעת מבחינה מוסרית.

אז לדעתך ההשלכות החמורות ביותר שיהיו למדינה הם מחסור בפועלי בניין? הלוואי וזה היה המצב.

לא, הבעיה היא שאתה לא רואה למה המהלך הזה מטורף וכמה הרסניות יהיו ההשלכות שלו בכל התחומים (לאו דווקא בפועלי בניין)...

אם האיסלאם הוא **** אז אתה מציע להרוג אותו ביחד עם החולה.

תמיד יהיה פה מיעוט מוסלמי וכל עוד הוא יישאר מיעוט זה לא משהו שצריך לדאוג ממנו, אם אנחנו רוצים לפעול בהיגיון במקום לקוות לארמגדון שבו נלחם בכל הערבים ונוציא משפחות מהבתים ונזרוק אותם בירדן אולי עדיף שאנחנו נחליט איזה שטחים אנחנו צריכים להשאיר ועל איזה כדאי לוותר.

ולא זה לא פתרון של שמאל, במקום לנהל ויכוחים חסרי משמעות המדינה צריכה להחליט מה מתאים לנו ואת ההסכם הזה צריך לקחת לאבו-מאזן ואם הוא אומר לא ליישם חד-צדדית אבל בצורה הגיונית שתכלול סיפוח של גושי ההתיישבות הגדולים וויתור על מקומות אחרים כדי ליצור גבול הגיוני ולתת אזרחות לכל מי שבתוכו (כן גם למוסלמים, אבל צריך לנסות לצמצם את הכמות).

מבחינתי אפשר לקרוא לזה פתרון 3 מדינות- ישראל, עזה והגדה. והנה פתרת את טענות הכיבוש ויצרת משהו קבוע.

נורא מצטער, אבל אני לא מצליח לחשוב על מהלך שעוקר מהבית מליון וחצי אנשים בצורה שהיא לא הזויה לחלוטין ומזעזעת מבחינה מוסרית.

אז לדעתך ההשלכות החמורות ביותר שיהיו למדינה הם מחסור בפועלי בניין? הלוואי וזה היה המצב.

הנשים הערביות המוסלמיות לא עובדות, מתוך 100 אחוז רק 15% עובדות.

גברים מוסלמים עוסקים בעיקר בעבודות בנייה, מטבח, רפואה סניטרית או חקלאות, שהתרומה שלהם בחלקאות זניחה לעומת התרומה היהודית (אם בהמצאות ואם בכמות הקציר).

הבעיה היחידה שתיווצר הוא שיהיו המון מקומות עבודה שיהודים כביכול לא רוצים לעבוד בהם (עבודות כפיים במסעדות, בתי חולים וכו')

וגם למהלך כזה יש פתרונות, הורדת גיל העבודה, עובדים זרים ללא השתייכות לדת (כמו ביפן), אפשרויות עבודה חדשות למוגבלים וכו'.

בקיצור, ההשפעה של המוסלמים על המדינה היא מועטה עד לא קיימת, וזו ממש לא הגזענות שבי מדברת, זו עובדה, לצערי מוסלמי משכיל הוא אסון גדול יותר מאשר מוסלמי שאינו משכיל, הניסיון לפתח עובד נגדינו.

במקום לנהל ויכוחים חסרי משמעות המדינה צריכה להחליט מה מתאים לנו ואת ההסכם הזה צריך לקחת לאבו-מאזן ואם הוא אומר לא ליישם חד-צדדית אבל בצורה הגיונית שתכלול סיפוח של גושי ההתיישבות הגדולים וויתור על מקומות אחרים כדי ליצור גבול הגיוני ולתת אזרחות לכל מי שבתוכו (כן גם למוסלמים, אבל צריך לנסות לצמצם את הכמות).

איך תצמצם כמות של מליון וחצי איש? תקטין עוד ועוד את שטח המדינה?

