Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

איזה מכוערת ה"הכנה לגג" לקשת של 7-8

אגב לא ענו בעמוד הקודם - מה זה הכיסוי לגנרטורים? זה אומר שאשכרה פותחים בלי חיפוי ב2-13 ו7-8?

איזה מכוערת ה"הכנה לגג" לקשת של 7-8

אגב לא ענו בעמוד הקודם - מה זה הכיסוי לגנרטורים? זה אומר שאשכרה פותחים בלי חיפוי ב2-13 ו7-8?

אולי זה להסתיר את העמודים המכוערים למעלה, יש כבר חיפוי פנימי, את המעטפת החיצונית דוחים לתאריך לא ידוע אולי לפגרות.

חייב להגיד זה נראה לי אותו הדבר כבר שבוע

נכון, בגלל זה אני לא מעלה כלום כי באמת הכל אותו דבר.

שונמיז רשם את זה אתמול, אין לי מושג על מה מדובר ולא ראו כלום בתמונה שהוא העלה.

אני דווקא כן רואה התקדמות.

הכיסאות בשערים 7-8 למטה לאט לאט מסתדרים בפסיפס.

עד עכשיו הם סתם היו מונחים ולאט לט מתחילים לסדר ולהתקין אותם.

אין ספק שהשינוי הגדול הבא הנראה לעין יגיע עם הדשא

אז מה הם עושים אם הכל נראה אותו דבר? שיסיימו תכיסאות לפחות זה משגע לי תocd

השלמות של הכסאות, צביעת מדרגות, סימונים ושילוט. נקיונות ופינוי פסולת, מיתוג חדרים, התקנת מעברים מהירים לעיתונאים + VIP (בתמונה)

135851IMG_20190801_WA0003.jpg

שמש הכי חשוב לפני הדשא זה המסכים תבדוק איתם מתי מתקינים ואם מכניסים את המנופים פנימה

אולי פספסתי אבל למה שלא יהיה אפשר להתקין את המסכים מבחוץ פנימה?

אולי פספסתי אבל למה שלא יהיה אפשר להתקין את המסכים מבחוץ פנימה?

במעריב דיווחו שצריך להכניס את המנופים פנימה, אבל לא יודע אם זה נכון כי זה יהרוס את כל המשטח שמכינים עכשיו

“בינתיים, טרם הונח משטח הדשא ההיברידי שגודל במתחם באזור פארק דרום, ונכון לעכשיו קשה להעריך מתי יונח. הסיבה: לא ניתן להניח את הדשא עד שיפונו כל הכלים הכבדים, באמצעותם מתבצעות עבודות הגימור באתר. הגורם המעכב כרגע הוא התקנת שני מסכי הענק באצטדיון, עבודה שמצריכה הצבת מנופים ודוחה בינתיים את הנחת הדשא.”

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-819956

במעריב דיווחו שצריך להכניס את המנופים פנימה, אבל לא יודע אם זה נכון כי זה יהרוס את כל המשטח שמכינים עכשיו

“בינתיים, טרם הונח משטח הדשא ההיברידי שגודל במתחם באזור פארק דרום, ונכון לעכשיו קשה להעריך מתי יונח. הסיבה: לא ניתן להניח את הדשא עד שיפונו כל הכלים הכבדים, באמצעותם מתבצעות עבודות הגימור באתר. הגורם המעכב כרגע הוא התקנת שני מסכי הענק באצטדיון, עבודה שמצריכה הצבת מנופים ודוחה בינתיים את הנחת הדשא.”

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-819956

לא יודע אם הם צודקים מצד אחד מצד שני זה גם לא משנה, יש פה תאריך לדשא בכל מקרה מאמין שהוא נלקח בחשבון גם עם זה.

יתרה מכך, כדי להתארגן במסגרת המגבלות הקיימות ולשנות אותן, התבקשה מנהלת הליגה לשבץ משחקים פחות מושכי קהל - שלא בין חמש הגדולות - במחזורי הפתיחה. ולכן, אף שבשנים האחרונות שובצו משחקים רבים בין הגדולות במחזורים הראשונים, לרוב אף במחזור הפתיחה עצמו - הפעם המינון נמוך יותר, ולמעשה בלומפילד לא יארח משחק עם פוטנציאל של 20 אלף צופים ומעלה, עד ל-23 בספטמבר, אז תארח מכבי ת"א את מכבי חיפה. מנהלת הליגה התבקשה גם לשבץ את משחקי התל אביביות במחזורי הפתיחה בשבתות, כדי לנצל את הפעילות התחבורתית המועטת בסופי השבוע, ולהימנע מצרות.

הם מנותקים שם לגמרי, אין להם מושג.

מחזור שני 29 אלף אוהדים באים לבלומפילד לראות גול ראשון בצהוב בבלומפילד המחודש בדרך לתבוסה על האבוזין עם הקרחת וחבורת האוהדים השיכורים מהשכונה.

ראיתי עכשיו מנוף ענק מחוץ לשער 11, יכול להיות שמכניסים את המסכים היום?
וחוץ מזה למה בכלל צריך מנוף בתוך האיצטדיון? למה אי אפשר להרים את המסכים מהרחבה מחוץ ל-11 אל החלק הפנימי של היציע?

יתרה מכך, כדי להתארגן במסגרת המגבלות הקיימות ולשנות אותן, התבקשה מנהלת הליגה לשבץ משחקים פחות מושכי קהל - שלא בין חמש הגדולות - במחזורי הפתיחה. ולכן, אף שבשנים האחרונות שובצו משחקים רבים בין הגדולות במחזורים הראשונים, לרוב אף במחזור הפתיחה עצמו - הפעם המינון נמוך יותר, ולמעשה בלומפילד לא יארח משחק עם פוטנציאל של 20 אלף צופים ומעלה, עד ל-23 בספטמבר, אז תארח מכבי ת"א את מכבי חיפה. מנהלת הליגה התבקשה גם לשבץ את משחקי התל אביביות במחזורי הפתיחה בשבתות, כדי לנצל את הפעילות התחבורתית המועטת בסופי השבוע, ולהימנע מצרות.

הם מנותקים שם לגמרי, אין להם מושג.

מחזור שני 29 אלף אוהדים באים לבלומפילד לראות גול ראשון בצהוב בבלומפילד המחודש בדרך לתבוסה על האבוזין עם הקרחת וחבורת האוהדים השיכורים מהשכונה.

אם עולים לפלייאוף אז לא נוכל לארח בשבת גם ככה

מי שקונה לשער 13 או שער 2 ובונה על הגג או עיוור או תמים.

מקווה שלא יתחילו להתבכיין שתמחרו להם את זה יותר יקר ובזבזו כסף סתם.

*אם* הגגון הזה יגן על מישהו ב13/2 זה יהיה רק אם יש טפטוף או גשם ממש חלש בלי רוח, כל דבר קצת יותר רציני והוא ישטף בדיוק כמו כולם. וגם על זה לא הייתי בונה.

סתם מסקרנות, אם אני לוקח מעמוד הלבן שמחזיק את הקצה של הגג עם הכיסאות למטה הוא אפילו לא מכסה את כל 307 , אני טועה?

על הנייר אמור לכסות את כל 307, אבל ברור שאם קצת רוח יהיו כאלה שיחטפו מקלחת