Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

סבבה עובדים בטירוף, אבל התקדמות? משהו? דיי נמאס כבר תמונות של חול ושל יציעים שבורים רוצים לראות משהו סעמק!

תודה על התמונות והעדכון אחי.

הייתי אתמול אחרי הצהריים. הם מרחיבים עוד את הגדרות ולוקחים עוד חלק גדול מהשטח של הפארק.

אנשלוס של גן כרונינגן, ניקח להם את הגינות

סבבה עובדים בטירוף, אבל התקדמות? משהו? דיי נמאס כבר תמונות של חול ושל יציעים שבורים רוצים לראות משהו סעמק!

תודה על התמונות והעדכון אחי.

לא עובדים שם ״בטירוף״, אני גר בסמוך והטירוף מתנהל בקצב רגיל עד משעמם. אין מה לפתח ציפיות מיוחדות.

לא עובדים שם ״בטירוף״, אני גר בסמוך והטירוף מתנהל בקצב רגיל עד משעמם. אין מה לפתח ציפיות מיוחדות.

חחח לאדע אחי ציטטתי את הבחור "הייתי מקודם בבלומפילד, אני חייב להגיד לכם שעובדים שם בטירוףףף... משאיות נכנסות ויוצאות בלי הפסקה, טרקטורים, מנופים, מקדחים גבוהים כאלה, באגרים מעמיסים פסולת... לשם שינוי גם השער היה פתוח ואף אחד לא מנע ממני להיכנס ולצלם תמונות חופשי."

חחח לאדע אחי ציטטתי את הבחור "הייתי מקודם בבלומפילד, אני חייב להגיד לכם שעובדים שם בטירוףףף... משאיות נכנסות ויוצאות בלי הפסקה, טרקטורים, מנופים, מקדחים גבוהים כאלה, באגרים מעמיסים פסולת... לשם שינוי גם השער היה פתוח ואף אחד לא מנע ממני להיכנס ולצלם תמונות חופשי."

כן הבנתי שזה לא אתה. התייחסתי לקטע שכולנו מחכים לראות איזשהו שינוי משמעותי (כמו שאמרת די עם התמונות של החול) בשיפוץ אבל תכלס הכל מתנהל כמו בכל אתר בנייה רגיל, אין פה איזו רגל שלוחצת על הגז מקסימום יושבת על רגל אחרת.

אם בלומפילד יהיה מוכן בתאריך היעד - נובמבר 2018, מכבי יעברו באמצע העונה או יסיימו עוד עונה בנתניה?

אין סיבה שלא נעבור ישר.

גם ב"ש הייתה כמה מחזורים בוסרמיל לפני שעברה לטרנר. ונראה לי שגם חיפה אותו סיפור עם קריית אליעזר וסמי עופר.

אין סיבה שלא נעבור ישר.

גם ב"ש הייתה כמה מחזורים בוסרמיל לפני שעברה לטרנר. ונראה לי שגם חיפה אותו סיפור עם קריית אליעזר וסמי עופר.

חיפה התחילה עונה חדשה בסמי עופר.

אין סיבה שלא נעבור ישר.

ב"ש וחיפה נכנסו ממש בתחילת העונה, אולי מחזור אחד בחוץ,

פה מדובר על חצי עונה

אם בלומפילד יהיה מוכן בתאריך היעד - נובמבר 2018, מכבי יעברו באמצע העונה או יסיימו עוד עונה בנתניה?

סיכוי נמוך שהאיצטדיון יהיה מוכן בזמן.

אל תבנה על זה כרגע חביבי.

סיכוי נמוך שהאיצטדיון יהיה מוכן בזמן.

אל תבנה על זה כרגע חביבי.

אין מישהו שאמור לספק הסברים לגבי תהליך הבנייה ולא רק זמן משוער שכולם יודעים שסביר להניח שלא יעמדו בו??

מה אתה רוצה לשאול?

מה אומרים לוחות הזמנים המפורטים (גאנט)?

מי אחראי לתיאום העבודות בין הקבלן לבין קבלנים אחרים שידרשו לבצע עבודות, כמו קבלני ביוב, כבישים, חיבורים לחשמל וכו׳ והאם אותם קבלנים או גופים פועלים בקצב הדרוש לסיום העבודות בתאריך היעד הסופי?

הסבר: תאריך סופי לסיום העבודות זה נחמד, אבל לא ממש אומר הרבה.

לו״ז מפורט אמור לציין את מועדי הסיום של חלקים שונים בעבודות. עד מתי צריך לסיים הריסות; עד מתי יוצקים בטון; מתי מסיימים עם יסודות וכיו״ב.

כמו כן, ראיתי כבר מקרים שקבלן סיים לבנות מבנה מסוים אבל אז התברר שתאגיד המים אפילו עוד לא תכנן חיבור למים וביוב, אז הפעלת המבנה נדחתה בשלושה חודשים נוספים. אלה גם נקודות שיכולות להיות משמעותיות.

מי אחראי לתיאום העבודות בין הקבלן לבין קבלנים אחרים שידרשו לבצע עבודות, כמו קבלני ביוב, כבישים, חיבורים לחשמל וכו׳ והאם אותם קבלנים או גופים פועלים בקצב הדרוש לסיום העבודות בתאריך היעד הסופי?

לו״ז מפורט אמור לציין את מועדי הסיום של חלקים שונים בעבודות. עד מתי צריך לסיים הריסות; עד מתי יוצקים בטון; מתי מסיימים עם יסודות וכיו״ב.

כמו כן, ראיתי כבר מקרים שקבלן סיים לבנות מבנה מסוים אבל אז התברר שתאגיד המים אפילו עוד לא תכנן חיבור למים וביוב, אז הפעלת המבנה נדחתה בשלושה חודשים נוספים. אלה גם נקודות שיכולות להיות משמעותיות.

מילה במילה מדוייק , הרי קבלן לקח תעבודות הוא צריך לספק הסברים להמשך העבודות לא?

תן לי יום-יומיים לברר, אענה על מה שאוכל.

מילה במילה מדוייק , הרי קבלן לקח תעבודות הוא צריך לספק הסברים להמשך העבודות לא?

יש מספר קבלני משנה.

לקבלן יש אינטרס לעמוד ביעד, אני מניח שיש לו קנסות על עיקובים (שתלויים בו)

וסביר להניח גם התחייבויות מול הגוף המממן שנותן לו אשראי

אני מניח שיש לו גם עוד חוזים ועבודות שהוא התחייב עליהן ומעוניין לסיים עם זה כמה שיותר מהר

כל פעם שאני רואה את התמונות האלה אני לא מבין איך לא הרסו הכל מהתחלה והתחילו לבנות מאפס.

אפשר לחשוב מה יש כבר במה שהשאירו.

יציעים שחוקים מלפני מאה שנה שנראה שכל רגע הולכים להתמוטט.