ולהחליט מה מתאים לנו לא עובד, הדוגמה הטובה ביותר היא הנושא הזה, נעשית כאן כ"כ הרבה חשבונאות על איך העולם יגיב ומה הוא יאמר, זה לא שעכשיו הוא עומד איתן לצידנו.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/975/298.html

אחת הכתבות היותר מעניינות שנושא השתלטות האסלאם על העולם.

כמובן שהתאריכים התבררו כלא נכונים ב100% אבל ארבעת השלבים הראשונים ללא ספק יצאו לפועל בצורה מושלמת.

הנשים הערביות המוסלמיות לא עובדות, מתוך 100 אחוז רק 15% עובדות.

גברים מוסלמים עוסקים בעיקר בעבודות בנייה, מטבח, רפואה סניטרית או חקלאות, שהתרומה שלהם בחלקאות זניחה לעומת התרומה היהודית (אם בהמצאות ואם בכמות הקציר).

הבעיה היחידה שתיווצר הוא שיהיו המון מקומות עבודה שיהודים כביכול לא רוצים לעבוד בהם (עבודות כפיים במסעדות, בתי חולים וכו')

וגם למהלך כזה יש פתרונות, הורדת גיל העבודה, עובדים זרים ללא השתייכות לדת (כמו ביפן), אפשרויות עבודה חדשות למוגבלים וכו'.

בקיצור, ההשפעה של המוסלמים על המדינה היא מועטה עד לא קיימת, וזו ממש לא הגזענות שבי מדברת, זו עובדה, לצערי מוסלמי משכיל הוא אסון גדול יותר מאשר מוסלמי שאינו משכיל, הניסיון לפתח עובד נגדינו.

כנראה שלא הבנת אותי, דיברתי על השלכות ברמה הבין-לאומית, מה לדעתך מעצמות העולם יחשבו על רעיון כזה וכיצד הם יפעלו כשישראל תוציא אותו לפועל?

איך תצמצם כמות של מליון וחצי איש? תקטין עוד ועוד את שטח המדינה?

ולהחליט מה מתאים לנו לא עובד, הדוגמה הטובה ביותר היא הנושא הזה, נעשית כאן כ"כ הרבה חשבונאות על איך העולם יגיב ומה הוא יאמר, זה לא שעכשיו הוא עובד איתן לצידנו.

אני לא מדבר על אלו שנמצאים בארץ, הם אזרחים והם יישארו פה בכל תרחיש. אני מדבר על לספח כמה שפחות אזרחים נוספים שזה משהו שאתה צריך להתחשב בו.

שוב אתה לא רוצה מוסלמים ואתה לא רוצה לוותר על שטח מה שמשאיר אותך עם 2 אופציות:

1. להרוג אותם בטיהור אתני.

2. לגרש אזרחים על בסיס דת.

שתיהן לא יעילות, מוסריות או ישימות ובגלל זה לא תתקדם אף פעם בדרך הזאת.

מה שאתה צריך לעשות זה להכיר בזה שהאזרחים שלך הם פה כדי להישאר (אין לי מושג איך זה נתון לויכוח בכלל) ולקחת את השטחים שאתה רוצה (ולתת את האזרחות לאנשים שנמצאים בהם) ולוותר על אלה שלא.

זה שיש עם פלסטיני או אין זה לא משנה. יש כאן עם אחר,ערבי או ערבי פלסטיני שרוצה עצמאות והוא מקבל תמיכה בינלאומית וזה לא ישתנה.

מתן שטחים בטח לא יפתור שום בעיה. אבל הבעיה מאוד מורכבת ואף אחד לא יכול להבין אותה מכל הכיוונים.

כנראה שלא הבנת אותי, דיברתי על השלכות ברמה הבין-לאומית, מה לדעתך מעצמות העולם יחשבו על רעיון כזה וכיצד הם יפעלו כשישראל תוציא אותו לפועל?

אני לא מדבר על אלו שנמצאים בארץ, הם אזרחים והם יישארו פה בכל תרחיש. אני מדבר על לספח כמה שפחות אזרחים נוספים שזה משהו שאתה צריך להתחשב בו.

