Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

תגידו, למה הלוקיישן של האצטדיון של צפרירים חולון לא על הפרק?

קילומטר אחד מהרכבת

שפע חניה ועל צירי תנועה

שלא לדבר על הקרבה לקיית שלום

תגידו, למה הלוקיישן של האצטדיון של צפרירים חולון לא על הפרק?

קילומטר אחד מהרכבת

שפע חניה ועל צירי תנועה

שלא לדבר על הקרבה לקיית שלום

בחיים אין שם מספיק מקום לאצטדיון של 40 אלף פלוס מרכז מסחרי.

מחר חוזרים לשגרה, נגמר החג, החופש והבטלה

יש סיכוי שיתחילו לעבוד שם? נראה תזוזה של משהו?

כי אם יש זוכה במכרז והכל סגור מה הסיבה שלא יתחילו כבר

מחר חוזרים לשגרה, נגמר החג, החופש והבטלה

יש סיכוי שיתחילו לעבוד שם? נראה תזוזה של משהו?

כי אם יש זוכה במכרז והכל סגור מה הסיבה שלא יתחילו כבר

אתה רוצה את זה בשיר או במשפט?

הלוואי שזה יידחה כמה שיותר

לא רוצה לחזור לשחק בבלומפילד אם במילא זה יהיה זמני בלבד

משוגע, שם כליה בשביל לחזור למשחק דרבי בבלומפילד, מה שרק מעציב אותי יותר וגורם לי יותר להתגעגע לבית…

פתאום התחלתי לדמיין דרביים בבית (החדש והנוצץ) שלנו ובחוץ בבלומפילד, יהיה סופר רותח והשרמוטות ישרפו כיסאות קל

יציע עם שורות בטון כמו פעם לקהל החוץ באצטדיון החדש שלנו. פתרת ת'בעיה.

19016364.png

יציע עם שורות בטון כמו פעם לקהל החוץ באצטדיון החדש שלנו. פתרת ת'בעיה.

זה לא אפשרי, אין יציעי עמידה בארץ (לכל צופה חייב להיות מושב)

כן, חשבתי על זה, כמו בתמונה שצרפתי, רק ממוספר. שישבו על בטון. בלי גג. רחוק ככל שניתן.

אם זה היה תלוי בי, קהל שעושה בעיות- במשחק הבא מאיר עליהם מהצדדים תאורה צהובה כך שלא משנה מה ילבשו הם ייראו כמו קהל בית.

האמת שיציע עם בטון בלבד הוא לא יציע עמידה. יציע עמידה מוגדר כיציע עם מעקות להשען עליהם (ולמעשה לא היו לנו בארץ כנראה מגרשים עם כאלה מעולם).

מה שכן, המנהלת לא מאשרת יציעים של בטון בלבד כבר משנת 2000 בערך, למעט אולי חריגות פה ושם.

כן, חשבתי על זה, כמו בתמונה שצרפתי, רק ממוספר. שישבו על בטון. בלי גג. רחוק ככל שניתן.

אם זה היה תלוי בי, קהל שעושה בעיות- במשחק הבא מאיר עליהם מהצדדים תאורה צהובה כך שלא משנה מה ילבשו הם ייראו כמו קהל בית.

אם זה היה תלוי בי הייתי שם את יציע האורחים בתוך בריכת פיראנות, אבל זה לא ריאלי

כל החלק האחורי זה שטח מת שאין שם כלום.

אני יודע, בכל זאת.

רק בשביל האצטדיון עצמו, כלומר החלק של הדשא והיציעים בלבד, צריכים בערך להכפיל את ההיקף. תוסיף לזה מרכז מסחרי בגודל סביר, חנייה וכאלה, אין שם מקום.

למה יש פה כאלה שחושבים שבניית אצטדיון פרטי יהיה בטוח הצלחה כלכלית למיץ׳ ולמועדון. לי נראה שפרוייקט שייגרד את המיליארד שקל מלמטה זה לא משהו שאפשר להקל בו ראש . ואנשים שכותבים - ״תוך 5 6 שנים נחזיר את ההשקעה ...״ ביטצ פליז. זה מספרים מפלצתיים. וזה עוד כשיש אצטדיון מודרני שהולם את המידות שלנו ובמקסימום יהיה במרחק של 15ק״מ ממנו (בלומפילד).

והכי חשוב , גם אם מיטצ׳ ימצא את הקרקע ויחליט לפעול כמו בולדוזר . עדיין בישראל , ממלכת מריחת הזמן כשמדובר בבירוקטיה נדלנ״ית זה יקח לפחות 10 שנים.

תשאלו כל אוהד של קבוצה בארץ שקיבל אצטדיון חדש בשנים האחרונות כמה זמן עבר מהרגע שהוחלט על הפרוייקט עד הרגע שנערך משחק.

אני גם לא חושב שבניית מרכז מסחרי סביב האצטדיון זה עסק כל כך משתלם כלכלית(ביחס להשקעה העצומה של היזם) ז״א אין דוגמה לאחד כזה בארץ.

