Jump to content

ישראל-סרביה

daniel1

Recommended Posts

איזה טעות זה שנתנו לזהבי קפטן

עובדים עלינו בעיניים..שנה שעברה הרחיקו אותו מכמה משחקים על זה שאוהד ירד לדשא להביא לו מכות זה לא נתפס

אני במקום זהבי בחיים לא משחק בנבחרת אחרי מקרה כזה

איזה טעות זה שנתנו לזהבי קפטן

עובדים עלינו בעיניים..שנה שעברה הרחיקו אותו מכמה משחקים על זה שאוהד ירד לדשא להביא לו מכות זה לא נתפס

מסכים, אבל בלי קשר - הבעיה העיקרית של הנבחרת היא המאמן.

כן כי עם גוטמן שיחקנו כדורגל מדהים בעיקר בצמד המשחקים נגד הוולשים. ועם קשטן עוד יותר.

רק ששני אלה יישארו אצלנו. זה הרכש האמיתי.

כל השאר זה בונוס.

הלוואי אבל אין מה להתייחס להישארות של שניהם באותו משפט, ההישארות של זהבי חשובה יותר באין ספור מונים.

צודק, כי אלישע והפאות זו התקדמות או בשורה.

הבשורה הישנה שאנחנו ממשיכים להיכנע לבינוניות והמוכר.

אצל אלישע זו פיאה? לא טבעי?

אין קשר בין התשתיות לרמת הכדורגלנים. איזה תשתיות יש בברזיל או אורוגוואי? הם משחקים שם עם חולדה מתה ככדור ותראו איזה כשרונות הם מגדלים.

זה נטו עניין של תרבות ספורט שאין כאן. אנחנו טובים בטכנולוגיה ואולי גם בצבא ולא טובים בספורט חוץ מענפים בודדים שלא מעניינים אף אחד כמו גלישת גלים וג'ודו.

למה דור פרץ ולביא בסגל ואלמוג כהן לא???

הגיע הזמן להגיד את זה שאלמוג כהן הוא חתיכת נגר ואין לי שמץ של מושג איך לעזעזאל הוא משחק בגרמניה.

כל הזמן השם שלו עולה בהקשרי הנבחרת רק בגלל שהוא "לגיונר" וכמובן תמיד הדשא של השכן,במיוחד כשלא באמת עוקבים אחריו,ירוק יותר.

המשחק שלו באמת מזכיר לי את ליאור ז'אן.שחקן חלש.

הגיע הזמן להגיד את זה שאלמוג כהן הוא חתיכת נגר ואין לי שמץ של מושג איך לעזעזאל הוא משחק בגרמניה.

כל הזמן השם שלו עולה בהקשרי הנבחרת רק בגלל שהוא "לגיונר" וכמובן תמיד הדשא של השכן,במיוחד כשלא באמת עוקבים אחריו,ירוק יותר.

המשחק שלו באמת מזכיר לי את ליאור ז'אן.שחקן חלש.

גם נגרים צריך בקבוצה, אין לך אף שחקן בנבחרת שהוא "נגר"- אחד שיעשה עבודה שחורה בקישור.

שאתה אנדרדוג אתה חייב שחקנים כאלה, ולא נחמדים וחלביים כמו נאתכו.

נאתכו נראה לי משחק מול חבורת שיכורים שם ברוסיה. אחרת אין הסבר ליכולת שלו בנבחרת.

וזהבי?

אין קשר בין התשתיות לרמת הכדורגלנים. איזה תשתיות יש בברזיל או אורוגוואי? הם משחקים שם עם חולדה מתה ככדור ותראו איזה כשרונות הם מגדלים.

זה נטו עניין של תרבות ספורט שאין כאן. אנחנו טובים בטכנולוגיה ואולי גם בצבא ולא טובים בספורט חוץ מענפים בודדים שלא מעניינים אף אחד כמו גלישת גלים וג'ודו.

שוב, בכללי אני מסכים איתך לגמרי וגם ציינתי את העניין הזה, אבל הקאצ' שכאן שבלי תשתיות נכונות וטובות בספק אם יגדלו כאן שחקנים טובים(בדגש על שחקנים, לא פעם ב יחידי סגולה.)

אתה לא יכול גם לא להיות מדינת כדורגל וגם להזניח תשתיות כי תראה את המצב עכשיו(הדור שהתבסס על תשתיות לקויות), לא מזהיר במיוחד. אז נכון שיש הבלחות פה ושם אבל זה לא משהו עקבי...שורה תחתונה כדי לגדל דור שחקנים טובים במדינות כדוגמת ישראל(וגם אמריקה למשל, ששוב מאמין שעוד 10 שנה נראה שם דור מדהים) אתה חייב תשתיות ומסגרת טובה ואיכותית מהילדות שתלווה אותם עד לעליינ לבוגרים, ולא משהו שיסתכם בחצי אימון בשבוע.

שוב, בכללי אני מסכים איתך לגמרי וגם ציינתי את העניין הזה, אבל הקאצ' שכאן שבלי תשתיות נכונות וטובות בספק אם יגדלו כאן שחקנים טובים(בדגש על שחקנים, לא פעם ב יחידי סגולה.)

אתה לא יכול גם לא להיות מדינת כדורגל וגם להזניח תשתיות כי תראה את המצב עכשיו(הדור שהתבסס על תשתיות לקויות), לא מזהיר במיוחד. אז נכון שיש הבלחות פה ושם אבל זה לא משהו עקבי...שורה תחתונה כדי לגדל דור שחקנים טובים במדינות כדוגמת ישראל(וגם אמריקה למשל, ששוב מאמין שעוד 10 שנה נראה שם דור מדהים) אתה חייב תשתיות ומסגרת טובה ואיכותית מהילדות שתלווה אותם עד לעליינ לבוגרים, ולא משהו שיסתכם בחצי אימון בשבוע.

אז אני חולק עליך. כשהמדינה פשוט לא אוהבת ספורט אין הגיון בלהשקיע עשרות מיליארדים לאורך השנים בספורט.

למה מדינה לא אוהבת ספורט? סתם דוגמא

לפחות 6/10 ילדים (בנים) בארץ אוהדים כדורגל

עזוב אוהדים, כמה ילדים עוסקים בספורט? מעט מאוד בהשוואה למדינות אחרות בעולם

למה מדינה לא אוהבת ספורט? סתם דוגמא

לפחות 6/10 ילדים (בנים) בארץ אוהדים כדורגל

אכן כמו שדואו אמר, יכול להיות שגם 10/10 אוהדי כדורגל, אבל כל ההתעסקות וההשקעה סביב זה מגיל קטן כמעט לא קיימת.

אגב שאמרתי תשתיות לא התכוונתי רק למבנים וכו', אלא לכל המכלול השלם שמתלווה לזה

אני חושב שמרכז הבעיה זה ההשקעה כמו שדיברת עליה.

ללכת לחוג הרבה הולכים הבעיה זה שהם זורקים זין אחרי כמה שנים ומפסיקים להשקיע נגיד בגיל 15-16 ו. ואז כלום לא יוצא מזה חוץ משחקני שכונה שטוב לבחור אותם ראשונים בכוחות ואולי שחקן מכל שנתון שמגיע לשחק בליגה לאומית . איך גורמים להם להשקיע זה כבר נושא אחר משל עצמו שקשור גם ללימודים וכו...