Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

7 hours ago, המכביסט מהצפון said:

שיט, סימנתי רק את הזכוכיות בחלק העליון בשער 13.

אז אני לא הולך לסמן שוב, אבל אם תסתכלו למטה בכניסות לתא הכסף, אז כמו בשער 7-8, גם למי שישב שם (שורות 3-4-5) בסמוך לזכוכית יש מצב שיהיה בבעיה.

זה מראה גם לשער 2 וכך הלאה.

אם אני יושב בשורה 7 זה סבבה? גוש 301 וכיסא 42

מטורף, סיימו כבר רבע מהדשא והתחילו רק בערב ונראה שהתמונה היא עוד משעות הלילה, קצב ממש מהיר.

אגב לדעתי זה שרואים את פסי החיתוך זה רק מסיבה אחת, בגלל החול שהצטבר על הדשא מהחיתוך והאריזה נוצרו תבניות של חול על המשטח וכל פס עם תבנית משלו, כשינקו וישטפו את כל החול ויהיה דשא אחיד זה יראה כמו שטיח אחד גדול של דשא, הם מרכיבים אותו כלכך צמוד עם המכונה הזאת שאין אופציה אחרת, ברגע שהעין שלנו תסיים לזהות את תבניות החול הדשא יראה מטורף.

שמש תודה יא אלוף.

26 minutes ago, liron1006 said:

שמש תביא לי חתימה! סלב! מגיע לך כל רגע תהילה שאתה מקבל והרבה יותר.

חייב לקבל גביע הוקרה במשחק הפתיחה שלנו.

תודה על הפרגונים :wubyellow3:

10 minutes ago, ebibo said:

מטורף, סיימו כבר רבע מהדשא והתחילו רק בערב ונראה שהתמונה היא עוד משעות הלילה, קצב ממש מהיר.

אגב לדעתי זה שרואים את פסי החיתוך זה רק מסיבה אחת, בגלל החול שהצטבר על הדשא מהחיתוך והאריזה נוצרו תבניות של חול על המשטח וכל פס עם תבנית משלו, כשינקו וישטפו את כל החול ויהיה דשא אחיד זה יראה כמו שטיח אחד גדול של דשא, הם מרכיבים אותו כלכך צמוד עם המכונה הזאת שאין אופציה אחרת, ברגע שהעין שלנו תסיים לזהות את תבניות החול הדשא יראה מטורף.

שמש תודה יא אלוף.

כן, הם עובדים בקצב מעולה ממש.

לגבי הלכלוך, זה בגלל שהחול נופל על הדשא בזמן הגלגול. הם הגיעו מצויידים עם מפוחים גדולים שאיתם הם מעיפים את החולות. כשיסיימו ויפעילו את הממטרות, הדשא יקבל את הברק שלו וזה ייראה טוב ממש.

5 minutes ago, מכביסט מלידה said:

אם רק האוסטרלים האלה היו בונים איצטדיון

אני מסתכל עליהם אתמול מהרגע שהם התחילו, צוות של 15 אנשים, כל אחד יודע בדיוק את המקום שלו ואת התפקיד שלו, עובדים כמו רובוטים בלי להתלונן, וואלה זה היה מרשים להסתכל עליהם.

13 minutes ago, Krishi said:

וואלה הייתי בטוח ישימו את הפסים לרוחב המגרש ולא לאורך וככה יהיו צבעים שונים בין הפסים כמו שיש במגרשי כדורגל. 

הפסים שאתה מדבר עליהם נוצרים בגלל הכיוון של כיסוח הדשא, אין קשר לאיך שמניחים את הרצועות עכשיו.

35 minutes ago, שמש צהובה said:

תודה על הפרגונים :wubyellow3:

כן, הם עובדים בקצב מעולה ממש.

לגבי הלכלוך, זה בגלל שהחול נופל על הדשא בזמן הגלגול. הם הגיעו מצויידים עם מפוחים גדולים שאיתם הם מעיפים את החולות. כשיסיימו ויפעילו את הממטרות, הדשא יקבל את הברק שלו וזה ייראה טוב ממש.

אני מסתכל עליהם אתמול מהרגע שהם התחילו, צוות של 15 אנשים, כל אחד יודע בדיוק את המקום שלו ואת התפקיד שלו, עובדים כמו רובוטים בלי להתלונן, וואלה זה היה מרשים להסתכל עליהם.

