Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

7 hours ago, Adi07 said:

אם אני עומד בשורה האחרונה ב-8 תחתון, אני מסתיר לשורה של הנכים שמאחוריי? שמש/דאבל מישהו יכול להביא תמונה שאפשר לראות בה את המרחק בין השורות והגובה של המעקה? תודה.

photo_2019-08-12_18-48-11.jpg

photo_2019-08-12_18-48-19.jpg

Just now, רן יעקובי said:

מה יש לכם? תרגעו כבר.

באמת..

פורום פתוח כל אחד כותב מה שנראה לו ואיך הוא רואה את הדברים וכל אחד בוחר אם להאמין או לא להאמין.

אז מה אם הוא טועה מידי פעם. עזר ללא מעט אנשים (ואולי גם הטעה לא מעט) בכל אופן זה הרבה יותר טוב מעשרות המשתמשים שמטרילים פה באופן קבוע

שחררו

5 minutes ago, Double said:

חחח יצור מהתחת, בוא נספר לכולם שלפני שבוע הלשנת עליי לצלם של ONE שלקחתי מהאתר שלהם תמונות, ואז הוא איים עליי בתביעה

זה שקר, אני לא מכיר ו/או בקשר עם אף צלם בוואן. אבל סבבה. 

סגרנו את הנושא, נתראה בבלומפילד נדבר שם.

3 hours ago, Double said:

67777777.png

בקיצור, נחזור לעינייננו, הזווית שלי, איפה שהמושב שלי, רואים משם סבבה? ואם אני מסתכל לכיוון שער 11 כאילו להתקפה לכיוון שער 11 יהיה משהו שיסתיר לי?

מכוון למי שראה בזמן השיפוצים או משהו, המקום הקודם שלי היה באמצע ממש סתם נדפקתי.

1 minute ago, Sawyerdroid said:

הוא לא עושה בכוונה אחי. אין מה להתעצבן. אם אתה רואה שהוא טועה אז תתקן. וכנל לגבי אחרים שתמיד יכולים לתקן. באמת שיש פה חראות שמלכלכים על השחקנים הצוות וההנהלה ויותר גרועים אפילו מהכתבים הכי מזדיינים.

דאבל הוא באמת אחד הנכסים בפורום גם אם הוא לא תמיד יודע הכל.

4 minutes ago, Sawyerdroid said:

עזוב לא רוצה להביא תצלומים וגם לא רציתי לפתוח את זה עד עכשיו, מעצבן שאתה נתפס עליי כל פעם. שחרר לא עושה נזק למכבי, רק מנסה לעזור למי שיש בעיה.

לא זה לא סבבה. כי אנשים מקשיבים לדברים שיש לו להגיד

ואז אני מקבל טלפון מחבר סוייר בבקשה תעזור לי יש לי מקום מול המעקה אתה חייב לעזור לי מול מכבי לקבל מקומות מההקצעה. 

אבל אין כזאת!! 

איך אתם חושבים ירגישו אוהדים שיבקשו ממכבי מקום אחר ויגידו להם שאין להם יהיו בטוחים משקרים להם כי דאבל אמר. 

פשוט ילד חסר אחריות עם המון זמן פנוי. משתמש בו כדי לשרוף שעות ביום על לצייר לאנשים איפה הם יושבים ביציע כמו מסכן ואז עף על עצמו שהוא כוכב לרגע בפורום ופשוט פעם אולי עשירית בחודש האחרון ממציא מידע מהראש. סתם. לא מבוסס על כלום. כי נשמע לו הגיוני/כי לא מסתדר לו אחרת. וזהו. 

כשהוא נחשף הוא אומר שהוא טעה סורי זה מה יש. לא אכפת לו, אין לקיחת אחריות אין מחשבה. הוא כותב. על הזין שלו. 

7 minutes ago, Sawyerdroid said:

לא זה לא סבבה. כי אנשים מקשיבים לדברים שיש לו להגיד

ואז אני מקבל טלפון מחבר סוייר בבקשה תעזור לי יש לי מקום מול המעקה אתה חייב לעזור לי מול מכבי לקבל מקומות מההקצעה. 

אבל אין כזאת!! 

איך אתם חושבים ירגישו אוהדים שיבקשו ממכבי מקום אחר ויגידו להם שאין להם יהיו בטוחים משקרים להם כי דאבל אמר. 

פשוט ילד חסר אחריות עם המון זמן פנוי. משתמש בו כדי לשרוף שעות ביום על לצייר לאנשים איפה הם יושבים ביציע כמו מסכן ואז עף על עצמו שהוא כוכב לרגע בפורום ופשוט פעם אולי עשירית בחודש האחרון ממציא מידע מהראש. סתם. לא מבוסס על כלום. כי נשמע לו הגיוני/כי לא מסתדר לו אחרת. וזהו. 

כשהוא נחשף הוא אומר שהוא טעה סורי זה מה יש. לא אכפת לו, אין לקיחת אחריות אין מחשבה. הוא כותב. על הזין שלו. 

א. חבר שלך לא צריך להבהל מכל הודעה בפורום

ב. אולי זה לא קשה לצייר מקומות אבל הוא עושה פה עבודה בחינם. עזר לעשרות אוהדים בבחירת מקום בבלומפילד עם כל הבלאגן שהיה.

ג. מסכים לגמרי שלא צריך להגיד בביטחון דברים שלא בטוחים בהם. להוסיף 'לדעתי' או להסתייג לא עולה כסף ויכול באמת לגרום לפחות לחץ.

לא מבין את הנפילה על דאבל, עזר להמון אנשים בזמן האחרון והשקיע בהם מזמנו, גם אם לא כל המספרים שנתן מדוייקים לגמרי הוא עדיין נתן לנו טיפה של מושג לגבי מה שקורה עם המנויים.

אורי אני מצטרף איתך חצי חצי אם עוברים את סודובה