Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

הטיעון לחום וכו עם הגג נראה מגוחך ועדיף שהיו שותקים. איך כל העולם מתמודד עם זה ?

נדמה לי שיש גם פתרונות כמו מערכות אוורור וכו שניתן ליישם.

מה הקשר לשים בית ספר אל מול הגג בתור השוואה מה עדיף, זה פרוייקט וזה פרוייקט. עוד 5 שנים הרי הגג הזה יעלה יותר עם ההתייקרויות הטבעיות שיש וככה אתה בעצם תבזבז יותר.

גולדהאר צודק, הישראלים חפפניקים ואוהבים את תיאוריית הסמוך והיהיה בסדר. אחרי ולמרות הכל ועם המצב הנוכחי בלומפילד יהיה עם האווירה הכי ביתית בארץ.

כל האצטדיון בארץ חצי עבודה.

טרנר - השקיעו מאות מליונים וחסכו על סלילת החניה באזור הדרומי.

סמי עופר - השקיעו מאות מיליונים והתברר שאי אפשר לגדל דשא.

מושבה / נתניה - מי לעזאזל בונה אצטדיון עם יציעים רק בשני צדדים? תעשה ארבעה צדדים ואפשרות להגדיל כלפי מעלה.

טדי - בהמשך למושבה ונתניה - המחזה בכלל בדיחה. אצטדיון בהמשכים. כל יציע בנפרד, כל גג בנפרד. 20 שנה ועוד לא סיימו את הפרויקט.. עד שיסיימו, האצטדיון כבר מיושן.

מושבה / נתניה - מי לעזאזל בונה אצטדיון עם יציעים רק בשני צדדים? תעשה ארבעה צדדים ואפשרות להגדיל כלפי מעלה.

טדי - בהמשך למושבה ונתניה - המחזה בכלל בדיחה. אצטדיון בהמשכים. כל יציע בנפרד, כל גג בנפרד. 20 שנה ועוד לא סיימו את הפרויקט.. עד שיסיימו, האצטדיון כבר מיושן.

זה באמת טיפשי מאוד, הרי פוטנציאל הקבוצות שם לא גבוה, בטרנר כשיש 8 אלף אנשים זה מרגיש הרבה יותר טוב מ8 אלך בנתניה ובמקומות האלה שגם ככה קשה להם למלא קהל היה עדיך לעשות איצטדיון ביתי וקטן ולא גדול וסתמי.

מעולה! רק להוסיף את העניין שאין בכלל תחב"צ לנתניה

מעולה! רק להוסיף את העניין שאין בכלל תחב"צ לנתניה

לא רק שאין תחבורה ציבורית, כל עניין התנועה סביב האצטדיון הזוי. מתחם סגור שרובו מסלול אחד או שניים. מישהו חשב כמה מכוניות יכולות לעבור שם בו זמנית?

אגב, בתחושה שלי גם כל סוגיית היציאה מהמגרש בנתניה לא באמת עומדת בתקן כלשהו. מספיק 1000 איש באותו יציע וביציאה כבר יש תור מטורף - מהיציע עצמו ל"לובי", מהלובי החוצה (במיוחד מהקומה העליונה) ומהחלק המוגבהה בחוץ לרחוב עצמו. אם יש מקרה חירום וצריך להתפנות בזריזות, רק הצפיפות ביציאה שווה כמה מאות הרוגים.

אגב בעניין אחר, יציעים 2 ו- 13 וביניהם יציע הכבוד הם בדיוק בדיוק אותו דבר, או ששער 1 הורחב ונגס חלקים משערים 2 ו- 13 (שזה מה שנראה לי לאור הרוחב של שער 1 בתמונות)?

אז אני יכול להרגיע אותך שעשו כבר הג"א לאיצטדיון וקיבלו אישור.

טופס 4 בתהליך כרגע, הרוב כבר מאושר.

המידע הזה מאומת? כי אם באמת אישרו כבר הג"א זה בהכרח אומר שקיבלו אישור לפתוח בלי חיפוי וזה ידיעה מרעישה

המידע הזה מאומת? כי אם באמת אישרו כבר הג"א זה בהכרח אומר שקיבלו אישור לפתוח בלי חיפוי וזה ידיעה מרעישה

מאומת. זה מי שמנהל באתר גם את כל עניין האישורים החיצוניים.

הגיעו 2 חיילים עם מונית, הסתובבו ועשו מה שהם צריכים לעשות, לאחר מכן העבירו את האישורים הנדרשים.

עומר אדם גם הוציא את זה לכבוד שמש ?

https://youtu.be/Cmmlg6LcYjU

חחחחח הרגתם אותיי !! ?

שמש אתה גדול ללא ספק היו גודלות לי הרבה שיערות לבנות אם לא המידע והתמונות שאתה מביא .

חחחחח הרגתם אותיי !!

שמש אתה גדול ללא ספק היו גודלות לי הרבה שיערות לבנות אם לא המידע והתמונות שאתה מביא .

שיערות לבנות בתיכון זה לא טוב שוניז

כשאני חושב על זה יותר, אין קשר בכלל בין הג"א לחיפוי.

הג"א בגדול בודקים תקינות של ממדי"ם. החיפוי בכלל לא קשור אליהם :)

לא רק שאין תחבורה ציבורית, כל עניין התנועה סביב האצטדיון הזוי. מתחם סגור שרובו מסלול אחד או שניים. מישהו חשב כמה מכוניות יכולות לעבור שם בו זמנית?

זה כלום לעומת מה שהולך להיות ברחוב בן צבי/ קיבוץ גלויות/ שלבים/ טיילת הרברט סמואל בימים של משחקים בבלומפילד...

שמש, יש מצב לתמונה של גושים 422-423?

אני מנסה להבין אם תהיה חציצה כלשהי ביניהם....

שום חציצה. המחיר בגלל הקירבה למרכז.

זה הגוש השני משמאל לפתח במרכז. תעשה זום, בקושי יש מקום לצעיף.

781108IMG_20190728_WA0034.jpg

זה כלום לעומת מה שהולך להיות ברחוב בן צבי/ קיבוץ גלויות/ שלבים/ טיילת הרברט סמואל בימים של משחקים בבלומפילד...

ובכל המזללות הסמוכות

שום חציצה. המחיר בגלל הקירבה למרכז.

זה הגוש השני משמאל לפתח במרכז. תעשה זום, בקושי יש מקום לצעיף.

781108IMG_20190728_WA0034.jpg

מלך!! תודה אחי, ממש הרגעת אותי עכשיו חח

עד איפה מגיע הגג (בקו ישר, אני יודע שזה לא ייתן כיסוי מבחינת גשם..) לכיוון שער 13?

פשוט, כנס כאן - https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=166249&p=3997750

בקצה העליון של היציע ממש מתחת לגג יש עמודים צבועים בחצי לבן. תמשיך בקו ישר של הימני ביותר והשמאלי ביותר עד למטה.

שים לב שצילמתי את התמונה יחסית מאיזור של 7 אז זה קצת אלכסוני. תתייחס רק לעמודים ולא לגג עצמו.