Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

מחנה הפסימיים לא הפסיד, זה שמוסרים 3/4 אצטדיון שאפשר לשחק בו לא אומר שהאצטדיון מוכן. אני חושב שאפשר להתפשר על תיקו.

רק מפסידים מבקשים להתפשר על תיקו. רק אומרת

דרבי חוץ יהיה מטורף

11 כולו צהוב, הפועל בקושי ממלאים את 7-5-2

וכל 13 + 8 עליון יהיה אולטרס פרטיזן

אין יותר כיף מאולטראס פרטיזן.

הייתי שם בדרבי פואד וזה אחד המשחקים שלא אשכח בחיים.

ברמה שאני שוקל מעכשיו ללכת קבוע בדרבי חוץ לשבת עם האולטראס של פרטיזן. הפרצוף של אוהדי הפועל ברגע שכולם מתחילים לנוע לכיוון 11 פשוט רגע קסום שלא ישכח לעולם.

מחנה הפסימיים לא הפסיד, זה שמוסרים 3/4 אצטדיון שאפשר לשחק בו לא אומר שהאצטדיון מוכן. אני חושב שאפשר להתפשר על תיקו.

מה?????? הפסדתם ביג טיים. החל מאלה שאמרו אוקטובר (שם בצד את האומרים מחזור 4), דרך ינואר, עד עונה הבאה.

מה 3/4?? בגלל החיפוי? נו, באמת. תאכל ת׳כובע בשקט.

צריך להתחיל לעשות פה שיימינג לפסימיים.

מה?????? הפסדתם ביג טיים. החל מאלה שאמרו אוקטובר (שם בצד את האומרים מחזור 4), דרך ינואר, עד עונה הבאה.

הוא צודק בתכלס

האיצטדיון לא מוכן כרגע ואם היו מחליטים לסיים את הציפוי כנראה שלא היינו פותחים בבלומפילד

נ.ב אני מהאופטימים

הוא צודק בתכלס

האיצטדיון לא מוכן כרגע ואם היו מחליטים לסיים את הציפוי כנראה שלא היינו פותחים בבלומפילד

נ.ב אני מהאופטימים

מה זה קשור? היו מחליטים או לא היו מחליטים, ואם היו מחליטים מראש שאין בכלל חיפוי? האיצטדיון מוכן למשחק בצורה מושלמת, האיצטדיון יפתח בזמן. חיפוי זה רק קוסמטיקה. זה לא שאין דשא/מושבים/שערים. אפילו בלי מסכים הייתי מוכן לחיות.

ביג טיים? ממש לא

זה תיקו עם יתרון לנו כי האצטדיון לא מוכן, אם האצטדיון נפתח אבל עם 14 אלף צופים זה אומר שהוא מוכן? זה לא אומר שהוא מוכן.

זה נכנס פה לתחום האפור

אני מראש אמרתי שהוא יהיה מוכן אולי לקראת מחזור רביעי אבל יש סיכוי שהם יפתחו אותו בלי לסיים את החיפוי החיצוני כי זה רק עניין קוסמטי. אני ניצחתי את כולם.

ביג טיים? ממש לא

זה תיקו עם יתרון לנו כי האצטדיון לא מוכן, אם האצטדיון נפתח אבל עם 14 אלף צופים זה אומר שהוא מוכן? זה לא אומר שהוא מוכן.

זה נכנס פה לתחום האפור

שורה תחתונה אפשר לשחק, אם יאפשרו רק 14 אלף זה משהו אחר. כרגע זה הרבה יותר מתיקו לאופטימיים.

ביג טיים? ממש לא

זה נכנס פה לתחום האפור

מסכים ש-14 אלף לא נחשב למוכן. עדיין לא פורסם רשמית שכך יהיה, בכל מקרה גם מחזור 2 (או כמו שכתבתי שמוכן לחיות עד הרביעי), לפתיחה מלאה, זה נחשב בזמן.

מוזמן לדפדף אחורה ולראות אצ ההערכות של אנשים פה.

מסכים ש-14 אלף לא נחשב למוכן. עדיין לא פורסם רשמית שכך יהיה, בכל מקרה גם מחזור 2 (או כמו שכתבתי שמוכן לחיות עד הרביעי), לפתיחה מלאה, זה נחשב בזמן.

מוזמן לדפדף אחורה ולראות אצ ההערכות של אנשים פה.

יש הבדל בין אישור לשחק כשחצי אצטדיון בלי חיפוי חיצוני לבין מוכן בזמן

אני פשוט לא האמנתי (עדיין לא סגור על זה) שיפתחו את כל בלומפילד במחזור השני כשהעבודות לא הושלמו. האצטדיון עצמו לא מוכן לחלוטין אבל שוב.. על הזין, רק לחזור.

אתם זוכרים את תחושת רפיון הרוח ששררה פה לפני חודש אפריל 2017? בלומפילד נראה כמו מילות שיר של זוהר ארגוב, חרישי, אפל, בלי תקווה, בלי עתיד בלי חלום.

רק באפריל התחילו לזוז עניינים

בבוא העת יפתח פה נושא ציטוטים מהנושא הזה

אם נגד בני יהודה יהיו 29 אלף זה נוקאווט רציני לפסימים ועל הזין החיפוי. ואני ממחנה הפסימים.

אם יאשרו רק 14 או רק 20 צר לי אבל זה לא נקרא לפתוח בזמן.