שוב אתה לא רוצה מוסלמים ואתה לא רוצה לוותר על שטח מה שמשאיר אותך עם 2 אופציות:

1. להרוג אותם בטיהור אתני.

2. לגרש אזרחים על בסיס דת.

שתיהן לא יעילות, מוסריות או ישימות ובגלל זה לא תתקדם אף פעם בדרך הזאת.

מה שאתה צריך לעשות זה להכיר בזה שהאזרחים שלך הם פה כדי להישאר (אין לי מושג איך זה נתון לויכוח בכלל) ולקחת את השטחים שאתה רוצה (ולתת את האזרחות לאנשים שנמצאים בהם) ולוותר על אלה שלא.

12 מליון נרצחים ע"י קיצוניים מוסלמים מאז 1948

ואתם ממשיכים לדבר איתי על מוסר..

לא הצלחתי להבין מה הקשר. מה אתה טוען, שכל המוסלמים קיצוניים? שאנחנו צבועים על זה שאנחנו נותנים למוסלמים לטווח אחד בשני?

ואני מזכיר לך שאתה מתעלם מהשאלה הכי מהותית שיש.

לא אני לא מדבר על מוסר, אני מדבר גם על מוסר- אתה לעומת זאת מדבר רק מתוך אידיאולוגיה (שלטעמי היא שגויה) בלי שום התייחסות למציאות או ליעילות.

אתה צודק בוא נעשה טיהור אתני כי זה מה שיביא את המדינה קדימה ויהפוך את זה למקום נחמד לחיות בו!

הטענות על זה שהפלסטינים לא עם מעניינות לי את הביצה השמאלית מצידי תקרא להם כת של אוכלי דרדסים, הם פה ואתה צריך להכיר בזה. וזה שהאסלאם הרג אנשים והוא אידיאולוגיה מסוכנת לא משנה את העובדה שזה לא יעיל, ישים או הגיוני (וכן גם לא מוסרי)- לגרש מיליונים של אזרחים שלך רק על סמך הדת שלהם.

יש אנשים שבשלב עצימת העיניים ויש אנשים שבשלב העצבים, אני מעדיף להיות פרקטי.

לא הצלחתי להבין מה הקשר. מה אתה טוען, שכל המוסלמים קיצוניים? שאנחנו צבועים על זה שאנחנו נותנים למוסלמים לטווח אחד בשני?

ואני מזכיר לך שאתה מתעלם מהשאלה הכי מהותית שיש.

כן אני טוען שכל המוסלמים קיצוניים.

מה מעצמות העולם יחשבו על מהלך שכזה? תלוי כמה תלויים בנפט נהיה, זה מה שכתבתי לפני כמה עמודים.

לא אני לא מדבר על מוסר, אני מדבר גם על מוסר- אתה לעומת זאת מדבר רק מתוך אידיאולוגיה (שלטעמי היא שגויה) בלי שום התייחסות למציאות או ליעילות.

אתה צודק בוא נעשה טיהור אתני כי זה מה שיביא את המדינה קדימה ויהפוך את זה למקום נחמד לחיות בו!

הטענות על זה שהפלסטינים לא עם מעניינות לי את הביצה השמאלית מצידי תקרא להם כת של אוכלי דרדסים, הם פה ואתה צריך להכיר בזה. וזה שהאסלאם הרג אנשים והוא אידיאולוגיה מסוכנת לא משנה את העובדה שזה לא יעיל, ישים או הגיוני וכן גם לא מוסרי- לגרש מיליונים של אזרחים שלך רק על סמך הדת שלהם.

יש אנשים שבשלב עצימת העיניים ויש אנשים שבשלב העצבים, אני מעדיף להיות פרקטי.

הנה דמגוגיה בשקל.

איפה רשמתי שאני בעד טיהור אתני?

ומתוך איזו אידאולוגיה אני מדבר?

הנה דמגוגיה בשקל.

