Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

פשוט, כנס כאן - https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=166249&p=3997750

בקצה העליון של היציע ממש מתחת לגג יש עמודים צבועים בחצי לבן. תמשיך בקו ישר של הימני ביותר והשמאלי ביותר עד למטה.

שים לב שצילמתי את התמונה יחסית מאיזור של 7 אז זה קצת אלכסוני. תתייחס רק לעמודים ולא לגג עצמו.

המון תודה שמש!

זה נראה שרק חלק מ-303 יהיה מתחת לגג (75% ממנו לערך), למרות המחיר הגבוה יותר. באסה.

מישהו יכול לסמן בשער 8 גוש 329 את שורה 13?

אני מהטלפון, אין לי כאן איך לערוך.

כנס כאן- https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=166249&p=3996351

רואה את הגוש שכביכול המים של הממטרה מכוונים אליו? תספור שורה 13, זה בערך איפה שיש שם כמה מוטות ברזל מונחים.

עברתי היום ליד בלומפילד ובאמת שהאצטדיון מהמם גם ללא החיפוי, ברצינות, יש בזה משהו קסום שרואים את כל השלד והעמודים העגולים מחוברים לכדי קונסטרוקציית בטון מרשימה.

רק שיעלו הילוך עם כרונינגן, שמש אתה יודע איפה מגדלים את הדשא של כרונינגן? :)

מישהו כאן שאל היום כמה שורות היו בעבר ב-13.

אז 28 בדיוק.

לא היה לי כוח לצלם אבל ראיתי משאית עם כיסאות ליד שער 11 לפני שעתיים בערך

זה פלילי לראות ולא לצלם.

עברתי היום ליד בלומפילד ובאמת שהאצטדיון מהמם גם ללא החיפוי, ברצינות, יש בזה משהו קסום שרואים את כל השלד והעמודים העגולים מחוברים לכדי קונסטרוקציית בטון מרשימה.

כל פעם שאני מגיע לשם אני לא מבין מה רע באצטדיון ככה, באמת. הוא נראה מעולה בכל מצב.

אין לי מושג לגבי הדשא של כרונינגן, זה קשור אולי לתכנון נוף, ופחות לחברת גרין בעצמה.

חח ראיתי את זה עכשיו.

14:27 אני העליתי כאן את התמונות של 13-2

14:42 רז אמיר מעלה כתבה.

מקום ראשון לפני כולם אנחנו.

אתה חייב לעלות תמונות עם כיתוב רז אמיר מעתיק מפורום השחקן ככה או שהוא לא מפרסם או שהוא מפרסם עם קרדיט

בדיוק עוד 3 דקות עבודה

תאמיני או לא, יש זרם באדריכלות שנקרא ברוטליזם, שהיה מאד נפוץ לפני 50-60 שנה, והמהות שלו היא ״בטון חשוף״. יכול להיות שהיום זה נראה קסום, אבל תחשבי למשל על בית אלעל ובית המגדלור בבן יהודה.

תאמיני או לא, יש זרם באדריכלות שנקרא ברוטליזם, שהיה מאד נפוץ לפני 50-60 שנה, והמהות שלו היא ״בטון חשוף״. יכול להיות שהיום זה נראה קסום, אבל תחשבי למשל על בית אלעל ובית המגדלור בבן יהודה.

אוניברסיטת ת"א

אוניברסיטת בן גוריון

המגדל של אגד מול ק. אליעזר

אוניברסיטת ת"א

אוניברסיטת בן גוריון

המגדל של אגד מול ק. אליעזר

המושבה

נתניה

טרנר

הדוגמא הכי מכוערת בעולם למבנה עם בטון חשוף זו התחנה המרכזית החדשה

1.6053995.1767157165.jpg

התחנות המרכזיות זה הדבר הכי ישראלי בארץ, פיל לבן ענק מבטון

תקופה חשוכה באדריכלות, רק מבנים ממש מיוחדים (נגיד תיאטרון ירושלים) וכל מיני אנדרטאות תוכננו טוב.

בלומפילד היה לגמרי כזה עד השיפוץ.

תקופה חשוכה באדריכלות, רק מבנים ממש מיוחדים (נגיד תיאטרון ירושלים) וכל מיני אנדרטאות תוכננו טוב.

בלומפילד היה לגמרי כזה עד השיפוץ.

אני לא יודע אם נכון להכניס אתטדיונים למשוואה, כי כנראה כולם היו כאלה אז (אפילו באירופה), ובכל מקרה יש בזה כנראה חסכון כספי משמעותי. באשר לבנינים, אחרי כמה שנים זה סתם נראה כמו משהו מוזנח שהעבודות בו הופסקו באמצע

יש גם מסעדות שהקירות שלהם ככה, כנראה הזרם הזה עדיין לא חלף.

מתחיל להתרגש

אתמול היה יום גדול עם הדיווח שידחו את המעטפת חיצונית, כלומר יש אופטימיות שיפתח בזמן, חייבים לתקתק עכשיו כיסאות דשא ולוח תוצאות