Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

זה נחמד הלוח תוצאות

אבל אתם קולטים שמאז שסקומינה שרק אי-שם באוגוסט 15' - בתרחיש סביר נארח בבלומפילד רק בשנה הבאה?

זאת אומרת ממצב טופ שלנו בתקופת זהבי שבאזל היא ה"טים-טו-ביט"-

מנת נקודות הדירוג שלנו תימחק עד למצב שקלוז'היא ה"טים-טו-ביט"

אז דשא היברידי על הכיפאק,

אבל שנתיים ברצף שנמנעת מאיתנו העפלה לשלב בתים זו פגיעה כרונית בציר התקדמות שלנו באירופה.

תראו מי כאן, כמעט כל יום הוא מגיע, כנראה שזה חשוב לו באופן אישי. (רז אמיר בעוד 3.. 2... 1... "בסיור שערך חולדאי באיצטדיון, הוא התרשם מאוד מהעבודה המתבצעת בלה בלה בלה..."

489820IMG_20190801_WA0017.jpg

הוא נראה מרוצה, חולדאי מרוצה בסוגיית בלומפילד זה טוב ליהודים

298785530165IMG_20190801_WA0.jpg

זה רציני שיש שם כיסאות?????????????????????

מי המטומטם שחשב על זה במקום לתת זווית עד העמוד.

ולהגדיל את הכיסאות ב10.

וואו.

הזווית ב10 הגיונית, היא חייבת להיות כלפי פנימה אחרת בעצם הקיר מסתיר את שדה הראייה של מי שיהיה שם.

אבל את ה10 כסאות האלו בחלק העליון זה מיותר. היו מוציאים משם עמודים להחזיק את המסך ואז ב10 אולי רק עמוד אחד מרכזי.

בכללי, הפמפום הבלתי פוסק והעמידה על כך שבלומפילד יפתח בזמן גם 23 יום לפני המועד הרשמי מעודד אותי מאוד.

זה לא מבטיח שלא יהיו בעיות, שלא יהיו עיכובים ושהמשטרה לא תמציא המצאות אבל הזה ממש מעודד שאכן עד עכשיו יש תוכניות שעומדת בזמנים ואמורה לגרום לכך שידחקו בבלומפילד כדורגל עוד החודש (אנחנו כבר באוגוסט!)

מאמין שעוד שבועיים כבר נדע הכל. כמעט הכל יהיה אמור להיות גמור וידאר הדשא ופינישים אחרונים.

ולהגדיל את הכיסאות ב10.

וואו.

אני חושב שהם חשבו על זה, כנראה הפילבוקס שהקשת מונחת עליו מונע זאת

ולהגדיל את הכיסאות ב10.

וואו.

לא כזה נורא. בסוף כמות האוהדים שתכנס זה מספר הכסאות. אם העמוד צריך גם ככה להיות שם ומצאו דרך להתקין עוד כמה כסאות כדי להכניס עוד כמה עשרות אוהדים ליציע זה מצויין. גם ככה שער 8 לא מסומן ואף אחד לא חשב שם אף פעם (גם אם יהיה סולד אווט יהיו כל משחק כמה אוהדים שלא יגיעו).

לגבי אותו דבר בשער 7, יכול להיות אחלה בשביל ההפרדה בין הרגלים בלי לפגוע במקומות שבאמת אפשר לשבת בהם.

שמש, אתה יודע אם בין 2 ל-1 ובין 13 ל-1 אמורה להיות זכוכית חציצה?

כרגע יש חומה בגובה חצי מטר בערך, לא ידוע לי על מחסום נוסף שיהיה. . אני אמור להיות שם ביום א', אני אבדוק את הדברים האלה.

יהיו כסאות מתחת למסך?

בהדמייה רואים שיש כסאות, הגובה של העמוד הלבן שמחזיק את זה הוא גובה של אדם פעמיים, לא בעייה.

ולהגדיל את הכיסאות ב10.

וואו.

אין כסאות בצד ימין של העמוד בקו ישר שלו.

186845rgy.png

636546fgh.png

בכללי, הפמפום הבלתי פוסק והעמידה על כך שבלומפילד יפתח בזמן גם 23 יום לפני המועד הרשמי מעודד אותי מאוד.

זה לא מבטיח שלא יהיו בעיות, שלא יהיו עיכובים ושהמשטרה לא תמציא המצאות אבל הזה ממש מעודד שאכן עד עכשיו יש תוכניות שעומדת בזמנים ואמורה לגרום לכך שידחקו בבלומפילד כדורגל עוד החודש (אנחנו כבר באוגוסט!)

מאמין שעוד שבועיים כבר נדע הכל. כמעט הכל יהיה אמור להיות גמור וידאר הדשא ופינישים אחרונים.

זה טוב שיש עיסוק תקשורתי, חולדאי יצטרך להוכיח לכולם שעמד במילה גם בשביל האגו

כרגע יש חומה בגובה חצי מטר בערך, לא ידוע לי על מחסום נוסף שיהיה. . אני אמור להיות שם ביום א', אני אבדוק את הדברים האלה.

תודה שמש

אם תוכל לשבת צמוד לחומה הזאת ב13 ולבדוק אם זה מפריע (גם עכשיו בלי הזכוכית) ואם תהיה זכוכית בכלל...

שמש אם תוכל למדוד את המרווח בין השורות של הכסאות למעבר רגלי. נגיד במחצית שאתה רוצה ללכת לקנות ארטיק וכולם יושבים אז בנתניה המרווח ממש דחוק,

אז אם תוכל למדוד עם סרגל אם בבלומפילד יותר מרווח

סתם כפרה לא באמת :D

זה ברזל שצילמתי אתמול בלילה ?

העוצמות של בלומפילד

nt5ghtnktyjl.jpeg

איזה כיף שאת הכיף היחיד בנתניה ([שמגיעים ורואים את האצטדיון פתוח למולך]למעט גג) עשו גם בבלומפילד, ככה אין סיכוי בעולם שאני יתגעגע אליו.