Jump to content

תלבושת לעונה הבאה

קמאנן

Recommended Posts

למה אנחנו וחיפה האחרונים באירופה שמפרסמים חולצות?

אם היו נניח משיקים אותה לגמר גביע כמו שעושה באיירן היו עושים ארגזים

בניון יהיה הראשון שיוצג עם המדים החדשים.

התמונה הזו תדלוף כאילו במקרה.

הרשתות החברתיות יגעשו,

ONE יפרסמו : הרשתות גועשות בעקבות הדלפת החולצה הרשמית החדשה של מכבי תל אביב בכיכובו של הרכש החדש".

בניון יהיה הראשון שיוצג עם המדים החדשים.

התמונה הזו תדלוף כאילו במקרה.

הרשתות החברתיות יגעשו,

ONE יפרסמו : הרשתות גועשות בעקבות הדלפת החולצה הרשמית החדשה של מכבי תל אביב בכיכובו של הרכש החדש".

נו אולי מצאת את הסיבה ההגיונית היחידה שיש לעיכוב בחתימה

בניון יוצג השבוע עם החולצה החדשה.

בניון סגור מזמן והפרטים הטכניים שמדברים עליהם זה בגדול שרוצים להציג את התלבושת החדשה עם עוד מישהו שיתן באאז שיווקי חוץ מזהבי.

בניון סגור מזמן והפרטים הטכניים שמדברים עליהם זה בגדול שרוצים להציג את התלבושת החדשה עם עוד מישהו שיתן באאז שיווקי חוץ מזהבי.

קבלו אותווווווווווווווווווווו

איפה אנשים חיים? איזה אוהד מכבי ירצה לקנות חולצה בגלל שיוסי בניון לובש אותה? אולי ההפך אם כבר

איפה אנשים חיים? איזה אוהד מכבי ירצה לקנות חולצה בגלל שיוסי בניון לובש אותה? אולי ההפך אם כבר

אם כל השנאה של אוהדי חיפה לבניון זו היתה החולצה הכי נמכרת. אין ספק לי ספק שיהיו לא מעט שיקנו חולצה שלו ( אני ספציפית מוותר....) אבל מכבי יוגעים ולדעתי זה יקרה שיעשו לא מעט באאז על התלבושות בזכות בניון ולאוו דווקא על חולצה שלו ספציפית אלא על הפירסום חינם שזה יביא במדיה

אם כל השנאה של אוהדי חיפה לבניון זו היתה החולצה הכי נמכרת. אין ספק לי ספק שיהיו לא מעט שיקנו חולצה שלו ( אני ספציפית מוותר....) אבל מכבי יוגעים ולדעתי זה יקרה שיעשו לא מעט באאז על התלבושות בזכות בניון ולאוו דווקא על חולצה שלו ספציפית אלא על הפירסום חינם שזה יביא במדיה

לא רואה סיבה שילד שהולך עם אבא שלו לקנות חולצה של מכבי יעדיף חולצה של בניון על פני זהבי לצורך העניין, ובטח שאני לא רואה מצב שאדם מבוגר שקונה לעצמו חולצה ירכוש אחת עם המספר של יוסי בניון. בטח לא לפני שהוא לא שיחק אפילו משחק אחד במכבי. אה וההשוואה עם חיפה פשוט לא קשורה למציאות. ה"שנאה" לבניון הייתה מצד 100 אנשים אמיצים שקלטו את הקרקס שהוא עשה עליהם, וממש לא הייתה מוגבית ע"י שאר הקהל שהעריץ אותו עד השנייה שהתראיין אחרי הגמר וכל הפארסה עם החגיגות אליפות. למכבי הוא יגיע אשם כל עוד יוכיח אחרת.

לא רואה סיבה שילד שהולך עם אבא שלו לקנות חולצה של מכבי יעדיף חולצה של בניון על פני זהבי לצורך, ובטח שאני לא רואה מצב שאדם מבוגר שקונה לעצמו חולצה ירכוש אחת עם המספר של יוסי בניון. בטח לא לפני שהוא לא שיחק אפילו משחק אחד במכבי.

אני לא חושב שילד יעדיף בניון על זהבי ,אבל עורך עיתון ואתר אינטרנט יעדיף לפרסם את התלבושת החדשה של מכבי עם בניון ולא עם שחקן כזה או אחר שהציג כבר בעבר. בניון לא יתקרב למכירות של זהבי גם לא בן בסט... אבל זה יעשה את הבאאז שמכבי מחפשים

המקור שלך מאוד אמין, בעיקר אחרי הקטע עם טבח הבלם. המקור שלך קשור במקרה לאדידס?