Jump to content

פיגוע ירי במתחם שרונה תל אביב

Armagedon

Recommended Posts

כמו שנכתב היום באחד האתרים (אני חושב שבוואלה), הפיגועים בקריית ארבע הם תוצאה של האימפוטנטיות שלנו כעם.

פעם הערבים של חברון לא העיזו להתקרב לקריית ארבע כי ידעו שעל כל פיגוע תושבי המקום היו נכנסים לחברון ושורפים להם חצי עיר, ומי מבצע את הפיגוע אתמול?

ילד בן 17 שכבר מזמן לא מכיר את הדימוי של הישראלי החזק אלא את הישראלי החלש והאימפוטנט שלא מסוגל לעשות כלום.

אח"כ אל תגידו שבכוח אי אפשר למנוע מקרים כאלה, ערבים מבינים רק כוח.

כמו שנכתב היום באחד האתרים (אני חושב שבוואלה), הפיגועים בקריית ארבע הם תוצאה של האימפוטנטיות שלנו כעם.

פעם הערבים של חברון לא העיזו להתקרב לקריית ארבע כי ידעו שעל כל פיגוע תושבי המקום היו נכנסים לחברון ושורפים להם חצי עיר, ומי מבצע את הפיגוע אתמול?

ילד בן 17 שכבר מזמן לא מכיר את הדימוי של הישראלי החזק אלא את הישראלי החלש והאימפוטנט שלא מסוגל לעשות כלום.

מה זה פעם?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4822948,00.html

פיגוע רודף פיגוע: אב נרצח לעיני ילדיו, האם פצועה קשה
רכב ובו מחבלים פלסטינים עקף משפחה שנסעה במכונית בציר 60 ליד בית חגי, והמחבלים פתחו לעברה באש כבדה. אב המשפחה נרצח ושלושה נפצעו: האם שמצבה קשה, ושני ילדיהם - נער שמצבו בינוני ופעוט בן שנה שמצבו קל. 19 קליעים נמצאו בזירה, צה"ל מחפש את המחבלים

איפה שמעת שעל כל פיגוע תושבי המקום היו נכנסים לחברון ושורפים להם "חצי עיר"? מה אתה חי בסרט?

הכי גרוע זה שאנחנו נתנהג כמו ערבים.

טילים מעזה יש לא (רק) בגלל ההתנתקות, אלא בעיקר בגלל אוסלו.

ברגע שיצאת מעזה והפסקת לשלוט בשטח - ארגוני הטרור יכולים לעשות מה שבא להם. זה בדיוק ההבדל בין המצב הביטחוני ביו"ש בזכות היישובים הישראלים ששם ונוכחות צה"ל לבין המצב בעזה שאין לנו שם שליטה שם,

ההתנתקות רק החריפה את המצב וגרמה להפקרות ביטחונית גדולה הרבה יותר.

ביום שתפתח את האוזניים, תכבד את הפלסטינים ותאמין להם למה שהם אומרים ולא תזלזל בהם - אולי תבין שזה לא רלוונטי מה אנחנו חושבים שיכול להמשיך או לא.

השאלה אם אתה מוכן לוותר על מדינה יהודית בארץ ישראל, בדגש על קיום יהודי בתל אביב, חיפה ויפו - על זה הדיון עם הפלסטינים, לא על חברון וקריית ארבע.

שמע, כמה אידיאולוגיה יפה. בינתיים במהלך 40 השנים האחרונות הימין - אנשי ימין- שלטו ב- 32 שנים מתוכם. ואני חותם לך שגם אם בנט מחר ראש ממשלה, הוא לא יעשה שום דבר אחרת מביבי. בטח לא לכיוון ימין.

יש למעלה מ-400 אלף יהודים ביו"ש וכ-300 אלף בשכונות בירושלים שמעבר ל"קו הירוק".

רק בדימיון שלך קיימת אופציה של גושי התיישבויות. לא האמריקאים הסכימו לזה ובטח לא הערבים.

אם מפנים, אז המספר הוא למעלה מ-700 אלף.

בדימיון שלי, של האמריקאים, של מדינות המערב ואפילו של הפלסטינים.

