Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

http://www.ta-eda.co.il/tenders/%d7%9e%d7%9b%d7%a8%d7%96-32017-%d7%9c%d7%91%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a2-%d7%a2%d7%91%d7%95%d7%93%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%a1%d7%92%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%90%d7%95%d7%9e%d7%9f-%d7%91%d7%9e%d7%a1%d7%92%d7%a8/

התכנית במלואה למי שמעניין אותו, מהאתר של הרשות לפיתוח כלכלי בתל אביב, 180 דפים בערך ושלושים ארבעים רישומים ברמת איזה כסא חדש הולך לאן,

פורסמה לפני חודש

דווקא צילמו את הכתבה ביום שלא היה פקוק יותר מדי.

ולכל האפסים שיוצאים לפני השריקה, ובמיוחד לסמרטוט שמתגאה שהוא יוצא כל משחק דקה 85 אני מאחל להיתקע כל פעם עם פנצ'ר בחזור.

דווקא צילמו את הכתבה ביום שלא היה פקוק יותר מדי.

ולכל האפסים שיוצאים לפני השריקה, ובמיוחד לסמרטוט שמתגאה שהוא יוצא כל משחק דקה 85 אני מאחל להיתקע כל פעם עם פנצ'ר בחזור.

אני בטוח שהוא הרגיש מטומטם ברגע שהוא הפסיד את אחד הגולים היפים שלנו העונה. עלאק "אני אראה ביוטיוב", אז בשביל מה באת למשחק? שחרר את המנוי ותן לאוהדים אחרים לעשות מנוי במקומך ולבוא לכל המשחקים עד סיום המשחק ואף מעבר לסיום אם צריך להרים את השחקנים אחרי הפסד או לשמוח איתם אחרי ניצחון.

יש לנו קהל שבע (ועל מה? כבר שנתיים שלא לקחנו כלום, גם אם לפני זה אכלנו תארים כמו חזירים התאבון כבר מזמן היה צריך לחזור) ועייף, בגלל זה כולם אבל כולם כל היום מרשימים לעצמם לעשות שרירים על חשבונינו.

דווקא היה יום סביר באותו יום מבחינת פקקים, אם היו עושים את הכתבה הזאת ביום של פקקים רציניים כמו רוב הפעמים אז האנשים שרואיינו היו יותר עצבניים.

כאילו שבבלומפילד אנשים לא יוצאים לפני השריקה כדי לא להתקע בפפקים, התירוץ הזה של נתניה לא תופס על כל דבר. אוהדים חארות.

לגמרי. אני מוכן להתערב איתך גם שאולי לא באופן מיידי, כי תהיה התלהבות ראשונית של חזרה הביתה, אבל מקסימום עונה אח"כ כבר תראה חצי בלומפילד ריק ואנשים יוצאים בדקה 80. כך שנתניה זה באמת תירוץ שהם "זכו" להשתמש בו כרגע, אבל הם היו עושים את זה בכל מקרה.

** לא מוריד במילימטר מזה שנתניה זה גיהנום וצריך לחבק ולנשק כל אוהד שסובל ומגיע לשם בשביל הקבוצה, רק שיש אנשים שתפסו על זה טרמפ כדי להצדיק את ההתנהגות שלהם.

לגמרי. אני מוכן להתערב איתך גם שאולי לא באופן מיידי, כי תהיה התלהבות ראשונית של חזרה הביתה, אבל מקסימום עונה אח"כ כבר תראה חצי בלומפילד ריק ואנשים יוצאים בדקה 80. כך שנתניה זה באמת תירוץ שהם "זכו" להשתמש בו כרגע, אבל הם היו עושים את זה בכל מקרה.

** לא מוריד במילימטר מזה שנתניה זה גיהנום וצריך לחבק ולנשק כל אוהד שסובל ומגיע לשם בשביל הקבוצה, רק שיש אנשים שתפסו על זה טרמפ כדי להצדיק את ההתנהגות שלהם.

אפשר להתלהם ולהתעצבן עד מחר. אבל אם האיצטדיון היה ממוקם בול על תחנת רכבת כמו בהרבה מקומות באירופה לאף אחד כבר לא היו תירוצים אבל אנחנו מדינת עולם רביעי..

אפשר להתלהם ולהתעצבן עד מחר. אבל אם האיצטדיון היה ממוקם בול על תחנת רכבת כמו בהרבה מקומות באירופה לאף אחד כבר לא היו תירוצים אבל אנחנו מדינת עולם רביעי..

גם אם רכבת הייתה עוברת מתחת לכסאות של האיצטדיון אנשים היו יוצאים לפני הסיום "כדי לתפוס מקום טוב ברכבת\לעלות בלי דוחק".

גם אם רכבת הייתה עוברת מתחת לכסאות של האיצטדיון אנשים היו יוצאים לפני הסיום "כדי לתפוס מקום טוב ברכבת\לעלות בלי דוחק".

גם באנגליה אתה מתחיל לראות כיסאות ריקים הרבה לפני שריקת הסיום.

גם באנגליה אתה מתחיל לראות כיסאות ריקים הרבה לפני שריקת הסיום.

לא אמרתי שזאת תופעה מקומית, אבל זה עדיין מגעיל לראות.

מקבל את הטענה הנגדית שאומרת :" מה אתה מתערב ומי שמך להחליט בשבילנו מה ראוי?", אם אתה או אחר אומרים את זה- צודקים,

אבל אני מסתכל על טובת הקבוצה, לא על טובתי או על טובת אוהד אחד. הקבוצה חדשה (ראיקו+טב"ח+ייני+וידאר = ארבעה שחקני הרכב שהיו שחקני הרכב גם בעונה שעברה ועוד שפונגין שלא שיחק כמעט והפך לשחקן הרכב. זאת קבוצה חדשה) וצריכה את התמיכה שלנו. אנחנו דורשים מהם לשחק 90 דקות ולא להפסיק לשחק בדקה 85 ("המחלה של הכדורגל הישראלי"), אז למה אנחנו מפסיקים לאהוד בדקה ה85?