איפה רשמתי שאני בעד טיהור אתני?

ומתוך איזו אידאולוגיה אני מדבר?

שוב אתה מעדיף להתחמק מכל טענה פרקטית, אבל סתם לכיף, הנה ההגדרה של טיהור אתני:

"טיהור אתני, לפי הגדרתו הרשמית של האו"ם, הוא הפיכת אזור להומוגני מבחינה אתנית, באמצעות שימוש בכוח או בהפחדה להוצאת אנשים מקבוצה אתנית או דתית אחרת מאזור נתון."

איך זה לא מה שהצעת?

האידיאולוגיה שלך כרגע היא "כל המוסלמים קיצוניים, אסור שיישאר מוסלמי אחד בארץ"- זה לדעתי גם לא נכון (אחוזי הקיצוניים שלהם יותר גבוהים אבל רחוקים מלהיות רוב מוחלט) וכמדיניות זה על סף האובדני.

כן אני טוען שכל המוסלמים קיצוניים.

מה מעצמות העולם יחשבו על מהלך שכזה? תלוי כמה תלויים בנפט נהיה, זה מה שכתבתי לפני כמה עמודים.

א. תרשה לי לחלוק עליך. בתור אחד שנמצא במגע עם מוסלמים כל יום.

ב. אני חושב שבמקרה הטוב אנחנו נהיה מדינה מבודדת לחלוטין. לא מקום שהייתי רוצה לחיות בו.

"טיהור אתני, לפי הגדרתו הרשמית של האו"ם, הוא הפיכת אזור להומוגני מבחינה אתנית, באמצעות שימוש בכוח או בהפחדה להוצאת אנשים מקבוצה אתנית או דתית אחרת מאזור נתון."

איך זה לא מה שהצעת?

האידיאולוגיה שלך כרגע היא "כל המוסלמים קיצוניים, אסור שיישאר מוסלמי אחד בארץ"- זה לדעתי גם לא נכון (אחוזי הקיצוניים שלהם יותר גבוהים אבל רחוקים מלהיות רוב מוחלט) וכמדיניות זה על סף האובדני.

התעלמת מטיהור אתני מבוסס טבח כמו שנהוג בעולם המוסלמי.

הראשון שהכניס את המילה טיהור אתני לנושא הוא אתה, אני הגבתי בפיתרון ישים על בסיס רצון הצד השני לבצע טבח על בסיס אתני בעם שלך ואתה מאשים אותי לא בהתגוננות אלא בהפיכתי למפלצת, הגיוני סה"כ.

אגב לא השתמשתי במילה טרנספר פעם אחת בנושא, ולא במילה טיהור אתני, זה מאוד יפה שהאו"ם הגדיר את המונח טיהור אתני לפי ראות עיניו, האו"ם גם הגדיר שישראל ביצעה פשעי מלחמה בצוק איתן, עמוד ענן ועופרת יצוקה.

איך זה לא מה שהצעת?

הפרדה על בסיס אתני לאחר שצד אחד החליט לבצע בך טבח בשם הדת הוא צעד הגיוני ביותר, לכן טענתי שיש לבצע מהלך של היפרדות מהמוסלמים רק לאחר מהלך של מלחמה כוללת שלא אתה התחלת בה.

(:

א. תרשה לי לחלוק עליך. בתור אחד שנמצא במגע עם מוסלמים כל יום.

ב. אני חושב שבמקרה הטוב אנחנו נהיה מדינה מבודדת לחלוטין. לא מקום שהייתי רוצה לחיות בו.

כנ"ל, במגע עם מוסלמים באופן יומיומי.

שאל כל אחד מהם ברגע האמת אם הם צריכים לבחור האם להישאר עם יהודים כאן או מדינה מוסלמית ללא יהודים במה הם יאלצו לבחור, אני קיבלתי את אותה תשובה ב100% מהפעמים ששאלתי אותה, זה מראה על קיצוניות או אחדות או איך שלא תקרא לבולשיט הזה.