יותר סביר שיפנו 700 אלף מאשר יספחו, אז די למכור אשליות.

"ההישג המדיני" של ההתנתקות היה איזה מכתב שממשל בוש מכיר בגושי ההתנחלויות.

אבל אז בא אובמה וביטל וטען שהמכתב לא מחייב את הממשל שלו.

לא האמריקאים מכירים בזה ובטח לא הפלסטינים שלא רק שלא מוותרים על יו"ש ועל ירושלים, אלא גם מבקשים לחזור לחיפה ולוד

הדמיון המושלם אומר שתפרוץ מלחמה וסופסוף נגרש את עלובי החיים האלה לירדן, זה יהיה הישג מדיני אמיתי.

הדמיון המושלם אומר שתפרוץ מלחמה וסופסוף נגרש את עלובי החיים האלה לירדן, זה יהיה הישג מדיני אמיתי.

למה אתה חושב שהירדנים יסכימו לקבל אותם? אתה יכול באותה מידה להכריז שתגרש אותם לאקוודור.

למה אתה חושב שהירדנים יסכימו לקבל אותם? אתה יכול באותה מידה להכריז שתגרש אותם לאקוודור.

כי א', אף אחד לא שואל אותם, הם מדינה עם צבא חלש שלטון מתפורר וסכנה של ארגוני טרור שרוצים להגיע גם אליהם.

ב' - פליטים כשמם כן הן, פליטים, מצידי שיעברו לסוריה או שיגיעו עד עיראק ברגל, רק שלא יחיו פה יותר, ואת זה אתה עושה בצורה קלילה מאוד, מעט חוסר רחמים ונפתרת לך בעיה בעייתית.

אני חושב שזה פתרון הגיוני בהרבה מאשר לפנות 700 אלף יהודים לתוך גבולות המדינה ולהגדיל את הבעיה של מוסלמים קיצוניים שעכשיו יושבים יותר קרוב למרכז הארץ.

"ההישג המדיני" של ההתנתקות היה איזה מכתב שממשל בוש מכיר בגושי ההתנחלויות.

אבל אז בא אובמה וביטל וטען שהמכתב לא מחייב את הממשל שלו.

לא האמריקאים מכירים בזה ובטח לא הפלסטינים שלא רק שלא מוותרים על יו"ש ועל ירושלים, אלא גם מבקשים לחזור לחיפה ולוד

אובמה דיבר על חילופי שטחים, כלומר הוא מבין שיש מציאות דמוגרפית. ככה גם קלינטון.

לשטח את עזה?

בשאיפה, כן. אבל זה לא ממש אפשרי. אולי לאתר מקומות מהם משוגרים טילים ומשם דאחיה לשכונה.

בגדה, דאחיה לשכונה שממנה יוצא מחבל, כל דקירה > דאחיה. אם יש יהודים באיזור, אז להודיע מראש ולדאוג להם כמה שאפשר.

לקחת את הרעיון של הריסת בתי מחבלים צעד קדימה. גם ככה העולם יגנה בערך כל צעד שלנו.

הדבר הכי קרוב שיהיה אי פעם לשלום בין הצדדים זה פחד שלהם וכניעה, לפחות חלקית. כרגע זה נוטה לפחד שלנו.

בשאיפה, כן. אבל זה לא ממש אפשרי. אולי לאתר מקומות מהם משוגרים טילים ומשם דאחיה לשכונה.

בגדה, דאחיה לשכונה שממנה יוצא מחבל, כל דקירה > דאחיה. אם יש יהודים באיזור, אז להודיע מראש ולדאוג להם כמה שאפשר.

לקחת את הרעיון של הריסת בתי מחבלים צעד קדימה. גם ככה העולם יגנה בערך כל צעד שלנו.

הדבר הכי קרוב שיהיה אי פעם לשלום בין הצדדים זה פחד שלהם וכניעה, לפחות חלקית. כרגע זה נוטה לפחד שלנו.

לא הבנתי מה אתה מציע. אם יוצא משכונה X מחבל אז אתה מציע לשחוט את כל השכונה בהפצצות?

