Jump to content

איזה כיף לפתוח את העונה ככה עונש רדיוס ונקודה על תנאי תענוג!

kazale

Recommended Posts

התלונות על חוסר האחידות הפושעת בעונשים מוצדקות ב-100%, אבל אני לא מבין מה קשורות הטענות שזה היה משחק חוץ שלנו. קהל חוץ לא יכול להתפרע? ואם הוא מתפרע אסור להעניש אותו? שמישהו בבקשה יסביר את הטענה הזאת שהיינו קהל חוץ.

למה הקהל שיש לו מנוי למשחקי בית של הקבוצה נפגע ממשחק שהוא אפילו לא נכח בו, בעקרון.

רביד השאלה היא באיזה מקום בעולם קהל מתפרע במשחק חוץ ונענש על משחק בית זה אפילו לא הגיוני להעלות את זה על הכתב אז לתת עונש כזה במציאות? זה לא יאמן

אז אתם בעצם מציעים שהעונש יחול על משחקי חוץ? שיתנו עונש של משחק חוץ ללא קהל למשל? זה עונש מאוד בעיית. חייבים להעניש על התפרעות אוהדים איכשהו הרי. מה אתם מציעים?

אז אתם בעצם מציעים שהעונש יחול על משחקי חוץ? שיתנו עונש של משחק חוץ ללא קהל למשל? זה עונש מאוד בעיית. חייבים להעניש על התפרעות אוהדים איכשהו הרי. מה אתם מציעים?

אני מציע להעניש את המתפרעים נקודתית. תופס?

אני מציע להעניש את המתפרעים נקודתית. תופס?

בוא נהיה ריאליים ונניח שלא מצליחים לעשות את זה או שמדובר בעשרות/מאות אנשים כמו שקורה במקרים של שירים מסויימים שמוסדות השיפוט לא אוהבים

מאחל לדיינים האלה רק רע, מכל הלב...

וכבר לא יכולים לאיים עלינו ברדיוס ל-3 שנים הקרובות, רק שמכבי לא יהיו טיפשים ויתנו לנו לנסוע לחיפה, רק טדי.

בוא נהיה ריאליים ונניח שלא מצליחים לעשות את זה או שמדובר בעשרות/מאות אנשים כמו שקורה במקרים של שירים מסויימים שמוסדות השיפוט לא אוהבים

אז אתה לוקח מספר אוהדים שעברו את העבירה ומעניש אותם- ברגע שזה יקרה רצוף פעמיים שלוש השאר יישרו קו. אפשר להתחיל עם מי שמנהיג את השירים האלה, זה מין הסתם יהיה הכי אפקטיבי, אבל לא חייב.

כל הכבוד שאתה מודה בכך, עכשיו תסביר לי רק איך למרות שאתם אירחתם אנחנו קיבלנו עונש רדיוס ואתם רק קנס כספי שהוא אפילו נמוך מהקנס שלנו וזה עוד בלי להזכיר את האלימות הפיזית של המאבטחים, הכרוז, השחקנים, הצוות המקצועי ואנשי ההנהלה שלכם..

מה? לא הבנתי

לגבי הטענה שלך

זה לא מחלץ אותך מלבוא במיצוי הדין

מה גם שזו פעם 10

מה למשל עם עונש למי שמגיע לו עונש על פי חוק?

לא קבוצה ולא אדם פרטי שלא עשה כלום צריך להיענש.