Jump to content

ישראל-סרביה

daniel1

Recommended Posts

מסכים, אבל בלי קשר - הבעיה העיקרית של הנבחרת היא המאמן.

לא חושב, הבעיה העיקרית היא שישראלים פחות טובים בכדורגל מאשר בפיתוחים טכנולוגים למשל.

זה למה לא נגיע לכלום באירופה כמועדון.

אז בגלל שאף שוער צעיר לא יוביל אותנו לשום מקום אולי נחזיר את אוואט ואת בניון להרכב?

די, צריך לגדל שוער חדש, והוא לא יכול להיות בן 40. שכר לימוד עלאק...

לא חושב שקליימן זה הפיתרון, אם לא גורש שיעלו עם השוער בן 19 של רעננה שלקח לבוזגלו פנדל.

גורש השוער ליגה הישראלי הכי טוב, לא מבין מה הבעיה פה. ( ולפני הגול הוא לקח 2 כדורים טובים )

זהבי וטיבי לא מתאימים לאירופה

יאללה אלישע תוציא אותם

למרות שהוא לא מספיק מוערך אבל ניר ביטון הוא הליגיונר הכי טוב היום

שיחתום כבר כוס עמק ג'ורדי

דוידזאדה בין היחידים שמשחקים, למה לא הזכרת את טיבי ? הוא לא מעיף כדורים ? וייני גם חלש, כמה חורים...

טב"ח החלוץ כזה טיפש.

תנסה להיות אובייקטיבי.

משחקים הכוונה רצים קדימה? הוא זוועה. כל האגף פתוח.

ייני? רואה את הבעיה של הבלמים לפני שהמהלך קורה. אתמול מחזיר אותו.

ענק. כמה משחקים של אלמוג כהן ראית שאתה שם אותו כבאנקר?וזה בלי קשר לעובדה שנאתכו פח.

טוב אז תמציא קשר אמצע שמשחק בבונדסליגה ואתה כל שבוע רואה אותו ולא רק פה ושם או תחזיר את אלברמן מפרישה

אין לך בחירה. זאת הבחירה הכי טובה שלך מבחינת גירזון והרמה שהוא מתמודד איתה חוץ מניר ביטון

לא חושב שקליימן זה הפיתרון, אם לא גורש שיעלו עם השוער בן 19 של רעננה שלקח לבוזגלו פנדל.

גורש השוער ליגה הישראלי הכי טוב, לא מבין מה הבעיה פה. ( ולפני הגול הוא לקח 2 כדורים טובים )

לא מצביע דווקא על קליימן, אני חושב שאם נבחרת ישראל הייתה מתנהלת כמו מכבי, היו לוקחים שני שוערים יחסית צעירים ונותנים לשניהם להתחרות על פתיחה בהרכב למשך כמה קמפיינים. אין לנו ברירה, השליפות האלו מהמותן של "אלה הכי טובים ברגע הזה" לא הובילה ולא תוביל אותנו לשום מקום, אפילו לא למקום 3 בטורניר מוקדמות שבו המקום ה3 סוף סוף הולך להצלבה.

לטעמי, שחקני הנבחרת צריכים לדעת שיש להם "קביעות" יחסית, ראינו איך ג'ורדי הצליח להחדיר למכבי קונסיסטנטיות מקצועית למרות משברים ומעידות. אבל כנראה שנסכים שלא להסכים אחי

לא חושב, הבעיה העיקרית היא שישראלים פחות טובים בכדורגל מאשר בפיתוחים טכנולוגים למשל.

זה למה לא נגיע לכלום באירופה כמועדון.

העלת נקודה יפה, ישראלים לא פחות טובים בגלל גנטיקה וכו', הם פחות טובים נטו בגלל תשתיות לקויות ברמה מטורפת וגם מה לעשות ישראל היא פחות "מדינת כדורגל"(למרות שרואים שיפור ומאמין שבעוד 10 שנים נראה פה דור יפה מאד).

משחקים הכוונה רצים קדימה? הוא זוועה. כל האגף פתוח.

ייני? רואה את הבעיה של הבלמים לפני שהמהלך קורה. אתמול מחזיר אותו.

טוב אז תמציא קשר אמצע שמשחק בבונדסליגה ואתה כל שבוע רואה אותו ולא רק פה ושם או תחזיר את אלברמן מפרישה

אין לך בחירה. זאת הבחירה הכי טובה שלך מבחינת גירזון והרמה שהוא מתמודד איתה חוץ מניר ביטון

לא, אז תבחר שחקן אמצע שאתה לא באמת ראית אותו משחק ולא יודע מה סגנון המשחק שלו לאחרונה בכלל.

תהיה רציני. מילא היית אומר שהוא אופציה, אבל לשים אותו כ״באנקר״ באמצע כשבכלל לא ראית אותו משחק העונה (ואני מנחש כאן), זה פשוט ענק. לשאלתך, הייתי ממשיך עם נאתכו או מכניס את קלטינס או נטע לביא ומריץ אותם. או לחילופין מעביר את ייני לצד ביטון כקשר אחורי. הם אופציה, בדיוק כמו אלמוג כהן. לא ״באנקר״.

העלת נקודה יפה, ישראלים לא פחות טובים בגלל גנטיקה וכו', הם פחות טובים נטו בגלל תשתיות לקויות ברמה מטורפת וגם מה לעשות ישראל היא פחות "מדינת כדורגל"(למרות שרואים שיפור ומאמין שבעוד 10 שנים נראה פה דור יפה מאד).

לא חושב שהתשתיות במזרח אירופה טובות מבישראל.

זה בעיקר מתחיל ממודעות לספורט מגיל 0 שקיימת בחו"ל ולא קיימת אצלנו. אצלנו יש 4 שעות חינוך גופני בשבוע שברוב הזמן המורה נותן לך כדור.

יש גם קצת קטע גנטי אבל אני לא רוצה להיכנס לזה.

לא חושב שהתשתיות במזרח אירופה טובות מבישראל.

זה בעיקר מתחיל ממודעות לספורט מגיל 0 שקיימת בחו"ל ולא קיימת אצלנו. אצלנו יש 4 שעות חינוך גופני בשבוע שברוב הזמן המורה נותן לך כדור.

יש גם קצת קטע גנטי אבל אני לא רוצה להיכנס לזה.

כן זה מה שניסיתי להגיד במדינת כדורגל

למה דור פרץ ולביא בסגל ואלמוג כהן לא???

הדבר שהכי זכור לי מאלמוג כהן זה השבוע הראשון שהגיע להפועל ישר לדרבי 4:0, בא בהתלהבות כזאת ולא הצליח להעביר 5 פסים