Jump to content

פראג

Sawyer

Recommended Posts

לא ממש ברור איך, אבל ההורים שלי הצליחו גם למצוא זמן שכל בני המשפחה מסוגלים לעלות על מטוס, וגם בשיטות פסיכולוגיות קלאסיות לגרום לכולנו להסכים לעלות על המטוס.

ככה שעוד שבוע מהיום אני עם המשפחה שלי בפראג. איזה מוזר זה לטוס בגיל הזה עם המשפחה.

קיצר,

המלצות? (בעיקר אוכל, אבל כל דבר שמעניין ישמח אותי)

אהה שכחתי שהתקשרת אליי, פשוט היה לי קצת בלגאן היום.

קיצר תשלח מייל לבחור פה:

pragueconnection@hushmail.com

ומבחינת אוכל אז חובה ללכת ל-bad jeff's barbecue

אם רוצים מסעדה איטלקית חמודה לכל המשפחה אז אפשר ללכת על POLPO

ויש גם את הקיורטוש שלהם עם המילויים המיוחדים (גלידה, קרם פטיסייר, פירות, תפוחים וקינמון וכו')

יש גם פאב שנקרא BEER MUSEUM שהוא ממש טוב

יש מסעדה מקסיקנית טובה בשם Cantina. גם T.G.I Fridays מקום ברמה גבוהה.

זה יישמע מוזר, אבל בכיכר השעון אכלתי קינוח מפחיד באחת המסעדות (לצערי לא זוכר את השם).

כמובן שטרדלינק זו הפסגה של הקינוחים בפראג ואסור להחמיץ את זה.

*

קיר ג'ון לנון ממש נחמד ואזור האי קאמפה גם כן. פעם בשבוע (לדעתי ביום ראשון) יש שם שוק עם דברים מעניינים.

אם זה מעניין אתכם, יש פארקים ענקיים במרחק נסיעה קצר שלרגע תשכח שאתה נמצא בתוך עיר.

אם קניות מדבר אליכם, אני אישית דילגתי על מקומות כמו הפלאדיום (הספיק לי ללכת לאיבוד במבוך המטומטם הזה פעם אחת) וסימנתי וי על הנושא בקניון סרני מוסט.

סה"כ עיר יפהפייה וממש כיפית, למרות שעם משפחה קצת פחות.

תהנה :)

טיפה רחוק מהמרכז, גם אני רציתי ללכת לשם אבל ויתרתי בגלל שאני לא כזה חובב אסייתי וגם כי לא היה לי כוח להיסחב לשם (למרות שזה היה רק כמה תחנות בחשמלית מהמלון שלי).

אם בא לכם מסעדה נחמדה למשפחה אז אכלתי ב-POLPO שהיא לא רעה בכלל והמחירים לא יקרים במיוחד.

גשר קארל ברג

מוזיאון פרנץ קפקא

אופרה מגניבה

בירה ב8 שקל יותר זול מבקבוק מים

חנויות ביגוד זולות

אל תלך לקזינו כולם גנבים שם

מזג אוויר נעים

אתה תהנה

תהייה מבסוט החיים יפים

פאבים מקומיים מעולים באיזור פראג 2 אם אתה מתכוון להתארגן שם יש אחלה פאב שאפשר לקנות בו ברחוב DONSKA, חומר מעולה. ואחלה פאבים בכל איזור זיזיקוב (פראג 3), תטייל שם.
מגדל הטלוויזיה בזיזיקוב. תאכל טרדלניק! באיזור מוסטק יש טרדלניק עם גלידה ושוקולד חם (מפחיד).
כמובן הגשר, השעון האסטרונומי וכיכר הרפובליקה, שזה האיזור של הקזינואים ויש דוכני נקניקיות ממש טעימות ברחוב.
הגן חיות שלהם ממש מגניב ואתה מגיע באחלה מזג אוויר לביקור שם.
הלנון'ס וול לא כלכך מומלץ בעיניי אבל קרוב אליו יש את הלנונס פאב שזה פאב לונדוני דיי מגניב (קצת יקר במונחים מקומיים)
הפאב הכי מגניב שהייתי בו שם נמצא בnarodni trida 11, בירה בזול פאב מתחת לאדמה סוג של מבוך המון אנשים גם מקומיים וגם תיירים אני הייתי שם יותר מפעם אחת.

