Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

1 hour ago, אורי בלוקים said:

אני יושב ליד המעקות/זכוכית הזאת

אתה מוזמן אליי לשיעורים פרטיים בעידוד ילד.  אתה חושב שזה שמישהו מנוי ב13 ואתה ב11 עושה אןתך לאןהד גדןל ואותו לא?

איפה ראית שרשמתי שאתה לא מעודד טוב? בשער 13 היו לא מעט אוהדים (בעיקר צמוד ל11) שעודדו יפה. אבל שער 13 ברובו לא מעודד וחוץ מזה שההודעה שלי הייתה צינית כי זה לא מה שבאמת יעזור לעודד, אבל בחרתם לקחתם אותה ברצינות...

אגב אני לא יושב בשער 11. תתפלא, אבל גם אני לא בגיל של להשתגע 90 דקות אש אני עומד ב8 עליון.

1 hour ago, הנדון said:

תגובה מגעילה מתי אנשים יבינו שלא כולם מעודדים תשעים דקות ושבכל העולם יש את היציעים היקרים יותר לאלו שפחות מעודדים ורוצים לשבת. יש בשער 13 אוהדים ותיקים ויוצאי 11 שכבר לא מעודדים כמו פעם ומשלמים את המחיר הכי יקר באצטדיון.

כמו שרשמתי ההודעה הייתה צינית.

בכל מקרה אני מגיב לך כי יש בארץ מנהג לחשוב שמגיל 30 + זה כבר לא מגניב וטוב לעודד והעידוד זה רק לצעירים. אז זהו שלא. בכל אירופה גם בגילאי 40 + אנשים מעודדים יפה מאוד.

אז לא ביקשתי מאף אחד לעודד 90 דקות, אבל לא יקרה כלום עם עוד יציעים יעודדו ולא רק 11 ו7,8. אוהדים באירופה מעודדים בכל הגילאים ועושים את מה שבשבילו הם באים למגרש - לעודד. ורק בארץ מגיל 30 פותחים יציע עיתונות.

אבל לא משנה לא נהרוס את הנושא הכי חשוב בפורום.

3 minutes ago, מכביסט לעד said:

כמו שרשמתי ההודעה הייתה צינית.

בכל מקרה אני מגיב לך כי יש בארץ מנהג לחשוב שמגיל 30 + זה כבר לא מגניב וטוב לעודד והעידוד זה רק לצעירים. אז זהו שלא. בכל אירופה גם בגילאי 40 + אנשים מעודדים יפה מאוד.

אז לא ביקשתי מאף אחד לעודד 90 דקות, אבל לא יקרה כלום עם עוד יציעים יעודדו ולא רק 11 ו7,8. אוהדים באירופה מעודדים בכל הגילאים ועושים את מה שבשבילו הם באים למגרש - לעודד. ורק בארץ מגיל 30 פותחים יציע עיתונות.

אבל לא משנה לא נהרוס את הנושא הכי חשוב בפורום.

אחזור על זה שוב. אתה חי בסרט שב7-8 שבהם אוהד גדול כמוך מנוי ,מעודדים יותר מ13

מי אתה בכלל שתגיד לאנשים טוב שיש לידכם זכוכית ככה תעודדו....? 

1 minute ago, אורי בלוקים said:

אחזור על זה שוב. אתה חי בסרט שב7-8 שבהם אוהד גדול כמוך מנוי ,מעודדים יותר מ13

מי אתה בכלל שתגיד לאנשים טוב שיש לידכם זכוכית ככה תעודדו....? 

בוא לא נהיה תמימים, שער 13 בשנה האחרונה בבלומפילד היה מביש, אני זוכר שהייתי מקלל שם את כל היציע שלא מעודדים וזה המשיך ביתר שאת במערבי בנתניה. אני מאוד מקווה שבלומפילד החדש ידביק את השער הזה המחדש. כמובן שאין שום קשר לזכוכית זה לא ישנה כלום אצל אנשים גם אם הם יעמדו כל המשחק.

חבר'ה

שער 7, שער 13, שער 11... אנחנו לא באמת בתחרות...

מזכיר לי את המאבקים בין הרובאית למסייעת בגדוד :) לפעמים שוכחים שיוצאים למלחמה ביחד!

חוזרים לאיצטדיון הכי מרגש בארץ..

יאללה שיגיע כבר!!!!

נרים אותו באוויר ונעשה אותו האצטדיון שהכי כיף להיות בו ועם האווירה הכי טובה בארץ! 

8 minutes ago, liron1006 said:

@שמש צהובה יש מצב שוואלה גנבו לך את התמונות? שים watermark על התמונות שלך, מרגיז שלוקחים לך תמונות שעמלת עליהן.

למשל תמונה 11 ו 13 ממה שזכור לי.

https://sports.walla.co.il/item/3252992

לא, כתוב מתחת את שם הצלם, הם לא ירצו להסתבך עם זכויות יוצרים