Jump to content

תלבושת לעונה הבאה

קמאנן

Recommended Posts

נראה לי כאילו מישהו באדידס מסתלבט על מכבי. גם תלבושת מזעזעת, וגם תלבושת אימון זהה לזו של שנה שעברה, רק בצבעים שונים (יש קוקלציה חדשה של בגדי אימון של אדידס כל עונה. משום מה לא הגיעה אלינו).

לא אהיה מופתע אם זאת תהיה התלבושת חוץ ... ב-2 התמונות הגוונים נראים שונה :g:

bosnia-euro-2016-home-kit-6.jpgBosnia-Euro-2016-Jersey.jpg

אם זה הימני עם מכנס צהוב זה יהיה ממש יפה

לא מפריע לכם שאין כמעט שום דבר , חוץ מהחולצה בית , בצבע צהוב.

כל מה שאדידס מוציאה זה או כחול שחור ולבן

זה גם קצת זילזול

וואלה, רק אם היו ממשיכים את השרוולים של החולצה בכחול, כמו צפון אירלנד, ולא מתעקשים על הצהוב יכלה להיות חולצה יפה.

רק אני חושב שהחולצת בית יפה?

ברור כאילו שלא מדהימה ושאפשר יותר, אבל היא נחמדה מאוד ואולי טובה יותר מזו של הטרבל.

ראיתי את החולצה היום בנתניה, בול אותו חולצה כמו בטרבל עם הפס באמצע, פראייר מי שקונה.

חולצה רעה.

רק אני חושב שהחולצת בית יפה?

ברור כאילו שלא מדהימה ושאפשר יותר, אבל היא נחמדה מאוד ואולי טובה יותר מזו של הטרבל.

גם לדעתי היא יפה, "הבעיה" היא שהיא כמעט זהה לזו של עונת הטרבל ובגלל זה לא אקנה אותה. נחכה לחוץ.

איך זה עובד, יש למכבי say בבחירת חולצה או שזה משהו שמוכתב מאדידס?

אדידס נותנים מספר דוגמאות לבחירה, נותנים פתח לשינויים קלים במסגרת הדוגמה (כמו התוספת בכתפיים) ומזה ניתן לבחור. כנראה שלקבוצות מדרג פחות גבוה, כמו מכבי ונבחרות כמו בוסניה ואוקראינה, הדוגמה עם הפסים בצידי הגוף לא מוצעת, אז לא רואים את זה.

לקבוצות הגדולות יש דוגמה קבועה השנה לתלבושת חוץ, עם פסים בכתפיים שלא ממשיכים לשרוולים.

אדידס נותנים מספר דוגמאות לבחירה, נותנים פתח לשינויים קלים במסגרת הדוגמה (כמו התוספת בכתפיים) ומזה ניתן לבחור. כנראה שלקבוצות מדרג פחות גבוה, כמו מכבי ונבחרות כמו בוסניה ואוקראינה, הדוגמה עם הפסים בצידי הגוף לא מוצעת, אז לא רואים את זה.

לקבוצות הגדולות יש דוגמה קבועה השנה לתלבושת חוץ, עם פסים בכתפיים שלא ממשיכים לשרוולים.

אני לא באמת מצוי בפרטים, ואלי אתה כן, אבל מצטער אני לא קונה את זה שאדידס שמשלמת למכבי מליונים פשוט מנחיתה עליה כמה דגמים בינוניים ואומרת לה "תסתדרי", כשהלקוח הפשוט ביותר שמשלם סכם של משהו כמו מאה דולר יכול להכנס לאתר של אדידס ולעצב לו את התלבושת הכי יפה של אדידס שהוא יכול לחלום עליה, עם מגוון של כל הדגמים הצבעים וכו.

אני לא באמת מצוי בפרטים, ואלי אתה כן, אבל מצטער אני לא קונה את זה שאדידס שמשלמת למכבי מליונים פשוט מנחיתה עליה כמה דגמים בינוניים ואומרת לה "תסתדרי", כשהלקוח הפשוט ביותר שמשלם סכם של משהו כמו מאה דולר יכול להכנס לאתר של אדידס ולעצב לו את התלבושת הכי יפה של אדידס שהוא יכול לחלום עליה, עם מגוון של כל הדגמים הצבעים וכו.

מה קשור העיצוב האישי? זה שירות ללקוחות פרטיים ואתה גם משלם על זה המון.

לאדידס יש קטלוג, הם נותנים לקבוצות לבחור בין אופציות בקטלוג, שחלקן לא מוצעות כי הן אקסקלוסיביות או איך שלא יגדירו את זה. זה הכל.

הקבוצות יכולות לבקש כל מיני שינויים ותוספות, נותנים להן בחירה עד גבול מסוים.

יש גם מועדונים שפשוט נותנים להם לבחור בין אופציות בקטלוג בלי אפשרות לשינויים אפילו קטנים.

דרך אגב, באזל למשל מוציאה השנה רק חולצת חוץ, חולצת הבית ממשיכה משנה שעברה. גם בשאלקה ממשיכים עם תלבושת החוץ משנה שעברה.

גלאקסי והמבורג דגמים משנה שעברה, לא חושב שזה מה שיהיה. מאמין שימשיכו עם הסגנון של הבית כמו בוסניה.

מה קשור העיצוב האישי? זה שירות ללקוחות פרטיים ואתה גם משלם על זה המון.

לאדידס יש קטלוג, הם נותנים לקבוצות לבחור בין אופציות בקטלוג, שחלקן לא מוצעות כי הן אקסקלוסיביות או איך שלא יגדירו את זה. זה הכל.

הקבוצות יכולות לבקש כל מיני שינויים ותוספות, נותנים להן בחירה עד גבול מסוים.

יש גם מועדונים שפשוט נותנים להם לבחור בין אופציות בקטלוג בלי אפשרות לשינויים אפילו קטנים.

דרך אגב, באזל למשל מוציאה השנה רק חולצת חוץ, חולצת הבית ממשיכה משנה שעברה. גם בשאלקה ממשיכים עם תלבושת החוץ משנה שעברה.

גלאקסי והמבורג דגמים משנה שעברה, לא חושב שזה מה שיהיה. מאמין שימשיכו עם הסגנון של הבית כמו בוסניה.

זה קשור, כי לא הגיוני לי שאני בא, משלם 100 דולר בערך (לפי מה שזכור לי, לא סכום ככ גבוה כמו שאמרת), והוא מקבל שירות יותר טוב ומגוון מפאקינג קבוצה שיש לה הסכם חסות עם אדידס. עכשיו יכול להיות שאני טועה, אבל אתה לא אומר מאיפה אתה ככ משוכנע במה שאתה אומר.