Jump to content

פראג

Sawyer

Recommended Posts

אני שומר כשרות אז אוכל בחו"ל לא כזה מדבר אליי, מה עושים ברוב שעות היום?

אין הרבה אפשרויות למעט לטייל ולזרום. אם אתה צריך המלצות למקומות אוכל לשלוח לך, עשיתי בזמנו מסלול לעשרה ימים.

פשוט עובר את כיכר ורצלב (לכיוון השעון האסטרונומי) בפאתי הכיכר תראה מספר כושים שיסתכלו עלייך.

לך לאחד מהם. תגיד שקנית כבר שלשום ולקחו לך 250 קרונות אז אתה לא משלם יותר מזה.

הוא יגיד לך סבבה, לחכות במקום, קצת ללכת אחריו לפה ולשם. ובסוף יביא לך שקית עם משהו שהוא בטח לא גרם. (0.7 להערכתי, אולי אפילו פרגנתי)

בהצלחה

טופס טרמפ על הנושא, אני טס עוד שבועיים-שלוש גם כן לפראג עם האישה, אשמח להמלצות לטיול בן 3-4 ימים בעיר כולל אוכל ומקומות בילוי (כבר הבנתי איך להתארגן :)

אל תקנה מהכושים. הרבה פעם מדולל באורגנו במקרה הטוב ובמקרה הרע בחומרים מזיקים באמת.

chapeu rogue, shotgun klub- ברים שקל להתארגן בהם, donska 9 ' סוג של קופישופ (זה הכתובת שלו)

ובכללי לא להיות חרמני סמים ובלילה הראשון למצוא תיירים אחרים באיזה בר ולהבין מהם מאיפה הם התארגנו.
בכל מקרה, לא מהכושים. אם כבר חומר בינוני אז כבר אצל הערבים על הסגווי בכיכר השעון.

• 2 weeks later...

אנצל את הנושא.

מה הסיכוי ל4 לילות באמסטרדם שלא יעלו יותר מ600 דולר (כולל טיסה) ?

לא כולל בזבוזים, לא ניסחתי את זה טוב.

רק טיסות הלוך חזור+ לינה (בלי אוכל במלון). לא מבין בדברים האלה ובחיים לא תכננתי טיול אז מי שיכול לעזור תודה.

אנצל את הנושא.

מה הסיכוי ל4 לילות באמסטרדם שלא יעלו יותר מ600 דולר (כולל טיסה) ?

אם אתה טס לבד הסיכוי נמוך מאד. עם חברים זה אפשרי בהתחשב בתקופת השנה ובמקום בו אתם ישנים.

מנצל גם נושא, פראג עם חברים בגיל 20, שווה? ברלין היינו לפני שנתיים אז לא אופציה

כן, גיל אידיאלי. אני הייתי בפראג בחודש יולי בשנה שעברה (גיל 18) ולא הרגשתי מגבלה כלשהי.

• 1 month later...

670 דולר למלון טיסה והעברות מרביעי עד ראשון זה סבבה או לבנות חבילה לבד

אני טס משני הקרוב עד שני שאחריו עם חמישה חברים, יצא לי טיסה+דירה שהשכרנו בCapital apartments+נסיעה לברלין+מלון בברלין 2800 שקל, הרכבנו לבד, מציע לך גם.

670 דולר למלון טיסה והעברות מרביעי עד ראשון זה סבבה או לבנות חבילה לבד

תבנה לבד.

אני טסתי בפסח ל-5 לילות עם מלון 4 כוכבים במרכז פראג (דקה הליכה מואצלב) ויצא לי 1800 שקל (בזמן שרוב החבילות עלו הרבה יותר וגם היו עם בתי מלון פחות טובים).

מבחינת הסעות הזמנו מראש נהג פרטי שהגיע עם מיניבוס (היינו 6) ויצא לנו בערך 120 שקל לכיוון.

• 1 month later...

אם למישהו יש המלצה למסעדה טובה

או המבורגר מפחיד להיום. אשמח :)

כנראה בפראג הסופ"ש, אז יש המלצה להמבורגר?

ולמי שיודע - נבחרת צ'כיה תשחק שם בראשון נגד צפון אירלנד. יש כרטיסים בviagogo מאחורי השער ב180-200 ש"ח, לרכוש מראש או שיהיה באיצטדיון (ואולי גם זול יותר)?

*גם אני לא אוהב שמקפיצים נושאים פשוט העדפתי מלבקש שוב המלצות.

כנראה בפראג הסופ"ש, אז יש המלצה להמבורגר?

ולמי שיודע - נבחרת צ'כיה תשחק שם בראשון נגד צפון אירלנד. יש כרטיסים בviagogo מאחורי השער ב180-200 ש"ח, לרכוש מראש או שיהיה באיצטדיון (ואולי גם זול יותר)?

*גם אני לא אוהב שמקפיצים נושאים פשוט העדפתי מלבקש שוב המלצות.

נסה גם להכנס לאתר של ההתאחדות שלהם ותבדוק מי מוכר כרטיסים אולי אתה יכול לקנות כרטיס להדפסה ביתית או משהו כזה, לא חייבים ישר ספסר