Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

אם אני אוהד הפועל אני מתבאס על הכסאות, הקרם אפור הזה נראה כמו צהוב כחול.

בול מה שחשבתי עכשיו כשראיתי את התמונות של שמש מהבוקר של 7-8 ועשיתי עליהן זום

זיינו אותם

אם אני אוהד הפועל אני מתבאס על הכסאות, הקרם אפור הזה נראה כמו צהוב כחול.

רשמתי את זה כמה עמודים אחורה

זה אשכרה הכי קרוב לצהוב כחול שיכלו לבחור

עמוד 500!

‎בכירי מנהלת ליגת העל וההתאחדות לכדורגל סיירו בבלומפילד.

‎יו״ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, יחד עם מ"מ יו"ר ההתאחדות דודי גיל, מנכ״ל ההתאחדות רתם קמר, הסמנכ״ל אבי לוי וראש אגף לוגיסטיקה משה עגייב, סיירו הערב באצטדיון בלומפילד וזכו להסברים מצד מנכ״ל עיריית תל אביב מנחם לייבה על שלבי הסיום לקראת פתיחתו הצפויה של האיצטדיון.

‎ארז כלפון, יו"ר המנהלת: ״הגענו לכאן היום בכדי לבחון מקרוב את קצב התקדמות העבודות. חשוב לנו מאוד שהאיצטדיון ייפתח בזמן על מנת שמועדונים הנערכים למכירת המינויים יוכלו לעמוד בהתחיבויות לקהל האוהדים הגדול שלהם ולפתור את מצוקת האיצטדיונים של הקבוצות התל-אביביות. מנכ"ל העירייה מר מנחם לייבה שב ואישר את התחייבות העירייה כי העבודה על האיצטדיון תסתיים בזמן לפתיחת העונה ב-24 לאוגוסט והבעתי בפניו את שביעות רצוני מהתחייבות זאת. זה המקום להודות לעירייה על העבודה המאומצת, מסביב לשעון, שאת תוצאותיה ניתן בהחלט לראות כבר כעת בשטח. אין ספק שאיצטדיון בלומפילד המחודש המרשים בעיצובו יהווה אטרקציה לכל אוהדי הכדורגל במדינת ישראל ואני בטוח שמשפחות רבות יגיעו למשחקים ויהנו מחווית צפיה בעונה הבאה".

‎מ״מ יו״ר ההתאחדות, דודי גיל: "בלומפילד החדש יצטרף לרשימת אצטדיונים מובילה בכדורגל הישראלי, שמכבדת את כל הבאים בשעריהם – שחקנים, אנשי מקצוע, שופטים ומעל לכל אוהדים ואוהדות - ויעניק חוויית צפייה ברמה אירופית גבוהה. נעשה כאן מאמץ עצום מצד עיריית תל אביב וגורמי הביצוע כדי להעמיד אצטדיון חדיש, מזמין וראוי לעיר מובילה כמו תל אביב ולטובת הקבוצות הבכירות שלה. ברור שההצטרפות של בלומפילד למגרשי ליגת העל תסייע בהפחתת העומסים על אצטדיונים כמו נתניה והמושבה ואני תקווה כי המשימה תושלם במועד. חשוב לומר, כי גם אם יהיה עיכוב בפתיחה הרשמית, מסיבה כזאת או אחרת, נכון שנביט כולנו אל העתיד ועל שנים רבות שצפויות לאוהבי המשחק באצטדיון הנפלא הזה עם המורשת ההיסטורית המחייבת שלו. בלומפילד החדש הוא בהחלט אצטדיון שנבחרת ישראל צריכה לשחק בו ולארח יריבות כבר בקמפיין מוקדמות גביע העולם 2022 וגם האפשרות לקיים בו את גמר גביע המדינה לעונת 2019/20 תיבחן״.

dyzdfkczxboh.jpeg

yxy2xnwkzyme.jpeg

לכבוד כך שהגענו לעמוד 500 והפועל רחוקה שנות אור מעמוד 100, הנה שיר הקונטרה:

בלומפילד לא מעניין את האדומים

וגם אם זה כואב, אתם לא מתגעגעים

נושא בלומפילד בשדים נראה, כמו דירת רפאים

ברחוב פין, בתחנה המרכזית

הפועל שרים שם ביפו, יפו, אבל זאת עובדה

שלכם מספיק אצטדיון קטן מהמושבה

מספרים שזה אצטדיון ששייך לאדומים

ספרו גם שגנבתם, את אצטדיון באסה מהערבים

שער 5 דרששששששששששש בתחת הוא קיבל