התעלמת מטיהור אתני מבוסס טבח כמו שנהוג בעולם המוסלמי.

הראשון שהכניס את המילה טיהור אתני לנושא הוא אתה, אני הגבתי בפיתרון ישים על בסיס רצון הצד השני לבצע טבח על בסיס אתני בעם שלך ואתה מאשים אותי לא בהתגוננות אלא בהפיכתי למפלצת, הגיוני סה"כ.

אתה לא אמרת טיהור אתני- אתה הצעת טיהור אתני, ואני אמרתי שזה מה שהצעת, טיהור אתני הוא לאו דווקא טבח כמו שהראיתי לך בהגדרה שלו.

עכשיו לגבי דמגוגיה- איפה הפכתי אותך למפלצת בדיוק?

אמרתי לך שאתה כרגע חושב מתוך עצבים ומתוך הכללה, אני מסכים שהאיסלאם כרגע יותר מסוכן מדתות אחרות ושמאמינים שלו יש סיכוי גדול באופן משמעותי להיות קיצוניים, אני פשוט לא חושב שהפתרון שישראל תעשה טיהור אתני לאזרחים שלה (וכן מה שאתה מציע זה טיהור אתני) הוא ישים, הגיוני או מוסרי.

הפרדה על בסיס אתני לאחר שצד אחד החליט לבצע בך טבח בשם הדת הוא צעד הגיוני ביותר, לכן טענתי שיש לבצע מהלך של היפרדות מהמוסלמים רק לאחר מהלך של מלחמה כוללת שלא אתה התחלת בה.

(:

אז הפתרון שלך הוא לחכות למלחמה כוללת עם כל המוסלמים שהם יתחילו ואז לגרש מיליון וחצי אזרחים מהשטח שלך תוך כדי שאתה עסוק במלחמה מול כל צבאות ערב.

חזון הגיוני ואופטימי סך הכל...

אתה לא אמרת טיהור אתני- אתה הצעת טיהור אתני, ואני אמרתי שזה מה שהצעת, טיהור אתני הוא לאו דווקא טבח כמו שהראיתי לך בהגדרה שלו.

אמרתי לך שאתה כרגע חושב מתוך עצבים ומתוך הכללה, אני מסכים שהאיסלאם כרגע יותר מסוכן מדתות אחרות ושמאמינים שלו יש סיכוי גדול באופן משמעותי להיות קיצוניים, אני פשוט לא חושב שהפתרון שישראל תעשה טיהור אתני לאזרחים שלה (וכן מה שאתה מציע זה טיהור אתני) הוא ישים, הגיוני או מוסרי.

אז הפתרון שלך הוא לחכות למלחמה כוללת עם כל המוסלמים שהם יתחילו ואז לגרש מיליון וחצי אזרחים מהשטח שלך תוך כדי שאתה עסוק במלחמה מול כל צבאות ערב.

מה שקרה פעם אחת אינו יקרה שוב, אך דבר שקרה פעמיים יקרה גם בפעם השלישית.

אני מחכה לפעם השנייה.

עם זה שאתה נדהם מעצם ההצעה להיפרדות מדת גזענית וקורא לה טיהור אתני כי האו"ם קבע אותו מציגה אותי כמפלצת.

חביבי, אין ברירה אחרת, לא מוסרי? אז לא מוסרי.

כנ"ל, במגע עם מוסלמים באופן יומיומי.

שאל כל אחד מהם ברגע האמת אם הם צריכים לבחור האם להישאר עם יהודים כאן או מדינה מוסלמית ללא יהודים במה הם יאלצו לבחור, אני קיבלתי את אותה תשובה ב100% מהפעמים ששאלתי אותה, זה מראה על קיצוניות או אחדות או איך שלא תקרא לבולשיט הזה.

נו, ו? תשאל אותי אם ישראל הייתה צריכה לגרש את כל המוסלמים ב48 ואני אענה לך שחד משמעית כן. אז?