Jump to content

תלבושת לעונה הבאה

קמאנן

Recommended Posts

אגב כרגיל מכבי עושה טעות ולוקחת עיצוב של 3 צבעים ועושה אותו עם 2 וחצ בערך

2153552-18.jpg

הלבן לפסים מוסיף רצח פה נגיד ואם היו עושים פסים ירוקים זה היה נראה רע.

לא מבין תקטע למה קבוצת כדורגל לא נותת לאוהדים לעצב תחןלצה לפי סוג של משאל...שיעלו כמה עיצובים ואנחנו נבחר הרי אנחנו הולכים להוציא על זה כסף זה דבר אידיוטי כל הספוילרים שלהם לחולצות כאילו עכשיו הם מביאים לי חולצה של ריאל מדריד בצורה שלא ראו...

יש להם רק מה להרוויח ממהלך כזה.

אפילו לעשות גירסת לייט להצעה שלך , שלא יתנו לקהל לעצב את החולצה אלא לבחור ממגוון אפשרויות שיש למלבישה של הקבוצה להציע.

למשל לאדידס לעונת 16-17 יש 10 דגמים שונים , הם מעלים את האופציות במשאל מינויים והתלבושת שהקהל תבחר - היא זאת שתהיה.

כך זה גם לא גורם להם לבעיות עם המלבישה, גם מסיר מהם את האחריות ואח"כ את התלונות שהם בחרו תלבושת מכוערת, וגם המינויים והקהל בכלל שהם קהל היעד לקניית החולצות האלו, ירצו לקנות את החולצות כי הם אלו שבחרו אותן .

זה WIN WIN לשני הצדדים ( מכבי, הקהל ) .

חבל מאוד שזה לא קורה.

לא מבין תקטע למה קבוצת כדורגל לא נותת לאוהדים לעצב תחןלצה לפי סוג של משאל...שיעלו כמה עיצובים ואנחנו נבחר הרי אנחנו הולכים להוציא על זה כסף זה דבר אידיוטי כל הספוילרים שלהם לחולצות כאילו עכשיו הם מביאים לי חולצה של ריאל מדריד בצורה שלא ראו...

לפני שנה או שנתיים לא זוכר הפועל נתנו לאוהדים לבחור את החולצה מבין כמה עיצובים אבל הטמבלים האלו עשו הצבעה פתוחה ואז כל שאר אוהדי הליגה הצביעו לתלבושת הכי מכוערת

לפני שנה או שנתיים לא זוכר הפועל נתנו לאוהדים לבחור את החולצה מבין כמה עיצובים אבל הטמבלים האלו עשו הצבעה פתוחה ואז כל שאר אוהדי הליגה הצביעו לתלבושת הכי מכוערת

בגלל זה הצעתי שיהיה משאל מנויים .

אני לא מנוי כך שאני "דופק את עצמי" עם ההצעה הזאת אבל, כמו שאתה אומר זאת הדרך להבטיח שרק אוהדי מכבי ישתתפו.

אגב כרגיל מכבי עושה טעות ולוקחת עיצוב של 3 צבעים ועושה אותו עם 2 וחצ בערך

2153552-18.jpg

הלבן לפסים מוסיף רצח פה נגיד ואם היו עושים פסים ירוקים זה היה נראה רע.

פשוט היו עושים צהוב במקום הירוק וזו חולצה מדהימה (יחסית למה שעשו).

האכזבה די מובנת.. אבל זה לא סוף העולם כמו שחלק מהאנשים כאן מציגים. החולצה רחוקה מלהיות מכוערת, היא הרבה יותר יפה מהחולצה של העונה נגיד עם החילוק הלא ברור הזה.

בנוגע למחיר-אף אחד לא ציפה שהוא יהיה שונה מבשנתיים האחרונות.

בואו נגיד שכדאי שאלו יהיו האכזבות..

אני חייב להגיד שעכשיו זה יותר נורמאלי ממה שיש לצפון אירלנד ובהחלט יהיה יפה על מכבי

זאת תיהיה החוץ לא??(לא מצליח לצטט עם התמונה שהמשתנש פה העלה של בטה בוריסוב חוץ כחול צהוב)

איזה ביזיון! היום אני מתבייש להיות אוהד מכבי.

לא ייתכן שקבוצה שמתיימרת להיות אירופית ומקצוענית עושה שימוש בחולצות שלא הולמות את השחקנים שלנו!

הן לא יושבות טוב על הגוף, הפס הרוחבי לא משקף את הזרם המודרני בתעשיית האופנה, הצבע לא מחמיא לגוון השחום של עור השחקנים,

הפתקית בעורף החולצה תמיד משאירה סימן של שפשוף, ואנחנו האוהדים צריכים לחיות עם זה כל השנה.

אל תגידו לי שיהיה טוב כל עוד מיץ' איתנו ושאין מה לדאוג, עיצוב החולצה זו בדיוק הסנונית שמבשרת על הירידה החדה הצפויה להגיע,

שכבר שנתיים אבי בנימין וג'ק סנואו מדברים עליה!

ככה פשוט אין טעם לפתוח את העונה..

חחחחחחחחח אנשים אשכרה הגיבו לך פה ברצינות.

תגובה ענקית.

פשוט היו עושים צהוב במקום הירוק וזו חולצה מדהימה (יחסית למה שעשו).

fzlmj42iyznz.jpg

ההבדל הוא שבכדורגל נבחרות יש את המס' מקדימה, בקבוצות אין, ולכן זה סתם שטח ריק שמותיר לחולצה מראה משעמם, אלא אם כן ימלאו אותו בספונסר.

התלבושת של צפון אירלנד נבחרה למקום ה-8 (החוץ) וה-18 (הבית) מכל התלבושות ביורו במגזין 442.

כתוב שהחולצה פיצלה את המדינה את המדינה ל2 ואפילו הייתה עצומה שחתומים עליה אלפים שביקשו לשנות אותה.

מה שכן החולצות של הצפון אירים מעט שונות, החוץ בלי האקסטרא קווים המכוערים בכתפיים והבית עם כתפיים בצבע אחר.

giju1mmz4xzg.jpg

התלבושת של צפון אירלנד נבחרה למקום ה-8 (החוץ) וה-18 (הבית) מכל התלבושות ביורו במגזין 442.

כתוב שהחולצה פיצלה את המדינה את המדינה ל2 ואפילו הייתה עצומה שחתומים עליה אלפים שביקשו לשנות אותה.

מה שכן החולצות של הצפון אירים מעט שונות, החוץ בלי האקסטרא קווים המכוערים בכתפיים והבית עם כתפיים בצבע אחר.

הרשימה הזו היא חארטה, אם חולצת החוץ המכוערת של ספרד וחולצת החוץ המכוערת של רוסיה כ"כ גבוה ברשימה שם

בקלות החולצה יכולה הייתה להיות יפה. להעיף את הכחול בכתפיים ושהפסים יהיו לבנים עד סוף השרוול. הזוי שיש כל כך הרבה אופציות טובות אבל כדרך טבע אנחנו מקבלים דגמים חצי אפויים בלי טיפת מחשבה אסטטית.