יעבדו גם בשעות היום או רק בלילות? 

9 hours ago, שמש צהובה said:

אגב זה דשא היברידי: החלק התחתון זה רצועות מוכנות שתי וערב של דשא סינטטי, כן סינטטי, מעליו שכבות חול שעליהם נמצא הדשא האמיתי.

בתמונה רואים קובייה של דשא הפוכה, הדשא שקרוב למצלמה הוא סינטטי

jz1mO1t.jpg

יפה

לפי ויקיפדיה זו הסיבה לכך שמשתמשים בדשא היברידי:

The synthetic fibres incorporated into the rootzone make the grass stronger and more resistant to damage

שיעשו כזה גם בנתניה, הדשא שם לא נראה טוב אפילו אחרי שזרועים

1 hour ago, רן יעקובי said:

אם אני יושב בשורה 7 זה סבבה? גוש 301 וכיסא 42

אין לי שמץ. אני לא נכנס בידיוק לגוש/שורה/כיסא. הכל מתבסס כאן על תמונות של שמש ומה שפורסם בתקשורת. 

ממליץ לך להכנס לסקיצה של היציע באתר של לאן ושם לקבל מושג טוב יותר, אחרי השוואה עם התמונות שהעלתי כאן. 

14 minutes ago, גולם said:

יעבדו גם בשעות היום או רק בלילות? 

מה שאמר לי אתמול מי שמנהל את העבודה של השתילה, לא עובדים ביום בכלל בדשא. ימשיכו היום באותה שעה שהתחילו אתמול, סביבות 17:30

6 minutes ago, שמש צהובה said:

מה שאמר לי אתמול מי שמנהל את העבודה של השתילה, לא עובדים ביום בכלל בדשא. ימשיכו היום באותה שעה שהתחילו אתמול, סביבות 17:30

זה הג׳ט לג של האוסטרלים כאילו?

5 minutes ago, אורי בלוקים said:

שמש

יש עדכון לגבי ההפרדה בין הפלטינום ל13/2?

מעקה או זכוכית?

איפה שסימנתי בצהוב יש זכוכית.

איפה יש כחול, אין.

0Aftt6J.jpg

16 minutes ago, המכביסט מהצפון said:

אין לי שמץ. אני לא נכנס בידיוק לגוש/שורה/כיסא. הכל מתבסס כאן על תמונות של שמש ומה שפורסם בתקשורת. 

ממליץ לך להכנס לסקיצה של היציע באתר של לאן ושם לקבל מושג טוב יותר, אחרי השוואה עם התמונות שהעלתי כאן. 

שלח בבקשה קישור לסקיצה 

50 minutes ago, חןחן said:

יפה

לפי ויקיפדיה זו הסיבה לכך שמשתמשים בדשא היברידי:

שיעשו כזה גם בנתניה, הדשא שם לא נראה טוב אפילו אחרי שזרועים

ממש כואב לי שישחקו על  הדשא הזה ויהרסו אותו.

בא לי שישחקו שם יחפים

אם כולם לחוצים מהפרדות הזכוכית אז בא לי גם :)

יש הפרדה בין תאי הכסף ליציעים התחתונים ב7/8 (כלומר בין 326 ו324 לתאי הכסף שמתחתיהם)? משהו שאמור להגביל את יושבי השורות הראשונות ביציעים האלה?

42 minutes ago, שמש צהובה said:

איפה שסימנתי בצהוב יש זכוכית.

איפה יש כחול, אין.

0Aftt6J.jpg

תודה מלך

אם אני מבין נכון בין שורות 23 ל35 ככה אין זכוכית בהפרדה לפלטינום 

7 minutes ago, הילד בן 30 said:

אם כולם לחוצים מהפרדות הזכוכית אז בא לי גם :)

יש הפרדה בין תאי הכסף ליציעים התחתונים ב7/8 (כלומר בין 326 ו324 לתאי הכסף שמתחתיהם)? משהו שאמור להגביל את יושבי השורות הראשונות ביציעים האלה?

יש הפרדה כרגע רק של מעקה מתכת. דומה לגובה של החומה שהייתה שם בעבר. לא אמור להסתיר גם אם ישימו זכוכית (מדובר על שורה 7, הראשונה שאחרי תאי הכסף)