Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

2 hours ago, שמש צהובה said:

יש את המצלמות בקומה 6 של עמדת השידור בשער 1 ויש את המצלמות הנגדיות שמצלמות לכיוון מערב (מי יצלם ספסל שחקנים).

לא. אין מאחוריהם מושבים. יש מעבר וקיר.

אבל זה כאילו מי שיושב ליד הם יסתירו לו

2 hours ago, חןחן said:

גם אם בלומפילד היה אתר בניה הוא עדיף מנתניה. נתניה זה אצטדיון בלי חיבור, תרתי משמע

מבין אותך

את אוהדת בפורום אוהדים

אבל מי שלקח החלטה היה צריך לחשוב על התמונה הגדולה ולא על זה שחן תעמוד בפקק עוד 3-4 משחקים

הרעיון שפרויקט הבניה ייעשה חלקית ויכלול פשרות, עבודה בלו"ז מלחיץ, אולי אפילו במחיר בטיחותי מסוים, וחוסר מרווח לכפר על טעויות (תכנונית וביצועית) הוא כשל לוגי.

אז במקום להיכנס מחזור 4 היינו נכנסים מחזור 12

נוסעים עוד 4 פעמים לנתניה (וזה בתנאי שיאשרו 29,000 ולא 14,000) כשבזמן הזה ההנהלה היתה מקיימת יח"צ כמו שצריך כולל סיור מנויים, התארגנות על תפאורה והכנה בראש שקט.

היו מריצים את האצטדיון באיזה גביע טוטו נשים או אפילו משחק היסטורי של כוכבי העיר ומזמינים מועדון בעל שם מחו"ל.

במקביל היו מסיימים את החיפוי/גג/ספסלים/צובעים את הדובונים בגומי גם/וואטאבר ומגיעים כשהתהליך הגיע לקיצו.

זו לא תלונה או שיפוט.

נטו תחושה אישית שלי כאוהד.

*גילוי נאות אני גר ליד נתניה

*גילוי נאות2 בעבר הייתי מנוי גם ממטולה בקיצור 4 נסיעות לא היו הורגות אף אחד

2 minutes ago, ששון הצהוב said:

מבין אותך

את אוהדת בפורום אוהדים

אבל מי שלקח החלטה היה צריך לחשוב על התמונה הגדולה ולא על זה שחן תעמוד בפקק עוד 3-4 משחקים

הרעיון שפרויקט הבניה ייעשה חלקית ויכלול פשרות, עבודה בלו"ז מלחיץ, אולי אפילו במחיר בטיחותי מסוים, וחוסר מרווח לכפר על טעויות (תכנונית וביצועית) הוא כשל לוגי.

נוסעים עוד 4 פעמים לנתניה (וזה בתנאי שיאשרו 29,000 ולא 14,000) כשבזמן הזה ההנהלה היתה מקיימת יח"צ כמו שצריך כולל סיור מנויים, התארגנות על תפאורה והכנה בראש שקט.

היו מריצים את האצטדיון באיזה גביע טוטו נשים או אפילו משחק היסטורי של כוכבי העיר ומזמינים מועדון בעל שם מחו"ל.

במקביל היו מסיימים את החיפוי/גג/ספסלים/צובעים את הדובונים בגומי גם/וואטאבר ומגיעים כשהתהליך הגיע לקיצו.

זו לא תלונה או שיפוט.

מצדי היה שנעבור לאיצטדיון רמת גן רק לא לנסוע יותר לנתניה 

5 minutes ago, ששון הצהוב said:

מבין אותך

את אוהדת בפורום אוהדים

זו לא תלונה או שיפוט.

ששון הכשל הכי גדול וחמור בעולם נמצא באצטדיון נתניה - אין לשם תחבורה ציבורית 

עדיף בלומפילד "חלקי" (למרות שלא מסכימה עם זה אבל מקבלת את דעתך), מאשר אצטדיון קבוע ללא תחבורה ציבורית. הלוואי שיכולתי לא להוציא את האוטו ולבוא בתחב"צ

ובוא נדבר על אנשים שאין להם רכב שזה המון בני נוער ואפילו תושבי תל אביב שכמעט התאבדו במהלך חיפושי חניה ולכן ויתרו על רכב 

°גילוי נאות - אני שונאת אצטדיונים ללא יציעים מאחורי השערים 

2 hours ago, חןחן said:

עוד עוד עוד משמש

שמעו שמעו מה מתנגן שם

אם להיות אמיתי, הגירסא הזאת של השיר כל כך מכוערת ולא מרגשת שזה לא להאמין, אם היו שמים את הגרסא של 95/96 זה היה עושה לי צמרמורות

7 hours ago, שמש צהובה said:

עבר סימון הלילה, אפשר כבר לשחק.

First.thumb.jpg.78b2e223c305be96a1118c7a0caf5a4f.jpg

Second.thumb.jpg.d0a12f164c2fdbd91d14e774d98814a7.jpg

@שמש צהובה מה קורה עם החורים האלה ב-7-8 עליון שורה שנייה (מסומן בתמונות)?

אמורים להיות שם כסאות...

1 minute ago, מכביסט לעד said:

מה הדליק אותך דווקא עכשיו :/?

חחחח גדול!

דווקא כאן השאלה שצריכה להישאל היא ״מה לא הדליק אותך דווקא עכשיו?״

והתשובה היא חוסר המעוף וחוסר המקוריות, וסתם להיכנס בפעם הראשונה לבלומפילד אחרי שנים ולשמוע את השיר המקורי היה מצמרר =)

7 minutes ago, DeDo said:

אם להיות אמיתי, הגירסא הזאת של השיר כל כך מכוערת ולא מרגשת שזה לא להאמין, אם היו שמים את הגרסא של 95/96 זה היה עושה לי צמרמורות

כל מילה.

3 hours ago, שמש צהובה said:

בין 327 ל-328 וכנ"ל בעליון בין 427 ל-428 וגם בשער 7 בין 322 ל-323 ו422 ל-423 מתוכננת להיבנות הפרדה.

זה מה שנאמר לי אישית על ידי מי שאחראי על התקנת הכסאות כשהוא נשאל על ההפרדה הזו שהם השאירו.

התכנון הוא מחיצה שתמנע לגמרי מעבר בין האיזורים. איך, מתי, כמה, גובה, לא יודע. כשאדע עוד-אעדכן. 

אני ממשיך בקו של רק מה שאני יודע אני עונה ומפרסם, לא רוצה לרשום דברים לא בטוחים או שלא ראיתי בעיניים.

תודה רבה על המידע! מעריך את זה שאתה משתף, וגם את זה שאתה לא אומר דברים שאתה לא בטוח בהם. 

הנושא של ההפרדה מעניין גם אותי ואני מניח שעוד הרבה אחרים, אז באמת נשמח לעוד מידע כשתקבל אותו...

20 minutes ago, DeDo said:

חחחח גדול!

דווקא כאן השאלה שצריכה להישאל היא ״מה לא הדליק אותך דווקא עכשיו?״

והתשובה היא חוסר המעוף וחוסר המקוריות, וסתם להיכנס בפעם הראשונה לבלומפילד אחרי שנים ולשמוע את השיר המקורי היה מצמרר =)

תשובה מאכזבת