הדבר הנכון לעשות הוא להמתין במצב הנוכחי למלחמה כוללת ואז לנצל את המצב ולהבריח מכאן את כל הפליטים.

אני רואה שכל יפי הנפש לא מתייחסים להודעה הזו, זה מאוד מפחיד אני יודע, לא יהיה במה להתעסק לאחר מכן כי הכל יהיה מושלם.

איך יהיה אפשר להצדיק את השנאה האשכנזית כלפי המזרחים ה"ערבים" מהימין כשלא יהיה ימין ושמאל בטחוני יותר?

100 שנה לאחר מכן ניתן להם לנהל קזינו או משהו באיזו שמורה שמחברת בינינו לבינם.

הדבר הנכון לעשות הוא להמתין במצב הנוכחי למלחמה כוללת ואז לנצל את המצב ולהבריח מכאן את כל הפליטים.

אני רואה שכל יפי הנפש לא מתייחסים להודעה הזו, זה מאוד מפחיד אני יודע, לא יהיה במה להתעסק לאחר מכן כי הכל יהיה מושלם.

איך יהיה אפשר להצדיק את השנאה האשכנזית כלפי המזרחים ה"ערבים" מהימין כשלא יהיה ימין ושמאל בטחוני יותר?

100 שנה לאחר מכן ניתן להם לנהל קזינו או משהו באיזו שמורה שמחברת בינינו לבינם.

שונא אשכנזים, שונא ערבים, שונא נשים.

שונא. זו המילה שמתארת אותך טוב ביותר. מאחל לך שתבריא ממחלת השנאה כלפי כל מי שקצת שונה ממך.

שונא אשכנזים, שונא ערבים, שונא נשים.

שונא. זו המילה שמתארת אותך טוב ביותר. מאחל לך שתבריא ממחלת השנאה כלפי כל מי שקצת שונה ממך.

למה אתה מתעצבן מותק?

אני חצי אשכנזי חצי ערבי ושמע קטע, אני חצי אישה.

הייתי נותן עובדות שאני ואתה יודע שקיימות בנוגע לשנאה האליטיסטית האשכנזית אבל אתה לא שווה את המאמץ כי אתה חרטטן שחי בשקר של עצמו.

למה אתה מתעצבן מותק?

אני חצי אשכנזי חצי ערבי ושמע קטע, אני חצי אישה.

הייתי נותן עובדות שאני ואתה יודע שקיימות בנוגע לשנאה האליטיסטית האשכנזית אבל אתה לא שווה את המאמץ כי אתה חרטטן שחי בשקר של עצמו.

תן לי לנחש, גם כמה מחבריך הטובים ביותר הם...

למה לא שווה את המאמץ? בוא נפתח את זה, תחשוף לי את השקר שאני חי בו

תן לי לנחש, גם כמה מחבריך הטובים ביותר הם...

למה לא שווה את המאמץ? בוא נפתח את זה, תחשוף לי את השקר שאני חי בו

בוא נתחיל כאן:

https://www.facebook.com/itzik.magrafta?fref=ts

בוא תתחיל לענות על הפוסטים שהתפרסמו אצל המשתמש בידוע לשמצה איציק מגרפתה ואז נמשיך משם.

זה ממש מעניין, איך אתה מצליח להתעלם מההיסטוריה ולהתרכז במיקרו? מלחמת דת שלא מבדילה ביני לבינך ואתה מתעסק בשטויות כמו התנחלויות כאילו זו הבעיה, הבעיה התחילה כשחבריך המציאו את המילה פלסטיני וקבעו אותה כדבר קיים.

המזל הגדול של המדינה הזו הוא שיש לנו אשכנזים בצמרת שלטון הימין, הם לפחות רואים במוסלמים כבעיה דחופה יותר ממרוקאי מאשקלון.

ושוב אני מזכיר, זה אומר אדם עם שורשים הונגרים ואוסטרים (בד בבד לשורשים המצרים והעיראקים שלו), יותר מאוחר כשאסיים את יום העבודה שלי אני מבטיח לך מסכת עובדות שיזעזעו אותך (טוב נו, לא באמת, אתה מודע לכל העובדות הנ"ל, אתה פשוט חי בשקר).