Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

4 hours ago, חןחן said:

ניצן ליבנה במסר לציבור המוטרדים מהחור:

"היי אם בא לך לכתוב בפורום

האדריכלים הסבירו שהסיבה לחור במזרחי היא שהשטח של האצטדיון לא הורחב החוצה או לעומק, וכל האזור התפעולי נמצא מתחת ל-7/8. כלומר כל מה שצריך להיכנס למגרש מבחינת ציוד וכו' קורה משם, בניגוד לסמי שבו הכל נמצא מתחת לגובה הדשא. אין לזה קשר ליציאות חירום. הם אמרו שהתכנון הוא לשים שם איזה כיסוי, נגיד שלט עם הספונסר של האצטדיון"

אני קראתי את זה כ-"היי אם בא לך לכתוב בפורום האדריכלים" שזה נכון פשוט לא ידעתי איך הוא יודע 

15 דקות לפני, קובי השועל said:

לא כולל.

מאמין שהשרמוטות יגיעו כ15 אלף ונתניה 1500. יהיה מעניין לשמוע את האקוסטיקה היום.

נתניה כבר קנו מעל ל-3 אלף כרטיסים.

4 hours ago, חןחן said:

האדריכלים הסבירו שהסיבה לחור במזרחי היא שהשטח של האצטדיון לא הורחב החוצה או לעומק, וכל האזור התפעולי נמצא מתחת ל-7/8. כלומר כל מה שצריך להיכנס למגרש מבחינת ציוד וכו' קורה משם, בניגוד לסמי שבו הכל נמצא מתחת לגובה הדשא. אין לזה קשר ליציאות חירום. הם אמרו שהתכנון הוא לשים שם איזה כיסוי, נגיד שלט עם הספונסר של האצטדיון"

תשובה מטומטמת כל כך של האדריכל, שזה אגב מקצוע שפעם היה לי מלא כבוד אליו אבל אדרכלים זה הסחורים הכי חסרי בושה שקיימים בלי שום אינטרגטי 

זה בערך כמו שרופא מיילד יגיד לבעל בחדר לידה "אתה רואה את הפתיחת כוס של אישתך, ככה זה יישאר לנצח". 

בעניין תאורה כבר שאלתי את שמש לפני כמה ימים שפרוסמו תמונות ראשונות אם זה כיוון תאורה סופי

כי הפיזור תאורה במגרש גרוע ולא אחיד (אולי הגיזום שלא היה מושלם אתמול קצת העצים את זה)

זה יכול להיות כיוון לא נכון, אבל לדעתי זה פשוט שהגופי תאורה לא ברמה מספיק גבוהה ומזייפים, לא מפתיע כי כל התמונות מראות שחסכו בכל בורג באיצטדיון הזה ... מקווה שמישהו בודק את זה.

ולגבי הזווית צילום, הבעיה לא הגובה אלא המרחק, את רוב העמדות שידור בונים גבוה אבל מקרבים אותם יותר למגרש

בבלומפילד, שוב מטעמי חסכון על תמיכה ברזלים וקונסטרוקציה, העמדה שידור היא העמדה שבקו ישר הכי רחוקה מהמגרש.

הפתרון זה לשים את הצלם מעל הבוקסים מתחת ליציע עיתונאים. 

21 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

14 אלף כולל או לא כולל נתניה? 

לא כולל.

ובלי קשר, למי שמפעיל את הפייסבוק של הארגון - אחרי פסיק צריך לבוא רווח! יש לי הפרעות.

11 דקות לפני, דקסטר said:

ובלי קשר, למי שמפעיל את הפייסבוק של הארגון - אחרי פסיק צריך לבוא רווח! יש לי הפרעות.

בעברית קוראים לזה OCD.

ומסכים איתך, גם אותי זה מטריף.

אותו כנל כשעושים רווח לפני סימני פיסוק, יכול לגרום לי להתאבד.

4 hours ago, חןחן said:

אין לי אפילו מה לענות לביזיון הזה

אני לא רחוק מהמגרש, חבר ילדות נתנייתי קנה לי כרטיס, אז למה לא.

הספקתי רק ליטר בירה, אבל זה אומר שצריך להשתין. צפו לחוו"ד על השירותים ב-11 החדש.

1 דקה לפני, duduha said:

צופים בטלוויזיה אולי יהיו 20 אלף

נכון שאין להם הרבה קהל אבל זה משחק הבכורה שלהם באצטדיון.
אתה קצת ממעיט באפקט של זה.
נחכה להמשך הערב למספרים המדויקים

איחלתי להם להישאר בליגה, הם שתקו, כנראה הניחו שאובד נתניה כי צהוב אבל בלי סימני מזהים שלנו.

לכמה שצעקו עם תופים בכניסה ל-5 "כולם ביחד!" עניתי "ניסנוב! ניסנוב!".

2 דקות לפני, קייפטאון said:

נכון שאין להם הרבה קהל אבל זה משחק הבכורה שלהם באצטדיון.
אתה קצת ממעיט באפקט של זה.
נחכה להמשך הערב למספרים המדויקים

אם לא היה ברור, אז צחקתי.