Jump to content

ציון 3 - הפודקאסט

ד.ק

Recommended Posts

עובר משהו ענקי על עולם הספורט, כל הפודקסטי ספורט שצצים כמו פטריות, כל האתרי Debuzzer, נבדל וכו'.

תענוג גדול ונראה לאן כל המגמה הזאת תלך ותתפתח.

עובר משהו ענקי על עולם הספורט, כל הפודקסטי ספורט שצצים כמו פטריות, כל האתרי Debuzzer, נבדל וכו'.

תענוג גדול ונראה לאן כל המגמה הזאת תלך ותתפתח.

ועדיין ערוץ הספורט יתנו מיקרופון לפרימו ו-וואן לאלון מזרחי (שחקן עבר טוב והכל, אבל הבן אדם לא אומר כלום אף פעם, אוחנה 2)

ועדיין ערוץ הספורט יתנו מיקרופון לפרימו ו-וואן לאלון מזרחי (שחקן עבר טוב והכל, אבל הבן אדם לא אומר כלום אף פעם, אוחנה 2)

מי שרואה ערוץ הספורט (בטח ובטח את תכניות הפרשנות)- מגיע לו

:)

וואי כמה אנשים חיפשו את המוזיקה של הדקה ה91 פעם חח.

אגב מישהו יודע אם היא מוסיקה מקורית לתוכנית? או לקוחה מאיזה שיר?

לא הקשבתי לפודקאסט אז לא יודע באיזה הקשר זה אבל לפי מיטב ידיעתי זאת מוזיקה מקורית ואני גם חושב שאני יודע מי הלחין אותה אבל לא סגור על זה אז לא רוצה להגיד סתם חחח

חבל שאנשים לא מקשיבים ומדלגים על זה

כמה שיותר אנשים צריכים להיחשף לתוכניות כאלה עם אנשים שבאים מאהבה לכדורגל הישראלי ולא החרא שאתם שומעים בספורט5

אין רכש, אין תקווה - לפחות תקשיבו לשני אנשים שאשכרה אוהבים כדורגל:

http://tziun3.co.il/

מאז שהבנאדם חשף את עצמו עלה לו השתן לראש.

כן הנבחרת שלנו לא מדהימה, אבל להגיד שהנבחרת על הזין של השחקנים זה הכי נמוך שיכול להיות.

שיילך לראות ישראל מלחמה ואני רוצה לראות אותו אחר כך אומר דברים כאלה.

הוא לא שונה משלמה, פרימו, קופמן וחבריהם, הוא לא באמת אוהב את הכדורגל פה, הוא פשוט קצת יותר חכם מהם אבל מלא ציניות וארס.

גם בפודקאסט הקודם הוא לכלך על יואב זיו ואמר דברים לא נכונים עליו . אכזבה גדולה הנמרודי הזה .

מאז שהבנאדם חשף את עצמו עלה לו השתן לראש.

כן הנבחרת שלנו לא מדהימה, אבל להגיד שהנבחרת על הזין של השחקנים זה הכי נמוך שיכול להיות.

שיילך לראות ישראל מלחמה ואני רוצה לראות אותו אחר כך אומר דברים כאלה.

הוא לא שונה משלמה, פרימו, קופמן וחבריהם, הוא לא באמת אוהב את הכדורגל פה, הוא פשוט קצת יותר חכם מהם אבל מלא ציניות וארס.

גם בפודקאסט הקודם הוא לכלך על יואב זיו ואמר דברים לא נכונים עליו . אכזבה גדולה הנמרודי הזה .

תקשיב, יש קצת הבדל בין קמפיין שבו אשכרה יש לך סיכוי ריאלי להגיע ליורו לבין משחק אימון מול סרביה בהרכב חלקי שנייה אחרי שנגמרה העונה, ולדעתי הוא התכוון למשחק הזה ספציפית ולא באופן כללי. אין לי מושג למה אתה חושב שהוא לא אוהב את הכדורגל הישראלי כשזה כל מה שהוא מדבר עליו ובניגוד לפרימו וקופמן זה לא כי משלמים לו על זה אלא מיוזמתו, והאנשים שנגדם הוא יוצא הם באופן כללי אנשים שגם אני חושב שההשפעה שלהם על הכדורגל הישראלי שלילית. הבן אדם אוהד מכבי עם אובססיה לכדורגל ישראלי, מה גורם לך לחשוב אחרת? יש מצב טוב שבעתיד השתן יעלה לו לראש אבל אני לא רואה לזה סימנים כרגע, נכון לעכשיו אני פשוט נהנה לשמוע שני אוהדי כדורגל ישראלי שנשמע שהם מבינים עניין מדברים על נושא שאני אוהב.

לגבי יואב זיו אני לא זוכר בדיוק מה אמר אז אתה תצטרך להזכיר לי.