בקיצור אחת הערים הפסיכיות באירופה תהנה!

אני גם עושה פראג-ברלין בתחילת אוגוסט, המלצות למקומות ש"אי אפשר לפספס" יתקבלו בברכה.

עם חברים?

כן אחי.

עשיתי את הטיול בקיץ שעבר, טיול מעולה מכל הבחינות.

באשר לפראג יש את מה שהומלץ כאן. העיר לא מובילה בחיי לילה, אבל יצא לנו לצאת למסיבה ב-Roxy שזכורה לטובה, שמעתי על עוד מספר מועדונים אבל לא יצא לי להיות בהם. למרות שלא הייתי בזה, ממליץ לך להתרחק מכל מסיבות היאכטה שמציעים בכיכר השעון - מקומות טובים לא צריכים יחסי ציבור (כנ"ל לגבי מסעדות ו/או כל דבר אחר שמציעים לך). אלכוהול יש בכל מקום ובשפע אז אין לך מה לדאוג.

מבחינת חיי לילה ברלין זה עולם אחר, זה כמובן תלוי במוזיקה שיש באותו הערב (קשה למצוא משהו שהוא לא טכנו או האוס) אבל חיי הלילה מפותחים ומגוונים יותר, לצורך העניין סבלתי בכל מסיבה (לא שהייתי בהרבה, מספיקה יד אחת כדי לספור) עד אותו טיול. במועדונים הטובים בעיר יש סלקציה, קח את זה בחשבון, אני מציין את זה כי זה רעיון שהבסיס שלו מפריע לי. מבחינת מסעדות ו/או אלכוהול ו/או כל דבר אחר אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית כי אני לא רוצה לסטות עוד מהנושא.

מאמין שכן, לבדוק לא עולה כסף.

מקסימום כנס לאיזה פאב כמו שרשמו לך פה ותתארגן, אני ראיתי מישהו שמוכר בשירותים של איזה פאב שם.

עשיתי את הטיול בקיץ שעבר, טיול מעולה מכל הבחינות.

באשר לפראג יש את מה שהומלץ כאן. העיר לא מובילה בחיי לילה, אבל יצא לנו לצאת למסיבה ב-Roxy שזכורה לטובה, שמעתי על עוד מספר מועדונים אבל לא יצא לי להיות בהם. למרות שלא הייתי בזה, ממליץ לך להתרחק מכל מסיבות היאכטה שמציעים בכיכר השעון - מקומות טובים לא צריכים יחסי ציבור (כנ"ל לגבי מסעדות ו/או כל דבר אחר שמציעים לך). אלכוהול יש בכל מקום ובשפע אז אין לך מה לדאוג.

מבחינת חיי לילה ברלין זה עולם אחר, זה כמובן תלוי במוזיקה שיש באותו הערב (קשה למצוא משהו שהוא לא טכנו או האוס) אבל חיי הלילה מפותחים ומגוונים יותר, לצורך העניין סבלתי בכל מסיבה (לא שהייתי בהרבה, מספיקה יד אחת כדי לספור) עד אותו טיול. במועדונים הטובים בעיר יש סלקציה, קח את זה בחשבון, אני מציין את זה כי זה רעיון שהבסיס שלו מפריע לי. מבחינת מסעדות ו/או אלכוהול ו/או כל דבר אחר אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית כי אני לא רוצה לסטות עוד מהנושא.

אני שומר כשרות אז אוכל בחו"ל לא כזה מדבר אליי, מה עושים ברוב שעות היום?

אני שומר כשרות אז אוכל בחו"ל לא כזה מדבר אליי, מה עושים ברוב שעות היום?

בפראג יש את על האתרים היותר מתויירים שחבל לפספס כמו גשר קארל ומצודת פראג, יש שתי תצפיות מפגרות על העיר במגדל הטלוויזיה או במגדל השעון האסטרונומי, הרובע היהודי גם ממש יפה ומעניין.

אם הדיבור הוא בילוי צהריים אז יש המון פאבים שפתוחים מאוד מוקדם.