באידיאל , בלומפילד נבנה לפי לוחות הזמנים ואנחנו מקבלים את האצטדיון הכי מרגש בארץ. ובנוסף איכשהו הכוכבים מסתדרים ולבסוף בונים את הפרוייקט המגלומני של בית לנבחרת ברמת גן עם 50 60 אלף מקומות (מה שלוזון דיבר/חירטט עליו). אם 50 אחוז מזה יקרה אז יהיה בסדר.

מכבי צריכה להתעסק בהצלחה מקצועית על הדשא שלבסוף תניב הצלחה כלכלית דרך השבחת שחקנים.

למה יש פה כאלה שחושבים שבניית אצטדיון פרטי יהיה בטוח הצלחה כלכלית למיץ׳ ולמועדון. לי נראה שפרוייקט שייגרד את המיליארד שקל מלמטה זה לא משהו שאפשר להקל בו ראש . ואנשים שכותבים - ״תוך 5 6 שנים נחזיר את ההשקעה ...״ ביטצ פליז. זה מספרים מפלצתיים. וזה עוד כשיש אצטדיון מודרני שהולם את המידות שלנו ובמקסימום יהיה במרחק של 15ק״מ ממנו (בלומפילד).

והכי חשוב , גם אם מיטצ׳ ימצא את הקרקע ויחליט לפעול כמו בולדוזר . עדיין בישראל , ממלכת מריחת הזמן כשמדובר בבירוקטיה נדלנ״ית זה יקח לפחות 10 שנים.

תשאלו כל אוהד של קבוצה בארץ שקיבל אצטדיון חדש בשנים האחרונות כמה זמן עבר מהרגע שהוחלט על הפרוייקט עד הרגע שנערך משחק.

אני גם לא חושב שבניית מרכז מסחרי סביב האצטדיון זה עסק כל כך משתלם כלכלית(ביחס להשקעה העצומה של היזם) ז״א אין דוגמה לאחד כזה בארץ.

באידיאל , בלומפילד נבנה לפי לוחות הזמנים ואנחנו מקבלים את האצטדיון הכי מרגש בארץ. ובנוסף איכשהו הכוכבים מסתדרים ולבסוף בונים את הפרוייקט המגלומני של בית לנבחרת ברמת גן עם 50 60 אלף מקומות (מה שלוזון דיבר/חירטט עליו). אם 50 אחוז מזה יקרה אז יהיה בסדר.

מכבי צריכה להתעסק בהצלחה מקצועית על הדשא שלבסוף תניב הצלחה כלכלית דרך השבחת שחקנים.

אני לא מכיר מועדון בעולם שאצטדיון פרטי פגע בו כלכלית. זה נכס, אתה יכול להרוויח (מה שאף פעם לא מתאפשר בשכירות), יש הרבה יותר אפשרויות.

להעריך שההשקעה תחזור מעצמה תוך כמה שנים זה ריאלי גם בניכוי הוצאות שוטפות לתחזוקה, למען האמת. נניח לרגע שהפרויקט יעלה 900 מיליון שקל (ואני מעריך שההשקעה המתוכננת נמוכה מזה. סמי עופר עלה קצת פחות מחצי מיליארד אחרי ניפוח תקציבים, הימרחות, שינוי תוכניות ושימוש בחומרי גלם יקרים ולא הכרחיים כמו הכיסוי בצבע זהב) - מרכז מסחרי ברמה טובה בגוש דן מניב רווח נקי עשרות עד מאות מיליוני שקלים בשנה, רק מזה אתה מסדר הכנסה יפה. תוסיף לזה כרטיסים, אולי הופעה גדולה פעם בשנה וכד', וזה לא כזה בשמיים.

כסף מהשבחת שחקנים זה לא נדל"ן.

וקבוצת כדורגל זה לא נדל״ן.

לפי מה שזכור לי סמי עופר עלה יותר מחצי מיליארד . לא שזה משנה , עלויות הקרקע שונות מהותית היום . ואני לא חושב שההשקעה יכולה להיות נמוכה יותר. הרי אם מכבי תבנה אצטדיון פרטי הוא יהיה לפחות בגודל של 30 40 אלף מקומות. תוסיף לזה חיפוש שטח לבנייה באזורים הכי יקרים בארץ ותקבל פרוייקט שבקלות (באמת בקלות) מגרד את המיליארד שקל.

וקבוצת כדורגל זה לא נדל״ן.

לפי מה שזכור לי סמי עופר עלה יותר מחצי מיליארד . לא שזה משנה , עלויות הקרקע שונות מהותית היום . ואני לא חושב שההשקעה יכולה להיות נמוכה יותר. הרי אם מכבי תבנה אצטדיון פרטי הוא יהיה לפחות בגודל של 30 40 אלף מקומות. תוסיף לזה חיפוש שטח לבנייה באזורים הכי יקרים בארץ ותקבל פרוייקט שבקלות (באמת בקלות) מגרד את המיליארד שקל.

התכוונתי שאצטדיון זה נדל"ן..

איך הגעת לחישוב של מיליארד שקל? סמי עופר עלה בסביבות החצי מיליארד, וגם זה אחרי ניפוח עלויות ועיכובים.

כשזה יהיה כסף פרטי של מיטש זה לא יקרה כל כך בקלות.