Jump to content

מנויים עונת 2016-2017

mta8

Recommended Posts

מישהו יודע מתי ואיפה מחלקים את המנויים החדשים?

קיבלת הודעה מלאן? נרשמת לרשימת המתנה?

מישהו יודע אם אולי זה בגלל שבזמנו נרשמתי ל"בדיקת רשימת המתנה - מכבי ת"א" ועכשיו שאני רואה יש רשימת המתנה אחרת?

חבל על הזמן, אני סגור על זה שהאיצטדיון בנתניה לא יהיה מלא רוב המשחקים העונה. אפילו במשחק נגד קאיירט, המנויים מקבלים כרטיסים חינם למשחק אבל תראו שיהיה שם בקושי 9 אלף וגם זה במקרה הטוב.

אם המנויים היו צריכים לקנות כרטיס למשחק והוא לא היה בחינם, היה מלא מקומות פנויים באיצטדיון אני בטוח בזה.

חבל על הזמן, אני סגור על זה שהאיצטדיון בנתניה לא יהיה מלא רוב המשחקים העונה. אפילו במשחק נגד קאיירט, המנויים מקבלים כרטיסים חינם למשחק אבל תראו שיהיה שם בקושי 9 אלף וגם זה במקרה הטוב.

אם המנויים היו צריכים לקנות כרטיס למשחק והוא לא היה בחינם, היה מלא מקומות פנויים באיצטדיון אני בטוח בזה.

צריכים לפתוח שירות כמו בחיפה גונוגו, שאפשר למכור ניקוב מהמנוי ובתמורה מקבלים זיכוי בחנות, ככה המועדון מרוויח פעמיים גם האיצטדיון מלא וגם הכנסה נוספת לחנות.

דאו הקטע זה לא כמות המנויים אלא כמה באמת יבואו לך מול עכו אשדוד ופ"ת

הכל תלוי בשעות של המשחקים.

משחקים ״לא אטרקטיביים״ בימי חול ב20:00 לא יהיו מלאים.

מכבי התחילה רשימת המתנה חדשה למנויים, וזו הרשימה היחידה (ביטלו את כל הרשימות הקודמות) - https://www.maccabi-tlv.co.il/2016/07/%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%AA%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%A9%D7%AA-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%AA-201617/

מכבי התחילה רשימת המתנה חדשה למנויים, וזו הרשימה היחידה (ביטלו את כל הרשימות הקודמות) - https://www.maccabi-tlv.co.il/2016/07/%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%AA%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%A9%D7%AA-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%AA-201617/

מנויים ליציע מזרחי העליון אזלו ולא ניתן יהיה לרכוש לאזור זה מנויים לעונה הקרובה

הבנתי ממכבי שמי שחידש מנוי מקבל כרטיס מגנטי חדש בדואר או משהו

איך לעזאזל יודעים מתי מקבלים את המנוי אני צריך אותו במיידי ומכבי עוד לא הוציאו הודעה בעניין

איך לעזאזל יודעים מתי מקבלים את המנוי אני צריך אותו במיידי ומכבי עוד לא הוציאו הודעה בעניין

אם זה יגיע בדואר ישראל אני במקרה הטוב יהיה לי מנוי בפליאוף העליון

הבנת לא נכון. שיהיו מנויים תצא הודעה מסודרת.

אם הדפסתי את הכרטיס פעמיים זה בעייתי??

לא. זה אותו ברקוד ככה שהכרטיס הראשון שיעבור בשער האלקטרוני יבטל את כל השאר.

אתמול קניתי מנוי למערבי עליון.

לאן עוד לא שלחו לי אישור הזמנה ומספר מנוי...

זה תקין? או שכבר להתקשר לצעוק עליהם?